V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

luppita
24. aug 2010

@bobocka najlepsie bolo, ze fotak bol vybity ☹ ale zabava velika

weiya
24. aug 2010

@luppita 😀 dobry napad, aj my to tu mame dost dmutne, ziadni obraz, nic, len puzzle na stene v obyvaku naepene co som skladala, ked talka bola este v brusku, a som sa nudila, lebo som nikam nemohla chodit, lebo mi stale bolo zle, ale fakt mi dali zabrat, co som sa natrapila na nich, trosku mi sestra musela pomoct s nimi, ja som antitalent na taketo veci 😀 😀 ale najviac ma teraz nahnevalo, som si kupila nalepky na stenu ze si to tu trosku ozivime, a do rana vsetky poopadavali 😠 🙄

bobocka
24. aug 2010

@luppita vyborny napad. a teraz v lidli predavaju maliarske platna.parada.skvelu ideu si mi teraz dala 😉.zajtra pojdem na nakupy.jej fakt super napad,kreativne a mile 😉

luppita
24. aug 2010

@weiya ja som tiez aspon zatial nalepky kupila a drzia, ale obcas potrebuju pohladit, vyhladit, pritalcit 😀 Obrazy su riadne draha vec. Ale na vianoce si dam fotoobraz maleho zaramovat, aj niake tie jeho carbanice, ako to bude dobre ....

bobocka
24. aug 2010

baby ja som fala v fotolabe spravit velke foto na platno mojho bobca a michalka a to mal bobco na vianoce a to nam na stene v obyvacke vysi. a teraz na vianoce idem dat spravit tiez velke foto na platno,ale nasu svadobnu nejaku a to pojde nad manzelsku postel.som citala,ze nad manzelskou postelou by mala vysiet foto daneho paru,ze to utuzuje vztah.nieze by nam bolo treba,ale aj tak mame spalen mdlu,tak takto zabijem dve muchy jednou ranou.vlastne tri-vianocny darcek,ozivim stenu a poistim si vztah 😀

weiya
24. aug 2010

@luppita aj ja chcem dat na vianoce foto na platno male, a rozmyslam aj nad svadobnou ako
@bobocka 🙂 ved volakedy to mavali nad posteliami aj nase prababky 🙂 😵 a mozno aj teraz dam nieco vyvolat, v dm bonusovej knizke je 😵 50 percentna zlava na foto na hlinikovej doske, ci com to 🙂 ale za 15eur, rozmer 20 krat 30, su aj vacsie? si dala aku velku bobocka?

bobocka
24. aug 2010

@weiya ja som dala ten najvacsi mozny rozmer 60x80. stalo to dakych 30 euro. 😉

bobocka
24. aug 2010

@weiya inak vyzera to super a je to extremne lahunke.fakt ako pierko 🙂 staci mini klincek a drzi to v pohode.my sme ani dieru nevrtali,ten tak sme pribili klincek do steny a drzi to v pohode 🙂

weiya
24. aug 2010

@bobocka a to je na volacom upevnene ci ako?

bobocka
24. aug 2010

@weiya nie nie je to na nicom upevnene.je to foto na akoby maliarskom platne.je to asi 1cm hrube.pockaj kuknem ti link na to http://www.fotonaplatne.sk/?id_cat=1 tak skoro som odpadla ked som tie ceny vo fotolabe videla.uplne zmenili stranku a strojnasobili cenu.este tento link je ako tak prijatelny.odpadnem.tak s takymto cennikom ja veru ziadne platno nad postelou mat nebudem 😒 .ja som platila 30 euro!!!!mozno daku nejaku vianocnu akciu,no aj tak je to sialene navysene oproti minuemu roku 😠

weiya
25. aug 2010

@bobocka dobre mastne ceny to ma 😒

petulig
25. aug 2010

baby a kde ste boli kupovat balóny a ine serepaticky na oslavu? ja som nasla super stranku http://www.party-shop.sk/product.php?id_product... ale postovne 5,50 no nech sa nehnevaju, to je strasne vela.
Maju to v tescu? nemam ani potuchy

tinnka9
25. aug 2010

@petulig ano v tesco to mavaju 🙂

bobocka
25. aug 2010

@petulig joj akoze 5.50 je viac nez dost.to neobjednavaj isto.maju to v tescu aj kauflande aj v coopke v europe.v papiernictvach...kadekde to maju.nekupuj cez net isto s takym sialenym postovnym.v coopke mali balenie asi 50 malych balonikov za nejake 2 eurace.to len tak na porovnanie.a aj tu na konikovi popozeraj.som tu nasla vyzdobu s napisom a klobucikmi a https://www.modrykonik.sk/bazar/ine-detske/3nf7... .pekne,vsak? 🙂 a uz vies ktora torta bude?my sme nakoniec toho gumimacka zavrhli,to by bolo veeelmo drahe,tak ideme mat detsku klasicku od toho matulka http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/2200/images&p... takuto macko pooh a bude.mile ,detske,farebne a za normalnu cenu.som mu uz pisala a bude to stat 30-35euro.to sa da.gumimacko by ma vysiel isto 2x tolko 😒

petulig
25. aug 2010

@bobocka pojdem to pozriet, dnes sa vyberiem do mesta. Chem ale aj daku girlandu ze happy birthday a klobuciky, hadam to budu mat. http://www.partytown.sk/login.php tu maju paradne a ani postovne neni take strasne, ale pozriem v tych papiernictvach najrpv.

torta asi bude klasicka doma robena, starka sa ponukla ze urobi. Ma nejaku formu macka, alebo nejake zvieratko a navrch dame sviecku jednotku s nejakym mackom a hotovo. Tych 35 Eur sa mi zide na ine veci. Velmi sa mi pacil ten gumi macko , ale dost je to drahe veru.A este nas caka par oslav. Este sme moju 30ku neoslavili, muzo ide mat v oktobri, dieta dva sviatky v septembri a do decembra furt niekto. Tak musime setrit

ewwe
25. aug 2010

bobocka nina sa pyta tak ze zacne hovorit aa, a mne tiez plienka nesmrdi, tiez pije iba cistu vodu, prevarenu z vodovodu 🙂

ewwe
25. aug 2010

ja mam tiez baloniky kupene, ja tiez teraz taku vetsiu oslavu a ostatne budu skromnejsie, tiez sa najviac tesim na ninkin vyraz ked uvidi tortu, u nas budeme grilovat, dufam ze nebude prsat, a aj keby tak mame pristresok, budeme tam iba my, moji rodicia a brat lebo je krstny a mm rodicia a sestra lebo ona je zas krstna, bude to 12 ludi

ewwe
25. aug 2010

ja mam kupene platna a farby kupene uz davno, aj som namalovala par obrazkov, ale ostal iba jeden, ostatne som po case vyhodila, lebo ja som na seba neskutocne prisna a chcela som aby boli dokonale 😀 teraz som lepila na stenu nalepku, taky babymeter, budem pri nom merat ninu kazdy rok, zaciname 14.septembra 😀
tie foto obrazy robia u nas vo fotosluzbe skuste sa poobzerat po vasom meste mozno nieco najdete
@petulig v tescu maju balony, klobuciky, konfety, sviecky na torty a videla som aj v kik

petraas
25. aug 2010

@kacenkalm nic si z toho nerob ze budete len vy traja...aj my budeme len traja teda vlastne 4 lebo s nami byva aj moja mama...podla mna je to aj lepsie lebo si spravis podla seba nikto ta nebude napominat ci zdrzovat a hlavne usetris...mne ide taktiez najviac o to ze sofi bude mat radost s torty a vyzdoby a ze ju budem moct pofotit...ja niesom velmi na take velke oslavy ze babky pozvat a surodencov a tak lebo to dost stoji a kopec starosti okolo toho len ja mam taku svokru ze ta mi to bude do konca zivota vycitat ze sme ich nepozvali...ale ja uz si pomali na nu zvykam...inak moju 30 na druhy rok mam na plane riadne oslavit lebo sme mali svadbu uplne na nic kvoli svokre tak si to chcem vynahradit a hlavne pre pozvynych z mojej strana lebo ty sa na svadbe velmi nudili...tak chcem spravit riadnu party ale to len ak peniaze na to budu

petraas
25. aug 2010

@petulig v tescu to maju urcite lebo som to tam videla a daco som kupila...my budeme ladit do princes len baloniky tam take nemali tak som musela kupit v inom obchode tam toho taktiez vela maju len neboli princess ale hello kitty ale ruzova jak ruzova hlavne ze bude sofi spokojna🙂

baby my sme si dali po svadbe spravit zo svadobnej fotky velky plagat a to som dala zaramovat teda len pod sklo a to mame na stene...dala som aj sofinke sprsvit ked sa narodila aj to mame pod sklom ale to este nevisi na stene a teraz som dala daco take spravit k roku len neviem ci a3 alebo a4 velkost to sa musim este rozhodnut

bobocka
25. aug 2010

@petulig mi hovor.moj bobco ma 3.9 narodeniny,misko 26.9 narodeniny,ja 28.9 narodeniny,misko 29.9 meniny,svagor 29.9 meniny 😀 my sme riadne septembrovi 🙂 ale meniny my neoslavujeme,ani miskove nebudeme,vsak bude mat vsetko naraz teraz.ja uz darcek vybraty pre seba mam -ale to uz aj vianocny je(stepper za 30 euro-uz sa nemozem na seba pozerat 😠 )ale to kupim iba ak budeme na tom financne ok na konci mesiaca,inak nie.bobco si uz narodeninove nakupil,michalkovi sme uz darce ponakupovali teraz....a tu tortu chcem len koli fotkam po pravde.iba na 1 narodeniny bude mat objednanu.na ostatne narodeniny uz nejak doma zbucham tu tortu kadejako 😀 .

weiya
25. aug 2010

@petraas jej to je pekne 🙂 aj k tym narodkam by take nieco bolo super 🙂

ja musim ist este papiernictva prevetrat a pokukat co tam maju 🙂 zatial som len kittinkove servitky kupila v kiku 😀

weiya
25. aug 2010

@bobocka my sme zase pekne po sebe narodeni 😀 marek v juli, ja 26.augusta (zajtra 😀 ) a mala 17septembra 🙂 meniny ma 6oktobra, to uz tiez oslavovat nebudeme 😉


inak baby neviete coje dobre proti mravcom? ja uz som hotova z nich, domceky mame vsade, stale sprejujeme proti nim a nie a nie sa toho zbavit 😠 minule mala taka pysna pristvornozkovala ku mne a podavala mi domcek proti mravcom 😅 vytiahla z pod kuchynskej linky 😖

bobocka
25. aug 2010

@petraas jej ,to je riadne mile 🙂 pekny plagat 🙂

bobocka
25. aug 2010

@weiya http://www.porada.sk/t33327-p3-mravce-v-byte.html toto som nasla na googli,poprecituj si,mozno tam bude nejaka dobra rada proti mravcom.

bobocka
25. aug 2010

@weiya http://www.zdravie.sk/sz/510/t728786/p1/Mravce-... a aj toto som nasla.drzim palce.mravce su hnusna pliaga 😠

weiya
25. aug 2010

@bobocka dakujem 😉 tam bude ten problem, ze ja aj ked ich vyhubim, tak od susedov sa mi vratia nazad 😠 pokukam si poriadne skrinky s potravinami, ci su neni aj tam nastahovane.len stale striekat to, to je o nicom kvoli malej, ked chodi po zemi, a aj strasne smrdi ten sprej 😒

petraas
25. aug 2010

@weiya neviem akych mravcov to mate ale predpokladam ze co su vonku ked ste pouzivali aj domceky...vraj na tych je dobre nastruhat bielu kriedu alebo prasok do peciva to su take domace rady ale my sme mali minule letto veeela mravcov na balkone a som sa bala aby dobytu nenaliezli a tak som isla do drogerie a kupila FORMITOX to je insekticidny pripravok na nicenie mravsov, svehiel, svabou a much je to vo forme zelenych vo vode rozpustnych kristalikov ono to vyzera ako taky zeleny prasok...to som nasypala okolo balkonu a bolo po mravcoch...no nam to ucinkovalo uplne super tak skus vyskusat len bacha aby to natalka nechytala ked to nasypes

weiya
25. aug 2010

@petraas taky maly hnedy su, neni ich tak vela, vzdy sa ale po desiatich zjavia, ale aj to je na nervy, nato ze je to tu aj vystriekane aj domceky po byte mame 😒 prechadzaju sa pri drese, pri zachode a v kupelke po vani a umyvadle 😠 uz mam take nervy na to, aj predtym jak sme v podnyjme byvali, tam sme mali tiez mravce, ale tam ich teda kopa bola, hnusnych ciernych, a dokonca aj lietajucich, tam nam ale ten sprej pomohol a domceky.a tuto nic, par dni je pokoj a potom vylezu zas 😠 skusim aj toto zohnat, co pises ale sa bojim, aby to fakt mala nechytala, lebo domcek uz raz aj spod vane vytiahla, a minule mi doniesla z kuchyne spod linky 😒

bobocka
25. aug 2010

@weiya ja viem,ze ked u starych rodicov postrek proti mravcom robili,tak oni dalsie dva dni boli prec,ani doma nebyvali koli tomu postreku-smradu a neviem co este.koli malickej je to riadne na nervy.ale pocuvaj,vsak zavolaj hygienikom,oni ti isto poradia http://www.zlatestranky.sk/firmy/-/q_hygienicke...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre