• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
akte to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee.. tak gratulujem akte...
ako tak pozorujem malu Alex, tak sa bude asi skor plazit, ako som pisala predtym... :grinning:
12. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
idem vás pozdraviť, ale je tu nejako mŕtvo... :confounded:

akte moc gratulujem, máš veľmi šikovné dievčatko, nato aký drobeček to býval keď sa narodila, je z nej teraz už krásna a hlavne šikovná slečna :wink:

My sa sa otáčame na bruško a ako hodiny a tisíc krát denne zdvíhame nožičky.... najväčšou zábavou je dávať dole ponožky....Inak máme doma smieška, na večer jej už musíme dávať UM, a tak začala spinkať takmer do rána....o chvíľu asi nabehneme na príkrmy, takže teraz študujem ako začať...

prajem krásny víkend
13. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tu v tejto teme 1 krat... Ako som tak čitala vase prispevky, aj moje bábo má aké iste problémy ako tie vase...v noci nie a nie spat, už máme 2 spodné zúbky a asi idú dalsie??!!! ...len neviem ktoré. :grinning: Hryzie vsetko co vidi, pchá si ruky do pusy a v noci je tak 3 až 4krat hore!!! Som z toho na nervy :frowning2: lebo doteraz spávala velmi, velmi dobre!!!!
inak už papame príkrmy - zeleninku, ovocie aj mesko, a obracame sa raz hore, raz dole, najlepsia hracka pre nu, su jej ponožky a najradsej je na brusku.....
13. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mja... tak vitaj... nasa spi zatial v noci dobre, tiez ma 2 dolne.. ale posledne tri dni nejak spekuluje poobede so spanim a je strasne umrncana, ..tiez jej pozeram do pusy, ci ide nejaky dalsi zubok, ale zatial nic nevidiet...
13. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...sledovala som vas a vase deticky od zaciatku tehotenstva.Sice som sa nezapajala, ale rada som citala vase novinky a teraz tu skoro vsetci zmizli na fb...kde vas tam mozem najst? :slight_smile: Pod akou skupinou?
13. feb 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, akte - gratulko :wink: Takze sa nakoniec tiez uz pretacame. Dokonca som zistila, ze ked sa na brusko otoci sama, tak jej to nevadi a rev sa nekona. No a od dnesneho rana zacala robit problemy hrazdicka. Dieta mi na nej kazdu chvilu visi :sweat_smile: Snazi sa pritahovat do sedu za tie hracky, co su na nej. Aspon teda dokladne preverime kvalitu dnesnych hraciek :grinning:
14. feb 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné ráno,
přejeme vám krásnou neděli a krásného Sv. Valentýna.
My dnes slavíme, Petruška má přesně půl roku, letí to jako voda.
14. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalroliiinka, tak nechapem vobec z akeho dovodu nas chces niekde hladat, ked si sa doteraz nezapajala :astonished: Tomu sme predsa chceli zabranit, aby nas kade kto cital a nicim neprispieval :slight_smile:

akte, gratulujeme :dizzy_face:
14. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: mne vomejou:grinning:
14. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
houbičkou na nádobí :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hiii, baby, ale ste zvedavéééé :grinning:
14. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klya: Naša robí to isté zavesí sa na hrazdičku a tvrďácky tam visí za jednu ruku :grinning: No a potom sa ešte rozhojdá a celou silou kopne do hrazdičky a tá letííííí... a nasleduje reeeeeeev.... a maminka aportuje späť :grinning:
14. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, já chci taky vědět kde si píšete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karolinka - pokud si chces cist novinky tak si cti bulvar.....my nejsme celebrity takze chceme sve soukromi
14. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, tusim ma presla chut sem obcas nieco napisat. Predsa len, je to verejne forum, tak aby to nahodou niekto necital :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, nemáte niektoré problém so spaním svojich deti??? moja má 5 mesiacov, ale ako ona v poslednej dobe spáva - to sa už nedá!!! :angry: pritom doteraz spávala pekne, aj v noci, aj cez den....
neviem, ci je to tým, že jej idú zúbky.....alebo ja neviem cim by to mohlo byt???
máte niektorá podobný problém???
14. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna to tiez neprekvapuje ze si to tu niekto cita a neprispieva, kedze je to verejne forum a prispievanie nie je podmienka

ja ked viem tak poradim, ked nie opytam sa a dufam ze niekto poradi mne :sunglasses:
14. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mja možná zoubky a taky děti jak stárnou tak mají čím dál menší potřebu spánku. U nás je to přes den taky už mínus jeden spánek :wink:
14. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak jak jste si užily víkend? Já tu měla rodiče, takže zase po dlouhé době změna a trochu rušno.
akte: tak to Petrušce gratulujem k těm šesti měsícům a hlavně, že jste se zbavily té vojtovky, však už bylo načase, když toho Petruška tolik umí
Tak mě napadlo, jestli někdo slavíte Valentýna?
14. feb 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my ani omylem, slávíme zítra - před 13 lety jsme spolu začali chodit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto je veřejné forum a právě proto jsme se přemístily jinam, kde máme své soukromí a můžeme se bavit o čemkoliv. Je to tak těžké pochopit?? :slight_smile:
14. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maja - tazke je pochopit len to, preco pravo na sukromie riesite na MK :grinning:
U nas v spanku tiez nastali zmeny. Ale zatial nijak tragicke, len rano teraz vstava o nieco skor a vcera sa zobudila aj okolo 22.00, co je pre nas fakt neobvykle :fearful: Dufala som, ze nas teda necha dlhsie vyspat rano, ale okolo 06.00 letel dudlik z postielky a bolo to jasneeeee :grinning:
14. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My teda taky neslavíme, ale letos jsme tak nějak zapomněli oslavit i to výročí chození, akorát že u nás to nedávno byly teprve tři roky.
A já vás chápu, že teda soukromé věci chcete řešit jenmezi sebou, ale je škoda, že sem už vůbec nechodíte.
14. feb 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a myslím, že jsem to tu rozebírala s Bibi, tak menses konečně po31 dnech skončila. :sweat_smile:
14. feb 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jafni a byla jsi s tím u doktora? To by mě zajímalo proč jsi to měla tak dlouho...možná MS ještě s očistkama nebo tak něco :sweat_smile:
14. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já jsem předtím spíš s doktorem řešila, jaktože jsem to ještě nedostala, když jsem skoro nekojila a on mi právě podle ultrazvuku říkal, že to bude buď hodně silný nebo další miminko, ale že to ještě nejde poznat, tak jsem dostala injekci, ať máme jistotu a byla jsem pak šťastná, že miminko to nebude. Silný to taky nebylo ale dlouhý, ke konci jsem už chtěla volat doktorovi a najednou konec. Takže nám skončilo další skorošestinedělí a už se těšíme až malej usne. :grinning:
14. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mile damy...neprispievala som nikdy preto, lebo proste nie som ten typ...toto je verejne forum a cita vas urcite vela mamiciek s detmi v rovnakom veku, lebo mame vsetky pravdepodobne podobne problemy a radosti. (prave preto bola takato stranka aj vytvorena a nie na ucely sukromnej posty)....to kocanda: v bulvari by som take nieco asi tazko nasla...p.s.: mne sa tiez narodil syncek v tomto obdobi a preto je prirodzene, ze som tu sledovala vyvoj podobnych deticiek a ich mamiciek ...myslela som, ze na FB sa presunula cela diskusia..ak je to inak a ide o ochranu sukromia, tak chapem, nechcela som narusat vase sukromie..prajem vela stastia a zdravia vam a aj vasim pokradom..pekny vecer..k.
14. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mja: My máme doma "královnu noci", čo by si potrebovala vedieť? :grinning:
14. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jafni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v tom případě si to užijte :wink:
he he já jsem taky šmírák, protože tu čtu pravidelně asi tři diskuse :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je mi to fuk celkem
14. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok