V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

marusik
22. aug 2010

@bobocka
@kacenkalm aj ja mám rada zelenú - takú trávičkovskú, tmavozelenú. Kočík som tiež chcela zelený, ale cena bola doležitejšia než farba, tak máme tmavo-modrý 😖 Tento rok sme chceli konečne doriešiť aj doterajšiu provizórnu kuchyňu, no akosi peniažky nevychádzajú, musíme čakať. A keďže sa mi v tej "poplátanej" kuchyni nechce ďalej fungovať, tak som v piatok chytila kreatívnu náladu, staré skrinky som si namaľovala na bielo a už si chystám maketku na zelené listy a červené lienky... police mám namorené na zeleno, závesy bielo - zelené, na stole červený obrus... milujem túto kombináciu, pôsobí tak živo🙂
@luppita tiež mám rada také úlety, keď nechám malú na MM... potom síce po nich dlho upratujem... 😀 minule som šla s kamoškou na nočný nákup do Metra. v podstate sme ani nič nekúpili, ale zato sme prezreli všetky oddelenia... bez kočíka 😀

prajem vám peknú nedeľu, my sme dnes bez ocka - má dnes celodenné rande s chlapmi, tak my poobede pôjdeme pod les nazbierať nejaké bylinky na zimu... dúfam, že čosi ešte ostalo... 🙂

kathynka
22. aug 2010

vidim, ze zelena je v kurze 🙂 ja mam tiez najradsej zelenu a velice uspesne to prenasam na yoanovu rodinu 😀
to s tymi tatkami mate podla mna uplnu pravdu - ich hlavna uloha je jasenie a blbnutie s potomkom...a ked ich nechate samych s dietatom, tak to vyzera jak vo filme 3 muzi a nemluvna...ok, cest vynimkam 🙂
@luppita parada, ze simonko spravil sam par krockov 🙂
yoan ma stale tie sandalky, co sme kupili niekedy v maji, ked zacali tie prve horucavy a robil za dve ruky prve krocky...jemu su proste stale dobre...doma byval doteraz tiez stale naboso (aj bez ponoziek, ked bolo horko, tak mal potom ohromnu zabavu, ked som mu v umyvadle umyvala nozky a kontrolovali sme v zrkadle, ci je to uz ok), ale odkedy mu clarisse kupila papucky vo france, tak uz je doma len v nich...teda aspon vo france to tak bolo...

petraas
22. aug 2010

@bobocka dakujem za tip na postel...videla somten inzerat ked ho pani dala lebo ja chodim casto po bazare,,,len my sme skor chceli tu druhu postel ale uvazujeme aj nad tuto kvoli cene no ak nepridu tie z toho nemecka tak asi objednam tuto ak teda este bude...
inak aj ja Sofinke davam piskotky tusim od 9. mesiaca ale nie casto...a to odrazadlo je fakt krasne super ze su tam tie pasy...my ich mame na trojkolke a bez nich by som si to asi predtavit nevedela lebo Sofinka sa kazdu chvilu naklana a vymysla tak musi byt uviazana...
@briketa to plavanie je super teda dufam ze sa to aj Sofi nauci...no zatial nas to neucili ja si myslim ze je to este skoro ale dufam ze nieco take sa ucit budeme...ked sme mali posledny kurz pred letom tak nam trenerka hovorila ze nech take nieco skusame cez prazdniny akoze zoskok z kraju bazena ponorit pod vodu chvilinku plavat na brusku a pod vodou sa otocit na chrbatik a vyplavat von...len sme netrenovali lebo stale je pocasie skaede neda sa ist na kupko a plavaren je zatvorena tak co sa da trenujeme doma🙂

petraas
22. aug 2010

baby vcera sme isli kupit toho psika do fisher price co sa taha no samozrejme aj zo sofinkou a ta ako ho zbadala tak hotovo...len ha ha ha ha ha a stale ha ha ha akoze havo a ani pustit ho nechcela a bola velmi rada ze ho ma...som tam zbadala aj taku super husenicu od FP na tahanie ze kupim jej tu ale ona stale ze ha ha ha husenicu nechcela tak sme nakoniec kupili havina a museli nam ho este v obchode rozbalit...no chceli sme ho na narodeniny ale ona bola z neho taka stastna ze sme jej ho nechali...
a v daichmane som kupila take super papucky s hello kitty vyzeraju ako cvicky alebo balerinky su lehke a mekucke podrazka je gumena a protismikova su cele poddajne ako keby mala ponozky no velmi sa mi pacili no len nasa mila sofinka si ich kazdu chvilu da dolu z nohy a okusuje ich...potvora jedna...

ewwe
22. aug 2010

@petraas ten havo je super, aj nasa je do nho paf, ona je psickarka, teraz vonku ked vidi psa tak nahlas brese na psa, aj ked vidi male babo v kociku tak ked sa miname tak krici jaja, je taka zlata a pritom smiesna, kazdy sa z nej smeje

dnes sa nam podarilo navliect 3 kruzky na tu hracku, ten kuzel co sa na nho navliekaju tie kolecka

topanky neriesim ,nina sa sama vobec nepusta chodit, ale mame papucky kupene, ale mali sme ich iba par krat obute, najviac je v ponozkach,

ewwe
22. aug 2010

a zelenu tiez zboznujem, mame aj vojensko zeleny kocik a dne je cerveny, tak marusik tebe by sa pacil 😀

bobocka
22. aug 2010

@marusik to je super,mam rada kreativitu 🙂 som si ista,ze ta tvoja kuchyna bude uplne super po tvojej prerabke 😉 inak ja sa mozem na mojho muza v starostlivosti o miska spolahnut.on je sikovny.malokedy sa stane,ze nieco dokasle.on ma skor problem maleho nakrmit.to sa misko stale meta a nechce jest.moj muz je na neho strasne makky.ja som ovela striktnejsia.u mna je misko tisko a pekne otvara usta.vie,ze s vymyslanim nepochodi 😀 .

kacenkalm
22. aug 2010

tak baby.....mrcha dosla...bracek nebude 😵 ☹

bobocka
22. aug 2010

@kacenkalm no vidis.som ti vravela,ze aj rok po porode to moze kadejako behat 🙂

lujsa
22. aug 2010

@luppita gratulujem ku krocikom,Simonko je teda sikulko 😵 A prijemne odreagovanie prajem,nas tato by to asi nepredychal,ja som este od drobca nikdy nikde nebola,kedze on sa s nim boji sam zostat 😉

@briketa to je uzasne video,veeelmi sikovne deticky.My sme na plavanie este daleko od toho,nemyslim si,ze by to tam vobec ucili...

@bobocka pekne odrazadlo,aj ja sa pridavam do kruhu zelenych 😀 Povodne som drobcovi chcela aj celu vybavu kupit zelenu,ale vsade mali len modru,ruzovu a bezovu,tak ma modru...Ale aspon malu vanicku mal zelenu 😀 My mame jedno odrazadlo http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema... a tym,ze ma veeela gombikov,drobec ho miluje,dokonca sa ho len chyti a chodi s nim...To odrazadlo dostal od svokry,inak by som mu kupila nieco,ako si si vybrala ty 😉 Ale trojkolku asi mat nebude,my tu mame same schody a schody a schody na sidlisku,rovny chodnik tu hadam ani nie je,tak mozno o rok,teraz by sme ju nevyuzili...

@tinnka9 ja tiez riesim topanocky,ale na von...Vnutri planujem mat len hrube protizmykove ponozky,aby nemal ploche nozky-jedine,ze by bola velka zima od noh,zacala by som to v zime riesit...

@marusik kuchynu budes mat krasnu a aj mala sa v nej bude dobre citit.Zavidim ti tvoj talent,ja vobec neviem kreslit,takze by som si na nieco take netrufla 😉

lujsa
22. aug 2010

Kocky,riesite uz oblecenie na zimu?Co budete kupovat-bundy+gate,alebo overal?Mne sa zdaju dva diely praktickejsie,dnes sme aj zbehli do H&M,ale vsetky bundy tam maju zips na boku,nie v strede...Je to lepsie?Ked drobec zaspi v kociku a budem ho chciet rozopnut,tak mozno ano,ale ak by mal sediet rozopnuty,alebo chodit,tak si to neviem predstavit...A ako budete riesit topanocky+fusak,ked uz budu bezkat?Budete ich mat vo fusaku bez topanociek,alebo im tam nieco prezujete,aby si ho nezamocili znutra?Este ma napadlo,ake mate fusaky?Drobec uz minulorocny vyrastol...

Mne sestra radi,aby som kupila jeden ovorel a jednu bundu+gate,ale neviem,ci je to nutne-neratala som s tym...

luppita
22. aug 2010

baby tak super vecer (poobedie), super brigada, a tatik sa nam postaral o baby (sice isiel spat az o pol 10tej, ale tak nevadi) aspon sme si to uzili vsetci traja 🙂
@kacenkalm super, aj tak by bolo super 🙂 hapruje to riadne, mne minule meskala, teraz zas o tyz skor, uplne nepripravena som bola 😀
@lujsa jooooj ale mas ty otazok. ja mam v plane aj bundu, aj overal (supernepremokavy 😀 niake cizmy, predpokladam, ze maly uz bude behat lietat a ked pojdeme von, tak overal (zaveje su svina), ked niekam len autom, tak bunda .... Nad fusakom som este nepremyslala, ale ak su take niake, ze nohy su volne (niaka zavinovacka ), tak take nieco by bolo fajn, alebo niaka taka deka, ze zvnutra tepla a zvonka nepremokava (tusim som to niekde videla) 😎

lujsa
22. aug 2010

@luppita 😀 😀 Veru,otazok mam,ale rozmyslam,co kupit...Overal je do zavejov dobry,to mas pravdu..Ale aj nohavice,ako na lyzovanie+bunda by sa dali.Ja rozmyslam preto,lebo na prechadzke sa vacsinou niekde zastavime-v detskom kutiku,neskor v materskom centre a jednoduchsie by sa vyzliekala bunda+gate...A ten fusak ma napadol preto,ze ked babo chodi,sneh sa topi,cely fusak z vnutra by bol mokry a spinavy od topanok,tak ci tie topanky vyzut a obut nieco ine,suche...Alebo co s tym....

bobocka
22. aug 2010

lujsa. aj ja riesim topanocky a vo velkom.teraz vo stvrtok mame poradnu,tak sa na to doktorky poriadne popytam.a co sa tyka papuciek,tak jasne,ze je pre mimi najlepsie doma len v ponozkach behat,no my mame vsade plavajuce podlahy a v zime je to na ponozky malo.musia byt aj papucky,tak som rozmyslala,ze taketo nejake budu asi najblizsie ponozkam. https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/x1i... inak tu na konikovskom bazari maju fakt super veci a lacne.ja som mikdy nebola bazarova,no uz som.misko isto bude mat klasicky zimnu bundu(teraz ma kabat z brusenej koze s kozusinkou po bratrancovi-je to 86 a je to naaadherne,takze iba ak by mu to male bolo,tak bundicku kupovat budeme) a overal isto bude treba na blbnutie v snehu. 😀 a co sa tyka toho zapinania na bok,tak my taku jednu bundicku mame a nemam pocit,ze by to bolo neprakticke. 🙂 tiez je h&mkova 🙂 . ja fusak na kocik nemam,ja mam taku pripinaciu teplu vlozku,nieco ako perinka to je hrube. http://www.kiddicare.com/wcsstore/ConsumerDirec... takto to vyzera bez http://www.babylane.co.za/UserFiles/Image/Graco... ja viem,ze fusak by bol lepsi a moj muz velmo fusak chce,no ked tam mame tu hlupost vpredu co sa da na kocik pripnut,tak si myslim,ze nam to netreba.ked bol michalko babatko,tak to bez fusaka zvladol.no uvidime ako teraz bude.ale topanocky mu v tom isto necham.teraz v lidli maju ponuku detskych dek .su super ,fajne teple.uz mam doma zltu,tak mozno budeme v kociku mat na nozickach. vcera som nasla v bazari strasne stylky zimne topanocky,akoze na bazar cena slusna 30euri,ale su super https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/zcy...

lujsa
22. aug 2010

@bobocka jeeej,tie topanocky su krasne,aj paucky sa mi pacia...My mame tiez vsade v byte len plavacky a dlazbu,nemame ziaden koberec...Uvidim,ci postacia hrube ponozky na tenke ponozky,alebo sa poobzerame po papuckach.Minule som u kamosky skusala topanocky jej malej a vyzera to tak,ze uz teraz drobec potrebuje 22-ky.Aspon tie topanocky,co mali oni pre ich dievcatko mu boli akurat,ale asi vela zavisi od strihu.S tym,ze kamoska hovorila,ze im topanocky vydrzia max 2 mesiace,potom su male.
Ja teraz rozmyslam,co kupit ako prechodnu bundu,ci nejaku chlpatku,alebo nieco nepremokave...A asi bude potrebny aj overal,aj bunda+zateplene gate,ako vas citam,mna nejako nenapadlo,ze by droobec uz santil v snehu 😀 Aj autosedacku ideme kupovat,aj fusak,noo-narocna bude jesen+zima,skoda,ze sa nas nikto nepyta,co by mal kupit na prvy rocik.Svokra mu dava pomernekvalitne dary,ale co ked sa v obleceni netrafi v cisle-vzdy mu kupuje valke cisla,naspr.ked mal 6 mesiacov a meniny,tak dostal oblecenie velkost 18-24 mesiacov,ale sezonne 😒

bobocka
22. aug 2010

@lujsa hmmm,na tvojom mieste by som aj svokre aj vasim povedala co pre maleho chces.moja svokra nevedela co,tak mame choditko 😉 .a aj nasim poviem,ze predtym nez budu chciet nieco kupit,nech sa s nami poradia,lebo na vecicky maju zly vkus,to na maleho nedam co by co bolo a hracky jemu netreba.jemu su hracky ukradnute.najlepsie by boli peniazky,za to by sme aspon kupili co treba.inak tu na bazari maju fakt krasne niektore tie ropanocky,ked ja sa to bojim na bazari kupovat .topanky by som najradsej vyskusala.no uvidime.vsak to bude len na dva tri mesiace 🙂 a my mame prechodku z h&m (tu so zipsom na boku) a je to bavlnena bunda,no hruba,taka zvlastna.prechodna.ani opisat to neviem 😀 no nepremokava nie je.a podla mna nepremokavu ani netreba.vsak v dazdi sa s malym prechadzat nebudes von a ak by prsalo,tak das na kocik plast.podla mna hrubsia bavlnena ci hunata uplne staci 😉

lujsa
23. aug 2010

@bobocka ja by som svokre aj povedala,ale ona aj tak spravi podla seba.Ona stale hovori,ze vacsie veci dostavala pre svoje deti najradsej,ked boli male,ze sa v skrini nestratili.Uz som jej par krat povedala,ze ked kupila vacsie,nemal ich nikdy na sebe,lebo kym ich dorastol,tak bolo ine rocne obdobie.Aaaale,ona mi povie,ze som to mala nejako vyriesit.A presne ako pises-aj ja najradsej vecicky kupujem sama,ja si nejake vyhliadnem a ked dostanem ine,co sa mi nepacia,je mi za nimi luto....To choditko,co drobec tlaci pred sebou mu uz svokra kupila,mame ho doma asi dva mesiace.Ja som este z bazaru nic nekupovala,veciciek by som sa nejako nebala-ale na moj vkus maju zachovale nosene veci vysoku cenu,to radsej kupim nove.Ale topanocky by sa nosene nemali kupovat,pretoze to dietatko,co ich nosilo mohlo doslapovat inak,ako tvoje a su tym padom inak vytvarovane.Ortopedi na to dost upozornuju,ze dokonca ani po surodencovi by sa topanky nemali dedit,ale po surodencovi by som ich urcite dala.

petraas
23. aug 2010

@lujsa my uz jednu zimnu bundicku mame, chcela som kupit aj overal ze do snehu a na sanky ale teraz rozmyslam ze radsej kupim oteplovacky a bundu myslim take lyziarske nepremokave. topanocky kupime nejake cizmicky a fusak mame z minuleho roku. nam je dobry lebo je rieseny tak ze je pre mensie deti a pre väcsie. je tam taka kapsicka ono to sluzi aj ako taska a pripevnuje sa to k fusaku zipsom a vnutri je to take ako pogumovane ci igelitove ci ake teda ze tam mozem Sofinku dat aj ked bude mat mokre topanky. no je super lebo ho budeme pouzivat aj na sanky.
inak aj my mame plavacku a dlazbu a je to dost studene tak preto som Sofinke kupila papucky take mäkke aby to bolo skor ako ponozky.
so svokrou je to aj u nas tak ked ma sofi nejaky sviatok tak sa pyta ze co ma kupit tak jej manzel povie len ona si aj tak po svojom spravi a potom sa mi to nehodi alebo nepaci. aj vcera prisli necaane co som bola prekvapena a priniesli nejake oblecenie a zasa sa mi velmi nepaci a nieco je aj male. nastastie mi nechala aj blocek tak to idem vratit do tesca a vyberiem co sa mi paci. len tricko priniesla pekne ale to uz mame. no co sa da robit. tiez väcsinou kupi väcsie e nez sofi dorastie tak uz to nemoze nosit lebo je ine rocne obdobie ale neda si to vysvetlit. a ja to potom predavam na bazare.

petraas
23. aug 2010

rano o 7 som spravila nalet do lidlu kupila som 5 pancusiek dvoje protismikove ponozky a ochrany rohov lebo mame nebezpecny jedalensky stol sofi sa uz neraz donho udrela tak uvidime teraz ked to tam dame.

tinnka9
23. aug 2010

@lujsa podla mna je tiez praktickejsia bunda a oteplovacky zvlast. pri starsom som mala aj overal, ale ak ho mal obleceny 2x, tak aj to je moc 😉 . taky maly (mal rok aj nieco) sa v snehu este nevalal 😀 . ja mam dost veci po nom pre matuska, takze som len kupila zateplene nohavice a hotovo. aj topanocky zimne bude mat po starsom, ved ten ich nosil len v kociku, takze su skoro ako nove. co sa tyka fusaka, mame taky ako petraas - spodok sa odopina a je taky pogumovany, takze sa bude lahko umyvat, aj ked ho zaspini od topanok. kupeny som ho mala este pred porodom, ale minulu zimu sme ho nemali ani raz, tak snad teraz ho vyuzijeme 🙂 .
a topanky, co som mu teraz kupovala, tiez mame velkost uz 22 😉 .

petulig
23. aug 2010

ahojte..sa tu riesili nedavno odrazadla a trojkolky. Co si myslite o tomto?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9197707&tab=6

uz to vyberam vyse mesiaca a ide ma porazit uz, tolko je toho na vyber. pomoooc 😀
som tiez rano urobila najazd na lidl, este ani dvere neboli otvorene a uz tam stalo 10 dochodcov. Ale mam co som chcela, tak spokojnost. Ja na zimu mam od svokry oteplovacky a aj zvlast bundu a zateplene nohavice. Aby mala na obmenu ked bude mat jedno mokre. A myslim ze aj tak este jednu bundu hrubu kupim.

lujsa
23. aug 2010

Tak som rada,ze aj vy si myslite,ze oteplovacky,ci kvazy lyziarske nohavice+bunda su v pohode.My sme minulu zimu vynosili 2 overaly,kedze sme ten prvy na konci zimy vyrastli a obcas som na ne mala nervy.Uvidim,co najdem v obchodoch-a bud kupim 2x bundu+zateplene,nepremokave gate,alebo namiesto jedneho kompletu overal.
Ten fusak mate baby z Emitexu,ze?Ja som nad nim pred rokom uvazovala,ale kym som bola v porodnici MM so svokrou isli nakupovat a kupili ine fusaky,sice vyborne,ale uz su drobcovi male...Neviem ale,ci by mu vyhovoval,on totiz nema nohy tam,kam patria,ale stale si ich skrci a vylozi-aj v spacom vaku to robi,tak to bude robit asi aj vo fusaku,takze topanky by asi nezostali na tom pogumovanom mieste.

@tinnka9 tak aj Matusko ma velke labky? 🙂

@petulig to odrazadlo je pekne,ale mozno je to klam-vyzera byt strasne malicke.Mam pocit,ze moj drobec by sa do neho nezmestil.Je fotene na stole,ze?

kacenkalm
23. aug 2010

ahojte,my mame tiez tie silikonove ochrany na rohy stolu z lidla,ale po par dnoch to mala zacala odliepat,tak ich priatel musel doslova prisrobovat k stolu 😠 vid obrazok 😀

lujsa
23. aug 2010

My sme mali ochrany rohov na konferencnom stoliku,ale vydrzali nam tam asi 2 minuty,kedze drobcovi sa ohromne pacili a hned ich strhol (co zas nebol velky problem)..Takze sa do rohov par krat aj udrel,nastastie nie silno a odvtedy si dava pozor,okolo rohov sa stavia veeelmi opatrne.Ale dobry napad s tym prisrobovanim.

Dnes sa asi aj ja vyberiem do Lidla,navnadili ste ma 🙂

bobocka
23. aug 2010

@lujsa ja mam tieto ochrany rohov od canpolky.v jednom balicku su styri a stalo to 2.30euri.no drzi to super a podla mna je to este aj pekna ochrana rohov 😉 .ja som to kupovala v babysvete obchode v bb. http://www.babysvet.sk/produkty/Kojenecky-sorti... ale v internetovej ponuke to veru nevidim 😒

bobocka
23. aug 2010

@petulig toto je velmi pekne odrazatko.dobre si vybrala 🙂 .ani nehovor s tym internetovym vyberom.denne som vygooglovala detske odrazadla a prezerala dokola tie iste stranky a nervcacila sa,ze ktore vybrat 😀 . a nakoniec konikovsky bazar vyhral 🙂 akurat mi kocka pisala,ze choditko uz na ceste do bb je,tak sa ako mala tesim 😀 toto co si ty vybrala je super a este aj cena je paradna 😉

weiya
23. aug 2010

ahojte kocky 🙂 pred chvilou som z lidlu dofrcala 😀 nkupil som vyzivky, pncusky, ponozky, a u nas mali este tu redukciu na vecko 🙂 tak som ju kupila 🙂

zimnu bundu som uz malej i ja kupil, este sa chystam kupit tiez neake oteplovcky a bundu nepremokave, fusak mame ten od emitexu, da sa predlzit a na nozickch je tiez to pogumovane, aby sa zvnutra nezaspinil, tak ze fusak mame 🙂 len baby budete este aj pod fusak davat deku, alebo nie, neviem ako sa to dava, myslim cez taku ozajstnu zimu 😉

luppita
23. aug 2010

@tinnka9 krasnu fotku si si dala, nadherny ste tam vsetci traja 🙂
@weiya aj ja sa chystam do lidlu, ale chcem tam kupit hlavne tie plienky, tak musim pockat na mm kym pride s prace, lebo sama by som 4baliky neodniesla. Aj tie pancuchy a ponosky chcem, ake su velkosti, ake si kupila malej ? lebo na letaku som citala ze maju male a potom az 86 - 92 ci ako a to sa mi zda velke, ci nie? No musim to ist kuknut, dufam ze tam este nieco ostane kym sa tam ja dotrepem poobede ☹ Nepozerala si nahodou aj tie pizamka, take overaliky ? v reklame v TV vravia ze za tu cenu su 3ks , ale v letaku zase ze len 1ks, tak neviem.
My sme kupili zabrany na rohy v Ikei, take cierne packy, moc sa mi to pacilo, ale vobec to nelepi, tak to mm zalepil sekundovym, aj to maly odtrhol, plus odfajcila sa s tym aj farba zo stola, takze uz tam musia ostat nafurt, inak to vyzera priserne ten stol ....
@petulig aj mne sa moc paci to odrazatko, dobry vyber 🙂

weiya
23. aug 2010

@luppita lupita, ja om kupila dvoje, jedny som kupila este 74/80 ruzove k suknicke, mensie nachval lebo malej budu akurat teraz a tie 86/90 jej budu este velke chvilku, tie om kupila modre 😀 😀 sak co na zimu pod rifle 😝 tie overaliky som tam ani nevidela 😲 bodicka tam boli,po troch ale to take nic moc tielkove, tie co som v tescu kupila sa mi zdali lepsie 😀 a potom tam bola taka makkucka supravka, neviem ci pyzamko, abo co to bolo, ale to bolo po jednom balene.a neboj myslim ze tam este kopec ostane, bolo tam toho hodne hlave tych pancusiek a ponoziek 🙂 ale tie ruzove co som kupila, su take trosku akokeby predrate pri pate, som si to tam nevsimla, az doma ked om rozbalila, tak si ich este tam dobre pokukaj 😉

luppita
23. aug 2010

@weiya diki za rady 🙂 pokukam poriadne, no musi kuknut niekde take bavlnene pizamka, overaly na jesen zimu .... to este nemame. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre