• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
No však práve preto, že tu už 2 máte s dievčatkami tú dečku a takmer všetky povinne balíme na široko, tak mám z tej zajtrajšej kontroly trochu strach... tern ortopéd nám totiž robil utz už v 3 týždňoch čo mi prišlo skoro, vtedy to bolo ok ale máme vraj pokračovať v širokom balení... neviem ako u vás, ale mne to u toho ortopéda prišlo ako keď ide dobytok na porážku... dvere sa ani neotvárali a nezatvárali, iba tam bol taký neustály plynulý provoz a celkovo som tam strávila snáď 2 min...tak som zvedavá ako to dopadne zajtra, lebo ja som sa žiadny nález nedozvedela, vlastne sa tam so mnou nebavila ani klučka na dverách... i pozdrav odingnorovali :angry:
10. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele, i Robinek tehdy dost blinkal, vpodstatě pořád. To bys poznala. Uvidíš, jestli se ten kašel bude zhoršovat, tzn. bude kašlat více, třeba i ze spaní. něco na kašel pro ty mrňata je, takže kdyby se rozkašlala, já bychnurčitě k doktorce zašla. Přece jenom jak len leží, je to pro ne horší.

Ale strašit tě nechci :wink: :slight_smile:
10. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aki, to je všude stejné, já se nález dozvěděla ze zprávy, kterou jsem si přečetla venku. Neboj, bude to ok :wink:
10. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasny, uvidim zitra a dle toho se zaridim, urco nechci nic podcenit, to je jasny...
aki, u nas to ten kyčolog taky bral jak na bezicim pase, vsechny maminky odchazeli stastne za 30 vterin pryc, jen my tam skejsly
10. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ja to dnes balim, mejte se hezky a dobrou noc :slight_smile:
10. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akte, koupili jsme si tu knížku říkadel, je suprová, díky za tip :slight_smile: :wink:
10. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem smirak...:grinning:
na sraz se silene tesim..snad zase vjedeme do nejakeho hnoje...:grinning:
maji gumaky super, priste si je vezmu...!:grinning:
bibn vitej..!:grinning: a musis s nama..:!!
10. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasen, myslíš ortopeda že:? :grinning: :grinning:

kyčolog :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já si ty gumáky asi fakt pořídím :grinning:
jen se nemůžu rozhodnout jaký
10. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jdu taky do cích a na sraz se taky těším. Už jsem domluvená s MM, že kdyby náhodou byl Robísek nemocný, že ho pohlídá, pokud to bude možné. takže holínkám zdar, jdu namazat bradavky a připravit si k posteli sirky do očí, jak budu v noci vstávat.

Dobrou a co nejmíň kojící noc.
10. nov 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akinom - v HK to jede taky jak na běžícím páse... Nejvíc mě as sere, že kyčolog :grinning: řekne levá 1B, pravá taky, pak se otočí na mě a poví - pokračovat v širokém balení - 3 tetra pleny, KO za 6 týdnů... Ale aby mi řek, co to 1B znamená? (navíc minule měla na jedný noze A... tak se asi zhoršila... :pensive: ) šmejdi jsou to

kasen - ta dečka - malá v ní vypadá fakt politováníhodně, ale když jí to pomlže a bude pak mít zdravý nožky na celej život... :wink:

emo . nevim, jak se ten úbaz jmenoval - nějakou kolíbku... už jsem našla něco na youtube. Jakej model toho moby máš? A jakou dýlku? je hodně pružnej nebo málo??? :sweat_smile:
10. nov 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majo ja chci taky...:D:D ale ted v zime v nich bude zima, ne?:grinning:

maui mam pruzny, delku nevim, barva bila, jdu ho najit..:grinning: mate blbe kycle?
10. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakou knizku rikanek?
10. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majo nechtela bys chodit na neco do Acka?? (www.materstvi.cz)
myslim, ze se ti tam bude libit...:slight_smile:
po te knizce se kouknu v Luxoru, dik:slight_smile:
10. nov 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema, maja, role, kasenkaa - něco pro vás:grinning: http://www.outdoorbaby.cz/eshop/do-prirody/gumacky
10. nov 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky, ale ja mam kousek od baraku tohle

http://www.pexeso.org/aktualni-program/pravidelny-program-pro-zari-2009.php
je to pro mě blíž, ale taky jsem se tam ještě nedostala :sweat_smile:
10. nov 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je asi neco jako ty Svetylka..:slight_smile:
ja jsme dneska malou tak pomluvila a ona je chudinka ted tak hodna...:grinning: sice uz 4 hodin nemze usnout, ale ani nepipne..:frowning2::sweat_smile: jsem svine krkavci...:grinning:
10. nov 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar ženy, mám dotaz - jak čato kojíte a jak dlouho? Mládě je teď nějaký žravý třeba i co hoďku a půl, ale vydrží sát tak maximálně 5 minut a pak se vzteká a už se nechce ani za nic přisát, tak nevim :cry: ...
11. nov 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achal, tak moja mala robi to iste, posledne dva dni sa dokonca nechce ani pricucnut :angry: :angry: :angry: takymto sposobom sa mi odstavi, opica mala. kupila som el. odsavacku medela swing nech aspon udrzujem laktaciu. ma ju tu niekto? dufam ze bude dobra....
11. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achal: já kojím podle podmínek. Když jsme doma, tak cca 2-3 hodiny, když jsme venku, tak i za dýl, to totiž spí jak dudek. Mudr. mi řekla, že musí Zdenda vydržet aspon 2 hodiny, jinak, že to častější kojení pak má za následek zvracení, tak se snažím to dodržovat, ale když plače a nic nepomáhá, tak dostane velblouda a je klid. A jedno kojení nám trvá cca 10minut. Když je plný prso, tak ho nechávám maximálně 5minut, aby se nepřepil, pak by to šlo totiž ven.
11. nov 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasny, ortoped pro nase ucely = kycolog :grinning:
Achal: Ja doma obcas taky kojim co hodinu a pul, kdyz je vzhuru a place, a taky je za 5 min hotova, a jak pise Pospec, venku pak vydrzi dyl...
11. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim, tak my jsme dnes v noci asi trhli rekord - Nela papala večer v půl 9, usnula až před 10 kvůli prdíkům a vzbudila se ráno v půl 8!!! :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

jdu vás dočíst
11. nov 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achal - ve dne většinou po 3h, když si řekne, tak dřív, když jsme venku a nestihnem se vrátit, tak za dýl, ale to dělám nerada... No a v noci spí, takže i po 11h :sweat_smile: (neee, v 6 ráno jsem si musela prsa odsát, byly jak šutry... odsála jsem 150ml, víc mi nešlo, přitom byly pořád narvaný k prasknutí...)

emo - a jaký děláš úvazy??? je teplej? do kolika je kg? Spokojená s ním??? :sweat_smile:
11. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo - no říkaj, že "to je v pořádku, nosit 3 pleny", což je prej v HK u všech mimin preventivně, ale nějakej nález tam asi je... To mě právě sere, že člověku ani nevysvětlej, co to znamená... :unamused:
11. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achal, jsme na tom stejně. Ale podle mě mají silnější tah a vytáhnou to dřív, taková je moje zkušenost :wink: :slight_smile:

Jinak vás všechny zdravím a jdeme se chystat k dr.
11. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jsme měli nosit široké balení preventivně, ted posledních 14 dní jsme to flákali a včera na kontrole dobry, a večer jsem se koukla co nam tam napsal : IB, IB bez nutnosti širokého balení :slight_smile: jupííí :slight_smile:

Jinak Domča je úplně v pohodě, ale já budu muset na operaci s rukama :frowning2:
11. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky díky, to jste mě uklidnily :wink:
11. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok