• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
taak, zapneme kabatek, otevreme dvere...a jdem... :confounded: Ivco, to jsme dopadly, ze? :grinning: :grinning:
17. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je dobrá schizofrenie - MK a FB - stejní lidi ve stejný čas na dvou diskuzích .... :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema, ivca: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achjo, mala je nejaka nemocna...co s ni? nic, co? az bude mit teplotu?? bych ji hned supla nejaky sirup ci co...:grinning:
17. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: skús malinovú šťávu :grinning:
17. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele nemůžu, úplně jste mě odrovnali, zas nevím na co jsem chtěla reagovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo komunikace s mimčem je něco, z ničeho nic tak zblbnout. A to jsem si v před těhu říkala, to se mi nemůže stát, já taková nebudu a už je to tady a ještě to i veřejně přiznám :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nás babičky mají ještě jedno pojmenování holčičího rozkroku "scalenka"
17. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile: :slight_smile:
Hrozne pomalu mi jede MK, tak jenom písnu a stavím se tady zítra.. Přelítla jsem poslední stránky, noo na příspěvky o kobrách radši reagovat nebudu :grinning: :grinning:
Co se týká přebalovací tašky, tak tu já využívám na 100% pořád, naopak mám někdy pocit, že bych potřebovala dvě :sweat_smile: :grinning: no ale já s sebou tahám flaštičky, dávkovač ma UM... Ale i bez toho bych jí asi využila, kam jinam bych dala plíny, ubrousky, náhradní dudel, nějaký ty hračky atd???
17. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidím, že tu už sa išlo spať, kojiť, FB alebo uspávať kobry, tak nech ste kdekoľvek.... dobrú noc :wink:
17. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já říkám ještě: camprdlík, zvoneček a frantík. :slight_smile:
17. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tak obycajne pišuľa a pipík :slight_smile:
17. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak co jste nadatlovaly přes víkend, nějak nemám sílu dočítat, takže proletím asi jenom včerejší večer.

Koukám, že jste probíraly pojmenování genitálií, tak u nás kluci mají bimbase nebo bimbulu a holčičky frndu nebo prcinu.

Ivco, snad jsi v divadle nevysvětlovala okolí, co se děje kolem :grinning: . A s tou mateřskou demencí a komunikací mezi matkou a dítětem a přenášením to na další - v létě jsme byli se známýma na víkend na horách a Bastíka jsme měli na hlídání u mamky. A jak byl čas k obědu, tak jsme to s kamarádkou nachystaly na stůk a já jak blbec řekla chlapům "umyjte si ručičky, jdeme papat." :sunglasses: :sunglasses:
18. jan 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mají šubrtku a kluci fífala - teda u nás, jinak včera Honza když přebaloval Šimka tak ho počůral a on mu řekl, že má "ptáčka chcáčka" no já se málem vyvrátila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peto, jdu teprve dneska, tak uvidime, jestli vydrzim nevysvetlovat :grinning:

Jinak u nas je pimpasek :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás se ještě říká šura.. :slight_smile: jako klučičímu.. ale my jsme zvláštní rodina :grinning:
18. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, dlho som tu nebola - na Slovensku sme boli rozlietani a nebolo na net vela casu. Uzivali sme si rodiny a teraz spat v realite. Vobec sa mi teda nechcelo ist naspat.... Inak mala oba lety zvladla perfektne, akurat ku koncu jej vzdy bolo teplo, tak trochu mrncala, ale inak pozorovala okolie, trosku si zdriemla a hodina a stvrt bola prec :slight_smile:
Je mozne, ze prostredie robi tak vela - Ivka bola u nasich ako vymenena, posluchala, zacala tam kecat, vkuse sa smiala, akurat zacal strajkovat s kojenim (opat, neviem kolkykrat...) a teraz sme boli u Dr. na ockovani a malo pribrala (za mesiac a pol 550g, teraz ma 6150g), tak nam nariadila dokrm. Neviem ci mam davat UM (sem tam som jej dala, ale moc nadsena z toho nebola) alebo zacat so zeleninkou, co vy na to?
18. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda docitat 100 stran nemam sancu, tak len reagujem na tie pomenivania :grinning: U nas je babska pumpula alebo pulina, tu v BG to svokra nazyva sunda :unamused: co sa mi moc nezda, ale budis. Clapcensky je vtacik, v BG pile, co v preklade znamena vtacik.....
18. jan 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako som zaregistrovala posobite aj na FB, ked sa tam mozem pridat tak mi napiste ako, prosim.... :wink:
18. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: :slight_smile: díky za odkaz. Pospeci budou mít svátek, tak mám aspoň tip co koupit. ď. :slight_smile:
petra: a umyli si ručičky? :grinning: :grinning: :grinning:
acha: Pláně o.k.? :wink:
becomamky: máte některá Grace?
18. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grace má myslim mauik né?
18. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: mauik má carnival.
18. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PING!!!!!!!!!!! to je ale hnus! devka jedna!!!
mne to bylo divne, Jirka byl s Artasem v kine asi pred tydnem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
placu :cry:

holky, neco se stalo, erekce na slunci? mala spala od osmi a v sest rano jsem ji budila a strkala ji prso do pusy, protoze jsem se bala, ze mi prasknou..a probudila se az ted v deset! chudinka, co se ji stalo?:frowning2:
18. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné ráno,
poznatek když Petrušku koupeme a ona si čistou vodu cákne do oka, do rána má pak oko celé zakysané a pokud to nechytím včas hned se zanítí. Vím že tu některá bojovala se záněty očí, nemůže to být z koupání??? Jak ošetřujeme oči po koupání???
Teď už po každém koupání já protřu čtverečkem namočeným v Opthalu a je vše ok.

Dnes jsme po dlouhé době doma bez táty, a tak trošku si musíme spolu udělat režim, takže si du hrát a nebudu tu :wink: .

Jinak sněhové vločky dorazili k nám včera v 21 hod. a stále sněží.
18. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: na fakt, že jo. a já mám zafixovaný, že má carnival. Seš dobrá. :grinning:
18. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: nejede mi FB, se nechytám, co je s tím Pomejem a Bartoškou?
akte: u nás sněhová kalamita, my budeme celej den zavření doma. Mimochodem, ten tvůj pracuje z domova, že je furt s váma?
18. jan 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp proc se ptas :sweat_smile:
18. jan 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok