V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

weiya
19. máj 2010

lujsa, tak to si natalka moze ruky podat s tvojim synkom, aj ona ponozky vyzuva 😀 a capacky tiez 😀 inak ako sa syncek vola? 🙂

wwcko
19. máj 2010

Lujsa a jej tam tiez nedam ten sunar, ked tak tak MM. A chutilo vam to? asi ano ved to vyzera lakavo 🙂
A my nemame obdobie, ona este nejedla niec poriadne 🙂
Vobec sa nam nevyzuvaju. ma tak taky cm volnoa myslim ze aj keby nam boli vacsie tak sa aj tak vyzuvat nebudu. My to pride ze je to tak sikovno usite 🙂

weiya
19. máj 2010

wwcko, neboj ani natalke najprv nechuttilo, sice ani teraz toho moc nezje,ale zlepsilo sa to 🙂 A tak isto to bude aj u ninky 🙂 neboj hladna urcite neni 😉 a nedavas jej papat, ked je este nakojena?

kathynka
19. máj 2010

lujsa - ahoj 🙂
juuuuj, ponozky, ani nehovorte...ani nemusime vacsie kupovat, yoan ich tolko natahuje, ze su mu furt dobre 🙂 poslednu dobu je to najmokrejsia cast jeho oblecenia, furt ich zuzle 🙂
my sme doma tiez cely den len v ponozkach a na von ma take makucke adidas tenisky, ked je teraz chladnejsie a potom ma sandalky Primigi...len z nich je asi trosku nestastny, lebo nemaju snurky 🙂

lujsa
19. máj 2010

Obed chutil,takze aj Natalka mala rovnaky? 😉 Moj drobec sa vola sa Gregor 😉 Ponozky zuzle od nejakeho stvrteho mesiaca a odvtedy ich aj stahuje,ale objavila som jedny-v HM-maju iny strih a tie jedine nevie dat dole 😀

wwcko
19. máj 2010

weiya vravim, ze mne to ani moc nevadi, ale priatel je taky trosku nestastny ze jej nic nechuti. Vahovo jej moje mlieko uplne staci, tak moc na to netlacim. Vyskusam a uvidim ci jej zachuti 🙂

Kathynak ty mas v profile ze si opatrovatelka. to ako profes. rodic? alebo ako to mas s Yoanom?

Inak Ninka ponozky nestahuje, zuzle ale nestahuje, tak ma krasne na nozickach 🙂

kathynka
19. máj 2010

wwcko...ja som ako au-pairka...len s tym rozdielom, ze spim vo vlastnej posteli, kedze yoanovi rodicia su francuzi, ale ziju momentalne kvoli praci na slovensku...

wwcko
19. máj 2010

Kathynka a to si chodis rano pre neho a vecer ho ides odniest?

kathynka
19. máj 2010

nie, ja chodim k nim a cely den som s nim u nich...

wwcko
19. máj 2010

aha dakujem, som bola tak trosku zvedava 🙂

idem do vane a spat. tak sa majte pre dnes 🙂

petulig
20. máj 2010

prvaaa 🙂 ranko, dnes ideme plavat, tak toho zase vela nenaspime.
najradsej mam ked zacne zuzlat ponozky pri obede, takze mame obed vsade, len nie v puse. My nastastie s papanim problem nemame, ale tiez to zo zaciatku bolo kadejake. Teraz mi zlupne aj 200 g v pohode, len horsie ze na vahe to vobec nevidiet.

ewwe
20. máj 2010

tak pri obede je to aj u nas rovnake, noha v puse a pusa plna papanice

baby neskusali ste u tych vasich nepapkacov mrkvu od alnatury? nepoznam dieta ktoremu by nechutila, stoji okolo 50 centov 125ml, tak za vyskusanie to stoji

weiya
20. máj 2010

ewwe, mrkvou od alnatury sme s natalkou zacinali, 😀 lebo co som ja uvarila ta jej nechutila, ale uz zje aj odo mna 🙂

lujsa
20. máj 2010

Nas drobec ma Alnaturu stale rad 😉 A tiez ma rad nohu v plnej puse,pocas papania 😀

ewwe
20. máj 2010

wei aj my sme s nou zacinali chutila aj mne 😀

weiya
20. máj 2010

Mne viac chuti ta moja varena 😀

wwcko
20. máj 2010

Ahoj.
Ewwe nam nechuti 🙂 co jej troski islo bol pastrnak, ale uz aj ten odmieta. Inak teraz som kupila hollandiu v bille tak ideme vyskusat 🙂

weiya
20. máj 2010

wwcko, jogurtik spapany? chutil? 🙂

wwcko
20. máj 2010

weiya noc moc mu nedala, ale musim pockat kym bude viac hladna, tak mozno pojde potom. Pred chvilkou som ju nakojila, tak asi nema chut 🙂

gabinka79
20. máj 2010

Tak, mi máme dnes hrooooozný deň. Malá je taká nervózna, že sa s ňou ani hrať nedá! Nevie, či tie nervy sú povahou (kto vie, po kom ju má), alebo niečim iným. ☹

lujsa
20. máj 2010

Gabika-mozno zubky,mozno len zla nalada ☹ Neboj,to prejde 😉

wwcko-aj u nas na zaciatku viac chutil pastrnak,ako mrkva 😉

wwcko
20. máj 2010

gabi moze byt aj pocasim. ved aj dospely ludia zle znasaju taketo pocasie. Uz nech je slniecko a vsetko bude oka 🙂

Tak navarila som obed a nic. Odlozim na veceru, snad bude mat viac uspechu :/

Lujsa u nas mal uspech dva dni 🙂

achalteke
20. máj 2010

Ahoj holky dneska jsme byli na plavču. Dneska byl v bazénu s prckem taťka a posílali si miminka s lektorkou pod vodou. No paráda! Šimek zase nadšenej.

Gábi možná jen nemá svůj den, třeba je to tím počasí, zítra už to bude určitě lepší 😉

Ww takže první jogurt nic moc? Ale tak se s tím teprve seznámila, uvidí se dál 😉

Tu mrkev od Alnatury jsme snad ani neměli 🙂 a pastrnák taky ještě nejedl

lujsa
20. máj 2010

Achal-Simon je veeelmi sikovny,ked zvlada taketo pokrocile plavecke veci 😉 Aj vas zvyknu pod vodou fotit,alebo kamerovat?

Ja som dnes vyskusala drobcovi ponuknut Holandiu samotnu,bez vyzivy a papal,ale len kym zahnal hlad (cca 10 lyziciek),potom zacal vymyslat,tak som mu do jogurtu primiesala trosku vyzivy a spapal vsetko 🙂

achalteke
20. máj 2010

Lujsi paráda, tak vidíš, vyzrála jsi na něj a ono mu chutnalo 😵 ...šikula. Já čekám až se vzbudí spí už přes dvě hoďky, dostane holandii a frčíme aspoň na chvilku ven.
Jj, pod vodou už nás fotili, ale netočí, což je možná škoda.

petraas
20. máj 2010

achalteke to mate super ked vas pod vodou fotili. u nas na kurze nefotia musime si sami fotit len pod vodou nemame ako. ponukaju nam sice natacanie ale neviem ci to mam dat lebo minimalne je 3 minuty za 700 kc a maximalne je 6 minut za 1200 kc a zda sa mi to dost kratka doba a vela penazi.pisem kc lebo my chodime plavat do ciech.

petraas
20. máj 2010

achalteke, tak dokonca je to 3 minuty za 800 kc

lujsa
20. máj 2010

Achal-fotky su fotky,krasna pamiatka 😵 A veru,dnes som drobca prelstila,uvidime zajtra,co povie na jogurt 😀

Petra-to je strasne drahe...Na fotak sa da kupit puzdro pod vodu,alebo obycajny jednorazovy fotak pod vodu-to by vam mozno stacil jeden pre celu skupinu a vyslo by to ovela lacnejsie....

petraas
20. máj 2010

lujsa, aj som nad tym rozmyslala ze by sme kupili ten jednorazovy fotiak pod vodu lebo zda sa mi to dost penazi to videonatacanie. si zober ze budes mat len 6 minut na dvd za 1200kc a keby sme chceli aj fotky z toho videozaznamu tak by sme museli este doplatit. ale strasne by som chcela mat Sofinku aspon vyfotenu ako sa potapa a plava pod vodou. no nic budem musiet ist niekde zohnat ten fotak.

tinnka9
20. máj 2010

My máme dnes deň "blbec". Mladší celú noc kašľal, ráno sme boli u doktorky, samozrejme to bolo na ATB. A aby nebolo toho málo, doobeda volala učiteľka zo škôlky, že starší syn vracia a má hnačky (ráno mu nič nebolo), máme si prísť po neho. No parada 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre