• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
baby viete co ma tak napadlo, ze co takto spravit si konikove stretko, ked budu mat nase deturence rok, dame niaky spolocny den a miesto, mohla by to byt v celku stranda nie? Mna napadli Bojnice :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkalm a ktory,tam su styri. :slight_smile:
16. aug 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luppita to by bolo super.fakt super. :slight_smile: pockaj,musim pozriet ako daleko su bojnice od bb :grinning: ja a geografia,to nejde k sebe :grinning:
16. aug 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka ten prvy sa mi pacil viac :slight_smile:
@kacenkalm ja to mam teraz dost podobne ako ty na foto ked si bola tehu :wink: velmi prakticke, asi pri takomto niakom ucere ostanem niaky ten rocik dva....
16. aug 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka ty mas bojnice cca 77 km, do hod ste tam :slight_smile:
16. aug 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luppita no najblizsie to nie je,ale zas aj horsie mohlo byt :grinning: som zvedava co by na to moj muz povedal :grinning: ale zas po pravde,ja by som vas kocky strasne rada aj osobne poznala. :slight_smile: myslim,ze sme sa tu na septembrovkach fajn partia stretli a ze si dobre rozumieme :slight_smile:
16. aug 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som sa prikmotrila,keby som nebola 2500km od vas... :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkalm tento sa aj mne moc paci, nabuduce im ho tam ukazem :slight_smile: joj prepac ty to budes mat do bojnic asi trosku od ruky co :frowning2:
16. aug 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkalm veeelmi pekne.ak ti to pristane tak ako victorii,tak potom riadna kocka z teba . :slight_smile: idem pozriet aj tvoj album ci ta tam nebude lepsie vidiet ako na tejto pasovej foto :slight_smile:
16. aug 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. aug 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka kludne navrhni iny place, demokracia fici aj na konikovy, hlasovat tiez mozme :slight_smile:
Aj mne by sa moc pacilo stretnut Vas osobne, ved vecer co vecer ked maly zaspi travim tu s vami prijemny cas :wink:
16. aug 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka len neviem takeho ucesu docielit....stale musim uplne kratucke tie vlasy na taky vysledok :dizzy_face:
16. aug 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkalm pocuvaj,ty mas ten uces super,velmi ti to pristane. a tie foto co mate -kraaaaasa :slight_smile:
16. aug 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka dakujem... :dizzy_face: baby,akurat som nasla dobru temu s nazvom ''zahadny muz''....som sa tak nasmiala,az som plakala od smiechu,je to tema o manzeloch a o chlapoch vseobecne....priroda to vedela zariadit,aby mali vsetci jedneho otca Adama :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luppita banska bystrica,no co ti poviem :grinning: pekne je tu :grinning: ale nie,ja sa zas prisposobim,ak sa bude dat,tak isto rada pridem :slight_smile: no skoda kacenkalm,ze si tak daleko :frowning2:
16. aug 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prave som doma nasla studentsku pecat, dufam ze nepadne za obet cela :frowning2:
16. aug 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luppita hmmm,mnamky.ja uz by som teraz pozlatko zula :grinning: u mna cokolada nevydrzi.ak ju mam ,musi padnut cela :grinning:
16. aug 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do hajan...dobru zienky :dizzy_face:
16. aug 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka ja som za tu chvilku uz dala vecsiu polovicu :slight_smile:
@kacenkalm fakt super tema, zabavam sa, dobru noc
17. aug 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes budem spat s tym najkrajsim chlapom na svete :grinning: dufam ze mi nespadne z postele :unamused:
17. aug 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luppita :wink:
celkom faj ta tema zahadneho muza :grinning: ja tam velmi nemam co prispiet,no bavim sa.ale uz mam nacitanu dalsiu cast z criminal minds,idem sa ja bat :grinning:
17. aug 2010 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luppita heeej bojnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja suhlasim :grinning: :grinning: tam sa uz dlho chystame :grinning: a tema zahadny muz :grinning: to som minule aj ja nasla :grinning: to je tema o mojom manzelovi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko, u nas bola strasna burka vecer tak na net som sa bala ist, ale ninu som nezatopila :grinning: mne modrinky uz nic nerobia, uz si zvykam, ale krv to je nieco ine :unamused:

bojnice su pre mna daleko, a na jeden den by to bolo unavne trepat sa tam a naspat
17. aug 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka dik za čitateľské tipy:slight_smile: no, ja som sa dala na Danteho opäť, lebo na strednej som to čítala z povinnosti, teraz v tom mám záľubu:slight_smile: keď som študovala v Taliansku, tak na mnohých prednáškach sa odvolávali na Božskú komédiu, tak si to spätne čítam a dávam dokopy mnohé súvislosti:slight_smile: ďalej sa pustím do starej klasiky, do Shakespeara... keby som mala na strednej taký rozum ako teraz, tak čítam jedna radosť!

@ewwe, boli sme v Humennom na návšteve na Gaštanovej ulici , taký mini výletik sme si urobili, boli sme aj na Šírave, malá sa prvýkrát plavila aj na lodi:slight_smile:
17. aug 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co tak dat stretko na donovaloch? habakuky? je to tam senzacne!!!!!! http://www.habakuky.eu/habakuky_sk_program.html ono je to asi viac pre starsie deticky,no pozrite si fotogaleriu,je to suyoer krasne tam :wink:
17. aug 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. som tu len na skok, poobede idem naspat k nasim, len som si vybavila lekara :slight_smile: . @bobocka priamo habakuky su super, boli sme tam minule leto so starsim, ale pre take malicke deturence asi nie :unamused: . Oni by z tych rozpravok este nic nemali, a teren tam nie je moc vhodny pre kociky :wink:
17. aug 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este som zabudla, ze drobco odvcera chodi :slight_smile: . Dnes presiel sam sirku obyvacky - cca 4m!
17. aug 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinnka9 gratulujem :dizzy_face:
17. aug 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinnka9 super sikovnicek

ja si este rada pockam kym nina bude chodit, teraz v tych horucavach by sa mi nechcelo vodit ju za ruky po meste, radsej v jeseni, aby som sa moc nepotila :grinning:
17. aug 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok