V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

joodi
29. jan 2010

Rpin, jooo pfuuuuuj, to bys koukala, v čem tam žijou!! Já tam byla měsíc a mám z toho zážitek na celej život 😔 Je to na dlouhý vyprávění... ale vůbec nejhorší tam byly právě ty WC 😝 😀

mauik83
29. jan 2010

ehm, capáčky jsou botičky pro mimča, který ještě nechoděj, že jo? 😕 😅

kocanda2009
29. jan 2010

natali - ja tez nemam s kym jit ven, navic jsem se vloni prestehovala, kdybych zustala tam kde jsem bydlela tak tam mam hned 4 maminky 2009 ☹ ☹
muj chlap je tez v hospode....rekl ze se cestou domu stavi pro cerstve pecivo...tak uvidime kdy dorazi
joodi - 😀 😀
kasenka - ja tu nevysedavam prave proto ze ma kecy, pry chatuju s milenci....

emamamamu
29. jan 2010

posp prisaham, ze ten si urcite nekoupime...my mozna bugaua beeho konecne..😀

natali1401
autor
29. jan 2010

ja mam takych topanociek pre malu asi 7 ... teraz nosi akoze take cizmicky capackovske .. ruzove s maslickou.. ostatne su take letne tipy ale zachvilu jej uz budu male a to ich este nemala hehe.. 🙂 raz jedny tenisky..raz na vianoce jedny sandalky..hmmm

joodi
29. jan 2010

Mauik, ehmm, ano 😀 😒
Koc, jsem na tom podobně, přestěhovali jsme se, a to ještě z města, kam jsem se nastěhovala před pár lety...já posledních 10 let žila na 5 místech, tak mám hodně kamarádek, ale rozutíkaných po světě... 😒

emamamamu
29. jan 2010

mauik capacky jsou pro momca, ktere chodi po ctyrech a kouze jim to na podlaze 😉

kesika
29. jan 2010

Ja som už konečne nakŕmila 😵 a idem spať. Inak... moja svokra si kúpila toto
http://www.masazne-kresla.sk/masazni-kreslo.asp...
Je to drahé ako sviňa, ale úžasnéééééé

kocanda2009
29. jan 2010

rping - ja jsem mu prave dneska rekla ze at si prijd ekdy chce ale zitra hlida dite a pristi patek jdu do hospody ja...tak na mne divne koukal...jenze on vi ze ja bych musela nekam dojet a ze tak dlouho od prcka nebudu

majamisutka
29. jan 2010

já mám doma workoholika, co si nosí práci domů, takže je ve své pracovně a taky datluje.

joodi
29. jan 2010

Posp, taky si je nekoupim, ale zatim netušim, jaký.....možná Maxi Cosi 😕 je to taková klasika a dá se na podvozek dát autosedačka, tak na druhý dítko bych měla i lehčí verzi podvozku k autosedajdě 😀 to koukáte, jak to mam promyšlený, co?!?! 😀 😀 😀

emamamamu
29. jan 2010

blbe je, ze pomalu nekupuju veci pro Dorinku, ale i pro Lujzu...😀

mauik83
29. jan 2010

posp - neboooj, tak ten si určitě nekoupíme... 😀 ám radši klasiku 😉 a co říkaj testy? máme 2 favority, z toho, co jsem našla na netu, ale ještě půjdem mrknout do krámu, třeba tam zmerčíme něco jinýho 😉 zatím máme tyhle dva:

http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Jane-...
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Bebe-...

jak ohodnotíš???

jinak sedačku koupíme asi MC tobi, ale ještě to není na tuty... 😎

kocanda2009
29. jan 2010

a jakou velikost tech capacku teda kupujete? nase dite ma dlouha chodidla tak vubec nevim co poridit, aby mu to hned nebylo male

marketka.27
29. jan 2010

rping, poslala jsem "inžiniera" obšťastnit se do hospody, protože dnes fakt na jeho buranské kecy nemám nervy. Ale nevydržel tam ani hodinu, tak jsme mu na zítra naplánovala ski sobotu, nechci ho celý den vidět. Už chrní😀 A co že jste všichni na MK a FB zeje prázdnotou? A já už jsem vlastně šla spát .-)

emamamamu
29. jan 2010

mauik nejlepsi golfky jsou pry Jane energy..a koukam, ze ty tvoje jsou 2010, takze jestli jsou pokracovateli, tak super....a krasne vypadaji...😀
kurna😀

koc jeste mate cas..az bude na ctyrech, ne?

mauik83
29. jan 2010

ema - Lujzu??? 😕 // ???

joodi
29. jan 2010

já mám momentálně jedny bilý univerzální capáčky, ale už jí je nedávám, má jenom punčocháče a teplý nožky, to díky tomu supr fusaku no asi víte kterýmu 😀

pospecka
29. jan 2010

Snad si nemyslíte,že bych Zdendovi koupila tady to slepičí bdílko? 😀 To jsem měla děsně dlouho v albu jako nejšílenější kočárek co jsem kdy viděla. 😀 Já golfáč vyberu podle testů, už jsem na to zběžně koukala a překvapily mě výsledky Chicco, ale to je daleko, teď řeším Tobi. 🙂

rpinguin
29. jan 2010

no to su ti ceski a slovenski chlapi, ktori ziju na tam. Tam clovek asi musi do krcmy. Moj je tiez pracant a tak to ma byt, ked chce von, tak pravo mam ist von aj ja....uz len nejaky babysitter by sa zisiel, ale sa bojim a decka len tak niekomu nezverim, takze sme doma poväcsine a datlujeme spolu. Mne ale bohuzial prachy za to nikto nedava 😖
Tak ako Natali, dosiel? Uz je po 22.00... 😝

kesi, no presne, o tych kreslach som pisala, to by som za tu cenu mala aj opotrebovane auto 😀

joodi a co si robila v Rusku?

emamamamu
29. jan 2010

muj do krcmy nechodi, nastesti..kdyby sel, uz bych ho neprosila, at se vraci... 😀 😀 😀 😀 😀

rpinguin
29. jan 2010

market, no vitaj, akosi zijeme jeden den tu a druhy den tam 🙂 a pozorujem, ze si pekne docitala 😉 a ze buranske reci 😀

joodi
29. jan 2010

Maui, oboje moc pěkný 🙂
Pospec 😀 no já čekala, jestli to jako myslíš vážně 😀 ale neodvážila jsem se to nadhodit, aby ses zase neurazila 😀 😀 😀 😉 😀

mauik83
29. jan 2010

emo - barva Molten Red 🙂 no jestli to je pokračovatel Energy, to nevim... 🤐 ale líběj se nám =) ještě je teda chci vidět v reálu, pže si je chci vyzkoušet a změřit pár parametrů... 😉

Karel se vylil včera, ještě ted se z toho dostává, takže dneska je doma... normálně sedí u Maca, ale ted čučí na Krause v TV... 😵

a od kdy se ty capáčky dávaj? už teď?

rpinguin
29. jan 2010

jeeee, no jasne, u vas sa este fajci, bleeeeee, to ja si nemusim na druhy den myt vlasy a prat veci, ktore som mala na sebe 😎

emamamamu
29. jan 2010

http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Chipo...
tyhle se mi libi🙂
mauik no muzes je davat kdy chces..ale ty o kterych mluvim ja bych davala kdyz chodi po doma po ctyrech, nebo venku..doma ponozky klouzou...😀

natali1401
autor
29. jan 2010

ja podla veku .. tam su mesiace napisane na tom ..aspon na nasich co mame doma 😀

a k masaznemu kreslu..sesterka tiez ma take riadne masne.. ale je super..tak ked sme boli vzdy u nich na navsteve kazdy postupne sadal na kreslo a masiroval sa hehe 😀

ja mam kamosky aj tu v dedine...na tej iste ulici..ale to su asi ze "kamosky" spoluziacky aj so strednej..ale odkedy tu byvam to je asi dva roky pomaly ma maju na haku .. a same od seba ma nikdy nezavolali nikam...to furt ja a uz ma to nebavi.. furt sa im vtirat..marian ma vzdy potesi ked povie ze to co mam ja nie su kamaratky..ze kedy sa mi ozvali same od seba alebo ze by chceli dojst kuk malu..ze to volam vzdy ja .. nikto sa sam neponukne ani ma nikam nezavolaju..tu chodia do kina ci uz som nebola este tehu alebo uz bola..ale vsak to som nebola smrtelne nemocna.. no a teraz volam marianovi ze ked dojde a nepocujem tam baby? 😠 nervy mam .. tak sa tesim lebo som chcela ist s nim..vsak mala spi a svokra by dohliadla keby sa nahodou zobudi co nehrozi a proste ze chlapi zeny neberu a oni su tam .. som nasrana.. je mi to skor luto ze proste .. no nic..aspon mam vas.. ja by som bez vas nemala fakt nikoho..nemala sa nikomu vyplakat, vykecat nist.. 😢 mam asi daku citlivu chvilku

marketka.27
29. jan 2010

rping, to si špatně vykládáš, například já nemám zákaz vycházení😀 Ale tak nějak mám pocit, že od té doby, co jsem na MD, by pracovní týden mohl mít sedm dní a bude to u nás jako v ráji😀
Jinak dnes jsme byli na ráno na cvičo, Karinka jediná nepase, ale spíš lítá 😒 Odpledne v Polsku pro UM, neodolala jsem a za ty srandovní ceny nakoupila i zeleninové příkrmy 🙂 Prostě se mi líbily ty barevné skleničky 😀

rpinguin
29. jan 2010

maui, spytaj sa ho, ako sa zmensuju fotky v iphote, prosiiimmmmmm 😀

joodi
29. jan 2010

market buranské řeči 😀
ten můj do krčmy chodí jen málokdy, naštěstí 😉 😀
Rpin, no opravdu škoda, že nám za to nedávají peníze, to bysme byly bohatý 😀 v Rusku jsem byla studovat ruštinu a poznat kultůru a tak 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre