• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
Rpin, ty jo F-ka, tak to mas co nosit.. Ja mam ted zpatky svoje C-ka,ale nejak si nemuzu zvyknout, mela jsem plny D-cka a tak mi ted pripadaji malý :grinning:
15. jan 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez langose, nie ja mam pizze

ja kojim a mala nejak stoji na vahe tak uvidim ci nezacnem s prikrmovanim, v utorok sa poradim s dr
15. jan 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam langose od kojeni, do te doby jsem mela normalni plne kozy...ted mam ric pic camrda, tady uz nikdo nemr........lalala...
joodi ja koupim ty TT...jsou hezke...:frowning2: kdyz uz nic...:sweat_smile:
maji i ruzove, dam si facku....:slight_smile: :slight_smile:
15. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibn: tak at to dobře dopadne, at je to cokoliv a klidně jen nakoukni a dej vědět jak se máte. Nikdo se nebude zlobit, že nedočítáš a nereaguješ. Vždyt seš naše!!!!
15. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp no ja myslim, ze jsou to ty same, co mam ja, ale ja mam IB..nevim, jestli v nich je nejaky rozdil...
a jestli ti Zndendik nekadi nejak extremne casto, tak si do IB AIO muzes koupit ty plinky vkladaci a jen ty vymenovat...
jee maji i ruzovy? Ja znam jenom ty sedivy, nebo co to je za barvu :slight_smile: jdu na ne juknout
Bibn, drzim palce, a ako pospec pise, neda sa vzdy vsetko docitat, ja sem tiez len tak vpalim a reagujem len na poslednu stranu-ak vobec :wink: drz sa :wink:
15. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi, ktore latkujete? si pamätam, ze na zaciatku ste chceli vsetky, okrem Natali a asi Pospec, no a mojej malickosti- ako je to teraz?
15. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibn, taky držim palce!!!!!!! :slight_smile:
Jo a já nelátkuju.
15. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jestli Zdeník nekadí extrémně často??? :grinning: :grinning: :grinning: Naposledy asi před půl hodinou mi tady tlačil až vytlačil, před tím to bylo minulou neděli a předtím před 11ti dnama, takže nekadí skoro vůbec. :grinning: No já právě nevím jak bych to tam vkládala a tak, tak jsem chtěla něco easy.
posp vkladala bys to tam patentkama:grinning:
rpoing: já jsem to chtěla zkusit a možná půjdu do toho.
ema: IB jsou itti bitti?
15. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nelatkujem a ani som nechcela
15. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: no koukala jsem na ´ty věci pro maminky. Ty pratelný vložky to už je extrééém jako hrom.
15. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec jojo:slight_smile:
jestli si pamatujes, davala jsme je Jaji na srazu..v nich jsou takove plinecky primo do nich, ty se daji vytahnout a dat tam suche:slight_smile:
joodi
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24631716&tab=1
15. jan 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec ty bych si mezi nohy nedala, at si rka kdo chce co chce..to je pro me extreni humus...ani do kalichu bych zatim nesla....si to nedokazu vubec predstavit..jsem rada, ze se na zachode zbavim tamponu...
15. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: tak já to asi zkusím. :slight_smile: Teda ty plinečky, ty vložky se mi eklujou. Kalíšek je zajímavej ale nedovedu si představit jak ho někde vypouštím meju a instaluju. :zipper_mouth:
15. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez nie, zlate vlozky a tampony a zivotne prostredie? no pouzivanim niecim umyvatelnym sa tiez nezlepsi :grinning:
15. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne..doma bych to mozna jeste pul bidy dala..ale nekde venku? na verejnem zachode..? s dovolenim, jdu si vymyt kalich..diky..diky...:grinning:
15. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, som si vsimla, ze v cestine je akosi dost nemeckych slov,
pospec---eklujou je, ze sa ti hnusia? to som si len vydedukovala z nemciny :wink:
15. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, nase dite od osmi v kuse vriska, nic nepomaha (uz ani prso, noseni, hlazeni, zpivani....). Co radite? Uz me fakt odvezou...
15. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasenka: bydlíte v bytě nebo RD?
15. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rytmicky pohyb? (placani po zadku, skakani na mici s placanim zadku?)
15. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: Jako, že je mi z toho na zvracení. Bléééé. Prát použitou vložku. Fuj.
15. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp tak to pere asi pracka, zejo...:slight_smile:
ale stejne, asi bych k tomu nechtela dat i nejake obleceni a celou pracku jen vlozkama bych zrejme nezaplnila:grinning:
15. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasenka: asi zápasíš, no u nás pomáhá pustit vysavač. Nevím jestli zmlkne,protože předstírá, že tam není, že to á zafixovaný s odsáváním soplíků nebo že ví, že to nepřeřve. Já když řve a vím, že to není hlad ani bolení, tak pustím na plný pecky nějakou hudbu. Poslední dobou mu pouštím Káju a lady karneval. :grinning: :grinning: :grinning: a okamžitě jak o začne je ticho. V autě mám michala Davida, tak tam uklidnuju spartakiádou. :grinning:
15. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasenko, nam dneska pomohla ta relaxacni hudba, až jsem se divila :confused:
Emo, ty lahvicky jsou nadhernýýý! z takovejch ti nemusi byt ani lito davat UM! :wink:
15. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, pratelný vložky, blééé eklhaft :grinning:
15. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam taky ta hudba...kdyz Dorte zpiva, pustim to a ona hled zmlkne..ale myslimm, ze Terezku ted asi zadna hudba nezajima....
15. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer
u nás tiež zaberá vysávač a tiež aj hudba pomerne nahlas!
a hojdanie v autosedačke, to zaručene zaberie vždy (aj keď som z toho trochu nesvoja, že čo to narobí s jeho chrbticou...)
15. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok