V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
19. jan 2010

lovely proc nevis?🙂
posp jedu ani nevim cim...ani neznam toho kluka, jaky je ridic, teda znam ho, ale nevim, jak ridi....snad to bde ok..je mi z toho nejak blbe...😀 ale v zivote se ma zkusit vsechno..snad to neni moje posledni zkouska...😅

lovelygirl
19. jan 2010

jestli to zvládnem 😕

emamamamu
19. jan 2010

lovely a co nezvladnes? 😎

lovelygirl
19. jan 2010

emo, ty jsi fakt číslo.. prosím tebe, dávejte na sebe pozor.. kdy jedete? 🙂

lovelygirl
19. jan 2010

No já vím, že je to možná zbytečná obava.. ale nějak si to zatím neumím představit.. nikde jsme ještě přes noc nebyli.. ale teď pojedeme na nějaký čas do brna, tak se třeba otrkám 😀

emamamamu
19. jan 2010

😀 😀 😀 dik lovely..udelam pro to vsechno, co budu moct..budu na nej jecet ze zadniho sedadla...😀
jedeme v jedenact ze Smichova🙂
takze budem doma tak ve ctyri☹ snad nebude mit Dorinka moc naruseny spanek... 😒

lovelygirl
19. jan 2010

počkej teď v noci? 😕 😕 😕

kesika
19. jan 2010

ema: ema = kamikadze 😕 😀

mauik83
19. jan 2010

posp - jj, zvládl, jen si Bucho to místo pak hned oblizoval, tak jsem karla podezřívala, že mu to propíchnul skrz a on si ty ATB teď olizuje z kůže... 😀 😀 😀 😀

a mladá má poslední dny prdy a večer si vždycky schrupne hodinku a pak "I am not sleepy, I want to play" 😀 😀 😀 😀 😝

emamamamu
19. jan 2010

lovely aha..no ja jezdim domu, takze uz jsme spaly mimo domov...a pohoda..snad jeste lepsi, nez tady....😅
ochjoj decka, ja si zitra lehnu a budu davat prikazy...😀
no za chvili jedeme...😅

mauik83
19. jan 2010

a přes noc jsem ted 2 dny kojila jen z jednoho prsa, takže z druhýho jsem ráno mohla vycucnout 100 ml a zamrazit... 🙂 sorry, jestli to někoho provokuje, ale já z toho mám radost, tak se chci podělit 😅 jen nevim, jestli to mlíko nemám vylejt, když teď má prdy, protože tím pádem to je i v tom mlíku... 😝

kesika
19. jan 2010

mauik: Ona sa to naučila z toho trička. Musíš jej kúpiť "Heeelp, I want sleep!" 😀

mauik83
19. jan 2010

emo - to fakt jedete takhle na noc, jo??? 😕 tak šťastnou cestu a dobře dojeďte!!!! 😉

petrajurinova
19. jan 2010

Ahoj. Nemám nějak energii a náladu dočítat, tak snad někdy časem dočtu co jste nadatlovaly.

My jsme dneska byli na 4měsíční poradně a měli jsme dostat i očkování - 1. dávku hexy a nedostali. Doktorce se nelíbí jizvička po očkování tbc, takže jsme dostali framykoin a prý Ise tu hexu píchne, až to bude dobře zahojené (za dva týdny dostaneme další pozvánku) a tím pádem se mnou odmítla jakkoliv diskutovat i o tom očkování proti pneumokokům. A celkem nechápu její myšlenkové pochody. Nejdřív mi řekla, že by bylo fajn, kdybysme vydrželi plně kojit do 7 měsíců a o 5 minut později mi řekla, že jestli chci ať za měsíc (to bude Ise 5 měsíců) začnu přikrmovat zeleninou - nechci. Jinak má Isa 68 cm a 7250 g.

emamamamu
19. jan 2010

fuuuuuj mauik ma prdy ve sklenicce.... 😀 😀 😀 v pohode, taky vytahnu stovku, kdyz cely den nekojim....😀

mauik83
19. jan 2010

kesika - to asi neseženu 😝 ale klidně jí to na nějaký bodičko načmárám, pokud to zafunguje 😀 😀 😀 😀

mauik83
19. jan 2010

ema - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mauik83
19. jan 2010

ema - a dáš ho Dorce? vezme si MM z flašky?

majamisutka
19. jan 2010

emo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mauik 😀 😀 😀

kesika
19. jan 2010

ema: 😀 😀 😀

emamamamu
19. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 jsem si ted predstavila, jak cpe mauik tak pracne prdy do sklenicky no sranda...😀 😀 😀
maui ona vypije z te lahvicky uplne vsechno na svet...mura jedna...z kozy jedine kdyz je omamena ze spanku..napriklad vcera dala obe moje kozy.....😀 chaacha...jsem se ji smala, jak jsem ji olulala...😀

pospecka
19. jan 2010

Teď mě napadá, že my jsme taky ještě nespali mimo domov. 😀
ema: normálně na noc mobil vypínám, ale dneska zůstanu online, kdyby něco, tak VOLEJ!!!
mauik: šokovnej taťka. No a k tomu mlíku, tak si ho v mražáku označ, ať víš který to je, ale určitě nevylívej. lepší prdy než hlad.
lovely: a kdy pojedete do Brna a na jak dlouho?
petra: tu jizvičku má škaredou na ohmat nebo pohled?
Pražandy a co ten veletrh? Prosím nevíte o něm některá? Ema, ty víš všechno. 😀

kocanda2009
19. jan 2010

dobry vecer, nakukuji
mauik - tak ze bych to taky zkusila s tim kojenim jen z jednoho prsa..uz se mi taky nedari odstrikat vic jak 20 ml a naposledy se mi stalo to same - sice jsem odstriala ale kvuli prdum radeji vylila 😖 😖

emamamamu
19. jan 2010

posp o veletrhu vim prd, bo nevim, co bych tam chtela vytrzit...😀
no budu ti volat a dame si u vas mezipristani...:D

petrajurinova
19. jan 2010

Mauik, kdybych chtěla provokovat, jako že nechci, tak napíšu, že 100 ml odstříkám po kojení z kozy, ze které malá zrovna pila 😅 😎 , ale nedělám to, zásoby nekřečkuju.

majamisutka
19. jan 2010

emuš já pro tebe do Třince přijedu, když mi dáš na benzín 😀 😀

emamamamu
19. jan 2010

petro a ty sis predplatila ty prsa, nebo co?😀
ja mam suche z nosa a to od narozeni male..😀

pospecka
19. jan 2010
emamamamu
19. jan 2010

majo, kdybych chtela dat dvojku za benzin, tak jedu s Filipem, diky, si slechetna...😀

petrajurinova
19. jan 2010

Pospec, na pohled i na omak - je tam stroupek, který jako by uprostřed pořád trošku hnisá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre