V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

petrajurinova
19. jan 2010

Mauik, jaké vlastně bylo skóre těch tvých propočtů pohlaví? Mi jsi pokud si vzpomínám taky vypočetla kluka 😅 .

lovelygirl
19. jan 2010

jé, jak jste to holky počítaly? 🙂

kesika
19. jan 2010

Na strane 300 vám želám brú noc 😉

mauik83
19. jan 2010

tady to je, už se mi to nechce doplňovat, sorry 😅

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vyšly 2/3 😉

emamamamu
19. jan 2010

jedu, tak papap

pospecka
19. jan 2010

kas&olalka: mazec, ale možná to dělaj ty vlásky. Mě občas Zdeník dřív připadal podobnej s jednou holčičkou tady s diskuse, ale nebudu psát s kterou aby se maminka neurazila, když je Z. takovej ksichtil. 🙂

majamisutka
19. jan 2010

olalko, vy jste čekali na mimi 10 let 😕 😕 😕 to je teda mazec. My rok a byli to muka, 10 let si ani neumim představit ☹
Ale hlavně že jí už máte 🙂 a povedla se vám 🙂 je rozkošná 🙂

lovelygirl
19. jan 2010

mauik a podle čeho jsi to počítala? 🙂

majamisutka
19. jan 2010

emuš, pa a napiš jak jsi dojela 😉 štastnou cestu

mauik83
19. jan 2010

lovely - podle stáří krve rodičů 😉

posp - já se neurazim... 😀 😀 😀 😀

už fakt jdu, CZest

pospecka
19. jan 2010

JÉÉ, HELE CO JSEM NAŠLA, A CO ŽE TO MÁ EMA ZA KOČÁREK? 😀
emamamamu • 1d • 18. březen 2009 v 11:21
S4 se mi nelibi hlavne kvuli te ceny..to uz bych zatu cenu spis chtela ten novy Concord nebo i stary..nebo Jane...jsme mysleli, ze po tech slevach nas vyjde dobre..ale nevyjde...

majamisutka
19. jan 2010

pospec a ty máš s4 taky z polska? za kolik jste ho kupovali? My ho koupili v malvíku za 24 tis 😝

lovelygirl
19. jan 2010

všem dobrou noc.. jsem utahaná jako kotě, jezdila jsem dvě hodiny v těch břečkách ☹ paa

pospecka
19. jan 2010

lovely: ty už máš kočárek?

kesika
20. jan 2010

Jeeej, tu dnes nikto ešte nebol? Alebo mi zase blbne koník 🙄 Tak ak som prvá, teším sa 😀 Dobré ráno všetkým 🙂

marketka.27
20. jan 2010

Dobré ránko, jakou jste měli noc? Já jsem od jedné do dvou zpívala ... sousedi museli mít radost. A Karinka čučela, usmívala se a byla spokojená. Když jsem přestala, byl řev. Jinak dobrý, spí mi v těch polohovacích válečcích, měla jsem strach, že se jí to nebude líbit, ale bez problémů.

kesika
20. jan 2010

market: 😀 máš bohatý repertoár

rpinguin
20. jan 2010

cavi zeny,
vcera som sa rozhoodla pozerat na Slunce seno jahody 😀 , dnes dam Par Facek....ozi, pospec, ta zenska, ktora tam hrala minirolu a chcela kupit ten mlyn s manzelom neni to ta Jarka Placha z Vypravej? Tam je sice tmava a vo Slunce seno jahody blond. Ty sa vyznas. Mam je problemy, ze? 😀 😀 😀

Inac, vcera sme mali druhe ockovanie a Market Matilda sice revala ako pavian, ale to je normalka, ale inac nic. Vsetko ok, este aj na nakupe sme boli, takze sa nicoho neboj!
No a ma 7520g, volam ju spekacka 🙂
Noc ok, no co je ok, ze? Krmila som o 1.00, o 2.00 davala dudel, o 3.00 dosiel Maxik, takze odnasanie do jeho postielky a o 4.00 kojenie a o 6.00 vstaval Maxac. Ja niekedy asi skolabujem 😲

Emus, uzivaj domoviny, aspon ti vasi pomozu, cestu nejako vyriesis. Ludia pomozu 😉

luskata
20. jan 2010

Dobre ranko 🙂 Tak mala sa pred chvilkou prvykrat pretocila na brusko 🙂 Normalne som sa rozplakala... 😀

olalka
20. jan 2010

ahojte 🙂 tak k vcerajsku, kesika- pozdravujem manzela 😀
10 rokov sme cakali na Lujzicku, tak to byva niekedy, ze s vlastnym muzom nic a potom sa supne s inym a je to tu 😀 ale kesi neboj, nas pripad to nie je, mala je cely tato. tak ci ti nasi chlapi nie su rodina, ktovie, co nasi svokrovia vyvadzali 😀

aktekram
20. jan 2010

Krásné ráno,
jsem jen na skok, balím Petrušku na dopoledne k babičce, a taky toho mám jaksi moc 😀 😀

olalka
20. jan 2010

a k spievaniu- to ja som si malu tiez naucila, ale oblubila si 3 pesnicky a ked place, zaberu iba tie. takze spievam stale dookola, najlepsie v aute, ked idem od rodicov a spievam polhodinu to iste 😀

kesika
20. jan 2010

Olalka: Keď bude čas, dám do albumu fotku malej s tatinom 😀 Len tak pre istotu... či nepoznáš a tak 😀 😀

olalka
20. jan 2010

idem uspat dracicu, dnes od rana chrli ohen, snad sa mi zobudi slniecko

marketka.27
20. jan 2010

kesika - ani ne, zpíváme pořád dokola asi pět písniček, už se přistihuju při tom, že malá spí a já si v kuchyni vyzpěvuju Komáři se ženili ... 😲

kesika
20. jan 2010

luskata: Gratulujeme k bruškateniu 😵

olalka
20. jan 2010

kesi 😀

pospecka
20. jan 2010

Dobré ráno,
máte někdo zprávu od Emy a Dortíka? Mě se neozvala, tak snad dojely holky dobře. 🙂
rping: Vyprávěj nesleduju 🙂 , ale ta herečka se jmenuje Hana Čížková a hrála ještě v Kameňáku manželku od Josefa Laufera, jak k nim furt leze ta její maminka a pak vyhraje v loterii nebo hrála v Trhala fialky dynamitem tu francouzskou policistku, další role mě nanapadaj.
http://images.google.cz/images?gbv=2&ndsp=18&hl...
luskata: GRATULUJU, je to super pocit, tak od teď oči na šťopkách. 😎

kesika
20. jan 2010

Malá je už hore, tak idem pri nej žehliť, kým sa bude hrať. Majte sa, hrajte sa, usmievajte sa 😉

pospecka
20. jan 2010

Tak už je tu 9000 příspěvků, budeme se stěhovat? Tipla bych, že se to k 10tis přiblíží v půl roce věku vaši prťátek, tak co myslíte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre