V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
31. jan 2010

tak koukám, že už jste maje odpověděly za mě. Ta teď chuděra někde počítá měsíce. 😀

mauik83
31. jan 2010

ochutnávka z dnešního aťasu (je to v nízkým rozlišení, stahovala jsem to z netu, na DVD to ještě nemám... 😅 )

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mauik83
31. jan 2010

haha, tak tohle je fakt prdel 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Bb6K868RCVY
aktekram
1. feb 2010

Krásné ráno,
tak u nás do rána opět nasněžilo. Brrr.
Dopoledne jdu doma trošku poklidit, tak snad se brzy ukážete 🙂

kesika
1. feb 2010

Ahojte 🙂
My už v noci vstávame po hodine od siedmej do siedmej a nechce ani hojdať, ani čaj, ani vodu, ani dudel ☹ Ráno som ju preniesla k nám do postele, ale aj tak sa budila s plačom. Ale ako sme hore, tak je vysmiataaaa, len ja mám pocit, že nedožijem obeda 😖

aktekram
1. feb 2010

holky co chodíte plavat, chodíte jednou nebo 2x týdně?????

mauik83
1. feb 2010

u nás začíná sněžit ted 😠

kes- to je mi líto, snad se brzo srovnáte... 😉

kesika
1. feb 2010

Mauik: Dík, ja tiež dúfam. U nás akurát dosnežilo a je jasno, tak bude snáď pekný deň 🙂

kasenka228
1. feb 2010

Kes, u nas je to uplne stejne, jen od 20:00 do 5:30... 😒

kesika
1. feb 2010

kasenka: Aj vám rastú zúbky?

kocanda2009
1. feb 2010

akte - my mame plavani ve vane jednou tydne a mezitim si mame jeste jednou zopakovat tu lekci aby si zvykal

kasenka228
1. feb 2010

Kes, me se nezda, koukala jsem ji do pusinky a nic nenasla... 😒

mauik83
1. feb 2010

no mě se to možná taky jenom zdálo... 😅

mauik83
1. feb 2010

nevíte, kde najdu naši starou diskuzi? chtěla jsem si okopírovat seznam, jak se děti rodily, nepamatuju si data, ale nemůžu to najít... 😅 díky

kocanda2009
1. feb 2010

mauik - taky jsem se chtela podivat na nase stare diskuze a zazvzpominat na tehu ale rekla bych ze byly smazany, protoze jsem klikla na odkazy co mam v oblibenych a nelze je najit ☹ 😠

ewwe
1. feb 2010

baby vraj vsetky uzamknute diskusie su vymazane

ewwe
1. feb 2010

a nie teraz som na to kukla a september tam je asi 5 tem ale 2008

pospecka
1. feb 2010

Ahojte, to by je museli smazat ted. Pred mesicem jsem si v nich cetla. Jsem pres mobil,tak nemuzu najit odkaz. Byli jsme cvicit a malej se hned ze startu poblinkal, tak jsme misto cviceni koukali na ostatni deti jak cvici. 😅 a to jedl o pul jedenacte. ☹

petrajurinova
1. feb 2010

Ahoj. Přes víkend jsem se sem moc nedostala a v dalších dnech to bude asi docela podobné. Bastík už je sice zdravý a ode dneška zase chodí do školky, ale s Isabellkou jsem dneska byla u doktorky znova a od čtvrtka nejen, že jí léky nezabraly, ale ještě se to zhoršilo, takže jsme dostali antibiotika s tím, že se infekt dostal na průdušky a blíží se k plicím, takže pokud se to do čtvrtka nezlepší, tak prý nás pošle pro jistotu raději do nemocnice, ale doufám, že k tomu nedojde.

zinevra
1. feb 2010

petra: prejem at antibiotika zaberou a mala se rychle uzdravi

bibi78
1. feb 2010

petra, pripajam sa, antibiotika by mali zabrat, tak snad sa vyhnete nemocnici. drzim palce a prajem rychle uzdravenie!!

mauik83
1. feb 2010

jako chápete, proč mi admini smazali ty ateliérový fotky??? 🙄 🙄 🙄

ewwe
1. feb 2010

mauik ?
tak to fakt nechapem ved tam bola s vami nela 😨

bibi78
1. feb 2010

zavidia krasu 😉 😀 - daj si ich tam opat a ked Ti vymazu, napis priamo im...

bibi78
1. feb 2010

inak, mate aj vy kopec veci, ktore ste nikdy na dieta nevyuzili, bud ste to nikdy nepotrebovali, alebo z veci vyrastli skor ako ste ich stihli oprat? ja som teraz natrafila na dalsi par nohavic, na ktore som uplne zabudla. asi toho ma mr. D fakt vela. 😅. s tymi malymi uz neviem, co robit, zabera to miesto a odkladat pre dalsie sa mi to pride zbytocne, aspon nejaku cast z nich by som uplne vyradila (z nasho bytu 😀 ).

majamisutka
1. feb 2010

mauik a mě jsi je všechny popsané?

majamisutka
1. feb 2010

bibi, naše babička si prej může otevřít doma second hand, neb jí všechny věci vozim, protože mají dům, tak mi to tam schovává 🙂 Domíno tam má i druhý pokojíček 😀 místo toho mého 😀

majamisutka
1. feb 2010

mauik, ale ty jich tam máš víc nepopsaných, tak to teda nechápu.
V pravidlech je že můžeš mít max. 2 netextové prvky. Mě to tenkrát pořád kvůli tomu mazali 😠

petrajurinova
1. feb 2010

Majo, ty netextové prvky se netýkají fotek - netextové prvky jsou to co se přidává do toho textu nahoru - metříky těhuúvěku dítěte, blikavé obrázky, ozdobná šipka kurzoru, melodie ap.

majamisutka
1. feb 2010

tak to teda nechápu, proč mi to ta debilka pořád mazala. 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre