• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
no holky, proc se smejete takove krasne pisnicce...:grinning:
Dorka tak tancila, az z toho usla...:grinning:
na mauikiiny odkazy kouknu az vstane:sweat_smile:
19. jan 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže jeste pro posp. sms ode me nebyla zadna, ale 2x jsem volala (po prijezdu do divadla a o prestavce :grinning: :grinning: ) a tak 5 sms jsem obdrzela :grinning: :grinning:

Nicmene mi to potvrdilo, ze vic jak na 3 hodiny od nej proste nemuzu. A ja ani nechci, myslim, ze dokud budu plne kojit a nebude mit nejaky kojeni nahrazeny necim jinym, tak stejne uz nikam nepujdu.
19. jan 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jan 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joo a komentaru jsem se zdrzela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nicmene pani za nami ne :frowning2: a to ji bylo tak 50, tak to asi nebyla demence na matersky. :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivco to mi bude jeste v padesati hrabat?:grinning:
wwcko co ses dozvedela na tom seminari o spani?:slight_smile:
19. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ww to video je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wwcko fajn video, dobre som sa pobavila :slight_smile:
19. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wwcko super video, tie deti su ale vychane :grinning:

ked bude taka aj nina budeme potrebovat vetsiu a pevnejsiu postielku :grinning:
19. jan 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewwe tiez som nad tym rozmyslala - ta nasa ikeacka by ma asi neuniesla :grinning: resp. mojho muza uz vobec nie
19. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja premyslela nad tim samym...:grinning: mne se to zda roztomile, jak maji ty deti rady sve rodice:grinning:
19. jan 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja na vas proste nestacim :slight_smile:
kazdopadne wwcko strasne som sa smiala na tom videu, to je ako u nas doma :grinning:
vcera stvormesacna kontrola a prva hexa..tak Danik za mesiac pribral 1,5kg vazi 6,5 a meria 62 cm.

este doplnim mi chlapcovi hovorime "vajčiak"
a co ste to tu este nakecali?? co sa tyka spania a kojenia, tak to by som sa iba opakovala, ze hruuuuuza :rolling_eyes:
19. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka a aky proble s kojenim mas ty? Nech je to cokolvek Danik pribral ukazkovo, takze sa tym netrap... :wink:
19. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Praha holky nechcete ven?:D
19. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luskata dakujem za povzbudenie :slight_smile: mam ten sami problem co Ema..Dan ziape ako keby som ho kojila zachodovou vodou, pri kojeni ho vystriedam aj 15 x pri koze..uz som dostala 2 x menzes a vtedy to zacalo..no cez den by mi to nevadilo, bojovat s vlastnym synom (este som silnejsia ) :grinning: ale v noci tych 6 kg prehadzovat kazdu hodku a pol kojit a polhodinu uspavat..tak si hovorim ze ma porazi..no ale co, hlavne ze krasne prospievame..len ja uz nevladzem :grinning: Luskata mam Ta medzi priatelmi na fb? alebo sme medzi priatelmi? :grinning:
19. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emus prihlasil sa Ti uz niekdo ? :grinning: ak nie tak prid na Kobylisi :grinning: zajtra by som sla, dnes po tej hexe, nechcem moc medzi ludi, tramvaji atd :slight_smile:
19. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak to video je tedy neco. :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka hadej...:grinning:
19. jan 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak se ukažte, Češky :grinning:

http://zpravy.idnes.cz/diktat.asp?iddiktat=109

já - 2 chyby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a na to video od ww se se mnou dívala Nela, takže ji už takhle neoblbnu... :grinning:
19. jan 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno, zrovna jsme se vstávali :sweat_smile: snídám a jdu si vás dočíst :slight_smile:
vy jste ale ranní ptáčata :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka myslim ze si si ma pridala
19. jan 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauik ja taky dve, u tech nazvu hospod... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 0, ale kojila jsem, takze jsem byla napojena i na Adamkuv mozek :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Náš tatínek když chce uspávat Domína, tak spíš uspí sebe než dítě :grinning:
Ale taky já musim uspávat ,tak že sedím v ložnici na posteli a Domína mam na rukou dokud neusne. Pak ho opatrně šoupnu do postýlky. Pak už vydrží spát v postýlce sám celou noc :slight_smile:
19. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mala zacala akosi divne past kone - na rukach sa velmi nedviha, ale dviha zadok a snazi sa odrazat....zeby preskocila par faz a zacala lozit :confused:
19. jan 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luskata to delala mala uz davno..a zase ji to preslo..:grinning: zkusala co umi asi...:grinning:
19. jan 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady s tou k.ávou, aledobrá šou :grinning: :grinning: :grinning: kor dyž na Soukupa koukaj oba rodiře z publika.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=Z9VAQPhH1zU
19. jan 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nela si pro změnu čapne bodynko a šoupnu do pusy, takže je celá mokrá :angry:

ivčo, dobrý! seš první, koho znám, co to měl bez chyb :slight_smile:
emo - :grinning: hospody :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: tie videá nemajú chybu.
Idem sa pochváliť, aj keď viem, že by som nemala, lebo tým sa to zase všetko pototo :grinning: Ale ja musím!
Malej od rána púšťam uspávanky od Katky Koščovej, hrali sme sa, rozprávali a medzitým som jej zatiahla žaluzie v izbe, otvorila okno a keď bol čas na spanie (to som si myslela, že je :grinning: ) tak som ju šuchla do spacieho vaku, pohladkala po vláskoch, dala dudel, natiahla hracieho motýľa, zaželala pekné sny a šla preč. A bol rev. Nechala som ju, kým sa troška upokojí, prišla som znova, znova zopakovala čo predtým a odišla. A ona zaspala!!!!! Úplne v pohodičke a ani dudel nevyhodila! Už spí pol hodinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ďakujem za včerajšie tipy :dizzy_face:
19. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tady nejaka koleckova bruslarka?:grinning:
19. jan 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok