• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
lovely: Myslím, že svokra takú má. My máme lávovú, tak skúsim zapnúť tú. Večer to skúsim. Len cez deň... keď ja niekedy ani nepoznám, či je už unavená alebo sa len nudí :unamused:
18. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem četla, že po hodině a půl přibližně už by se mělo dítě pozorovat a do dvou hodin by mělo spát.. já to pozoruju nejvíc na tom, že poklesne aktivita, dělá takové rytmické pohyby, jako divoké a opakované, má malá očička a zívá.. dřív mi pak krásně spinkala.. teď jakoby se to odnaučila, už sama neusla ani nepamatuju, buď ji musím uhoupat nebo ukojit :slight_smile: nevím, proč to nejde.. ale přes den prostě sama neusne.. to se pak přehoupne do té fáze unavená, že musí odpadnout.. :frowning2:
18. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dětem se líbí světýlka :slight_smile: tahle je super, že si do ní může "sáhnout" a je to takový příjemný pocit, sama na ni ráda sahám :slight_smile:
18. jan 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovely: Ako často kŕmiš cez deň?
18. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi, no k tym active baby (su fialove, ze?) som chcela. U malych babies, teda cislo 3 su este ok, ale pre väcsie su na figu, uplne pretiekli Maxikovi po nejakych 3h, to sa mi s BABY DRY nestalo nikdy, takze mam tie a s tymi som asi naj spokojna :dizzy_face:
18. jan 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, plus minus co dvě tři hodiny, spíš ty tři.. ale snažím se, aby to bylo aspoň pětkrát šestkrát za den :slight_smile: a vy to máte jak, v kolik Klárka usíná a jak?
18. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: Mne malá preciká Fixies. Doteraz boli v pohode. Možno skúsim väčšie
18. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ping, myslíš pampers? :slight_smile:
18. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja taky dekuju za vecerni ritual...:slight_smile: mala uz mi pomalu chrni u masazi, pak jen dam napapat a usina sama v postylce u hudby:slight_smile:
po tom, co jsem skoro tri mesice skakala na mici, ze jsem si malem dusivytrepala je to proste raj:slight_smile:
ale zitra muze byt vsechno jinak:slight_smile:
vsak vime...:sweat_smile:
18. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tam je nejako malo tych vyrobkov:
http://www.pampers.de/de_DE/diapers-wipes-training-pants?method=search
tu ich je viac a ani neviem, ktore zodpovedaju vasim modrym.....fakt nechapem :confused: som myslela, ze pampers je pampers...
18. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema, mi FB nejede :frowning2:
18. jan 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: Nezobudí sa, keď hudbu vypneš?
18. jan 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema, a jak dlouho a co masíruješ? :slight_smile:
18. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovely jsem ti tam psala...:slight_smile: jsme v te dobe, cos mi pisala delala babovku, pak koupani...no a uz mam volno:grinning:
kesika nezobudi, ona ma takoveho snehulaka se strojkem, ve kterem hraje nejaka balada:slight_smile: a nez dohraje, ona uz spi...
a masiruju od sesteho tydne:slight_smile:
18. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: Ja som myslela, že jej púšťaš nejakú uspávanku alebo tú relaxačnú hudbu. Naša má motýľa a ten hrá nejakú melódiu, ale ona sa ho cez deň snaží vždy ukecať :grinning: tak neviem, či by nediskutovali aj večer
18. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kesika tu nasi hudbu poustim hlavne u masazi:slight_smile: a pres den na kompu...ale vecer nechci, aby mela notas u hlavy, vis?:frowning2:
18. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema, já vím, já jsem ti i odepisovala, ale pořád mi to jen psalo, že ať čekám.. a po pěti minutách už mě to přestalo bavit :slight_smile:
18. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ww to ma myslim maja, jestli nelzu:slight_smile:
18. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si na nu pockam :slight_smile:
18. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ww, my ho chtěli taky :slight_smile: ale pak jsme koupili levnější reer.. ale tenhle je super.. akorát myslím, že se dá sehnat i levněji.. i když je fakt, že jsem ho už pakk nikde neviděla, tak ho možná doprodávají :slight_smile:
18. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wwcko my máme angelcare :slight_smile:
18. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovely ale tu je super cena. neda sa to s nicim porovnat. je ta monitor dychu aj chuvicky a este kos :slight_smile: a radsej si priplatim ako keby som mala mat kazdu chvlku poplach, by ma asi porazilo :slight_smile:

Maja a ako si spokojna? a ktory mate?
18. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: jsi tu? :sunglasses:
18. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja aj na ten som pozerala, ale jediny rozdiel som nasla v dosahu 301 ma 120m a 401 ma 250m. Vies este o nejakych rozdieloch?
18. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neznám rozdíly... nezkoumala jsem je. Koupila jsem ho, protože ho má kámoška, chtěla jsem chůvu s monitorem, tak jsem vzala stejné, co má ona. Jsem s ní spokojená :slight_smile:
Monitor se dá odpojit a pak může sloužit jako samostatná chůva.
18. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to moze aj u tej 301 a je o 1000 lacejsia :slight_smile:
18. jan 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem to nijak moc nezkoumala, prostě jsem objednala angelcare :sweat_smile:
18. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok