V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

bobocka
15. aug 2010

@luppita bolo super tam robit veru. zo zaciatku to bolo tazke,presadit sa medzi anglanmi,no ku koncu to uz bolo senzacne.toto bude zniet ako klise,no my sme tam boli fakt jedna velika rodina.vsetci sme sa poznali.byvali sme v casti vyhradenej len pre zamestnancov,my sme tam mali prideleny 2 izbovy byt a platili sme zan len 120libier mesacne.to bola fakt smeisna suma. a do roboty som mala 5 minut peso a na plaz 10 min peso 😉.kym je clovek tam,tak si to neuvedomi,no ako sme odisli,tak sme si uvedomili aky super zivot sme mali.vsetky formality (banka ,poistenie,pracovne povolenie) oni za nas vybavili,my sme na hotove prisli,ubytko sme mali fajn,praca bola sice fyzicky narocna niekedy a hlavne v snglictine sme sa museli zlepsit-komunikujes s hostami stale,tam nemozes hapkat a povedat i dont understand,ci i dont know.bola to skvela skola.mali sme pekny prijem penazi,mohli sme si kupit co sme chceli a este sme aj fajne odlozili. no a co sa vlasov tyka,tak to som aj ja veru mala uz v 13 tich prefarbenu ofinu na blond ako geri zo spice girls 😀 .potom uz sla cela hlava na blond a po maturach zas zmena a mala som tmavohnedu.pred takmer troma rokmi som sa prestala farbit a dnes mam uz len svoju farbu (ja som sa prestala farbit,lebo som pocula,ze by sa v tehotenstve nemalo a nejak som mala pocit,ze by bolo dobre sa na to pripravit a rok na to som otehptnela 😉 ) teraz sa urcite farbit nebudem aj ked mam taku nijaku farbu.ako seda myska som 😀 .ale nevadi.chcem mat aj druhe mimi.mozno potom 😉.

luppita
15. aug 2010

@bobocka no ked budeme chcet druhe mimi tak sa farbit prestanem, ale teraz musim s tou mojou hlavou nieco spravit🙂 strasne sa tesim, lebo moj mm isiel na 4dni do ziliny robit a ked dojde asi ma ani nespozna 🙂 len fakt neviem co s malym, skusim rano zazvonit susede ci mi ho postrazi.... neviem si to v kadernictve niako predstavit 😒
dobru noocku, zajtra napisem ci ma vobec baba zobrala, alebo ma full na cely tyzden (mozno vypise dovolenku). ☹

bobocka
15. aug 2010

@marusik tak pan alighieri ta zaujal....hm,to uz mam od strednej zvladnute 🙂 .ja sa k povinnej literature velmi nevraciam,mala som zlu slovencinarku a nejaky zly vztah koli nej k tomu mam.hadam len shakespearove romeo a julia som citala viac krat a samozrejme romain rolland a jeho peter a lucia a emily bronteovu a burlive vysiny-tie som milovala. 🙂 ja inak tiez nie som za caste pozeranie tv s detmi,ale zas chvilka nie je skodliva.urcite by som to nemala zapnute od rana do vecera 😉 inak ak rada citas,tak odporucam halima bashir a slzy puste (to je dost silna kniha) a este taka oddychovka jodi picoult my sisters keeper (je to i moj zivot to prelozili).to je taka revacka trosku ale mne sa to celkom pacilo.toto je aj sfilmovane aj to som videla,no mne sa cameron diaz za matku proste nehodi,nebolo to doveryhodne.herecke obsadenie tam bolo zle,nevystihli postavy ☹ ale pribeh nie je zly,smutny,no ...vsaka ak budes mat cas,precitaj si to 😉

ewwe
16. aug 2010

marusik ja som nebola v humennom, ale u nasich kvoli tomu rockfestu, ale dik ze si na mna myslela, a co ste robili v hunemmom??

ja tiez milujem citat knihy, hlavne historicke, ale ja som zas taky pripad, ze ak som sa raz zacitala do knihy tak som jumusela mat za dva dni precitanu, nedokazala som sa od nej odtrhnut, tak teraz pri malej nieje cas, este ked som casto kojila tak som si nejake stiahla do pc, tak som citala pri kojeni, teraz uz necitam 😒
teraz je vraj super kniha zlodejka knih, je to z obdobia 2 sv. vojny tak na tu sa chystam, ale nejak sa mi nedari najst cas

ewwe
16. aug 2010

@luppita chceme potom vidiet foto novej hlavy 😀

ewwe
16. aug 2010

http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... celkom lacne odrazadlo, myslim ze ho tu niektora z vas chcela

baby neviete nahodou, ci existuje nejake odrazadlo pre dvojicky, aby mohol rodic tlacit obe deti naraz??? asi nie co?

bobocka
16. aug 2010

@ewwe odrazatko pre dvojicky asi nie,ale v detskych obchodoch predavaju take spojniky na kociky.uz som to videla,ze maminka mala dva normalne kociky a spojila ich tymi spojnikmi a mala akoze kocik pre dve deticky zrazu.mozno by sa to dalo dat aj na odazatka.ja neviem ako to vlastne funguje,len som to videla,ale v detskych obchodoch o tom urcite budu daco vediet. 🙂

bobocka
16. aug 2010

baby tak to co sa dnes u nas deje je hroza.ak po tomto nebudu zaplavy,tak neviem ☹ ,strasne.bliska sa,hromi,misko raz place,raz ma z toho zachvat smiechu...ja sa bojim burok.velmi ☹ toto isto bude vecer v spravach 😒

weiya
16. aug 2010

@bobocka no co ako to u vas vyzera?na tvnoviny.sk uz je video ze voda zaliala sasovu v bb, to vyzera ze to je sidlisko?ci?

bobocka
16. aug 2010

@weiya no v sasovej ja byvam...fakt hruza. a to je najvacsie bystricke sidlisko a je na kopci.este som to nevidela,idem si to pozriet.fakt sila 😖

bobocka
16. aug 2010

@weiya stale prsi a je zatiahnute,ale uz to nie je take strasne ako predtym.fakt ti poviem,ze som sa bala ☹

weiya
16. aug 2010

@bobocka u nas bobo uz pekne slniecko svieti 🙂 ale doobeda aj poobede este pekne lialo

weiya
16. aug 2010

a kaufland kde mate v bb, ze tam neakeho topiaceho uz zachranovali o piatej

bobocka
16. aug 2010

@weiya no ti poviem,ze som zvedava na vecerne spravy.fakt to bolo strasne.v jednom momente bol sialeny privalovy vietor a dazd a nebolo vidiet na meter poriadne.fakt som stala pri okne a bola som riadne vylakana.ono vacsinou takato burka pride a odide,no u nas to bolo cele popoludnie.akurat ked som maleho vychystala,ze ideme von,tak to zacalo.fakt neviem co by som robila, keby ma to vonku na prechadzke zastihlo... ☹ teraz uz neprsi,no stale je riadna ciernava,necudovala by som sa, keby este daco zhrmelo 😒

ewwe
16. aug 2010

u nas cely den horucava 😝 ale uz teraz sa zatiahlo a asi bude prsat,
dnes ma nina piatok trinasteho, rano si zdrala hlavu v kociku, v tom starom este po mne, ale neplakala, to s nou bola moja mama,na obed mi zletela z hojdacieho kresielka do taniera plneho jedla, este stastie ze bol plny, aspon to jedlo stlmilo naraz, sme u nasich tak tu nemam stolicku, tiez neplakala mala pletovu masku 😀 ☹ a pred chvilou sa postavila k stoliku smykla sa buchla si zuby a isla jej trocha krv,ale to uz plakala, och som ja ale matka, nestihla som ju zachytit, este stastie ze den sa uz konci, este ideme kupat, tak snad ju nezatopim, chudatko moje 😨

kacenkalm
16. aug 2010

@ewwe z toho si nerob velku hlavu,,nasa mala ma dalsiu modrinu,a tiez neviem kde k nej prisla 😵 a dnes sme jej teda kupili trojkolku a ja stara koza som nevydrzala a zlozili sme jej ju...no super...sa tesim viac nez mala,nevydrzala by som do 17.septembra 😀

weiya
16. aug 2010

@ewwe presne eve, nerob si z toho velku hlavu, neni den co by sa mala nezrubala niekde na zem, modriny sme uz mali asi 4 😒 a to sa ju snazim mat ju stale na ociach, necham ju nech ide kam chce, ale sledujem ju , z oci ju pomaly nepustim, no malokedy sa mi ju podari aj zachytit...
@kacenkalm aj ja sa chystam ist trojkolku malej k narodkam kupit, no tiez neviem neviem ci to potom do 17 septembra vydrzim 😀 asi to nechame az na poslednu chvilu 😀

bobocka
16. aug 2010

@ewwe joj mojik,to nic.z toho si hlavu nerob.ja viem,ze ta to ako maminu zamrzi ,ale ono sa to fakt neda strazit babo tak aby sa nikdy neudrelo.weiya ti pise,ze naty mala asi 4 modrinky,to ja by som to veru na rukach mozno aj na nohach nespocitala.misko je super ciperny a furt sa mu nekjaka ta modrinka pritrafi.aj na pistale stale nejaku ma co furt do kocika kope.a ono sa to fakt neda ustrazit,to je sekunda.neboj nic,takych dni blbec este bude 🙂 misko ma najnovsie skrabanec ako svet na ruke 😢 a ja netusim ako sa k nemu dostal.vobec neplakal,nic.a zrazu toto.a to som tiez stale s nim.

luppita
16. aug 2010

@ewwe fuuu ze aky den 😒 u nas je teraz modrina na zadku, stale pada na rit, ale on sa do sedu normalne hadze, je to rychlejsie ako zliezt zo stoja na 4 🙂
u nas este skoro ziadne modriny, zo dve mozno mal a teda teraz ta aktualna.... ale nas tatik ma zraneni furt aj v dospelosti (napr.oskrete koleno, zlomeniny), sme spolu uz niaky ten piatok ale ja este vzdy najdem niaku novu jazvu na nom (a vsetky su z cias detstva ), takze ak simonko bude aspon trochu po nom tak sa mam na co tesit. ☹ plus je to chlapec 🙂

Baby tak dnes som bola u kadernika, doslova. Pozerali ste niektora super star (tusim 3ka), tak tam bola taky cigos, teplejsi / Berky sa tusim vola, tak on . skoro som odpadla ked som ho zbadala 🙂

bobocka
16. aug 2010

@luppita http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://213.2... tento? no a ako si dopadla? postni foto 🙂

weiya
16. aug 2010

@luppita lupi akuraat som sa chcela spytat ze jako vlasy 🙂 to si teda chytila kadernika, ja by som na neho asi furt s otvorenu hubu kukala 😀 😀 a co ako ostrihal? aj ja by som sa uz konecne mala dat, som na tom ako ty, v cope este aj spavam 😀 😀 a tiez som sa cudovala ze to ako mozu 🙂

luppita
16. aug 2010

@bobocka hej to je on 😀 no mne sa to paci som s tym spokojna, zatial ohalsi okolia - najprv sok a potom super.... najdolesitejsi je mm, len je teraz na 4dni prec, tak som zvedava ako zareaguje, este o tom nevie. 😎 ale povedal, ze v dobrom aj v zlom 😀 ked som mu vravela o navsteve kadernicky. mam to fakt na kratko, zo zadu nieco vymyslal aj zo strojcekom 😀

bobocka
16. aug 2010

@luppita tak celebritny kadernik hadam dobre striha 🙂 aj ti k tomu zaspieval? 😀 som zvedava co tvoj muz na zmenu povie 😉

kacenkalm
16. aug 2010

@luppita tak hod foto,aj ja som zvedava 😀 a to ten chlapik ta strihal?to je nejake profesionalne kadernictvo?

bobocka
16. aug 2010

inak ja mam tiez vlasy v cope aj ked spim.zena ci chce ci nie nejak zlenivie co sa vyzoru tyka ked uz mimi ma.akoze su aj take,co su stale tip top,no ja isto taka nie som.pred tehu som si umyvala vlasy kazdy druhy den samponom a kazdy den v studenej vode a vzdy boli poriadne vyzehlene....a teraz nepamatam kedy som naposledy zehlicku na vlasy vytiahla 😀.nevadi.takto som zatial rozhodnuta,ze chcem novy rok zacat.uvidime co z toho bude http://www.mizposh.com/wp-content/uploads/2008/... teraz mam vlasy takmer do polky chrbta 🙂 samozrejme ten blond s cervenymi koncami nie,iba ten strih 😉

bobocka
16. aug 2010

http://coolhairstyle.net/free/gimages/hairstyle... este aj toto je kazdidat,uvidim,ci budem chciet ofinku,ci nie.ale skor nie ako ano.este mam trosku casu na premyslanie.ale inak jessica je pre mna vlasova muza.ma sialen krasne vlasy a vzdy skvelo upravene (az na jej hnede obdobie-ale kazdy ma svoju slabu chvilku 😀 )

kacenkalm
16. aug 2010

@bobocka tento druhy uces je brutalne dobry...ja by som bola za 😀 ale ja tiez moc nenavymyslam s tymi mojimi kratkymi vlasmi....a zapustat na dlhe sa mi uz nechce,uz to takto nosim asi 6 rokov.... 😵

bobocka
16. aug 2010

@kacenkalm problem je v tom,ze ja si vzdy spravim ofinku,vyzera to fajn dva tyzdne ,a potom to zcne rast jak besne a uz to tak dobre nevyzera 😒 .mne strasne rychlo rastu vlasy.ale mas pravdu,je super ten uces. 🙂

kacenkalm
16. aug 2010

asi takyto podobny styl nosim,ale ziadna kadernicka ma nevie tak 90% presne ostrihat.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre