V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

achalteke
31. máj 2010

Sašo neblázni, vždyť má fůůůůůůůůru času 😅 nespěchej na něj, ještě se naběhá, nasedí, naleze.... 😉
Kathy chobotnice jsou dobrý, ale nesnáším ten puch když se vaří, blééééé 🙄 😝 ...já znám jen Barcelonu, brácha tam svýho času bydlel.
Luppita malý má krásné jméno! 😀 😉

petraas
31. máj 2010

@bobocka ved ju aj vychovavam ako uznam za vhodne ja len ma to stve ze svokra sa do toho stara...ale v podstate ona sa stara uplne do vsetkeho aj svadbu nam celu pokazila:((( no co sa da robit nemoze zniest ze sa jej synacik odstahoval...kym byval doma tak vsetko bolo v poriadku sme si velmi rozumeli ale ked sa odstahoval tak sa otocila o 180 stupnov a od vtedy je neprijemna a robi same naschvale. tie ich stare rady mi niekedy poriadne lezu na nervy. mojej mame ked nieco poviem tak je ticho ale svokra to je des.
a to ze si stale sada a stavia sa v postielke tak to dufam ze ju skoro prejde, ved ked sa naucila plazit tak nam vyhadzovala vsetky dvd-cka mame ich totiz vela a teraz si ich uz ani nejako nevsima. niekedy sa stane ze nejaky vyhodi z police ale nie vsetky ako na zaciatku.

petraas
31. máj 2010

@ewwe no Nina je sikulka ked to tak rychlo pochopila...len tak pekne dalej nech jej to vydrzi🙂

@kathynka ten drziak je fakt pekny urcite sa bude yoanovi pacit🙂

weiya
31. máj 2010

jaj @petraas , tak to si mozme ruky podat, aj mne svokra celu svadbu pokazila, vsetko zorganizovala, a ja som vyzerala skor ako pozvana na svadbu a nie nevesta 😒 vsetko zorganizovala a tak, no to je mimo temu 😉
My ani nemame nic nove, natalka sa stale neplazi nestvornozkuje, sedi aj si sama sadne ale z lahu na chrbte 🙂 Dam pred nu hracku, do vacsej vzdialenosti, ze nech sa aspon k nej pokusi doplazit, no ona sa k nej radsej pregula a je spokojna 😀 teraz spinka, sa cudujem, susedovci uz vyse dvoch tyzdnov byt prerabaju a buchaju a vrtaju a mala spinka 🙂
@ewwe , wau, sikulka je ninka 🙂 ked sa mi podari, aj ja mam neska v plane ten nocnik ist kupit, tak potom budem informovat ci splnil svoj ucel 😀
A zase mame strasne skarede pocasie ☹ fuka tu a prsi uz od vcera ☹

lujsa
31. máj 2010

Baby,tak o svokre by som aj ja toho mohla popisat,ale radsej na to nemyslim....Snad my raz budeme lepsie svokry 😉 Ja som teraz zla kvoli tomu,ze nedovolim maleho stavat,ani rucickovat-jednoducho chcem,aby isiel sam svojim tempom a nechcem to urychlovat,ved by to malo byt na rozhodnuti mamy a ostatni by to mali akceptovat,nie? 😉

Petraas-myslim,ze to stavanie sa v postielke bavi deticky dlhe obdobie,najma ked maju spinkat-ale bude sa to lepsit,ked bude stat uplne sama,nebudes sa tak bat,ze sa udrie 😉 Ja som sa tiez bala,ked sa drobec pomocou tyciek zacal posadzovat a tahat do klaku,tak som mu dala vyssoky mantinel,aby nedociahol 😀 😀

Ewwe-Nina je velka sikulka,ked ten nocnik tak skoro pochopila 😉

Wwcko-ked bude papat Ninka viac prikrmov,tak bude mat tuhsiu stolicu a bude viditelnejsie tlacit..Nas drobec ale kaka tiez v zdy v inom case a nocnikom ho zatial nejdem zatazovat,nemyslim si,ze by mal uspech ☹ Zacnem,ked sa sma posadi z polohy na 4,skor nie...

Vasa-voebc sa neznepokojuj,tvoj maly ma svoje tempo,kazde babatko je ine...Netlac na neho,lebo cim viac budes chciet,aby sa rychlo naucil sediet,stat-on citi tlak a pod tlakom sa zle napreduje....Nechaj to na neho a za par dni ta prekvapi pokrokmi 😉 😵

Skoda,ze sa nam tak pokazilo pocasie,boli sme posledne dni veela vonku,bude nam to chybat 😒

ewwe
31. máj 2010

valentova presne ako pisu baby netlac na nho, kazdy ma svoje tempo, ja ninu vobec nepostavujem na nohy, ked nevidim ze ona nema snahu tak naco, keby sa sama stavala tak by som jej mozno trocha pomohla ale ak nie tak naco, este jej poskodim klby alebo co, ona iba sama sedi a gula sa po leziacky a viac nic, no ale co ju mam zbit za to? nie ved ked pride jej cas tak sa este nabeha
@weiya tak ako nocnik? kupeny?? a aky si kupila?

achalteke
31. máj 2010

Ewwe jaký máte nočník?

weiya
31. máj 2010

@ewwe , nekupila 😅 leniva som bola v takomto pocasi niekam ist 😅 ale zajtra ideme do tt do tesca, tak asi aj tam sa poobzeram.
A co baby, jak sa chystate zajtra stravit prvy den deti nasich ratolesti ? 🙂 ci uz ste boli niekde cez vikend?

achalteke
31. máj 2010

@weiya my jdeme v sobotu na dětský den, pohádkový les, malého vezmu do beca, kočárkem tam nelze. Taťka tam učinkuje jako kouzelník 🙂

salma22
31. máj 2010

ahojte chystate sa oslavit den deti?

lujsa
31. máj 2010

My sme boli na dni deti uz v nedelu,ale drobec cely program prespal 😀 Ak by bolo zajtra pekne pocasie,tak sa urcite niekam vyberieme...

Achal-to mate pripraveny super program,tatko vie carovat?

achalteke
31. máj 2010

@lujsa ano jeho hobby jsou čáry a magie 😀 různé kartové triky atd.

bobocka
31. máj 2010

http://www.ebaby.co.uk/chicco-1-2-3-4-5-6-7/ant...
baby toto som dnes kupila na kocik.stalo to 10.95 euro.malo by to odpudzovat komare na 3 mtre od kocika pomocou ultrazvuku,ktory je ale pre cloveka neskodny.tak som zvedava,ci zaberie.teraz po dazdoch je von vela komarov aaja nechcem aby maleho stipli,este bude mat kadejaku divnu reakciu na to 😢.som zle zvedava,ci to zaberie aj na vcely a muchy.ja som chcela kupit tu sietku,no ked som si to v obchode rozbalila,bolo mi jasne,ze miskovi to bude na kociku vadit.no som zvedava ako sa tento zazrak osvedci.
inak misko uz stvornozkuje.nie uplne super,ale par krokov vie spravit.do par dni uz bude riadne ficat po byte 😉. a naucil sa si klaknut.vie tak dlho vydrzat,ale este ho davam dole,lebo nema este silne kolienka,nieze o chrupavku pride ☹ a dnes sme boli kupovat nocnik a veru to bude tazsie ako som si myslela.ony su super pekne,no ja potrebujem taky co ma ten predok vyvyseny .ak je to nizke,tak mi to moze misko precikat.pre dievcatka su take ok,ale nie pre chlapcov.mali kadejake ,no ja som sa rozhodla,ze kupime ten kacickavy asi http://www.predeti.sk/?c=detail&id=6482 (ten lacy)na zaciatok a az ked sa neosvedci,tak si siahneme hlbsie do penazenky.

weiya
31. máj 2010

@bobocka ten nocnik bol ale minuly tyzden v akcoske ale za 2eura, inac stoji okolo 3. Sa mi nezdal dost pevny, tak som ho nekupila

bobocka
31. máj 2010

hmmm @weiya ani mne sa bohvie ako pevny nezda,no je fakt za par drobnych,tak skusime.vsak ak sa neosvedci,nic sa nestane.kupime iny,pevnejsi 😉 len ho najprv musim niekde najst 🙂.dnes som presla tri detske obchody a nikde nebol

ewwe
31. máj 2010

my mame presne ten obycajny s kacickou z polska, zltej farby a je dobry a pevny, u nasich mame taky fialovy s flitrami tiez je na nom nejaky obrazok, ale je ten plast taky maksi, ale drzi ninu dobre 🙂

weiya
31. máj 2010

@bobocka no v tom kauflande ho najdes, ale ako som pisala za tri eura, no ale keby bol vtedy za 1,55 tako na tej stranke,tak ho kupim aj ja 😀 😀

weiya
31. máj 2010

@achalteke pekny program, len aby pocasie vyslo 😉 Tatka je kuzelnik?aspon mate doma o zabavu postarane 🙂 Ja ani neviem,co my zajtra vymyslime, asi aj nic, lebo rano idem do tt k doktorke a vzdy odtial pridem taka unavena, ze uz sa mi nic nechce 😒

petraas
31. máj 2010

@bobocka no aj my sme pozerali taky rovnaky nocnik s kacickou ale nezdal sa nam pevny bol z mäkkeho plastu a tak sme zobrali ten od chica co som vam minule ukazovala na foto. inak boli sme ho kupovat v predajni predeti a na to ze to ja taka velka predajna tak tam mali len tieto dva na vyber...no nic moc ale s tym od chica sme spokojny.

my sme boli vcera na dni deti a dnes od nas Sofinka dostala pieskovisko s bazemom a stan Disney, chcela som ist s nou aj do zoo ale kedze je take pocasie tak to nechame az ked bude slnecno a teplo

luppita
31. máj 2010

Ahojcek, my sme dostali tiez ten nocnik s kacickou a aj mne sa zda taky labilnejsi, ale zatial maleho udrzi, je lahucky ako prierko, uvidime neskor ked zmohutnie, zaobstarame pevnejsi 🙂
U nas v SC bol den deti s policajtmi a hacicmi, no bol to riadn hluk, my sme sli s krpcom do aquaparku, prvy krat sa bol kupat a moc sa mu pacilo, vydrzal sa clapotat a plavat cely cas co sme tam boli🙂

luppita
31. máj 2010

Baby inak neviete kde by som zohnala, taky ten polostan pre deti, co je ako tienitko na plaz? Ideme 19teho do talianska a rada by som mala nieco take , kam sa moze drobec schovat pred slnieckom 🙂

petraas
1. jún 2010

@luppita my sme polostan kupili v bille ale videla som ho aj v hrackarstvach a tusim aj v hypernove

lujsa
1. jún 2010

Vsetkym detickam aj mamickam prajem krasne MDD 😵 😵 Skoda len,ze pocasie neposlucha 😒

bobocka
1. jún 2010

aj ja sa k lujse pridavam 😉.v bb vsak hnusne fuka a sem tam aj zprsi,takze dnes z vychadzky ci maleho vyletiku do mesta nic nebude ☹.nevadi...cez vikend sa hadam pocasie umudri ,a potom michalkovi jeho prvy speci den vynahradime 🙂

weiya
1. jún 2010

pRIDAVAM SA K LUJSE A BOBO 🙂 NO MY v hc mame uprsano od rana v kuse, tak z vychadzky tiez nic nebude ☹ ja som do rana "schytala" 3. krat zapal prsnika, takze parada, a aby toho nebolo malo mala my padla z postele ☹ chvalabohu vyzera v pohode, aj sa smeje, len chvilku zaplakala, ked padla, hned som ju na ruky zobrala a zacala sa smiat, tak hadam z toho nic nebude,no ja som uplne hotova z toho.

bobocka
1. jún 2010

@weiya neboj nic.ked bola natalka tak rychlo ok a teraz sa smeje ,tak bude nastopro ok.mne sa tiez dnes misko bachol .on spadol dnu v postielke.vytiahol sa hore a posmikla sa mu rucicka a padol a udrel si trochu hlavu na tych tyciach.on ale neplakal vobec.ma sialeny prah bolesti.vcera som mu objavila modrinku na predlakti a nemam ani najmensiu sajnu kde sa mu to mohlo stat.vsak som strale pri nom.a neudrel sa nikde. ☹

luppita
1. jún 2010

@petraas dakujem skusim kunkut 🙂

lujsa
1. jún 2010

Aj u nas je hrozne pocasie-drobca som len vylozila na balkon,dufam,ze mi z toho neochorie...Koooonecne sa mu z navretych vackov prerezali kusky hornych jednotiek,asi tretina zubka,takze este ho to boli-mam pocit,ze su este ostrejsie ako dolne....Dufam,ze dalsie zubky v tych navretych vackoch este pockaju,nech nema bolacky stale.....

Weiya-neboj,natalka je ok,smejko maly 😉 Musela si sa velmi naplasit...

Bobocka-aj nas drobec ma velmi vysoky prah bolesti,nas tato vzdy konstatuje,ze po nom nebude 😀

bobocka
1. jún 2010

baby ja som zhrozena!!!!!ak sa vam bude dat,tak si dnes pozrite na markize PALBU.je to o tom sialenom kurze z ciech o "lietani s babatkami".to co uz tie zeny robia s detmi a DOBROVOLNE je hruza.ja si neviem poredstavit,ze by som s malickym takto triasla a nadrapovala ho a kyvala dolu hlavou !!!!takze ja ho sem tam vyhodim trosku do vzduchu raz dvakrat a posmeje sa,ale ani daleka by som nerobila s dietatkom to,co tie zeny. a este si za taketo nieco aj platia!!!!vsetci pediatrici su proti tomu a tie matky si aj tak myslia,ze jeto super vec!!!ja som otvorena novym veciam,ae toto ostro odmietam!!!!!co si o tom vy myslite?

weiya
1. jún 2010

@bobocka uplne suhlasim z tebou, do slova a do pismena.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre