V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kesika
20. jan 2010

daniela: My zachytávame do sáčkov, dajú sa kúpiť v lekárni. Sú to špeciálne sáčky pre malinké detičky. Nalepia sa tam a len počkáš, až sa vyciká. Osvedčilo sa mi ju tam dole umyť, rýchlo osušiť a nalepiť tam sáček a ona sa hneď vyciká. Dá sa to aj zalepiť do plienky, ale zvyknú sa odlepovať ako mimčo hýbe nožičkami.

lynn77
20. jan 2010

danielasr, no kdysi tusim moc zachytavala mauik, nevim, jestli si to vybavuji spravne, ale mela ji tusim posadit na talirek, ze se tam snad vycura, ale jestli se ji to povedlo, to nevim, ale teda hodne stesti, mne se mala pocura vzdy, kdzy ji necham chvilku rozbalenou, ale kdyz bych mela prinest moc, tak asi jak naschval by si necurla nebo bych to nechytla 😉

pospecka
20. jan 2010

lynn: nevím na čem je, ale mě tu dáseň s bolavým zubem uplně umrtvil a konečně jsem se vyspala. Ale fakt pozor na množství.
ema: do kdy budeš "na prázdninách"
Holky neznáte některá tuto postýlku?:
http://www.e-broucek.cz/postylky-a-ohradky/cest...

danielasr
20. jan 2010

nam sa obcas tiez stane ked je rozbalena ze sa mi pocika, ale neviem ako by som to chytila do tej skumavky,
skusim sa spytat na tie sacky v lekarni,
diky 🙂

emamamamu
20. jan 2010

posp do soboty, max do nedele, proc?🙂

lynn77
20. jan 2010

pospec, tak hlavne ze to ucinkovalo, jinak ty cestovni postele mi prijdou vsechny dost stejne, ja mam podobnou, akorat nema kolecka a ma jine barvy a pak jsem mela pujcenou u sestrenky taky podobnou a byla hooodne podobna te moji, akorat mela ta kolecka....

emo, ja vim, ze mivaji..... ale clovek tak nejak doufa, ze tomu jeho decku se to nestane 😉 kor, kdyz ty dve hexy mela uplne bez problemu 😉

majamisutka
20. jan 2010

ale to není to, co on jinak dělá ze spánku. Tohle je něco jinýho řval když nespal a nemohl prostě usnout, ale ted spí a naříká, ale přitom pořád spí, ale je to jiné než, co jindy dělá. ☹

Příště bych to očko asi naráz nedávala. Raději zvlášť.

emamamamu
20. jan 2010

no tak po hexach tady moc silene reakce nebyly...to po tom prevenaru, bo co to je..🙂

emamamamu
20. jan 2010

majo dyt o tom mluvila pospec po ockovani🙂

majamisutka
20. jan 2010

po první hexe byl akorát trochu nevrlej, ale jinak v poho a po rotarixu byl úplně v pohodě, reakce žádná.

zuzka84
20. jan 2010

mi nidko neodpovi , jestli mate sraz na Moninci jo 😅 ?

my jsme dneska taky dostali hexu - prvni , tak snad to bude ok 😝

majamisutka
20. jan 2010

zuzko, jještě se neví, kam se pojede 😉

emamamamu
20. jan 2010

zuzi to je ve hvezdach..😀 mozna pojedeme na sraz k tobe😀

pospecka
20. jan 2010

ema: no jen tak, mě to napadlo, že ses tak odvážně vydala na noc, tak na jak dlouho tam budeš. 🙂
lynn: my jsme taky dvě hexy měli bez reakce, ale naprosto bez reakce a on hexa+pneumo mi křičí ze spaní neeeeee. Teď už je to lepší, ale jestli to bude i po druhé pneumo, tak třetí odmítnu, i kdybych ty dvě měla zaplatit. ad postýlka, já v tom taky nevidím rozdíl a to patrový lůžko nevyužiju protože to budu potřevbovat až v červnu a červenci. Babičky se pořád s tou postýlkou nabízí a jedna mi teď volala, že jde zítra do obchodu, kde ji mají v akci, tak ať se na tuto podívám, tak ji chce asi koupit 😅 . Mě se líbí ty kolečka. Chtěla jsem chicco spring, ale je dražší a nemá kolečka. 🙂

lynn77
20. jan 2010

emo, prave, ze nebyly, ten prevenar je hnus fialovej.......ale vis, ty to hodne zlehcujes s tim "zadarmo i zloutenku", ja prevenar puvodne davat nechtela, ale doktorka vyslovene doporucila, L. ma furt rymy a mesic ji teklo oko a furt neco.... jako z plesiru ji to fakt nedavam.... ☹

emamamamu
20. jan 2010

posp ja myslela, ze se chces stavit na kavu🙂

emamamamu
20. jan 2010

lynn moje doktorka to samozrejme taky doporucila...ze bez toho zrejme nedozije rana..
ale kdyby to nebylo zadarmo a nemluvilo se o tom, tak me to ani nenapadne..
a u nas se to vyresilo samo...zadarmo to nestihame a prachy na to nemam..🙂

kocanda2009
20. jan 2010

ahojky, jsou vase ditka zcela zdrava kdyz jdete na ockovani? my jsme meli rymu tak se tyden cekalo a po tom ockovani ma zase nosik dost plny a tak 2krat denne je nutne odsat, doktorka rikala ze kdyz neni teplota nevadi to ale vcera jsem zjistila ze ten digitalni teplomer co mi pani v lekarne doporucila meri dost divne kdyz jsme ja i pritel meli 35,8 😖

pospecka
20. jan 2010

ema: tak leda na běžkách, že bych se vydala, ale když já furt nemám kam dát toho Zdendu. Do baťohu se mi už nevejde. 😀 😀 😀

emamamamu
20. jan 2010

se podelim o zazitek..🙂 mam kamosku, ta ma rok a pul starou holcicku a nekoji...tak jsem se ji ptala, jak casto davala um pres den..a ona ze mala to nechtela...tak rikam "ale ty pako ja myslim jako kdyz byla mala.."..a ona no ze od tretiho mesice dnesla k veceri parky, jedla chleba se suknou, polivky....😀 no ja se s ni asi prestanu bavit... 😀 😀 😀 neee, to ne.. ale zaskocila mne neskutecne 🤐 🤐 🤐

kesika
20. jan 2010

ema: Od tretieho mesiaca párky? 😕

lynn77
20. jan 2010

emo, asi se neshodnem, radeji to nebudu rozebirat.....

marketka.27
20. jan 2010

emo a ty párky jedla příborem, neboje jen tak ukusovala 😅 ?

petrajurinova
20. jan 2010

Emo, my ten prevenar taky zadarmo nestihneme (vzhledem k tomu, že nemáme ještě ani jednu hexu a kdo ví, kdy jí to doktorka vůbec píchne), ale časem to Isině naočkovat dáme - i když možná až po 2. narozeninách (jako Bastíkovi), když už bude stačit jenom jedna vakcína.
A ta kamarádka si z tebe dělala srandu, nebo si děláš prdel ty z nás? To snad dneska už nikdo není takový pitomec aby takhle krmil mimino.

lynn77
20. jan 2010

kocando, me rikala tohle a cituji: "pokud je infekt (ryma) uz jenom doznivajici, tak by to nemelo vadit" ,teplotu by nemeli mit urcite, tak kup lepsi teplomer 🙂

lynn77
20. jan 2010

kocando, se mi to odeslalo driv, ale chtela jsem napsat, ze nemocna nebyla nikdy pri ockovani (tukam na vse okolo)

lynn77
20. jan 2010

emo, a od 4 mesicu chodila ne? 😉

kocanda2009
20. jan 2010

lynn - jenze jak mam sakra vedet ktery teplomer je lepsi....se mi nechce dalsi kupovat 😒
sakra to uz je zase hodit - tak ja pujdu spat, rano toho moc nenaspime...
ema - co to zase placas? nemas cestovni horecku nebo tak neco?

lynn77
20. jan 2010

koc, mi povidej, taky mam pocit, ze ten nas teplomer stavkuje, ale vcera nameril 39 a mala byla fakt horka, malem mi ohorela bradavka, kdyz se pricucla 😉 tak asi funguje. Jaky mas? Ja mam ten hartman s ohebnou spickou takovy modry a museli jsme hned po nakupu vymenit baterku, tedka funguje spravne... zlate toxicke rtutove teplomery, to byl vzdy spoleh.......

kesika
20. jan 2010

Ja už tiež padám do perín. Dobrú noc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre