• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
venku ja nádherně , juuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, a jeste otazka na Emu a Maju...kdyz lezete do tramvaje, zaaretujete si to predni kolo? Je to lepsi? Ja jela zatim jen jednou, s mamkou a to jsme tam ten kocar vystrcily, dneska chci jet tou nizkopodlazni, tak se radim jak na to... diky
10. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: zkus sníst nějaký hodně mastný jídlo. My jsme byli na obědě u tchýně, upekla kačenu a Zdenda z toho kakal jak o závod. Obvykle máme "hnědý kód" jak jednou za 3-4 dny a po kačeně šel druhej den hned dvakrát. :sweat_smile:
10. nov 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasenka: doporučuju zaaretovat. Ono si po nástupu dělá co chce a "hodí" kočárek na dveře. :angry:
10. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono u nas je to mozna i tim, ze v noci usinal pri kojeni. Nejak nekrkal, tak mi to bylo jedno. Ale ted zacal asi byt nejak jinak a krka jak starej chlap, takze ho davam po kazdym kojeni i v noci a to ho probere a uz ma problem zabrat.
10. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jezdím autem, tak nevim.
10. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasenko, to určitě nebyla jen náhoda. Bude to pořád lepší a lepší.
My jakýs takýs režim máme, ale jen kvůli tomu, že jsme na UM, takže papání pravidelně po třech hodinách kromě noci, kdy vynechá jedno krmení. A takhle to jde už asi tři týdny.
Jinak to prohýbání do luku mi dělá Laura taky. Včera jsem se radovala, jak krásně koníkujeme, natočila jsem si jí na mobil a pak si přečtu tohle...vrrrr.
10. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec dik, jsem si rikala, ze to bude urco lepsi zaaretovat...
My kakame denne, nekolikrat :slight_smile:
No a v noci rihat nedavame z vyse uvedeneho duvodu, uz by neusnula... ale nekdy s sebou tak sije, ze ji musim zvednout a ona se odblikne nebo odrihne...
10. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
role, my se taky asi vic prohybame nez ze bysme konikovali, ale navrhuju to neresit...vsechny nase deti to delaji spatne? :confused: :sweat_smile:
10. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasenka: není zač. Jak dlouho Ti trvalo přijít na to, že se ty červený čudlíky na korbě dají zaseknout při vyndávání? Já jsem na to nepřišla vůbec a kdyby mi to Pospec neporadil, tak s tím zápasím doteď. :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: Bylo mi teda divný, že to vyndávání jde tak blbě, ale ... :sweat_smile: :grinning:
10. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi to fakt nemá cenu řešit. Doktor se mě na to neptá, jestli a jak koníkuje a tak si říkám, že kdybych neměla internet, tak ani nevím, že je něco špatně. Takže budu dělat, jako že jsem nic nečetla.
Jinak my taky v noci neodříháváme,ale jen proto, že když se o to snažím, tak se právě začne prohýbat a řvát. Asi se jí to nelíbí.
10. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emus, me doktorka nakazala kazdy rano na lacno stavu z kompotu a zatim to funguje. Sice kakame tak ruzne, obcas kazdej den, obcas treba za 3, ale kazdopadne sami (driv jsem mu musela trosku pomoc a bylo to dost tuhy).
10. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsem tomu dala :frowning2: :frowning2:
lepší je moc nepátrat, pak člověk zbytečně moc panikaří.

Role, neboj, určitě koníkuje krásně :wink:
10. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamek prave hodi tak do 20 vterin krkana jak starej chlap, takze nedat ho by byl asi nesmysl. Jenomze se tim probere a proste zacina mejdan, coz je ve 2 v noci docela brutus :frowning2:
pospec, ja na to prijit nemusela, me to bylo rovnou ukazano :sweat_smile:
role: tak to naše mudr. si včera dala Zdendu na bříško a sledovala jestli a jak pase (dělá to pokaždé), ale jak často a na jak dlouhu ho mám dávat mi neřekla a mě to v tom očkovacím šoku nenapadlo zeptat. :sweat_smile:
10. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ale dyt tam bylo psano, ze se jedna o model 3 mesicu nebo tak nejak, to vetsina nasich miminek, krome pospec jeste nema, takze muzou ty konicky jeste zdokonalit... no ne?
10. nov 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono je to stejné jako když člověk po něčem pátrá, tak se pak ve všem vidí.
Můj otec si pořád prohlíží domácího doktora a pak tvrdí, že má to a pak za to. Jen si to tam vyčte.
10. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pospec, fakt to zkouší pokaždé jo? No teda, ještě budu přemýšlet, jestli nemáme špatnýho doktora. Vybrala jsem si ho, že je vyhlášená pražská kapacita a nakonec zjistím, že bych udělala líp s jiným. Jediný co dělá je, že chytne za ručičky a táhne do sedu a pak vždycky jen prohodí, že je trošku línější ale že svalovej tonus je ok. :sweat_smile:
10. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pospec, ted o tom premyslim, jak jako zaseknout cudliky? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ja vlastne nevim, nic nezasekavam, zmacknu oba najednou a korbu vyndam...bez problemu
10. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasenka: my sice máme časově 3měsíce, ale v porodce nám říkali, že máme tyhle věci brát jako by měl o měsíc méně, takže to neřeším a ty čudlíky jsem myslela tak, že když tu korbu zvedám, tak je nemusím držet zmáčknutý, že je stačí zmáčknout, ony se jakoby zaseknou v uvolněné poloze a při zvedání už na ně nemusím sahat.
role: naše mudr si Zdendu vždycky prošahá, prohlídne jestli ho nebijem :sweat_smile: a už od první návštěvy si ho otáčí na bříško a sleduje co dělá, pak ho otoče zpět a za ručičky ho zvedá do sedu a kouká jak drží hlavičku.
10. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to jsem asi nezkousela, myslim, ze to zmacknu a drzim...novinka :confused:
10. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: pospec ty ses musela pekne trapit ty tri mesice, nez si na to prisla...chuderko.. :grinning: :grinning: :grinning: jsem se alepson zasmala..:grinning:
a nase doktorka dava malou vzdycky na brisko a kouka, jak pase, a pry naaadherne..(to teda nevim, hlava zaborena do podlozky...:grinning:)...
no a Dorka prave kakala desetkrat denne a ted treba dvakrat a porad poplakava, ja nevim, jestli mam zavolat doktorce, jestli to neni nejakym jidlem, nebo co...:frowning2: zaclo to tim zelenym hovnem a ted nekaka pro jistotu skoro vubec...:frowning2:
10. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo, ja myslim, ze zavolat ji muzes, ale nic moc ti asi neporadi...ja myslim, ze ji vyzrava travici system, proto uz kadi min...
10. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo kasen a ja nearetuju, vzdycky tak stresuju, abych nalezla do dopravniho prostredku, ze nestiham aretovat...:grinning: jen zabrzdim:slight_smile: vevnitr... :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je v pr... u kazdy tramvaje by mel byt pomocnik matkam s kocarky, jak vypravci u vlaku...
tak ja do sebe tlacim obed, vzbudim dite, a pak vyrazime, kolem ty 2 tam budu...
10. nov 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak pruser, mam (asi) teplotu (JA), LAura zatim ne, ale od rana spi.... v kuse..... sem.tam se vzbudi a je nevrla..... ja nechci aby byla nemocna :frowning2:

zjistila jsem, ze mam na hovno teplomer pro malou, zkusila jsem se snim zmerit ja a mam 36, pak jsem se zmerila normalnim rtutovym a mam 37,3, je to mozne? mam takovy ten od hartmana s ohebnou spickou, nevite, jestli to nejde nejak reklamovat, nesetkali jste se s tim? nebo mohou byt spatne baterky? mam ten teplomer uplne novy

aaa a timto asi pada dnesek pro mne, sere me to, pac jsem se tesila, protoze jsem furt jen doma sama a takto to stoji za prd, tak jeste abych nenakazila vas a vase ratolesti... jeste uvidim, jestli ta teplotaneni od toho, ze me mala v noci strasne silne kopla do prsu a boli to jak prase od 4 hodin.... :unamused:
10. nov 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, Lynn, to je skoda... s teplomerem neporadim, my mame usni a ten je s prominutim taky na hovno, meri mi treba 35,3...proste bordel, budu muset taky poridit novej a to tenhle super stroj stal 1200...
10. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja necetla vse co jste napsali, ale mne na dvoumesicni kontrole doktorka rekla, ze ve 2 mesicich (kolem 2 mesicu), jeste mohou se kolebat, mne to tedaprislo divny smaotny, ze se mi parkrat prevratila na zada jak brouk pytlik, tak jse mji te rekla, rikala je, ze mam pridrzet zadecek a jednu rucku a pak zase druhou stranu, nebojte se, vzdyt jsou jeste mali a vse se nauci

jinak na bricho davat co to jde a co dite vydrzi... oni toho moc nevydrzi a brzo se vztekaji :wink:

a jdi koupit novy teplomer :angry:
10. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok