V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

Kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂
achalteke
15. feb 2010
nazdar, tak jsem si dnes koupila parní hrnec a budu v něm vařit příkrmy, jsem zvědavá jak to bude chutnat
leninek99
15. feb 2010
Ahoj všem,
nevim kdo měl na starosti tabulky,tak rádáa bych kdyby jste potřebovali něco doplnit a fotky,zda ten kdo to má nastarossti se mi ozval přes IP a já mu to nějak vše pošlu...
moc Vás obdivuji,že máte čas chodit na Mk,já jsem ráda vůbec za to,že mé dítka mi dovolí spát🙂
tak tu už moc nebývám,ale kdyby měl někdo zájem o kontakt tak pře IP bych poslala jaký mám profil na FB🙂
mějte se maminky
loren
15. feb 2010
ahojte prosim vas mate deti stale vo vajicku v aute? dcerka sa mi tam uz nohami nezmesti ma ich vytocene dohora ako je jej to kratke
kesika
15. feb 2010
Ahojte, u nás už sa spí. Skúsili sme zase kašu, ale tentoraz pred šiestou a po hodine, keď sme okúpali, som ešte kojila, tak uvidíme ako bude papať.
Akte, aký ten hrniec máš? Aj ja chceeeem x-)
achalteke
15. feb 2010
kesika jestli myslíš mě tak je to no name z tesca, byl mi doporučený a je super!!!! Vařila jsem v něm dnes zelené fazolky a brambory a paráda - jsou mnohem chutnější než z hrnce a zůstala jim krásná barva 😉 jo stál asi 800
kesika
15. feb 2010
Achal jasné, že myslím teba, to len šifrujem 😃 😃 😃
Takže nemám študovať žiadne značky a kúpiť no name :-N Jeee, super!
achalteke
15. feb 2010
no podle mě princip všech těch hrnců je stejný - vaří v páře a vaří tak stejně hrnec za 800 a stejně tak za 1500, navíc pro tesco tyhle hrnce vyrábí snad nějaká značka ale nevim přesně jaká...
kesika
15. feb 2010
Zajtra okuknem naše Tesco 😃 Normálne si mi urobila chuť na tie fazuľky :-p
leninek99
15. feb 2010
Nechcete mi nějaká poslat odkaz ať dělám co dělám nemohu Vás na FB najít😞
saza007
15. feb 2010
loren - nas maly sa este zmesti, a to je dost dlhan. Ak sa mu v aute nepaci, tak sa snazi nozickami odsuvat od sedacky, ale vacsinou ho to rychlo prejde.
tlenka
15. feb 2010
ahojte... tak som sa trosku odmlcala, kedze mi dosla sestra z BA na vikend,...
nasa Alex spinka uz vyse pol hodinky, predtym sme sa kupkali, napapala sa, zaspala a spinkat uz sa bude do tej 6 rana, ako vzdy...
dnes mala mrkvicku s jablckom, odzajtra zaciname hruskou 2 dni a potom 2 dni hruska + banan... cely januar sme mali zeleninovy..
inac teraz maju tusim do 17.2. akciu v lidli na plienky mini, maxi a junior Toujours.. 1 balik 4-9 kg ma 56 ks, ked kupis 3 bal. /168 ks plienok/ je to za cenu 17,98 Eur... kupili sme ich a mozem povedat, ze su ozaj super
🙂
ewwe
15. feb 2010
cafko
tlenka
15. feb 2010
ahoj ewwe 🙂
ewwe
15. feb 2010
ahoj tlenka 🙂

ja som parny hrniec predala pred vianocami, stal mi v skrini asi dva roky, 1x som na nom varila, bol to darcek od mm na vianoce, :-p odvtedy uz vie ze spotrebice pod stromcek NIE 😃
tlenka
15. feb 2010
hehe... ako sa mas? ninka uz spinka?
achalteke
15. feb 2010
ewwe čoveče že jsi mi ho nenabídla 😃
ewwe
15. feb 2010
achal nepytala si 😃

tleni hej nina uz spi, normalne nechapem uz treti den ju dam do postielky, odidem a ona neplace, trocha sa povrti a zaspi
no ja ju chodim aj tak kontrolovat bo sa mi to nezda 😃

ale keby nieco tak som tu nic nepisala, ak by o chcela nina citat
achalteke
15. feb 2010
ewwe u nás je to taky tak, zabalím, dám pusu, pohladím on se otočí k medvídkovi a spí x-) x-)
tlenka
15. feb 2010
heh... ok, neboj, neprezradim ta...
a spi ti stale rovnako, ma uz svoj rezim?
ewwe
15. feb 2010
no snazim sa nejaky rezim zaviest
kupanie v rovnakom case a potom kasa a spat
cez den je to horsie, lebo nie v rovnaky cas chodim von a tak

achal no ale ja si na to nemozem zvyknut, aj mi je jej luto taku samu ju nechat v spalni 😃
tlenka
15. feb 2010
nasa si nasla nejako svoj rezim od noveho roku, tak som rada...
achalteke
15. feb 2010
ewwe máme to podobně, před koupelí kaše po koupeli ještě mlíko, chvilka hraní a mazlení a pak spánek
no já přiznávám že tam taky občas nakukuju 😃
ewwe
15. feb 2010
achal 😃 😃 😃

tleni a vy uz mate rezim?
tlenka
15. feb 2010
ano ewwe.. od noveho roku si nasla svoj cas kedy spinkat... spi tak pred tou 8 hod., o 11 h. /+ - 15 minut/ a potom o tej 15 hod. a vecer medzi 19.30-19.45 do tej 6-6.15 hod. rana, vonku chodi vtedy vlastne, ked ma spinkat
simonova815
15. feb 2010
jej baby, ja som tu nebola mesiace!
ako citam rastiete a uz aj papkate prikrmy 🙂
my sme este stale len na mlieku, ale uz o take dva tyzdne pomalicky zacneme aj my s mrkvou.
Sranda, ze starsia v 5,5 mesiacoch uz veselo papala, a tato je mamina mazulka, len mliecko.
Sice sme uz od silvestra zaradili aj umele, lebo slabsie priberala, ale teraz je zasa ako fasiangovy pampusik 🙂
ewwe
15. feb 2010
tak ja uz idem chrniet, dobru noc
tlenka
16. feb 2010
dobre ranko... tak alex ma po rannom spanku asi, zaspala o 7.45 a nas "mily" sused zacal vrtat o 8 hod. a vyzera to na dost dlho, takze mu dakujem
klya1
16. feb 2010
Dobre ranko, my sme v najme v novostavbe a tu sa veru vrta kazdu chvilu, tak to pozname velmi dobre. Ja mam dokonca podozrenie, ze nas sused tu ma nejaku kameru, lebo zacne vrtat vzdy hned potom, ako malu ulozime 8-(
tlenka
16. feb 2010
no my sme v starom baraku, ale tiez ma vrtanie na dennom poriadku stale cez vikend a presne vtedy, ked mala spi, to je na porazenie... nastastie prestal neskor, takze sa jej podarilo zaspat a este spinka, tak mi odlahlo..
akinom55
16. feb 2010
Dobré ránko,
tak u nás sa už 2 deň zhadzuje sneh zo strechu a sú to rany ako hrom... asi to tam odsekávajú :-|
Navyše ma dnes príšerne bolí hlava, príde mi akoby som mala tú najhoršiu kocovinu na svete.... =-)

Inak odkedy dávame na večer malej UM tak prespí krásne celú noc... a ideme dnes na poslednú leckiu plávania, tak mi je to až ľúto lebo malej sa to strašne moc páči.... asi si vyberiem i nejaký kurz pre väčšie mimčá od 6 m a pôjdeme tam 😎

Začni písať odpoveď...

Odošli