V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

marketka.27
17. jan 2010

a wwcko, gratuluju🙂 🙂 🙂

katwind
17. jan 2010

achal, jdu tě podpořit...malej se mi rozepnul z lehátka (jak s emu to povedlo, nevím) a spadl☹ ale jakoby se sesunul, nejdřív nožky, zadek, nakonec hlava... no bylo mi taky hrozně... naštěstí to bylo z malé výšky, jen se převáhl prostě...píšu jen, abych tě uklidnila, že jsem taky hrozná matka...😉 jinak bych se nepřiznala🙂

katwind
17. jan 2010

holky, puzzle...stačí mi těch deset ks? nebo máte víc?

emamamamu
17. jan 2010

cau Kat🙂 my mame zatim deset a nevyuzivame🙂
az mi spadne z poslete, tak ti reknu, kolik jich potrebujes😀

wwcko
17. jan 2010

ema kobra ako kobra 😀 sa zobudila zo zimneho spanku 😎

Market hmm tak to je zvlastne. Inak ja som muslela cca pred 3 dnami odsta si jedno mlieko lebo sa mi strasne rychlo naplnilo a mala spala. Myslela som zi ze mi vybuchne. UZ sa mi na nom hrcky robili. Inak sa mi prsia nepreplnili pekne dlho.

emamamamu
17. jan 2010

wwcko a jak se citis?😀

kocanda2009
17. jan 2010

ahojky
puzzle mame taky jako izolaci ale je to dost tvrde takze to chce jste urcite nejakou mekkou deku, 10ks 30x30 staci pro dite ale ja si k nemu obcas leham tak jich mam vic,, jinak mne taky napadlo pouzit klasickou karimatku, dat treba dve vedle sebe...

wwcko
17. jan 2010

Ema este sa musime dostat do fomy 😀 vies 7 mesiacov bez sexu urobilo svoje, kobra uz nema kondicku.... 😠 😀

emamamamu
17. jan 2010

😲 😲 😲 😲 😲 ja padam, sedm mesicu...to je borec...😀 a ty borka 😎 😲
jste museli rozborit dum, ne?😀

achalteke
17. jan 2010

u nás taky kobra nemá kondičku už 10 měsíců :(

emamamamu
17. jan 2010

decka nedelejte mi to, nebo dostanu infarkt! 😀 😀 😀

ivca08
17. jan 2010

My jich mame 15ks (udelano 3x5 pred sedackou, ze je chranenej proti pruvanu a nema se o co bouchnout) a malej je jenom na tom, je to sice relativne tvrdy, ale to je pry pro motoricky vyvoj spravny (podle dr.). Jinak nedelat pry mekkou vrstvu, treba na podlahu dat jenom deku a hotovo. Jinak jsme taky pouzivali tu "matraci" z ohradky (stejna jako v cest. postylkach), ale z toho uz mi vycestuje, je to pro nej maly. Me ty puzzle vyhovujou i ze jsou omyvatelny a on na brisku silene slinta, vzdycky je pod nim primo louze, takze to proste otru a je to.

kocanda2009
17. jan 2010

😖 ....tatinek predevcirem prohlasil ze uz ani nema chut 😖

wwcko
17. jan 2010

ema ked som bola tehotna tak Martin sa bal a od 7 mesiaca ma to aj bolelo, potom 600 nedelie no a tri mesiace po 600 nedeli do vcera 🙂 take vlastne zo 7 sme to mohli robit len posledne tri.... 🙂

Achal mozno keby si dal na kobru vytetovat ze kobra, vies nech si to pozna ako pravu a lavu ruku .... 😉 😀

emamamamu
17. jan 2010

kocanda jakto? 😒
wwcko a on treba nesvolil ani kdyz si se na nej lepila, nebo sis drzela hrdost a nelepila se?🙂
ja di to fakt nedokazu vubec predstavit...to je asi tom garzonkou, neni kam utect😅

wwcko
17. jan 2010

Ema 😀 😀 😀 mi 76m2 a tu je teda kam utiect 🙂 No ja som sa nelepila, lebo som nemala pocit ze o to stoji. Ako hladkat a tak hej, ale skovat su nechcelo 😅 (sakra ako to mam napisat 😅 ) 😀

koc a prave z vassom mala pocit ze ste taky .... ako ze ano 🙂 a nieze nie

emamamamu
17. jan 2010

wwcko no asi je rozdil mezi F a M, pac F i kdyby nechtel milionkrat, tak kdyz chci, tak nenapadne jdu kolem a jde to....(no to jsem inteligentne popsala, fakt ze jo... 🙄 )...

kocanda2009
17. jan 2010

puzzle - na brisko je to idealni al eja ho na to davam i na zada a proto na deku protoze do hlavy by to hrozne tlacilo
wwcko - kdyz ja posledni tyden nemohla kvuli tem potvoram kvasinkam a on se predtim porad lepil na mne, jako ze by chtel rychlovku a tak a ja prave spis chtela to hlazeni a neco romantickeho zase jednou jako za mlada.....takze jsem utikala a ted prisel on s tim ze nejak nema chut...asi mne chce vyprovokovat abych ja chut mela a nemusel pripravovat tu romantiku ☹ ☹
dite vstalo jdeme si hrat 😀 😀

emamamamu
17. jan 2010

😀 😀 😀 vy taky mate doma komedie...😀
my si uzivame, pac nikdy nevime, co dcera vymysli a my uz si nesuknem...😀

wwcko
17. jan 2010

Koc Martin vcera zacal na rychlo, ale kedze som ja udvala tempo bola z toho romantika 😀

emamamamu
17. jan 2010

nechapu, ze ti chlapi jsou jak jebnuti v tom jejich tempu...😀
to ja jsme jak zpomaleny film, na rozdil, od ehm..😀 vsech chlapu, to vypada😀

ivca08
17. jan 2010

koc - ja ho taky davam na ty puzzle na zada... Ted si me dostala, ze to moc tlaci. Zatim furt vypadal spokojene, tak nevim. Jenomze kdyz mu tam dam deku, tak jak se mele a mrska, tak je za chvili zmackana a tlaci ho to taky. Navic kdyz se otoci, tak mu to pak podkluzuje (ta deka po puzzlikach) a nechci aby si rozbil nos. A tezko muzu, kdyz se otoci, tak ho nazdvihnout, vyndat deku a zase vratit, to by asi vynadal 🙂

Tak nevim, jak to vyresit.

achalteke
17. jan 2010

Ww spíš mu na kobře udělám uzel a bude 😀 😀 😀 😠

Tak jsem si puzzle už objednala a budu to dělat jako Ivča do rohu před sedačkou (taky máme rohovou)...ale podobně jako u Mauiků máme psa, takže chlupy, pes na to poleze...no nevim, ale uvidíme

pospecka
17. jan 2010

Ja se z vas picnu. 😀 😀 Nejdriv se stehujeme na fb,kvuli smirovani debat o plinkach a vlastne "o nicem" a pak tu zacnete rozebirat "pohadky o kobrach". 😀 😀 😀

wwcko
17. jan 2010

posp mna tu nikto nesmiruje, tak ja mozem 🙂

nan80
17. jan 2010

ako vas tak citam, mam pocit ze sa vam uz vsetkym deticky pretacaju...nasa mala nic, nejako sa ani nesnazi...s polohovanim na brusku sme zacali az po mesiaci, lebo mala zlomenu klucnu kost pri porode, a dalsie dva mesiace na brusku vobec nechcela byt - max 30s, minutku... teraz uz je to lepsie vydrzi aj 10 minut (hlavicku drzi pekne) ale vacsinou si iba zuzle ruky....mali ste niekto tiez taky problem?poradte ako ju "donutit" aby na tom brusku bola aktivnesia?

ewwe
17. jan 2010

nan skus ju zabavit pocas pasenia hrackami, alebo moja mala vydrzi dlhsie na brusku ked je na fitlopte

lovelygirl
17. jan 2010

nan, zkus ji svlíknout do naha.. u nás to bylo úplně stejné, ale tohlle zabrala.. 🙂 a koupili jsme zrcátko, aby na sebe mohla koukat 🙂
u nás kobra už povstala, ale od té doby zimní spánek 😀

olalka
17. jan 2010

nan, nic si z toho nerob, moja sa tiez nepretaca. uz sa jej sice podarilo parkrat z bruska na chrbat davno, asi okolo 3m a odvtedy sa jej nechce. na boky sa vytaca, aj spava na boku, do uplneho pretocenia jej chyba malicko, ale jednodcho nechce, toci sa na mieste dookola a tak, ale nepretaca a to je od tvojej malej starsia.
je to lenoch strasny, aj vo vani si zvycajne len tak lebedi, nechce sa jej prskat vodu naokolo, ona si to len tak vychutnava. hold bude to lenivec po mame 🙂

rpinguin
17. jan 2010

zeny aku kobru myslite? myslite pisura?
u nas nikdy nespi, ani nespala 😉 neni cas na spanie 😀
achal, to sa stava velmi casto s babätkami, ze spadnu, ale skoro nikdy sa nic nestane, takze super, teraz treba len striehnut a mat oci vsade 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre