V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

kathynka
24. jún 2010

dievcata, dakujem vam vsetkym za gratulacie pre yoana 🙂
@weiya ta menovka je dost velka a pojde to na dvere 🙂 ta pani ich robi 40cm velke...
my moc flasky neriesime, yoan pije uplne z klasickej s cumlikom...ma aj hrncek so sosacikom, ale pre neho je to skor hryzacik...a dnes zase na obed nepapal...nejakych 10 lyziciek a finito...pak dostal flasku a ani tomu moc nedal...tak ja neviem, ci vazne mame cakat dalsie zuby...kazdopadne dnes odisli do france do utorka vecera...takze mam dovolenku...

lujsa
24. jún 2010

Ahoj kocky,

ten hrncek so slamkou vyzera dobre,aj som dnes isla do DM,ale zabudla som nan 😅 Nevadi,kupim nabuduce 😉 Dnes sme mali poradnu-vahu ma u dr 9300g a 78 cm.Chcela ho ockovat,ale nechala som to prelozit o 3tt.S kocikom som zatial spokojna,mame Teutoniu SPirit a drobec ju ma rad,lahko sa s nou jazdi,takze mozno vobec nekupime golfky,aj ked ich velkou vyhodou je,ze setria miesto v kufry auta
😉 @kathynka ta menovka je krasna,zavesite ju na Yoanovu izbicku?Nas drobec posledne 2 tt nic nepribral,takze je asi normalne,ked vaha stagnuje 😉Dnes mi dr povedala,ze priemerna vyska 9mesacneho babatka je 72-73cm,takze Yoan je ako z tabulky 😉
@weiya 😀Ta slamka chce trening 😀
@achalteke super,ze ste uz zdravi 😵 Nejaka viroza to bola?PP Centro su vraj jedny z najlepsich golfiek,kamosky,co ich maju si Centro chvalia,takze urcite dobry vyber. 😵
@olalka ahoj,kludne sa pridaj 😵 Budeme radi 😉

lujsa
24. jún 2010

Aj moj drobec bojkotuje obed,spapa par lyziciek a koniec...Nechuti mu,stale si pyta to,co jeme my a on nemoze.Zato ovocnycch vyziv,ovocia (miluje jahody),kase,chleba sa nevie dojest.Asi zacina byt priebercivy,

@kathynka pohodovu dovolenku prajem,oddychni si-aj pocasie zacina byt dovolenkove 😉

kathynka
24. jún 2010

@lujsa no super, ze yoan je tabulkove dieta 🙂 uz dnes mala yoanova menovka visiet na dverach jeho izbicky, ale jeho tatko sa o to akosi nestihol postarat...este mne na rozlucku zanechal robotu ohladom komunikacie s klientami pre jeho firmu...no neni mily? 🙂
yoan ma kocik peg perego pliko p3...keby bolo na mne, tak uz davno maju iny...ono je sice fajn, ze je spratny, takze bez problemov ho daju do auta, ale co sa tyka manipulacie s nim, tak ma ide obcas slak trafit...strasne to bolo v zime, ked bolo kopec snehu a teraz to tiez nie je vyhra, ked chodniky su rozbite...nie je sice tazky, ale blbo sa ovlada, ma dve rucky, chodi si kam chce...no hruza...a este sa nam dotrhal nakupny kosik dole, tak sme chceli kupit novy a ujo predavac v peg peregu zavalil na mna sumu 23e...len hlupy nakupny kosik...tak som to zaniesla kamaratke a ta nam tam strojom prisila latku zhora aj zdola a bolo po diere...

lujsa
24. jún 2010

@kathynka no teda velmi mily je ten Yoanov tatko 😒 Golfky do snehu teda nie su ktovie co.to mas pravdu...AKo citam,ty si super pestunka,este aj opravu kocika zariadis,zaavidiiiim Ta 😵 😀

petraas
24. jún 2010

@bobocka no Misko je proste sikula ked to tak rychlo pochopil. Sofinka zatial nic...sice uz si zopar krat cucla ale akosi tomu nevie prist na chut....najlepsie jej sedi ta flasa s cumlom...dnes jej ponukam stale slamku ale ona radsej nepije...no neviem ci ju nutit alebo to pride samo...

achalteke
24. jún 2010

holky jak mluvíte o tom jídle tak u nás je to to samé, přesnídávky, jogurty, kaše jí, mlíko jak kdy a oběd sní pár lžíček a víc ani ťuk, tak nevim doufám že nebudejíst jenom sladké 😅
@lujsa malej má pěknou váhu, malej obřík 😉 , já chtěl právě PP Pliko nebo Centro, naskytla se mě možnost vyměnit PP Centro za Quinny, takže nebylo co řešit. Nevim jak v zimě, ale to snad už nebudu muset nějak řešit (saně, případně jednoduché golfky za pár šupů)...jo jinak nás sklátila nějaká viroza, hnusný to bylo
http://slovenskainzercia.sk/x-sk/inz/341/341139... máme tuhle kombinaci...má svý mouchy ale já jsem s ním fakt spokojená

olalka
24. jún 2010

ahojte, tak my uz sme golfac kupili, mame kocik teutoniu mistral a aj ked je super, do auta je absolutne nevhodna.
kupili sme trojkolku bertoni, lebo kvoli malemu kufru v aute, som potrebovala golfac, co sa nesklada klasicky na dlzku. a na take spacirovanie po obchodoch a na vylety k nasim je super. ja jazdim casto, tak som velmi spokojna.
PP sa mi pacia, kamoska ma pliko a je s nim velmi spokojna, ale je pravda, ze v zime som ju lutovala a aj teraz, ked sa vyberieme niekde do lesoparku, tak to ma dost tazsie ako ja s tym mojim tankom 😀
dnes sme mali umrncany den, najskor som ju zobudila z dopoludnajsieho spanku kvoli plavaniu a poobede pospala len hodinku a mala zlu naladu az do vecera. v priebehu poslednych 10 dni jej vysli tri zuby a stvrty vyjde kazdym dnom

ewwe
24. jún 2010

caute ja som ten hrncek so slamkou chcela este v nedelu kupit, ze bude na neskor, ale u nas ho uz nemaju ☹ , mam doma hrncek s naustkom od canpolua ten nechce, ale obycajny z tesca chce, tak neviem preco

nina mi spi druhu noc v kuse, tak si to uzivam, ale samoska ked to tu napisem tak dnes vstane, a nechce mi tiez moc jest, obed este da, ale vyzivku ani za svet a to som jej dnes dala domace maliny, ani jablko nic, nechapem ved vyzivky miluje 😅

achal aj moj kocik ma preklapaciu strechu az k madlu a je to uzasna vecicka

vy uz mate golfky? ja chcem tiez nejake neskor kupit ale nemam potuchu ake

kathynka
24. jún 2010

@bobocka @lujsa vdaka za pochvalu k najlepsej opatrovatelke 🙂 ved ked ma to bavi a je to moja robota a yoan je take moje zlaticko, tak robim, co mozem...aspon niekto si to ceni...myslim tym jeho rodicov a vas tu 🙂

weiya
24. jún 2010

@kathynka aj ja sa pridavam k tomu ze si najlepsia opatrovatelka 🙂 maju v tebe ozaj poklad 🙂 Aj ja by som taku prijala 😵 😵

bobocka
24. jún 2010

fiha,tak vy uz golface riesite? no to ja az buduce leto budem.my mame graco deluxe http://www.whwatts.co.uk/pushchairs-8/graco-qua... a ja som s nim velmi spokojna.kocik takmer za facku bol (200euro) a je super spratny a ani tazky nie je.takze ja sa po golfacoch az o rok popozeram,ak vobec 😉

bobocka
24. jún 2010

@kathynka veru aj ja sa pridavam k weiyi.aj ja by som prijala taku skvelu pomoc k malickemu.takze kedykolvek budes mat cas ... 😀

weiya
24. jún 2010

aj ja by som novy kocik chcela 😵 ale ani neviem aky, a golface sa mi moc nepacia aj ked isto su prakticke,volaky uz by som si vybrala 😵 ale strasne sa mi paci sportovy kocik casual play teraz neviem ci S4 ci S6, ten ked po meste vidim ist, tak slintam za nim 😀 no ale co ked stoji tolko kolko nasa 3 kombinacia stala 😝

achalteke
24. jún 2010

@kathynka já se samozřejmě přidávám, jsi opravdu báječná chůvička, až budu někdy nějakou potřebovat obrátím se na tebe 😉 a máš perfektní praxi až budeš mít vlastní miminko 🙂

ewwe
24. jún 2010

@weiya tak slintas za mojim kocikom 😉 ja mam S4 trojkolka so zdvojenym prednym kolesom

kathynka
24. jún 2010

vy ste holky vsetky take zlate 🙂 no jasne, ja si kludne kedykolvek odbehnem do banskej bystrice aj do CR 😀

weiya
24. jún 2010

@ewwe aaano 🙂 za nim slintam 😀 😀 aj s kamaratku. Raz som dokonca po vyliatej bielej farbe presla s kocikom, co som sa tak za nou obzerala a nekukala pod nohy 😀

weiya
24. jún 2010

@kathynka aj do hlohovca 😨 😵 to mas z blavy najblizsie 😀

achalteke
24. jún 2010

@kathynka na Lipno a Šumavu 😀

kathynka
24. jún 2010

skusim sa naklonovat 🙂 to by mohlo zabrat...no vidite, a moj tatko doteraz nechape ako mozem s VS utierat detske prdelky...aj mnohi moji kamarati to povazuju skor za brigadu ako za serioznu robotu, pri ktorej neziskam ziadne pracovne skusenosti...a je aj jedna mamina, pri ktorej by som bola radsej, keby si viac vazila, ze travim cas s jej synom a on ma ma rad...co uz, ludia su vselijaki...

bobocka
24. jún 2010

@ewwe fiiha,ten je fakt pekny 😉

kathynka
24. jún 2010

mne sa tiez velmi pacia vase kociky, co ste sem dali linky...ja som taky maniak na kociky, ze ked prideme do nejakeho shopu, tak vsetky skusam...hlavne hlboke, ci maju perovanie a ci su dost velke...a uplne nechapem, ake miniaturne ich teraz vyrabaju...sak to babatko tam vobec nema miesto...to ma byt akoze komercny tah, aby o 2 mesiace musela kupit mamicka novy?

lujsa
25. jún 2010

@olalka tak to mame podobny kocik,nastastie sa nam do auta v pohode vojde,ani nerozoberam podvozok od sportaku,len to v celku zlozim,vlozim do kufra a je to.Aj nakup sa nam tam vojde.

Strieska,co sa da uplne preklopit az k madlu je naozaj super,casto to vyuzivam.Ja sa pri golfkach bojim toho neperovania a oddelenych ruciek,mame tu kopce a hrbolate chodniky...Teraz mame trojkolku,ta ma perovanie na vsetkych troch kolieskach,tak som si na to nejako zvykla...
@kathynka naklonovat by si sa veru mohla,to by bolo nieco 😀 😵

bobocka
25. jún 2010

baby a vy kde ste cely den??? nikoho tu niet?ci len ja som zavyslacka najvacsia? 😀 my sme mali dnesok v pohode,no nas ocko mal pernu noc 😒 .vracali sa s kamaratmi z prahy z konceru a zrazu srnka,tak nam predok auta rozbila na carach ☹ .auto ma stve ,ale aj chudak srnka ☹ esteze sa muzovi a jeho kamaratom nic nestalo!!!ale to je tak ked chlap nepocuva svoju zenu,ktora mu sto kat vravela aby vlakom sli...nie nie,on musi spravit ako sam chce a tu to ma 😠 esteze mame penazi a rozdavanie 😠 😠 😠

kathynka
25. jún 2010

@bobocka vobec nejsi jedina zavislacka...ja to tu mam otvorene od rana striehnem, co kto napise 🙂
no to teda mal tvoj drahy pekne stastie, ze sa im nic nestalo...taka zrazka so srnkou neni sranda, hlavne ked sa ide v plnej rychlosti...

weiya
25. jún 2010

@kathynka
@bobocka sranda 🙂 aj ja od rana striehnem co kdo napise a furt nist 😀 😀 😀
@bobocka esteze sa im nic nestalo.. My sme tiez dnesok mali v pohode, len mala akosi zacala strajkovat a nie a nie zaspat, ani poobede ani teraz vecer.Uz treti den sa to tiahne, nakoniec ju musel manzel na rukach uspat. tak som zvedava na noc, aka bude, vcera sme boli od druhej do pol piatej hore, o zabavu sme mali postarane, herecka spat nechcela.Ci to bude zubkami, uz vidim horny, uz jej dost presvita ale prerezany este nie je... no ale dufam, ze sa rychlo prereze a uz bude dobre 😎

bobocka
25. jún 2010

@kathynka ha,tak som rada,ze nie som jedina 😉 moj muz si uz trieska hlavu o mur,ze dat mi internet pod stromcek bola najvacsia chyba-a co ja som ho prosila??? 😀 😀 😀 no mal stastie.ja som rada,ze oni su celi,no najradsej by som mala aj auto cele a srnku zivu 😒

weiya
25. jún 2010

@bobocka aj ty si dostala internet pod stromcek 😀 aj ja 😀 aj notebook k tomu 🙂 Inac ja sa priznam ze ja som riadna zavistlacka, hned ako mam trochu volneho casu bezim nakuknut sem a na fb 😀

bobocka
25. jún 2010

@weiya joj,to mate perne veru.ani mne drobec cez den spat nechce,no aspon ze v noci spi.on ma uz tiez poriadne spuchnute horne dasienka,ale zubky este nevidim.moj syn je nejaky opacny-vsetci rodicia si stazuju na obdobie prerezavania zubkov,ze su deticky mrzute,nechcu spat,papat...a moj syn to cele prespal 😀 😀 😀 dufam,ze aj ked mu pojdu dalsie zubky,tak to tak bude 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre