V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

weiya
28. jún 2010

@zuziiiicek17 tak to nemam ani zdani 😅

petraas
28. jún 2010

@weiya tak to mate dobre ze aspon nieco zabera🙂 u nas nic...zaspi az od uplnej unavy a dne preto ze som jej to natrela gelom inak by bola este ufam hore

weiya
28. jún 2010

@petraas ale vies si predstavit ako mi potom sibe, ked jej 3O razy zaspievam jedinu uspavanku co poznam Spi dietatko,spize 😀 😀 😀 potom mi to stale znie v usiach 😀

petraas
28. jún 2010

@weiya viem si to predstavit...ja zasa spievam haha hajusky isli macky nahrusky ...alebo stale robim psss, psss a ona ma ma aj tak na haku a stale vresti 🙂

weiya
28. jún 2010

@petraas psss psss alebo sss sss aj my pouzivame, parkrat uz zabralo 🙂

gabinka79
28. jún 2010

Ahojte, dievčatá! Iba tak sa hlásim, pretože som tu už dlhšie nebola - takže, žijem! 😀

lujsa
28. jún 2010

Uspavanie bolo aj u nas predvcerom zle,ale dnes bolo ok-nastastie,lebo zajtra mame plavanie.Presne pred tyzdnom celu noc nespal,zaspal az rano 6:30, o hodinu som ho budila na plavanie a on ho od unavy takmer cele preplakal.Aj sme skor vysli z bazena,v saune zaspal...Tak sa bojim,ze sa zajtra bude bat vody ☹ Prve dve lekcie boli v pohode,neplakal,tak uvidime...

lujsa
28. jún 2010

Ja drobca uspavam velmi originalne-robim "ŠŠŠŠ",ale melodiu to ma ako "Rolnicky" 😀 😀 😀 TAkze mame vianocne šš 😀 Tato melodia zaberala najlepsie 😎

weiya
28. jún 2010

@lujsa mate vianoce , kazdy den 🙂

gabinka79
28. jún 2010

Aj my máme Vianoce každý deň. Malej počas spánku púšťame vianočné koledy. Už ich poznám naspamäť. 😀

salma22
28. jún 2010

hm to bolo aj dost dlhe kym sa nauci potapat-alebo plavat pod vodou

salma22
28. jún 2010

nasa zabuva pri cicine

petraas
28. jún 2010

@salma22 nieje to dlhe to len z toho mojho pisania tak znie ale naucite sa to sup sup hlavne ked mate radi vodu🙂

salma22
28. jún 2010

chceme chodit na plavaren ked budeme starsi tak uvidime ako to bude 🙂

bobocka
28. jún 2010

hahaha tak vidim,ze kazda mame svoj styl uspavania.ja len pssstkam niekedy,no my zaspavame na ciciku 😉.normalne to trva max 10 min,noa dnes vyse polhodky.to tie hlupe zubky ☹
@zuziiiicek17 no ten umelecky gympel len znie dobre,ale vlastne je to len taka mila predpriprava na vsmu(ak vobec).mali sme tam okrem gymnazialnych predmetov aj teoriu divadla a filmu a scenaristiku a tvorivu dramatiku (nieco ako herectvo),ale kedze sa rocne na scenaristiku hlasi min200ludi beru asi 3,tak mi to bolo na dve veci. a teda moju skolu mozem ratat iba ko normalny gympel,co bez vysky je vlastne nijaka skola 😠 aj si myslim,ze uroven tej scenaristiky tam bola strasna.mali sme to dvojhodinovku raz tyzdenne a to sme museli kazdy tyzdn pisat poviedky na temy-medzi nebom a zemou a ako vyzeral vynalezca lyzice a vynalezca zipsu...sorry,ale poriadna poviedka co ma mat fakt uroven potrebuje viac nez len jeden tyzden.a zvladat normalne predmety a este aj tvorive pisanie,to sa nedalo.vacsinou sme aj tak zbuchavali tie poviedky pat minut pred hodinou 😀 .robili sme reklamne slogany,spravili sme aj vecernicek (to bolo super,by clovek neverik kolko da taka minirozpravocka zabrat 😀 )a potom som sa na to vybodla,lebo mi to zas az tak vela nedavalo a netvorila som tak ako som chcela,tak som vo stvrtaku presla na tu tvorivu dramatiku (to bolo volnejsie-ziadna predpripraa pred hodinou,len improvizacia na nej) a tam sme sa vzdy rehotali jak kone.no ked ti profka povie by si zahrala chleba s maslom,tak z toho nic vazne nevzikne 😀 😀 😀

bobocka
28. jún 2010

inak este jedna vec na scenaristike bola super.vyberte si jedno pismeno z abecedy ,napr S a skuste za 5 min napisat pribeh z minimalne 50 slov,kde sa kazde slovo zacina na to dane pismeno(stanislav sykora sledoval svalnateho suseda sediaceho spolu so strhanym starym svokrom...).spojky typu a ,i sa ako slovo nerataju,no mozu sa pouzit max raz v jednom suveti.je to riana sranda a niekedy fakt riadne dobre pribehy vznikali 😀 😀 😀

kathynka
28. jún 2010

@bobocka tak to si musela mat riadnu zabavu na skole🙂 take hovadinky by aj mna bavili....ja mam bilingvalny francuzsky gympel, takze my sme dreli jak hovada, kedze sme museli zvladat matiku, fyziku, chemiu a biologiu po francuzsky...aj maturitu presne jak vo francuzsku z tych predmetov...bola to super skola, vela mi to dalo, ale tam sa ulievat nedalo...bud makas alebo ta poslu kade lahsie...

salma22
29. jún 2010

@bobocka este ze si nepamataju ako to boli ked rastu zubky 😉

bobocka
29. jún 2010

@kathynka no veru na skole nuda nebola a teraz na to uz len s usmevom na tvari spominam .no zabila som 4 roky niecim ,co mi je teraz na dve veci 😠 tvoja skola je super!!!!sice si sa namakala,no teral parleujes ako kral a mas super vyhliadky do buducnosti.mozs tlmocit,ucit,s cestovkou sprevadzat,...co len chces.francuzstina ti vela dveri otvori.predomnou su vsetky dvere zamknute a ja mozem buchat kolko chcem,ziadne sa neotvoria 😠
@salma22 no to dufam,ze si to chudiatenko pamatat nebude.zato mne to v pamati ostane zaryte ☹

salma22
29. jún 2010

@bobocka no...ale pri druhom uz budes vediet co sa robka

weiya
29. jún 2010

baby,u nas v hlohovci sa vcera stratilo male trojrocne dievcatko, celu noc ho hladali a este stale ho nenasli... 😒 strasne, ked si predstavim, ze moja mala by sa volakedy takto stratila, az mi zimomriavky naskacu na tele 😢 Dufam, ze ju najdu, zivu a zdravu,taka zlata mala, http://krimi.cas.sk/clanok/171406/v-hlohovci-sa...

kathynka
29. jún 2010

@weiya ja som to tiez videla aj citala...a netusim, co je na tom pravdy, ale vyzera to, ze ma chuda riadne nezodpovednych a zlych rodicov...

weiya
29. jún 2010

je to pravda, spoluziak byvali byva tam kde malu naposledy videli, a bolo tam kopec policajtov a zachranarov , ze celu noc ju hladali este aj neska, pri zakladnej skole kde som chodila, ze vraj jej mama odpadla, no tak skor v tom som si neni ista... chuda male...

weiya
29. jún 2010

hop toto som chcela, omylom my to este raz hodilo http://www.facebook.com/televiziaTA3

ewwe
29. jún 2010

zdravim, nasla som ninke konecne vrchny zub ale nie jednotka ale je to dvojka, ale jednotku je uz vidiet, taka biela ciarka 😵

weiya
29. jún 2010

@ewwe a kolko uz mate? my tri, ale stvrty je uz tiez trosililinku videt 🙂

weiya
29. jún 2010

@kathynka uz je o tom aj tema na konikaovi zalozena, ze jej otec bol opity v senku, od rana sa tuo tom v mestkom rozhlase hovori, som az teraz zapocula

salma22
29. jún 2010

ja som o tom dievcatku videla az dnes slzy mi vyhrkli strasne daco ☹

petraas
29. jún 2010

@weiya videla som to po obede v spravach...je to hrozne neviem ako sa moze niekomu stratit dietatko...urcite to su nezodpovedny rodicia..inak Simonka je velmi zlatucka ta dufam ze ju najdu coskoro zivu a zdravu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre