V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kesika
18. jan 2010

lovely: Myslím, že svokra takú má. My máme lávovú, tak skúsim zapnúť tú. Večer to skúsim. Len cez deň... keď ja niekedy ani nepoznám, či je už unavená alebo sa len nudí 😒

lovelygirl
18. jan 2010

já jsem četla, že po hodině a půl přibližně už by se mělo dítě pozorovat a do dvou hodin by mělo spát.. já to pozoruju nejvíc na tom, že poklesne aktivita, dělá takové rytmické pohyby, jako divoké a opakované, má malá očička a zívá.. dřív mi pak krásně spinkala.. teď jakoby se to odnaučila, už sama neusla ani nepamatuju, buď ji musím uhoupat nebo ukojit 🙂 nevím, proč to nejde.. ale přes den prostě sama neusne.. to se pak přehoupne do té fáze unavená, že musí odpadnout.. ☹

lovelygirl
18. jan 2010

dětem se líbí světýlka 🙂 tahle je super, že si do ní může "sáhnout" a je to takový příjemný pocit, sama na ni ráda sahám 🙂

kesika
18. jan 2010

lovely: Ako často kŕmiš cez deň?

rpinguin
18. jan 2010

ozi, no k tym active baby (su fialove, ze?) som chcela. U malych babies, teda cislo 3 su este ok, ale pre väcsie su na figu, uplne pretiekli Maxikovi po nejakych 3h, to sa mi s BABY DRY nestalo nikdy, takze mam tie a s tymi som asi naj spokojna 😵

lovelygirl
18. jan 2010

No, plus minus co dvě tři hodiny, spíš ty tři.. ale snažím se, aby to bylo aspoň pětkrát šestkrát za den 🙂 a vy to máte jak, v kolik Klárka usíná a jak?

kesika
18. jan 2010

rping: Mne malá preciká Fixies. Doteraz boli v pohode. Možno skúsim väčšie

lovelygirl
18. jan 2010

ping, myslíš pampers? 🙂

aktekram
18. jan 2010
emamamamu
18. jan 2010

ja taky dekuju za vecerni ritual...🙂 mala uz mi pomalu chrni u masazi, pak jen dam napapat a usina sama v postylce u hudby🙂
po tom, co jsem skoro tri mesice skakala na mici, ze jsem si malem dusivytrepala je to proste raj🙂
ale zitra muze byt vsechno jinak🙂
vsak vime...😅

rpinguin
18. jan 2010

to tam je nejako malo tych vyrobkov:
http://www.pampers.de/de_DE/diapers-wipes-train...
tu ich je viac a ani neviem, ktore zodpovedaju vasim modrym.....fakt nechapem 😕 som myslela, ze pampers je pampers...

lovelygirl
18. jan 2010

ema, mi FB nejede ☹

kesika
18. jan 2010

ema: Nezobudí sa, keď hudbu vypneš?

lovelygirl
18. jan 2010

ema, a jak dlouho a co masíruješ? 🙂

emamamamu
18. jan 2010

lovely jsem ti tam psala...🙂 jsme v te dobe, cos mi pisala delala babovku, pak koupani...no a uz mam volno😀
kesika nezobudi, ona ma takoveho snehulaka se strojkem, ve kterem hraje nejaka balada🙂 a nez dohraje, ona uz spi...
a masiruju od sesteho tydne🙂

kesika
18. jan 2010

ema: Ja som myslela, že jej púšťaš nejakú uspávanku alebo tú relaxačnú hudbu. Naša má motýľa a ten hrá nejakú melódiu, ale ona sa ho cez deň snaží vždy ukecať 😀 tak neviem, či by nediskutovali aj večer

wwcko
18. jan 2010

Baby mate niektora? http://www.maderna.sk/novorodenec/monitory-dych...
co na to hovorite?

emamamamu
18. jan 2010

kesika tu nasi hudbu poustim hlavne u masazi🙂 a pres den na kompu...ale vecer nechci, aby mela notas u hlavy, vis?☹

lovelygirl
18. jan 2010

ema, já vím, já jsem ti i odepisovala, ale pořád mi to jen psalo, že ať čekám.. a po pěti minutách už mě to přestalo bavit 🙂

emamamamu
18. jan 2010

ww to ma myslim maja, jestli nelzu🙂

wwcko
18. jan 2010

tak si na nu pockam 🙂

lovelygirl
18. jan 2010

ww, my ho chtěli taky 🙂 ale pak jsme koupili levnější reer.. ale tenhle je super.. akorát myslím, že se dá sehnat i levněji.. i když je fakt, že jsem ho už pakk nikde neviděla, tak ho možná doprodávají 🙂

majamisutka
18. jan 2010

wwcko my máme angelcare 🙂

wwcko
18. jan 2010

lovely ale tu je super cena. neda sa to s nicim porovnat. je ta monitor dychu aj chuvicky a este kos 🙂 a radsej si priplatim ako keby som mala mat kazdu chvlku poplach, by ma asi porazilo 🙂

Maja a ako si spokojna? a ktory mate?

pospecka
18. jan 2010

rping: jsi tu? 😎

wwcko
18. jan 2010

maja aj na ten som pozerala, ale jediny rozdiel som nasla v dosahu 301 ma 120m a 401 ma 250m. Vies este o nejakych rozdieloch?

majamisutka
18. jan 2010

neznám rozdíly... nezkoumala jsem je. Koupila jsem ho, protože ho má kámoška, chtěla jsem chůvu s monitorem, tak jsem vzala stejné, co má ona. Jsem s ní spokojená 🙂
Monitor se dá odpojit a pak může sloužit jako samostatná chůva.

wwcko
18. jan 2010

to moze aj u tej 301 a je o 1000 lacejsia 🙂

majamisutka
18. jan 2010

já jsem to nijak moc nezkoumala, prostě jsem objednala angelcare 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre