V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

zuziiiicek17
9. júl 2010

@weiya no ,normalnu lucinu hej ,ale je taka ina ako syrokrem v kockach

ewwe
9. júl 2010

@zuziiiicek17 no napr. rajo, alebo hrinovske, nedavam napr. m-sielko a take zbrndy a ani natierkove maslo

zuziiiicek17
9. júl 2010

@ewwe hej jasne 😉 take aj my kupujeme .

a co mali vase deticky na obed ? j´mne uz dosli napady

weiya
9. júl 2010

@zuziiiicek17 mala mala varenu mrkvicku s rzyzou a kuracim prskami kvoli diete 😉 aj mne dochadzaju napady a najlepsie ked jej nieco uvarim a si mysli, to bude malej chutit tak nakonec musim kupovanu dat lebo zatne zuby a dojedli sme 😀

ewwe
9. júl 2010

@zuziiiicek17 dnes som varila zltok, zemiak a cuketu, u nas jednoznacne vedie cuketa

weiya
9. júl 2010

@ewwe budem muset babke povedat nech cuketu donese, minule mi vysmazanu doniesla v zahrade ma plno, uz som malej davala cez zimu kupovanu, a chutila jej 🙂 tak nech uz mame po diete, furt v kazdej plinke sprtnute 😖 inac andelik spinkat nechce, muzik sa uz vyse hodiny snazi uspat a nist, dosla som na 5minut na vypomoc, no zo mna len ohromnu srandu mala 😀 😀

weiya
9. júl 2010

haha baby, kam ste zmizli? 😀 😀

zuziiiicek17
9. júl 2010

ja som tuuu ,len nestihacky 😀 fb 😀

zuziiiicek17
9. júl 2010

@weiya tak to ja mam dobre potom ,ze misko zaspi pri cici .niekedy to trva dlhsie ,ale nikdy nie viac ako pol hodku 😅 takze ,ked raz prestanem kojit ,tak sa mam na co tesit

kathynka
9. júl 2010

@weiya aj ja som tu uz konecne...toto bol tazky tyzden...dnes idem na redbulle...pre mna sa uz rozbehla couchsurfingova sezona, tak prespavaju u mna ludia z celeho sveta (dnes je tu finka, co ide rano na pohodu) a noc isu tym padom vcelku narocne, do noci sa hra poker, nieco sa aj popije a pak pekne do robotky...esteze yoan je take zlaticko, ten ma hned prebere 🙂 a to s tym rozpravanim, tak on este nic take nehovori, ale vydava zvuky jak neandrtalec v praveku, je to strasne smiesne, velmi sa na tom smejeme a hlavne on sa pri tom super tvari 😀
no a to s tymi zubami - no fakt ich ma 8 a neni to uz veru sranda, ked zakusne...ked si trenoval predtym dasienka, tak to bolo take fajn hryzkanie, ale teraz to boli jak svina, ked sa zakusne...

weiya
9. júl 2010

@zuziiiicek17 natalia uz nechce zaspavat pri cici, ani cici uz volako mac nesce ☹
@kathynka haha konecne mi svitlo co to je ten couchsurfing 😀 😀

ewwe
9. júl 2010

ja som tiez tu, ale ocumujem vetrovky na bazari pre malu 😀 , my so zaspavanim problem nemame vecer, noa cez den sa mi uz par krat podarilo uspat ju v nasej posteli, lahnem si s nou a po chvilke zaspi a niekedy aj ja 😀

ewwe
9. júl 2010

@kathynka a aj ty vyuzivas ten couchsurfing? a mala si aj nejakeho otras noclaznika?

weiya
9. júl 2010

@ewwe jake cisla ocumujes ? 😀 86?ci 92? sa neviem rozhodnut ktore by bolo lepsie kupit 😉

weiya
9. júl 2010

@ewwe na zimu myslis?

kathynka
9. júl 2010

couchsurfing je super vecicka...a vzdy som mala perfektnych noclaznikov, aj ja ked som cestovala, tak som mala super hostitelov...a to som uz mala teda ludi z celeho sveta...minuly rok bol u mna Hamid z Osla, ktory ma 41 rokov a povodom je z Iranu a v Norsku byva 25 rokov...mohol u mna prespat len jednu noc, bo som sla na pohodu a on, ze ci sa moze pripojit...tak siel s celou mojou partiou, vsetci si ho strasne oblubil a dokonca sa stal hrdinom, bol aj na titulke v novom case! totiz minuly rok bola ta tragedia na pohode, co padol ten stan...a hamid bol uprostred neho, ked ho nieco osvietilo a siel si zapalit cigaretu...tak vysiel z toho davu, postavil sa na bok a v tom to spadlo...a jedna ta tyc pripucila rovno pri nom jedno dievca, tak jej daval prvu pomoc a pomahal este aj zachranke...minulorocna pohoda bola fakt sila...

ewwe
9. júl 2010

86 kedze nina je drobnejsia, v 92 by sa utopila

ewwe
9. júl 2010

@kathynka a nebojis sa prespat len tak u cudzich ludi? a kde vsade si uz tk cestovala,

kathynka
9. júl 2010

@ewwe nebojim...CS je fakt premakany, vzdy sa tam pisu referencie, takze vies, k akemu cloveku ides, vela clenov je aj priamo overenych adminmi...bola som tak v Rotterdame, v Barcelone, Valencii, Zaragoze (to sme mali taky trip po Spanielsku), Stokholme, Pecsi a Maribore...a u mna boli ludia z Francuzska, Finska, Norska, Svedska, Talianska, Svajciarska, Estonska, Lotysska, Indie, USA...to je tusim vsetko...a robi to aj kamarat, tak ked u neho prespavali ludia, tak som tam velakrat bola aj ja...clovek sa zdokonali v anglictine, spozna kopec ludi, otvoria sa mu dvere do sveta, nic sa za to neplati a castokrat sa stane z hostitela super sprievodca, kuchar a aj dobry kamarat...

weiya
9. júl 2010

aaaa Talka nam este nespinka 😒 keby si to aspon rano vynahradila, ale mozem len snivat o tom, ked mi vobec neska spat dovoli 😀
@ewwe aj ja 86, talka je tiez take drobatko 😵

ewwe
9. júl 2010

@kathynka tak to je super potom 🙂

kathynka
9. júl 2010

@ewwe hej, hej, je to parada...buduci rok sa chystam do Pariza, bo minuly vikend spala u mna jedna 25-rocna francuzka s 5-rocnou dcerkou (som dala aj fotky na fb, strasne zlata je ta mala)...tak som dostala pozvanie a urcite ich chcem ist pozriet, byvaju pri Champs-Elysees, len o tyzden idu na polroka do Grecka, bo jej maminka tam ide robit au-pairku do jednej franc. rodiny...nastastie mala Lea moze ist s nou, tak to bude fajn...

bobocka
9. júl 2010

baby cely dens om tu nebola a stihli ste tri strany popisat 🙂
@weiya @ewwe,tak ako?teplotky pod kontrolou uz?dufam,ze hej.@kathynka cs je super.v buducnosti sa mozno aj ja nato dam.teraz by sa to nedalo,nemam cas na ludi,no ked bude misko starsi,tak preco nie?ja rada speakujem a v uk som si nasla priatelov zo vetkych kutov sveta hadam. a to je uplna parada.kazdy ti odhali trosku zo svojej krajiny,zo svojej kultury,ja som to milovala.
@marusik preco nie homeopatika? v com su zle?ja o neziaducich ucinkoch nic neviem.ja mam info,ze je to ovela lepsie ako chemicky liek.nepouzivam ich casto(vdakabohu nemusim)
my sme dnes mali taky den,ze ledva na klavesnicu vidim.akoze super,len som unavena ako pes.boli sme prvy krat plavat-jej 😉.baby,ja som sa do toho zamilovala.hadam este viasc nez misko 😉.na zaciatku ma ice schladil fakt,ze sa dole v budove nechavaju kociky dole vo vestibule a maminky si s detickami musia vyslapat na tretie 😒o to slapanie nejde,len so sa bala,ze si uz kocik neuvidim.strazene to tam nie je 😒 .hore sme sa prezliekali a chystali deti v tej istej miestnosti.to mi tiez je dake divne-ze som sla donaha pred inymi zenami.akoze ono je to ok(ved vieme ako zenske telo vyzera),ale aspon ta volba privatnosti tam mala byt.ale to nic.no a boli tam naraz len styri deticky,tak sme mali dost piestoru .baby z bystrice hovorili,ze je tam studena voda a toho som sa bala,lebo ja studenu vodu neznasam a nie to este maleho do toho dat,ale bola super.riadne sme si to uzili,misko mal cely cas usmev od ucha k uchu a ja tiez. 😀 ako mala som sa tam cvachtala 😀 .a na konci kurzu som sa zakecala s tou precvicovatelkou(bola mi ohromne znama z niekade) a prisli sme na to,ze sme spolu preberali jednotku bahai 🙂 .potom sme sli za nasim ockom (dnes mu koleno operovali,tak mam doma maroda) a vsetko musim zvladat sama.nakupy,maleho,riadenie,varenie.musim behat okolo syna a este aj okolo muza.ten ma chudak len labku vylozenu a tvari sa ako silny chlap,no viem,ze ho to fest boli ☹ .vikend bude asi dost perny. 😖 je mozne,ze nebudem mat cas na konika (uz len pri tej predstave mi je smutno),no ja si to dodatocne poprecitujem 🙂 tak pekny vikend kocky vam zelam a ziadne teplotky ci ine neduhy nech vasich drobcov netrapia 😉

lujsa
9. júl 2010

@bobocka super,ze sa vam plavanie zapacilo 😵 My tiez chodime,ale zle je to,ze drobca rano musim budit a o dobrej nalade potom mozem len snivat...Tvojmu muzikovi prajem skore uzdravenie 😵

@kathynka cs znie vyborne,iste musis mat aj odvahu,ale presne ako pises,otvoria sa ti moznosti,spoznas novych ludi 😵 😵 Ja by som sa na to tiez dala,ale manzel je extremne opatrny tvor a toto by on "neriskol",skoda...Este ma napadlo-ja mam tiez taku nizku telesnu teplotu,pred otehotnenim som mala 34.7,ale po porode sa mi trosku zdvihla,mam cez 35 stupnov 😉

@weiya
@ewwe dufam,ze bambulky sa uz maju lepsie,asi je nieco vo vzduchu ☹

My sme dnes boli pozriet na vystave Elvisa,mal tu vystaveny aj cadilac,aj kostymi,tak som mala trosku zmeny...Potom sme zasli do detskeho kutika,drobec to tam ma velmi rad a vzdy tam pobudneme,tak nam aj den presiel...

kathynka
10. júl 2010

@bobocka my co chodime na plavanie, tak tiez sme tam secky zeny pokope pri prezliekani aj s detickami...to mas jak na normalnej plavarni, tiez su tam skrinky nasekane vedla seba a vzdy je zaruka, ze ta niekto uvidi ako sa prezliekas...za mnou tak naposledy prisla instruktorka, ze ako sa dohodneme s nahradnymi hodinami a ja pred nou na Evu - no bolo to vcelku blbe...my mame teplucku vodicku, plava tam teplomer, naposledy sme mali 34 st....a paradicka, ze miskovi sa paci 🙂 yoan uz tentokrat vydrzal sam na plavacej doske, neorzplakal sa, ked som ho pustila, tak sme sa tesili...a potom mali robit take zoskoky zo sedu do vody a ponorit na chvilocku hlavicku a yoan ju drzal tak poriadne hore, ze som ho nemala sancu stiahnut pod tu vodu...tak v druhom kole mu instruktorka zatlacila na chrbatik a ponorila mi ho...a potom akurat dosla yoanova mamina a ta to uz videla pekne jak to malo byt, hlavicka do vody a bez nasilnosti...nastastie 😀
a inak drz sa, aby si teda zvladla ten vikend bez muzickovej pomoci a nech sa ti coskoro vyzdravi...ja idem v pondelok na kontrolu k doktorovi s kolenom s vysledkom magn. rezonancie, tak uvidim, co naordinuje mne, zatial to vyzra na injekcie...hm, tiez nemile...takze s tvojim drahym fakt sucitim, bo viem, ze kolena su osemetna vec, tak nech sa mu to rychlo hoji...

ewwe
10. júl 2010

@bobocka co je to jednotka bahai???
mala je uz ok, dnes mala 37,8 v zadocku tak som sa ukludnila uz

zuziiiicek17
10. júl 2010

@ewwe no vidis 😉 to je super 🙂

weiya
10. júl 2010

baby neska Talka nema vobec teplotu, nechapem z coho to bolo...

tinnka9
10. júl 2010

@weiya tak sa tes 😉

weiya
10. júl 2010

@tinnka9 tesiim 🙂) len zas ja som volaka na nic, strasne ma chrbat, krize alebo co boli...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre