V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kasenka228
16. jan 2010

Holky, nestezujte si, nam Terka jeste nespi a stejne se v 5 vzbudi, nechapu jak muze existovat, je jeste mala na to, aby tak malo spinkala. 😒

majamisutka
16. jan 2010

já jí mám taky na kočárku pořád, mám jí pořád plnou různých krámů, čím větší taška, tím víc věcí 😀
a už jí mam zevnitř pěkně ojetou 😠

Myslím tu tašku 😀 😀 😀

mauik83
16. jan 2010

já tu tašku mám taky a zatím si ji nechám 😀 taky ji mám poád na kočáru a nehnu se bez ní z domu... 😉

kasen - bojuj, vydrž, snad už brzo zabere! posílám Terezce pusinu 😲

mauik83
16. jan 2010

maja - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kasenka228
16. jan 2010

Mauik, diky. Ted je tam ticho, snad usnula. Od osmi jsme ji oprasovali, nosili na rukou, pousteli relaxacni hudbu, kojili, teda to jenom ja a porad oci na vrch hlavy. Ted snad uz zabrala...

mauik83
16. jan 2010

kasen - já vás stejně obdivuju... mě by už asi kleplo 😅

pospecka
16. jan 2010

Ale ona je fakt super. Má spoustu perfektních kapsiček, z venku dvě (v jedné mívám klíče v druhé nákupní tašku z YR), vevnitř je pogumovaná kapsa na přebalovací podložku nebo plinky, zvenku kapsa na zip plochá na očkovák, na druhé straně na peněženku a doklady, fakt je skvělá, ale já mám několik tašek který bych mohla použít místo ní a ty mi tu leží a ty je mi líto prodat, tak nějaká taška musí z kola ven, takže asi tak. Třeba mi po ní bude smutno jako po Beco a pak si ji zase koupím. 😀 Jsem prostě trhlá. 😀

kasenka228
16. jan 2010

Mauik, nas taky asi klepne. 😀 🤐 😒
No nic, jdeme lezet, snad ditko dovoli. Tak se mejte, a ahoj koncem pristiho tydne.

pospecka
16. jan 2010

maja: 😀 😀 😀
kasenka: nám to Zdeník dělal dlouho, že kolem osmé večer začal cirkus a řev do desíti. Dneska jsme byli celej den u babičky, vůbec nespal a na večer kolem šesté začal řev, mnul si očička a nemohl zabrat. Byl přetaženej a nešlo mu usnout. Došli jsme domů a pokračoval cirkus, pak jsem vzdala uspávání, vzala ho do obýváku a on tak nějak ožil a řehtal se. Pak jsem ho uspala u prsu a dala do postýlky, zase řev, ale pustila jsem chůvičku s ukolébavkou a usnul. Mne si Terezka očička??? Třeba je večer taky už unavená a nejde jí usnout a proto plače. Spala přes den?

pospecka
16. jan 2010

mauik: ty sis kupovala tu cestovní postýlku? 😅

kasenka228
16. jan 2010

Pospec, u nas je cirkus at Terka spi pres den treba jen 2, 3 hodky nebo 6. Nekdy si je mne a to vim, ze je moc unavena a ma potize usnout. Jindy ale jen tzv.vysira, nechce spat, chce byt porad s nami. Nekdy se mi povede ji ukojit, ale to se vetsinou nejpozdeji do hodiny vzbudi a kolotoc zacina nanovo.

kasenka228
16. jan 2010

pospec, ja ji kupovala, proc?

mauik83
16. jan 2010

posp - jj, napřáli jsme si ji pro NELU k Vánocům 😀

kasen - dobrou a at se trochu vyspíte 😉

kasenka228
16. jan 2010

Aha, tak mauik taky, pardon. A vy taky mate Zopa Travel, mauik?

mauik83
16. jan 2010

kasen - jakou jste nakonec koupili?

pospecka
16. jan 2010

No, já jsem nad tím tak přemýšlela, že jste chtěly to závěsný lůžko, že to už asi není na dlouho, do jakýho to může být věku. Vždyť jak polezou, tak už by z toho vypadli ne?

mauik83
16. jan 2010

jj, zopa travel 🙂 žlutá 🙂

kasenka228
16. jan 2010

Presne ta. A libi se ti? Prijde mi mozna trochu humpolacka. To zavesny luzko uz asi neni na dlouho no, do kolika "let" tam snad ani nepisou... tak na druhy dite, ne? 😀

mauik83
16. jan 2010

tak my ji používáme od Vánoc a rozhodně ještě nelezeme... 😀 pak dáme závěsný lůžko pryč a bude na tom spodním... a může si tam i hrát 🙂

mauik83
16. jan 2010

mě se teda líbí, jsme si ji vybrali 🙂 čistý tvary, jednoduchá, žádný trhlý obrázky...

mauik83
16. jan 2010

se loučim, prej jsem závislák na MK 😀 no asi trochu jo 😀 😀 😀 tak dobrou 😉

pospecka
16. jan 2010

kasenka: no jo, cestovní patrová postýlka. 😀 Ta by se hodila Rping. Dolů by mohla dávat maxíka, aby ráno nelezl budit mamku. 😀
mauik: to ji máš jako v obýváku? 🙂
Já jsem zjistila, že Zdeneček už není to malé nevinné miminko co může spát s náma, ale roztahovačnej terorista, kterej si zabere půlku letiště a maminka s tatínkem se mačkaj na tom zbytku 😀, takže na dovču, kdy už bude mít 11 měsíců budeme asi něco potřebovat. 😅 Ale vůbec nevím pode čeho vybírat. Jsem chtěla Chicco Spring, ale kdo ví jaký jsou ty matrace. 😅

kasenka228
16. jan 2010

No ja jsem si nejak myslela, ze bude cerna se zlutou a ejhle ona tmave modra. No nevadi. Stejne si myslim, ze az jak ted pojedeme na ty hory, tak ze se na ni budeme jen divat, ze nase mala teroristka bude s nama v posteli. No nic, uz jdu vazne na kute. Dobrou.

mauik83
16. jan 2010

posp - jj, máme ji v obýváku a když vařim, posunu si ji o 2 metry, aby na mě viděla... 😉

pospecka
16. jan 2010

No nic, půlnoc se blíží, popelka musí už taky spát. 😀 Dobrou

kasenka228
16. jan 2010

Pospec, u nas se spi uplne stejne. Terka na jedne pulce, my na druhe. 🙂
Jo a ja jsem prej taky zavislak na MK, no asi trochu jo. 😀 😀 😀

mauik83
16. jan 2010

tak dobrou noc 🙂

pospecka
16. jan 2010

Holky nežijeme my všechny s jedním a tím stejných chlapem? Ten můj si to myslí taky. 😀 Dobrou
kasen: no a aby toho nebylo málo, tak mě malej ještě párkrát za noc propleskne a dá pár facek přes obličej. 😠 😀

emamamamu
17. jan 2010

cau. snezi. proc 🙄
tasku ke kocaru taky pouzivam nonstop..a stejne jako Maja v ni mam vic, nez je nutne...😀
napriklad tri laky na nehty, asi pet lesku, bombony, zvykacky, kondomy😅😅....
a chci si koupit jeste jednu...😀 takze taska fakt jo😀

lovelygirl
17. jan 2010

Dobré ráno 🙂 v Praze sněží tak, že není vidět skoro na krok.. už jsem se radovala, že budou chodníky průchozí a prd velebnosti 😀
noc děs běs, na tohle fakt nejsem zvyklá.. hodinu jsem té naší žížalce pomáhala tlačit a snad i silou vůle se podařilo.. no ale že by nějaká výrazná změna.. ach jo.. dnes už ale vážně jdu večer spát s ní 😀
přeju všem hezkou neděli 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre