V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

petraas
6. júl 2010

@bobocka no my tu ziadny taky obchod nemame...nemam kde nakupovat tak preto objednavam aj cez net..tesco tu mame velmi male tak tam moc vyber nieje...

no u nas bude asi veselo lebo sofinka od pol 5 spi tak ked sa zobudi urcite nepojde skoro spat...mam sa na co tesit...

akurat som zistila ze sme vyhrali 50 eurovu poukazu na nakup vod Lucka a to som sa rozhodla ze uz ich nebudem kupovat a budem davat vodu z vodovodu...no asi zoberieme jemne perlive tie pijem ja ale sak to budem mat aj na rok lebo ja pijem malo🙂

weiya
6. júl 2010

@petraas pekne gratulujem k vyhre, teraz by sa nam taka vyhra zisla, malej zacala chutit lucka aj cista aj s cajikom, tak viac vipije ked ma cajik s luckou ako z vodovodu 😉 🙂

weiya
6. júl 2010

@bobocka do UK by som aj ja chcela ist nakupit 😉 kamaratka bola minuli vikend v Londyne a tak si pochvalovala,kolko nakupila a ake lacne oblecko a topanky tam maju oproti nam...

kathynka
6. júl 2010

@bobocka moja kamaratka sa trosku pomylila a dala v tej sutazi namiesto hlas yoanovi, hlas tvojmu miskovi...to vies, moja navigacia, ze skeridlo v zelenej autosedacke bola trosku nedostacujuca zjavne 🙂

bobocka
6. júl 2010

@kathynka hahaha 😀 😀 😀 ,ze dakujem.nemas viac takych kamaratok? 😀 😀 😀 mne miska odlikeovali aj ludia ,ktorych nepoznam.asi pol na pol to je.vela mojich kamaratov nevie ako to ma dlikeovat.likeli link a nie fotku. 😀 a vsak co?ja som uz teraz velmi spokona.misko si pekne vedie.jasne,ze to nevyhrame,no posledni nebudeme 😉. a mne sa taketo sutaze velmi pacia 😉ono to ani nie je o vyhre,ale ked si pozries tie etske tvaricky co su tam-no rozkosne su tie deturence.ja som teraz poslala foto do mama a ja casopisu a do dieta casopisu.neviem ani aka je vyhra a ci vobec,ja len chcem aby mi fotku uverejnili 😉.len o to mi ide.to bude super.ak tak bude,tak si dam to cislo zaramovat. 🙂 🙂 🙂 a ak ho nevyberu,tak budem skusat dokym sa to nepodari.v kazdom cisle je nejaka tema a foto sa na nu daju poslat 😉

bobocka
6. júl 2010

@petraas to je super!!!gratulujem .myslim,ze hovorim za kazdu z nas tu,ze by sme vsetky taku poukazku prijali 😉to kde si vyhrala?to mas paradne.mozes pit lucku do odpadnutia 😀 😀 😀

kathynka
6. júl 2010

@petraas fakt super, gratulujem 🙂 to kolko flias sa da za 50e asi kupit?

bobocka
6. júl 2010

@weiya v londone sa da pekne nakupit,no fakt musis vediet kam ist.ja som mala rada tk max obchod.tam boli znackove veci (nie vsetky),no boli to uz but stare kolekcie lebo ja neviem,ale fakt za facku sa tam dalo.ale tiez nie v kazdom.primark pre deticky je primitivne lacny.zara,h&m,benetton,...super bol nike town(obrovsky obchodak len s nike)...tam sa fakt dalo.no ja som posledne roky zila dole na juhu a tam som milovala shopping vo worthing a brighton.nebolo tam tak strasne vela ludi ako v londone,po shoppingu sa moze ist clovek prejst na plaz...paradicka.my sme ku koncu objavili carboot sale.to sa na velkej planine stretlo strasne vela predavajucich-boli t obycajni ludia,co predavali veci co su im doma zbytocne ,ale maju hodnotu a vyhodit to nechcu.to bolo vynikajuce na detske vecicky.strasne vela ich ta bolo takych,co nosene vobec neboli,stale mali vysacku a kus bol za 0.50 centov.detske hracky za 0.10 centov a tak...strasne lacne.kociky tam tiez ludia nakupovali,autosedacky.....ja som tam tie vecicky co boli nove nakupila.asi tri velke kufre plne detskych veciciek som domov doniesla 😉

ewwe
6. júl 2010

tak aj ja som s kvalitou v kik spokojna, celkom pekne veci a aj ceny fajn, my keby sme tu nemali kik a tesco tak by som nemala kde kupovat nejake pekne oblecko, lebo co su tu obchody pre deti su neskutocne drahe a veci niesu vobec pekne

ked sa dieta uci chodit tak doma ma mat protismykove ponozky a vonku obuv, tak som aspon citala

kathynka
6. júl 2010

yoan beha vonku v sandalkach, ktore maju pevnu podrazku...len ked sme na plazi pri dunaji, tak je naboso...inak doma je tiez naboso...ked boli tie strasne horucavy, tak ani ponozky nemal, dnes sme mali v BA pocasie dost zle, same burky a chladno, tak mal ponozticky kotnikove...

bobocka
6. júl 2010

@ewwe uplne s tebou suhlasim.na svk sa velmi ani neda nakupovat pre deticky pekne a lacne.ja mam stastie,ze uz mam nakupene dopredu a ked daco potrebujem,tak do tecsa utekam.teraz pojdem a ten kik pozriet.moj muz ma slabost na stylovky,tak on nakupuje sem tam v tom h&m,ale inak je to tu bieda.a do deticiek sa teraz ani neoplati investovat ked tak sialene rychlo rastu.
tak som rada,ze som nic s tymi ponozkami na doma nepokazila 😉

bobocka
6. júl 2010

@kathynka kde prosim ta nakupuju yoanovi rodicia clenkove ponozky?my mame len dva pary a chcem viac,no vsade su len tie klasicke 😢

zuziiiicek17
6. júl 2010

@kathynka beha ?? on uz vie chodit ??nieco mi uslo ???

kathynka
6. júl 2010

@bobocka obavam sa, ze vo france...keby si nebola tak daleko, tak ti donesieme na mraky, jednej kamoske sme tak doniesli lyzicku a vidlicku v puzdierku, bo videla, ze yoan to ma a strasne sa jej to pacilo...abo kupime a posleme ti balik pre miska🙂
@zuziiiicek17 no, beha 🙂 to som tak blbo asi napisala...ale ked ja ho chytim za rucicky, tak on fakt uteka...to neni ziadne pomale prekracovanie z nozky na nozku, on bezi jak sialeny 😀

petraas
6. júl 2010

@weiya @bobocka @kathynka dakujeme🙂 ked kupujete lucku tak sa zapojte do sutaze na www.lucka.sk a mozno vyhrate...ja posielam kazdy mesiac co sutaz zacala toto bolo 3 kolo a vyhral to manzel...ja posielam aj na mna aj na manzela aby bola väcsia sanca...minule vyhrala nejaka pani 2 kola po sebe.

@bobocka ja som posielala foto do mama a ja kazdy mesiac co sa sofinka narodila a ani raz mi ju neuverejnili tak uz ma to prestalo bavit...mozno vase foto uverejnia tak drzim palce🙂
inak teraz bola ako tema v mama a ja?

lujsa
6. júl 2010

@petraas aj ja blahozelam k vyhre,parada 😵 U nas sa Lucka a Drobcek pije na mraky,aj nam zachutili 😀

Ja tiez najcastejsie nakupujem v H&M,oekne veci za celkom fajn cenu,predtym aj u nas bolo Baby Reserved,ale akosi tam teraz maju len dievcenske veci...Rovnako aj v Tescu a H&M,dievcenskych by som nakupila aj tonu,ale chlapcenskych veci maju len par.
Ja mam drobca cely den v protismykovych ponozkach.Stavia sa len doma,alebo v detskom kutiku,pripadne na mne,ked ho mam na rukach (inde ho z kocika nevyberam),takze tam topanocky nepotrebuje a citala som,ze na prve krocky by ani nemali byt,aby sa spravne vyvyjali svaly na chodidle a neboli ploche nohy.Takze doma bude este dlho len v ponozkach a ked zacne chodit po vonku,kupime nejake topanocky,
Neviem,ako je to v pej sutazi na FB,ale ked si pozeram fotky deticiek,co nepatria medzi mojich FB priatelov,tak mi to ani neponuka moznost "like"...Asi by som to musela mat v udalostiach,ci?

lujsa
6. júl 2010

Tie clenkove ponozky su super,mne sa nepodarilo zohnat ani jedny,@bobocka kde si kupila tie,co mas?

kathynka
6. júl 2010

@lujsa ano, musis dat v tom evente "attending"...

kathynka
6. júl 2010

alebo teda neviem ako to mate v slovencine...ja mam fb po anglicky totiz...proste sa musis zucastnit toho 🙂

petraas
6. júl 2010

@lujsa dakujem🙂 aj u nas sa este dost lucka pije lebo sofinka vypije uz aj dost caju tak jednu flasu mame pomali len na den ale za to ja mam jednu flasu aj na 3 dni...ja pijem malo

lujsa
6. júl 2010

@petraas tak to naozaj malo pije,ja pijem aj za teba,pod 3litre denne nejdem,v teplach este liter navrch...Neviem,preco tolko pijem,uz ma aj plasili,ze to nie je dobre,ale co narobim...

@kathynka dakujem za info,dobre som dedukovala 🙂

weiya
6. júl 2010

Jaj baby konecne som doupratovala, hotova som 😒 no tie clenkove ponozky ani ja nemozem zohnat, a tak by sa hodili 🙂 naty co ma trojstvrtove leginky, tak ked jej dam obycajne tak to neni az tak pekne ako s clenkovimi :( no co uz..ked nemozem zohnat

bobocka
6. júl 2010

@petraas nieco s jedenim-aha takto papam alebo tak nejak sa to volalo🙂 tak som tuto poslala.aj ked ho nevyberu,nevadi.snaha sa ceni 🙂 pre mna je to aj tak najkrajsi papkac 😉

bobocka
6. júl 2010

@lujsa zdedila som po sesternicinom synovi.boli este nove,nerozbalene 😉 ja som videla tie clenkove v tescu,ale pre chlapceka mali bud malinke alebo velikanske.pre dievcatko samozrejme vsetky velkostti-ako naprotiven 😢.fakt je tazsie zohnat pekne veci pre chlapceka.pre dievcatka su hadam vsetky krasne.no pri druhom babu asi budeme musiet na diovke pracovat 😉

petraas
6. júl 2010

@lujsa fuha tak to ja som este asi nikdy nevypila za den co ty, to dost vypijes ale to je dobre...no pocula som ze vela sa pit nema vraj to skodi ale 3 litre to sa este da aj ked pre mna je to privela
@bobocka tak toto je super fotka, tu musia uverejnit aj keby nechceli ale myslim ze aj uverejnia je fakt dobra🙂

zuziiiicek17
6. júl 2010

@bobocka aj ty mas ten problem ??? 😠 vsade su nadherne dievcenske vecicky a na chlapcov nemaju skoro ziadny vyber ...max 5triciek a troje nohavice ...o capackach ,ciapkach a ponozkach ani nehovorim 😠
vzdy ked idem nakupovat ,tak nadavam strasne

bobocka
6. júl 2010

@petraas dakujem.takyto je stale. 😀 to aby sa maminka nahodou nenudila a mala stale co prat 😀

bobocka
6. júl 2010

@zuziiiicek17 jasne.myslim,ze kazda maminka co ma syna ma nervy ked ide do obchodu a vidi tam kopec krasnych veci pre dievcatko a len par pre chlapceka. 😠

kathynka
6. júl 2010

@bobocka tak ta fotka nema chybu, misko je to uplne uzasny, zababrany od ucha k uchu, najlepsi je ten flak na cele 😀
@petraas este k tvojmu "hovienkovmu" pribehu 🙂 mi hovorila kamoska, s ktorou chodime kocikovat (tiez z konika, ma 1,5 rocnu dcerku a jej oblubene slova su katka a yoyo 🙂 ), ze terezka spravila nieco podobne ako sofinka...jej mamina mala stretavku zo zakladky, tak trochu zurovala, cize si chcela v nedelu rano oddychnut a starostlivost o dceru nechala na manzelovi...ked pocul, ze terezka sa zobudila, tak ju siel pozriet a nevedel, ci ma plakat abo sa smiat...terezka si strhla plienku, do ktorej predtym pekne nalozila, natrela seba, perinky a este aj tie mriezky na postielke...no a jej mamina mala po nedelnom oddychu 😀

zuziiiicek17
6. júl 2010

@bobocka michalko je zlatunky 😵

a tie veci ...no napr som nedavno zhanala pre miska capacky ...pochodila som celeeee mesto a vsade boli bud obludne drahe a skarede ,alebo dievcenske 😒 asi bude onedlho holy ,bosy chodit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre