• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
já to tenkrát zkoumala, už si to teda moc nepamatuju, a myslím, že tam moc rozdílů nebylo.. hlavně teda design a ta větší vzdálenost.. koukni přímo na jejich stránky
http://angelcare.cz/produkty/
ten reer je německá značka, není špatný, to vůbec ne, jen není tak pěkný :slight_smile: ale funguje a to je hlavní.. :slight_smile: falešné polachy nedělá.. ale naše malá je expert, když usne tvrdě, tak zapomíná dýchat.. několik nocí jsme ji poslouchali a báli jsme se, že má takové ty spánkové apnoe.. :frowning2:
18. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak má míň kanálů pro přenos.. :slight_smile: ta 301 :slight_smile:
18. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam rozdiely. Mensia zdalenost doshu, mesi pocet kanalov a ta 401 je digitalna. Myslim ze ta 301 asi bude stacit. co vy na to? (basnicka otazka :grinning: )

lovely kaslat na to ze neni tak pekny, hlavne ze si s nim spokojna :slight_smile:
18. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak aj ta 301 je digitalna :grinning: tak ja uz neviem, idem studovat :slight_smile:
18. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jsem každopádně klidnější, když vidím blikat to červené světýlko :slight_smile: hlavně už jsou snad pryč ty chvíle, kdy zapomínala dýchat :slight_smile: já bych být tebou do něj šla :grinning: ale ty už jsi stejně rozhodnutá, ne? :grinning:
18. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja, tys psala, že jsi učitelka??
18. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já?? neee :grinning: :grinning:
to ema :slight_smile:
18. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu, pozerala som strasny film :astonished: , nechapem este z neho, ze si niekto tak zivot posere :angry:
http://cs.wikipedia.org/wiki/My_děti_ze_stanice_ZOO

Pospec, co si chcela? no kde mas to albicko?

a naco su tie aparaty dobre?
18. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping já jsem četla knihu: My děti ze stanice zoo, ale film jsem neviděla.
18. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja, já jen vím, že to ještě někdo psal.. my totiž byli taky v penzionu dalmo na školení, tak se mi všechny ty informace slily :slight_smile:
ping, já četla tu knížku, drsné, ale bohužel realita :frowning2: myslíš ten angelcare? je to monitor dechu a chůvička.. předchází syndromu předčasného úmrtí :slight_smile:
18. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, no kniha je obsiahlesia, film bol taky cudny a od knihy od inaksi, som sa vzdelavala na wikipedii :grinning:
to co ta napadlo, take nieco citat? ja som tu zensku videla asi pred 3 rokmi v telke, uplny vrak z nej :frowning2:
18. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj lovely?
to je u vas povinna literatura, ci ako? :wink: mna by to v zivote nenapadlo...
hej, tie pristroje som myslela, no ja mam Matildu v posteli vedla seba, takze mi to netreba :slight_smile:
18. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rpin, chodime s Martinom do vane. Mala je v izbe (spi) a potom je kuchyna, chodba a kupelna. no a musime mat vsetko pootvarane aby sme ju poculi a takto to netreba. no a v Marci ideme na chatu a tam ich budeme potrebovat tiez. Tak si ich nebudem stale poziciavat ale rovno ich kupim.

Lovely rozhodnuta som,ale este neviem ci 301 alebo 401 :slight_smile:
18. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tie take telefony kdesi v skrinke, to by mohlo asi ten isty ucel splnat, ze? wow, ze do vane, tam som rada, ze sa dostanem raz do mesiaca ja a nieto este s chlapom :grinning:
18. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi, lovely, teba som sa chcela este na tych psov spytat....to ich tolko mate doma, ci si nejaky fan psi, ci ako?
no a nechapem, preco ich nemas este zmazane, to akoze ma s detmi spolocne co? niekedy mazu ti admini fakt to, co nemusia a niekedy tam nechaju psov :grinning: :grinning: ze pospec? :wink:
18. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rping: chcela som nieco pretlmocit, ale uz ta nahradil google. :grinning:
18. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovely a co to bylo za školení?
18. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co chces zasa kupit?
18. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kupit nemozem dosly financie. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Vymaham pohladavku. :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ping, máme dva :slight_smile: ten jeden, kavalírek, byl můj, toho druhého si kamarádka vzala z útulku a pak ho chtěla dát pryč, tak jsme si ho vzali :slight_smile: a taky se divím, že to nesmazali :slight_smile:
maja, to bylo právě školení ze školy :slight_smile: tak se mi spojilo, že někdo psal, že taky učil, a že byl ve stejném penzionu na školení.. a vyšlaas ty :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, já tam byla na školení z práce :slight_smile:

jdu spát... brou
18. jan 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa tiez lucim :wink:
18. jan 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež :slight_smile: dobrou :slight_smile:
18. jan 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby inak teraz ked sa vam pretacaju deti tak je super toto http://www.amazon.com/Sassy-Dual-Sleep-Positioner-White/dp/B001BY9GK4/ref=sr_1_16?ie=UTF8&s=baby-products&qid=1263884541&sr=1-16 Je ich vac druhov a ja mam tento. Ta jedna bocnica sa da posuvat, je na suchy zips s tou latkou na ktorej babo lezi. Da sa pouzivat aj ako polhovadlo, ale aj ako zabrana.ja ju pouzivam od narodenia. Malu mam na rohovej sedacke na tej kratsej casti a ta nema ani operdalo, a nebojim sa ist na zachod, pre navstevu, varit atd. obec sa cez to nevie dostat ani otocit. :slight_smile:
19. jan 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wwcko, no ja mam Matildu na zemi na koberci, na nom kozusina a nebojim sa na wc tiez :wink: . Je to sice pekne, ale zbytocne. Tot moja mienka :slight_smile:
My ideme dnes na ockovanie, cakam na muza, kym dojde zo sluzby a ja s Matildou vyrazam. SOm si povedala, ze uz nikdy s oboma deckami. A poobede som sa objednala na masaz chrbta, s auz tesim. Ani hybat sa nemozem :astonished:
19. jan 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné ráno,
tak my si s Petruškou užíváme...... jsem moc ráda na mateřské dovolené :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema, kde ty na tie videa chodis? Cim trapnejsie, tym väcsia prca a ty ich vzdy vysnoris :grinning:
No idem teda na to ockovanie,
uzivaniu meterskej zdar!
19. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
tak moje vcerejsi divadlo vsichni prezili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Akorat malej proste potvrdil, ze nez by flasku, to radsi nic. Tatka na nej zkousel moje cerstvy odsaty, moje rozmrazeny, nutrilon, cajik. Nic si nevzal a pry 15 minut rval a rval (coz mi 7 minut po zacatku predstaveni tatka napsal sms, takze jsem z ty první pulky fakt nic nemela). Pak jsem o prestavce volala a to pry mu akorat usnul a spal dokud jsme neprijeli domu, takze to bylo dobry. Pak jsem ho presunula do postylky, u toho se sice napul probral, ale jenom si lehce cucnul a spal. V noci se pak sice budil casteji, ale slo to.
19. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj

ema - :grinning: :grinning: :grinning:

tak my včera s Karlem zavzpomínali 2 roky zpět :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=G9-mYBYBrXE

a tohle je taky prča :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=noTcPqrOi5M&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=e7xmajcsC8s&feature=related (při natáčení klipu byla coolna, pže se fakticky líbali... :grinning: )

Jinak Neluša se mi ted hrozně vzteká u každýho nandávání plíny... je to boj, ji vždycky do tý plíny dostat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok