V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

rpinguin
22. jan 2010

inac stale nechapem, preco ti kazdy radi prejst na flasu a aj mamka. Ved tie prachy za UM mozes aj inac pouzit. Ci ti to chce ona financovat? No Matilda sa zobudila, tak utekam.
pospec, no hrusky s jablkami nemozes porovnavat 😉

emamamamu
22. jan 2010

ja se bojim, ze joupim Romer a pospec se se mnou nebude bavit..kdyz koupim MC, tak ping...asi koupim Emmaljungu, bo co to je za kram😀

pospecka
22. jan 2010

rpin: jo a ještě je ta romerka o €101 dražší. 😀 😀 😀
kes: neprovokuj nebo Ti pošlu pytel od brambor a našiju Ti na něho uši na nošení. 😀

danielasr
22. jan 2010

tak vam napisem nasu reakciu na druhu davku dvojockovania zo stredy -
teplotka ziadna, troska jedna nozka ma miesto vpichu asi zapalene, je to troska cervene a take tvrde, ale asi ju to neboli, lebo nic nevravi ked jej to kremujem 🙂
od toho ockovania uz druhu noc nemame nocne place, a nepodava sa ziadny dudlik 🙂
tuto noc spala od 20.30 do 6.30, a ani raz nemrnkla, vzdy ked som sa prebrala som skumala ci zije,
rano sa napapala a ja so skrkajucim zaludkom sme este spali do 9, teraz ma obedny spanok 🙂
bib, my sme tiez stale v hlbokej vanicke, vojdeme aj s fusakom, zatial len tak tak, tak este nemenime

kesika
22. jan 2010

rping: Matilda poslala signál Klárke alebo čo? 😀 Baby jedny! Idem aj ja, už trdluje v postieľke 🙄

kesika
22. jan 2010

posp: Držím hubu a šúcham nohami 😀

emamamamu
22. jan 2010

ping protoze kdxyz decko place, tak jedine z hladu..a pro babinu a tak je cely zivot jen o jidle....
takze ji tady slibujou, ze v lete bude jist parecky, ne ze ji vezmou nekam na vytel a tak podobne..
ja mam mliko jalove, proto ma mala hlad, flaska vsechno vyresi - hovno hovno zlata rybko, mala je furt stejna...jen je rozdil v tom, ze usina uz sama, ale to je podle mne spis vekem, nez mlikem...
no ja vim, ze jsme debil, ze jsme nemela nikoho poslouchat...ale bohuzel, ted uz jsme pripravenma do konce zivota...😀
u nas v rodine nikdy nikdo nekojil, ja jsme kojila nejdele...tak to nikdo nechape..a maji uplne mylne informace a celkove o tom vi hovno....takze tak nejak, a nenasrala jsem se, fakt neeee😀

pospecka
22. jan 2010

ema: si kup kterou chceš, hlavně, když se bude Dorce v Tobince dobře sedět. 😀 😀 😀 Vy máte v kachně ISOfix? 🙂
rping: já proti té tvé rómské sedačce nic nemám, ale nechci sedačku s ISO a myslím si, že ISO sedačky po připevnění pásem nejsou už tak bezpečný. A my v žádným fiónkovi ISO nemáme. 😀 😀 😀 Jo a k tobince se prodává pratelnej potah na na léto. 😅

emamamamu
22. jan 2010

posp nemame iso ani v jednom aute....
ja tomu nejak moc nerozumim....budu si o tom muset jeste neco zjistit...navic kdo vi, kolik na to budeme mit penez. no.... 😅

petrajurinova
22. jan 2010

Ahoj, zatím jsem proletěla jenom konec diskuze - a ohledně sedačky se připojuju k Pospec, až budeme zhánět novou pro Isu, tak Maxi cosi - u Bastíka se osvědčila (má teď teda už tu větší - 15-36 kg - MC Rodi, ale pro Isu bychom šli do té Tobi).

pospecka
22. jan 2010

ema: iso jsou úchyty navařený na karoserii, my to máme ve všech autech kromě fiátků a tam ty sedačky potřebuju extrabezpečný. Tobina se dá sehnat za pět a půl. Chci si to hlídat a kdyby byla akce tak hned koupit. Zdeník má už přes 7kg a jsou od devíti. Na dovču v červnu už ji chci mít. Mimochodem co to Chorv.?

pospecka
22. jan 2010

No tak já se jdu poptat na nějakou hromadnou slevu. 😀

emamamamu
22. jan 2010

😀 😀 😀 😀 posp ty si jak moje babina...😀 ja teda rada nakoupim ve sleve ale vetsina veci ve sleve neni...😀
a Chorv nevim, uz jsme si vybrali, ale nezaplatili, kdo vi, kam se "podivame"....😀

pospecka
22. jan 2010

ema: na ty bECO mi odepsali, že jsem první koho to napadlo a tak mi vyjdou vstříc. 😀 Tak mám Tobinu za 5400 přímo v Brně. 😀 Avybrali jste taky P.? Jakej termín?

ivca08
22. jan 2010

Emus ja nevim, aby sis tu situaci zase nezhorsila. Vzdyt si sama rikala, ze je mala spokojenejsi, hodnejsi a vsechno. Ja jsem tady zastance kojeni, ale ne za kazdou cenu. Aby ses zase stresovala, ze to chces za kazdou cenu rozkojit a houby z toho, to by vas mohlo rozhodit obe. Zvaz to! Ale kazdopadne ti budu drzet palecky, kdyz se rozhodnes to zkusit 🙂

Suplementor me taky zaujal, spis z toho duvodu, ze mam pocit, ze malej ted moc nepribira (i kdyz hlad asi nema, kdyz predevcim dokazal prospat 9 hodin v kuse a probudil se usmevem, ani kozu nechtel, strcila jsem ho tam spis ze zvyku a taky bylo pet rano 😉 , tak co s nim) a flasku on totalne odmita i s cajem i s MM, tak by to asi byla cesta pro pripadnej prikrm.

emamamamu
22. jan 2010

ivco to je jedno, ja jsem psychopat jak s prsem, tak s flaskou...😀
a jakoze ti spal celou noc? ne pres den?
posp co te napadlo, sleva?😀

ivca08
22. jan 2010

spal od 19.30 do 5.00 - v pul paty se me Ales ptal, jestli jsem ho behem nosi krmila a premysleli jsme jestli zije (monitor blika, ze je vse ok, ale stejne me to nalomilo, jestli nemuze byt rozbitej 😀 😀 😀 😀 )

Ale dneska uz to zas byl na svym, takze to bohuzel byla jenom nejaka vyjimka 😒 😒

Ty ses taky psychopat, ty psychopate. 😀 😀 😀 Ty jsi nahodou skvela mama, tak chapu, ze te to stve.

pospecka
22. jan 2010

ema: jestli myslíš slevu na dovču, tak tu asi už neukecáme. Do konce ledna je tam 20%, ale změnili jsme termín, tak abych tam na tebe nenarazila. Nerada bych si zkazila opalování na pláží jekotem nějakýho batolete. 😀 😀 😀

emamamamu
22. jan 2010

ivi no u nas bylo to same, jedna noc cela prospana..ale ja uz ji znam, ja se neradovala...😀
ale pry je kojeni v noci v jejich veku uz jen zvyk, ze hlady uz netrpi..tak to je sice hezke, ale jak je to odanucit, ze? ja teda nemam nic proti tomu, aby si zjistovala, jestli tam jsem, ale jsem takova lepsi, kdyz se vyspim...😀 😀

emamamamu
22. jan 2010

jestli je tady jeste nekdo, koho jsme svyma pribehama o kojeni nenasrala, tak se o to pokusim...😀
jeste mne napadlo si pronajmout elektrickou odsavacku (60,- na den) a koupit ten suplementor v bazaru (550,-) ale to uz asi fakt hrotim, vzdyt o nic nejde..mala dostava vyborne instantni polevky ala McDonald, neboli zasytim okamzite a ja si muzu treba dloubat v nose, nebo si lakovat nehty...😀
tak, tohle je muj posledni prispevek o dojeni, uz o tom nebudu mluvit, protoze to nedelam a nebudu se bavit o necem, o cem vim hovno😀 😀

kocanda2009
22. jan 2010

ema - chapu ze te to rozciluje, snazis se a vsichni ti do toho kecaji..suplementor je asi dobra vec ale stve mne ze na tom ty firmy tak vydelavaji, kus plastu v hodnote cca 50kc a oni zato chteji tolik 😖 😖

ewwe
22. jan 2010

a co skusit do obycajnej detskej flase vopchat cez saciu dierku na cumli hadicku?? 😀

nesmejte sa to bol iba napad

rpinguin
22. jan 2010

emus, ja som pocula len chvaly na tie elektricke odsavacky, za tych 60kc na den by som vyskusala, ja sa s mojou manualnou dost namakam 😉

pospec, ved my nemame tiez isofix, kde si na to prisla? ved prave preto som hladala hodnotenia bez isofixov. A hovoris, ze Tobi je o 101€ lacnejsi? No moj Römer King Plus stal nejakych 165€, nemyslim si, ze Tobiho kupim za tam malo. To by som ho brala hned, ved ja musim este jednu kupovat, Maxika do tretej kategorie posadit este nemozem, takze za tu cenu by som aj tvojho Tobiho vzala, len mi najdi nejakeho lacneho 😉

pospecka
22. jan 2010

Rping: ale ja celou dobu mluvim o jine Römer. V tom testu co mam ja tu Tvou neporovnavali.
Takze jedna o voze a druha o koze. 😀

rpinguin
22. jan 2010

no do certa, ma nestvi 😀 uz som si robila nadeje 😝

majamisutka
22. jan 2010

Myslim, že je jedno jestli je ta a ta sedačka na prvním místě. Stačí když jsou mezi prvníma a né posledníma.
A nedej bože když se staně nějaká nehoda, ani nejlepší sedačka na světě ti nezaručí nic. ☹

rpinguin
22. jan 2010

ved presne, my sme tu Römerku kupili preto, lebo moc nestala a nejake testy som ja teda ani nahodou nesledovala, len to tam bolo pri tom napisane 😀

ozi, bodka, kto je ten chlapec na fotkach?

majamisutka
22. jan 2010

rping, už jsem se jí taky ptala 😀 je to synovec 😉

rpinguin
22. jan 2010

😀 sme to my ale drbny 😉

majamisutka
22. jan 2010

Mě se líbí maxi cosi designově a má na výběr hodně potahů 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre