V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

lujsa
17. júl 2010

@briketa wow,nadhera 😵 Ja som z Levic,kusok od Tlmac,ale uz roky zijem v Nitre.Tie povinne ockovania nie su takmer nikde vo svete,vsade su len odporucane ockovania,ale u nas sa toho boja.Citam,ze u vas viete v pohode doplnat zelezo a ine prvky stravou,to je super 😉 A blahozelam k tehu,mne keby sa to stalo,tak som rada,aj ked sa zatial nesnazime a to sme s manzelom na drobca tiez uplne sami...

@ribizek nam sa drobec narodil 3 roky po svadbe a tiez sa nas kazdy pytal,ci planovane,kolko sme sa snazili a pod...Urcite si sa pri tak malom rozdiely neraz zapotila,ale pre chalanov je to to najlepsie,budu velky partaci 😵

Baby,ja by som tiez odisla zo Slovenska,odkedy tu nemam mamku tak som akoby prisla o korene a nerobil by mi najmensi problem odist,ved tak,ako sme teraz v kontakte s ostatnou rodinou,by sme mohli byt aj v zahranici(cez skype)...Ale manzel nechce,boji sa toho a viem,ze ma zcasti pravdu,aj ked mna to velmi laka.

ribizek
17. júl 2010

@lujsa -tie otazky potesia,co? 🙂
Ja tiez dufam,ze budu partaci. Su zlati,ked sa mojkaju.Matusko ho bozkava.Len beda,ak vezme jeho oblubene auticka:D

bobocka
17. júl 2010

@ewwe hmmm,my do rakuska ci svajciarska nejdeme urcite.ja nemecky ani ahoj povedat neviem a moj muz tiez nic moc.a po pravde to ma ani nelaka.ked uz,tak prec z europy a zacat uuuplne nanovo.v usa je to celkom ok.mam tam paz znamich a sama som bola na tri tyzdne na floride a vsetci tam boli ku mne strasne mili,boli stale v pohode,tam aj ked niekto pracoval,tak to vyzeralo,ze je na dovolenke.ale to asi preto,ze to bolo miami 😀 😀 😀 ale musim povedat,ze som mala stastie nadost hlupich(nevzdelanych )ludi.sa ma pytali,ze odkial som a ja ,ze zo slovenska a oni,ze hmmm to musi byt tazke s tou vojnou a tak!!!!!tak som to nechala tak,dalsi,ze odkial som,tak ja ze zo slovenska a oni,ze to je rozvojova krajina,vsak,poznate pracky ,mikrovlnky ci kreditne karty?som mala sto chuti im povedat,ze nie,ze byvame v jaskyni a oco chodi kazde rano na mamuty..tak ked sa ma treti krat opytali odkial som,tak som povedala,ze z londyna(som si myslela,ze to sa uz musia trafit) a oni,ze tam by sa radi sli pozriet a povozit sa na gondole..no co k tomu dodat 😀 ale samozrejme,ze nie vsetci su tak mimo 😀 to len ja som akurat na takych natrafila 😀 .oni sa vo vseobecnosti chovaju ok k cudzincom,no ak tam chces ostat zit,tak zalezi na tom kde.v new yorku si musis poradit sama,aj cez mrtvoly ist ,no napr dallas je viac ok .ja neviem.ja by som najradsej asi tu canadu,ale ked to je o drzku tam ist ked nikoho nepoznam.viem,ze je tam fajne slovenske zastupenie,no ja nepoznam nikoho.ja len ked som pozeral zimnu olympiadu a videla tam vancouver a spol,tak mi tak prislo,ze tam by bolo celkom fajn zit 😉.aj demitrovci su tam 😀 tato socialna a ekonomicka situacia na slovensku mi ide riadne na nervy.vobec by tu nemuselo byt tak zle ,keby sa ti nasi papalasi konecne prestali hadat a kydat jeden na druheho a kritizovat koho vlada kolko chyb porobila...keby sa tak dohodli ako normalni dospeli inteligentni ludia,porobili par kompromisov a hladeli by na prospech slovakov,hned by to mohlo byt lepsie.ked moj syn dospeje,tak to mozno bude lesie,no ja by som ho rada aj v normalnych podmienkach vychovavala...no uvidime.este mame dake dva roky na rozhybanie sa.ak bude mat misko 4 a viac,tak sa uz bude veeelmi tazko riesit zivot v inej krajine. a aj my uz budeme mat isty vek a s pribudajucimi rokmi klesa sanca na ziskani viz,takze tak...no som zvedava co nam briketa o tom napise 😉

zuziiiicek17
17. júl 2010

@bobocka heh ,uplna trefa 😉
😀

mimochodom demitra uz ide do ruska 😀

bobocka
17. júl 2010

@lujsa lujza u teba sa manzel boji a ten moj by hned teraz balil kufre a do uk siel.no ja nechcem.pre nas dvoch by to bolo super,tam sa da paru fakt krasne zit,no s dietatom ...to asi nie.to by som sa fakt bala.ale zas nikdy nehovor nikdy.mozno o rok budem z Hove pisat 🙂

bobocka
17. júl 2010

@zuziiiicek17 nemyslis vazne!!dokelu!!!tak uz ani palino tam nebude...no veru o dovod tazsie sa do canady dostat 😀

zuziiiicek17
17. júl 2010

@bobocka chod do ruska 😀 😀
tam mozno budu SR poznat 😀

weiya
17. júl 2010

a ja ani neuvazujem ze by som isla niekam do zahranicia, ja by som sa tam stratilaaa 😝

zuziiiicek17
17. júl 2010

ja by som sla zit do Prahy 😵 nie je to daleko a zije sa tam inak

bobocka
17. júl 2010

@zuziiiicek17 hej ,tam mozno ano (aj palino tam bude 😀 ),ale ked ja "gavarit "neviem 😅

zuziiiicek17
17. júl 2010

@bobocka o je slovansky jazyk ,to sa rychlo naucis(alebo ta douci palino 😀 )

bobocka
17. júl 2010

@weiya nestratila.bola by si prekvapena ako by si sa tam chytila.ono kym si to clovek nevyskusa,tak je to velky strasiak,no da sa to v pohode. 😉

weiya
17. júl 2010

@zuziiiicek17 tam ta to taha teraz?niekoho tam as?neaku rodinu, ci len tak..
@bobocka ved by si sa mozno gavarit naucila pri tej ich vodke 😀 😀

bobocka
17. júl 2010

@zuziiiicek17 joj tak k palimu na doucoanie by som hned sla,no jeho pani manzelka by asi rada nebola.a ani moj vladino by nadseny nebol 😀 joj,ruzovo to nevidim 😀 😀 😀

bobocka
17. júl 2010

@weiya pri vodke nie.tam by som ja veru nezapoadla.ja nepijem.vobec.poslusne dobre dievca som 😀

ribizek
17. júl 2010

Takze hovorite,ze rustina bude zasa v kurze? Idem si precvicit azbuku:D

zuziiiicek17
17. júl 2010

@weiya mam tam mamku a mp je teiz v CZ ,tak ak najde pracu v Prahe ,tak tam letiiiiiiiim 😀

@bobocka tvoj Vladko je lepsi ako palino ...aspon podla mna 😅

weiya
17. júl 2010

joj, tak to do ruska ani nechod 😀 ked nepijes vodku, by si tam zamrzla v zime 😀 😀

weiya
17. júl 2010

@zuziiiicek17 myslim ze staci ked pojdes vlakom alebo autobusom, nemusis na lietadle 😀 😀 😀

zuziiiicek17
17. júl 2010

@weiya na metleeeeee 😀

weiya
17. júl 2010

a misulik cooo? aj ten na tom malom zmetaciku? 😀
@zuziiiicek17

zuziiiicek17
17. júl 2010

@weiya na metlicke 😀

weiya
17. júl 2010

@zuziiiicek17 ze modernejsie je teraz pouzit vysavac 😀 😀

bobocka
17. júl 2010

@zuziiiicek17 no vladino je veru fesi.dobre som si ja nasla.pekny,dobry,nepije,nefajci,nenadava,na inu sa ani nepozrie....fakt anjel.este keby tak paliho bankove konto mal... 😀

weiya
17. júl 2010

@zuziiiicek17 by ste sa aj obaja zmestili 😉 😀

weiya
17. júl 2010

@bobocka fuuuha bobo, no dokonaly chlap 😵 dlho si hladala?

bobocka
17. júl 2010

@weiya ved toto.v rusku je v zime vodka nutnostou a to ja veru nemusim. 🙂

weiya
17. júl 2010

@bobocka alebo si on nasiel teba ? 🙂

zuziiiicek17
17. júl 2010

@weiya aj to mi napadlo ,ale nie je prakticke 😀
@bobocka radsej chudobny a zit s rodinou ...ako byt bohaty neustale byt prec 😉
ale ja by som brala LOTO teraz

bobocka
17. júl 2010

@weiya na prvy sup weiyi 🙂 .fakt ja som mala velike stastie.pred nim som nikoho nemala a ani on nie.akoze mali sme take lasky dvojtyzdnove,vies,ze za ruky a pusa na dobru noc,ale skutocny vztah se vsim vsudy sme mali len jeden s druhym.take sa uz v dnesnej dobe nenosi velmi.my sme unikat 😀 a sme spolu uz esat a pol roka a stale sme jedn z druheho hotovi 🙂 my sa ani nehadame.mne je vzdy smiesne ked sa ideme akoze hadat.ked si predstavim ako mi rudne tvar a ... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre