V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

bobocka
24. júl 2010

@ewwe hahaha,to je moja kamaratka co ma postavu jak modelka.doslova.ona nema ani deko t uku na sebe.ja som asi tri krat ona 😀 😀 😀

weiya
24. júl 2010

@luppita hej profilovu som myslela 😉

weiya
24. júl 2010

@bobocka aj ja som mylsela , ze to si ty 😀

lujsa
24. júl 2010

@ewwe z tych kupovanych vyziv su zle aj pohare?Ja som si myslela,ze len vicka...Kedysi sme doma zavarali do tych poharov,ale vicka sme kupovali,ale to uz bolo davno...
Ja mam tych poharov odlozenych kopec a kedze mi s varenim vyziv,ani so strazenim drobca nema kto pomoct,musim to zvladnut sama,tak nech sa mi vsetko nepokazi...CO myslite?

zuziiiicek17
24. júl 2010

Ahojky 🙂 som len na skok ,len som sa prisla pochvalit
Miško už vie sám stáť 😵 😵 😵 😵 júj ,strašne sa teším ...už len krôčik od chodenia 😵

lujsa
24. júl 2010

@tinnka9 aj ja prajem skore uzdravenie Martinkovi 😵
@bobocka pekne foto 🙂

lujsa
24. júl 2010

@zuziiiicek17 blahozelaaaam 😵 Ja som sa vas prave chcela opytat,ci uz vasi drobci sami stoja a ty si napisala 😵 Super,sikulko je to 🙂

zuziiiicek17
24. júl 2010

@lujsa ďakujem 😵 akurát papal obed ( zase v pochode 🙄 )a zrazu sa ma pustil a stál úplne sám 🙂 myslela som ,že hneď padne na prdelku ,ale nie ,len stál , smial sa a čudoval sa 😅

weiya
24. júl 2010

@zuziiiicek17 gratulujem 🙂 😵 Natalia to zatial sama moc neustoji, len par sekund, aj to len niekedy a bum na prdelku 😀
@lujsa a Gregorko stoji sam? 😵

tinnka9
24. júl 2010

Baby, dakujem, sa mi zda, ze uz je mu lepsie 😉 . Aj ked rano hned ako vypil pohar vody, vsetko slo z neho von. Ale to mohlo byt hadam aj z toho, ze vcera cely den skoro nic nejedol. Aj nasmu drobcovi sa podarilo parkrat samemu stat, hlavne ked mal obe ruky zamestnane 😀 . Ale sa mi zdalo, ze akonahle si to uvedomil, radsej si sadol 😅 .

bobocka
24. júl 2010

@weiya hahaha kiezby somto bola ja!!!
@zuziiiicek17 to je super,gratulujem!!moj misko tiez uz sam stoji,no nie dlho.on nevydrzi v jednej polohe ani 10sekund.fakt on ma vrtulu v zadku 😀 .on sa niekedy aj sam pusti,no hned v zapatti si sada,hne sa na styri da,odlozi si to k nejakemu nabytku,zas sa stavia a tak dokola 😀

luppita
24. júl 2010

Vauky baby mame to doma sikulky 🙂 Aj moja zabka od vcera skusa sam stat, aj sa mu to pekne dari, sice len par sekun a potom bum na zadok, ale je to krasne 🙂

ewwe
24. júl 2010

@lujsa nie pohare su ok, ale maju ine zavity, ja som na nich nemohla ziadne viecka zohnat a dodnes som uz take male nikde nevidela

moja nina sama nestoji, iba ked sa omylom pusti tak asi 2 sek. a potom si sadne na zadok, ale ja viem ze ona je tu asi najmenej pohybovo nadana, tak o 3 mesiace vam napisem , ze Baby nina uz sama stoji!!!! 😀

zuziiiicek17
24. júl 2010

baby ,ja som sa teraz tak vyrevala ☹
http://www.mimiangel.cz/story/milenka
strasne smutne to je a ked som docitala ,tak som strasne vystiskala maleho a revala a revala .mozme byt stastne ,ze mame zdrave deticky ☹

bobocka
24. júl 2010

@zuziiiicek17 ja viem.je to strasne ☹ .chudiatenko malicke.ja som strastna,ze michalko je zdravucky,no taketo pribehy mi vzdy zovru zaludok a ja si uvedomim,ze deticky mozu ochoriet kedykolvek ☹ ☹ ☹

ewwe
24. júl 2010

ja take pribehy ani necitam, pre istotu, ale milenka je aj tu na koniku ☹

lujsa
24. júl 2010

@weiya Greg zatial sam nestoji,on je taky bojko,aspon prstom sa musi pridrzat 😀

@zuziiiicek17 o Milemke som citala pred mojim tehotenstvom a teraz nemam odvahu,zopakovat si to citanie...Kiezby vsetky deticky boli zdrave 😵

@ewwe ahaa,takze tie male vicka uz nepredavaju..No fajn,hlavne,ze mam spajzu komplet zapratanu vyzivovymi poharmi...

lujsa
24. júl 2010

@tinnka9 super,ze je Martinkovi lepsie 🙂

ewwe
24. júl 2010

@lujsa ja tiez 😀 teraz ich uz vyhadzujem, ale tie co su umyte tak nechavam, mzno sa na nieco zijdu niekomu 😀

ewwe
25. júl 2010

tu turu tu tuuuuuuuuuuuuuuu dobre rano, spachtosky

u nas prsi, nina spi na balkone, nechcela so mnou spat na posteli, tak som to vzdala a vyhodila ju na balkon, varim jej obed a aj nam, kurca a ryzu, a nepecenu smotanovu torticku s ovocim, sa nudim no 😀 vas nikde tak nemam ani co citat 😵

bobocka
25. júl 2010

@ewwe ranko ranecko ci teda skor obed obedik 😀
aj u nas leje 😒 vcera vecer zas taka prietrz s veriskom,som mala pocit,ze stromy polame,take to bolo silne 😒 ja som celkom rada,ze sa ochladilo.len ten dazd mi vadi.nikam clovek poriadne ist nemoze.ale zas ked boli horucavy,tak som pootvarala okna ale vyvetrat nehrozilo a teraz ť min a krasne sviezo sme doma mali 😉
ja som baby na prasky z mojho muza.ta noha po operacii mu teraz riadne napuchla ☹ .asi nejke komplikacie po ☹ ,zajtra hned rano ide do matrina na tu kliniku,ze co a ako.porazi ma!!!!! ☹

weiya
25. júl 2010

cauute 🙂 uz som neska myslela ze vas ani neuvidim 😀 😀 od rana nam neisiel net ani kablovka, net uz konecne frci ale tv furt nie...@ewwe kura s ryzu som uz dlho nemala, dojdem na obed 😀 ja este len idem varit, mm ze spenat chce,tak idem robit nedelnajsi spenat 😀 aj tu baby prsi, konecne cerstvy vzduch, ale prsat uz by mohlo aj prestat, lebo sa nam nechce byt doma zavretym 😒 Ja som mala plnu skrinku tych poharov od vyziviek, som sa pytala babky ze ci ich sciet bude, povedala ze nie,ze ma dost, tak som ich vsetky vyhadzala a uz vyhadzujem aj ostatne. Ale tie prve, take uplne mini mi dobre posluzili na korenie ako korenicky 😀 😀

weiya
25. júl 2010

@bobocka fuha, hadam to nebude nic vazne

luppita
25. júl 2010

bay dnes mam super den, az na to pocasie ☹ sa neda nikam ist. Tatinko sa rozhodol a rano nakrmil a poriesil maleho (ja som spala spala spala), teraz nam robi palacinky (a ja konikujem) 🙂 Uplna parada, dufam ze po sebe aj riad umyje, to uz uplne odpadnem 😀

weiya
25. júl 2010

@luppita super , tatino vie aj palcinky 😵 ved to neviem ani ja spravit 😀 Nas vie jedine tak Dobry hostinec od maggi sparavit 😀 moj isiel svokre s malu 😝 tak aj ja mam veget 🙂

luppita
25. júl 2010

@weiya nas tatinko je na sladke, nevie varit nic, ale palacinky, torty, kolace to mu ide 🙂 ale len raz za cas 🙂 ja palacinky neviem, cesto vobec a niekedy mi dovoli si jednu urobit na panvici, ale to len pocuvam, takto to rob a otoc ju, boze ukaz, zle to robis 😀 😀 😀 tak sa nestaram a stoji si pri tom hodinu sam 😀

tinnka9
25. júl 2010

@weiya ja ze aka nova tvar, a to ty si zmenila foto 😀 . Matus ma dnes zvysenu teplotu cca 37,6, len stale dufam, ze zo zubov (idu mu 2nove), a nie ta choroba od Mata ☹ @bobocka je to na porazenie tieto choroby a komplikacie, snad sa vam to skoro vyriesi

weiya
25. júl 2010

@luppita 😀 😀

weiya
25. júl 2010

@tinnka9 hej to som ja 😀 neboj to bude so zubkov 😉

tinnka9
25. júl 2010

@weiya bohuzial asi nie. uz ma 39,1 ☹ . @luppita super mangel 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre