V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
16. jan 2010

Tak se začínám připraovat na příkrmy a koukla jsem na produkty na vaření a mazec:
http://www.aventbaby.cz/parni-hrnec-s-mixerem
mauik: co znamená ta 7? 😅
je tu vubec někdo?

mauik83
16. jan 2010

posp - na Nově začal před chvílí thriller Sedm - s Piťákem a Freemanem 😎

mauik83
16. jan 2010

posp - to chceš kupovat???? 😕

pospecka
16. jan 2010

Sedm hříchů, fuj ,to jsem kdysi viděla. Připadá mi to jak 8mm s Nicolasem Cagem. 😀
Já mám nejraději komedie. a občas i nějakou tu romanŤyku. 🙂

pospecka
16. jan 2010

mauik: 😀 😀 😀 😀 když se mi na to složíte. 😀 kde bych na to vzala, jen jsem tam nakoukla a narazila na toto. kdo si to může koupit?

majamisutka
16. jan 2010

holky nechcete někdo ohřívač chicco? Mám k tomu i flašku se siliko. dudlem. Úplně nový, zabalený.

http://www.babylife.cz/termosky-termoobaly-ohri...

dostala jsem to jako dárek, ale já už mam od TT, takže tohle vůbec nevyužiju.

majamisutka
16. jan 2010

parní hrnec já kupovat určitě budu, ale ještě nevim jakej 🙂

mauik83
16. jan 2010

posp - no já rozhodnopádně neeeee 😀 😀 😀 😀 😀
jj, 8mm byl taky hust 😀 j filmek... 😝 no nevim, jestli to nezalomim... dala jsem si sklenku růžovýho vína a jsem tak příjemně unavená... 😀 😀 😀

rpinguin
16. jan 2010

parny hrniec ja mam, ale ani neviem, kde. Nikdy som ho nevyuzila. Dostala som ho, ze som odprucala niekoho do banky. Naco je to dobre?
pospec, ja tu som, ale pozeram TV, aj ja 7, ale PRO7 😀
kedy chces prikrmovat?
a ten aparat nepotrebujes, ved ti staci toto:
http://www.amazon.de/Braun-Multiquick-MR-4000-H...
ja som si vystacila s tym a bolo 😉

mauik83
16. jan 2010

tak já mám tenhle

http://www.eva.cz/zbozi/22038/hrnec-parni-tefal...

ale skoro v něm nevařim, jen párkrát ze začátku z nadšení 😀 nechce se mi kvůli uvaření brambor vytahovat krabici ze skříně a celý to skládat... to je mám dřív hotový na sporáku, než bych tohle uděllala... chtěla jsem ho prodat, ale K že ne, že to byl svatební dar... haha, dostali jsme ho od lidí ode mně z práce,.,, 😝 tak třeba se k němu někdy ráda vrátim... 😅

mauik83
16. jan 2010

ping - tak tohohle Brauna mám taky! 🙂 ted jsdem tím mixovala svíčkovou 😎

rpinguin
16. jan 2010

mauik, no presne to je moj problem, tiez sa spolieham, ze niekedy na noc cosi urobim, ale co?
na ten Palicovy Mixer (ako sa to vola u nas?) si ale nedopustim, to je fakt super vecicka 😵

pospecka
16. jan 2010

maja: mě by se to hodilo ke tchýni. Když tam jdu, tak se tam jak blbec stěhuju se vším, ale Posp by mit asi vynadal, že utrácím. 😅 už ten kabát byl na něho dost. 😀
rping. mixér mám a už jsem si přikoupila i fungl novej jen pro zdeníka. 😀
mauik: to znám, my takhle máme elekrickej gril. než to pak celý umývat, tak to hodíme na pánvičku. 😀 😀
Mimochodem jsem zvědavá jak dlouho mi vydrží ta fotka v albu.

mauik83
16. jan 2010

ping - co že si urobíš na noc? nechápu... 😅

rpinguin
16. jan 2010

preco by nemala vydrzat, ved mas Zdenika na rukach? a kolko stal? len mi to prosim prepocitaj na € 😉

pospecka
16. jan 2010

rping: u nás slováků co nedošli do prahy se tomu říká tyčový mixer. 😀

rpinguin
16. jan 2010

mauik aha, asi by som mala ist spat, ked uz o noci pisem 😀
chcela som napisat na NOM nie na NOC 😝

pospecka
16. jan 2010

To je fakt, mám Zdeníka na rukách. 😀 Já jsem si koupila obyč Sencor (měli akci na jeden den za polovic) to je taková levná značka a vyšel mě asi na €11,50. Já teda mám ještě moulinex z roku 1997 😀 a pak na šlehači je taky tento nástavec 😅 , ale za ty prachy no nekup to. 😀 😀 😀

rpinguin
16. jan 2010

no ja som to len prelozila, Stab je nieco ako Palica, Tyc ma nenapadla, este musim prist na to, ako sa to u tych cez dunaj prehodenych Madarov vola 😀

rpinguin
16. jan 2010

no ta tyc ma tak zaujima, ze? 😀 😀 😀 😀
som myslela ten kabat 😝

pospecka
16. jan 2010

Jo, budu prodávat přebalovací tašku, tak kdyby nějaká dosud těhotná šmíračka 😀 měla zájem, tak ať písne IP. 😀 Je v perfektním stavu, ty suchý zipy na uchycení na kočárek jsem použila asi třikrát. 😀 😀 😀 Krásná černá se spoustou praktických kapsiček. 🙂

rpinguin
16. jan 2010

hahhaaa, ja som vam vtedy hovorila, ze tasky su vam naprd, ale vy ste chceli vsetky nejaku mat 😀

pospecka
16. jan 2010

rping: ahááá. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To máš napsat hned matko. 😀 Nemám tu kalkulajdu, ale cca €95 😅 , byl zlevněnej ze €200 tak nekup to. 😀 😀 😀

rpinguin
16. jan 2010

no tak ja som väcsi skrob, ja by som ho nekupila. Minule som pozerala super bundicku v Mangu za 20 😀

pospecka
16. jan 2010

No, já ji používám jen k mudr. neboť nikam moc nechodíme a babička v rámci akce "jednou si to dítě nechám" už si vybavuje domácnost, tak k ní nosím jen tu ohřívačku a max odsávačku. 😀 Podložku na přebalení, ubrousky náhradní oblečení, všechnu už si pořídila. 🙂 Ta taška je fakt super i těch kapes má dost, ale mám tu kabelku, která je té tašce hodně podobná, tak si říkám, že bych nosila tu. Je taky UCB. 😅

mauik83
16. jan 2010

posp - to je ta z DM? proč už ji nechceš? máš nějakou novou? 🙂

kasenka228
16. jan 2010

Jen nakukuju, Terka ne a ne zabrat, uz je to s ni fakt na palici. ( ne na tyc, ping 😀 )
Pospec, to prodavas tu super tasku z DMka? Vzpominam si dobre?

rpinguin
16. jan 2010

tu tasku si pamätam vsetky 😀 a pamätate ako si ju pospec vychvalovala?

rpinguin
16. jan 2010

zeny, no idem, este odsminkovat a padam,
porazi ma, ak Maxik dojde o 5.00 😠
tak dobruuuuu

kasenka228
16. jan 2010

Jojo, pamatujeme. 😀
My teda vyuzivame prebalovaci tasku hojne, mam ji na kocaru prakticky porad, kdyz jdu nekam ven, treba jen nakoupit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre