• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
@bobocka ani mne sa nepaci ta jeho buzeracia,ale recepty ma fat perfektne,davaju ho na TV Paprika,aj Jamieho Oliviera,lubim to pozerat....uz som par receptov aj skusala :grinning: :grinning: :grinning: no a mm je blazon do jeho kucharskeho umenia :grinning:
29. aug 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka no, tak ja nejsom ani mala ani tmava...to mam blbe... :frowning2:
uz mi pisala yoanova maminka, ze na noc odchadzaju z france, takze zajtra uz mozem prist :slight_smile:
29. aug 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkalm ja som pozeravala jamieho ked bol este super mlade ucho,asi 10-13 rokov dozadu a vtedy bol okolo neho riaden boom.z nicoho nic prisiel mladucky kuchar co z nicoho uvaril senzacny obed :grinning: .the naked chef :grinning: .jeho mam velmo rada.inak na styl gordona ma aj jeden cech relaciu.tiez chodi po ceskych restauraciach,kritizuje vsetkych za vsetko :angry: ale zas je ten gordon sikovny,lebo kazdy si pozrie to ako zas niekomu vyfuckuje. :angry: teda nie kazdy,ja nie.ale ja som zas blazon do beckhamovcov.a oni su s gordonom jedna ruka,tak zas nemoze byt az taky pako :grinning:
29. aug 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathynka hm,asi svagrine teda nebudeme :unamused: .skoda :unamused: :slight_smile: tak sa uz tesis na drobca co? :slight_smile: ale asi bude fajne unaveny a mrzutko po takej ceste :unamused:
29. aug 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka tesim :slight_smile: vies co, on na druhy den ani nevie, ze cestoval...cize bude podla mna uplne v pohode...to skor rodicia budu vyflusnuti a budu radi, ze vezmem yoana von...
29. aug 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathynka :slight_smile: zlaty :slight_smile: a inak medzi recou?kolko uz ma drobec zubkov?15? :grinning:
29. aug 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka ty si tu z tej mojej selmy zubatej robis srandicky, co? :grinning: tak naposledy mal tych 8, ale zajtra ich specialne kvoli tebe zratam, ci mu za tych 10 dni, co som ho nevidela nejaky pribudol :slight_smile:
29. aug 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathynka. jaaaa a standicky!!!!nikdy!!!! :grinning: :grinning: :grinning: podla mna je strasne zlaty a ten zubaty usmev co si postla nema chybu :grinning: zlaty je velmo :grinning:
29. aug 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: tak ti pre radost postnem este jeden zubaty usmev :grinning: a jeden nas spolocny :slight_smile:
29. aug 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathynka perfektny je!!!! zubalo male :slight_smile: a strasne pekne mimi je.vydaril sa velmo :slight_smile: stistko male :slight_smile: a ty si inak tiez riadna kocka.ako ty mozes byt single,to nepochopim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka mas pravdu, yoan je uzasny, krasny, dakujem:slight_smile: aj za jeho rodicov samozrejme :slight_smile: ja sa tiez obcas pytam, co je na mne take vadne, ze nikoho nemam...niekde zadrhel skratka musi byt...sak skareda nejsom (a to nehovorim z vlastnej hlavy, to mi ini furt do hlavy tlcu), blba tiez nie...zeby narocna? :slight_smile:
29. aug 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathynka ja to tiez nechapem.fakt.vsak na teba musi a chlapi ist ako vcely na med :slight_smile: .ja si skor myslim,ze si proste nezacnes s hocikym a radsej si pockas na niekoho ,z koho sa to fakt kolena podlomia.ja sa o teba moja nebojim.som si ista,ze velika laska ta caka :slight_smile: ono ale z vlastnej skusenosti viem,ze nie je dobre ju hladat nasilu.ja ked som sa rozhodla,ze mam chlapov na haku a idem si uzivat slobodu,tak just v ten vecer sa bobco rozisiel s mojou kamoskou,a tri dni na to sme uz spolu boli :grinning: .
29. aug 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boby co ste kupovali tie papucky v daichmane deticky v nich dobre chodia a nesmykaju sa na plavajucej podlahe??? lebo dnes som bola v daichmane ze ich kupim a ked som ich sofinke obula tak spickami zakopavala lebo su tak inak site ze podrazka troska trci a dokonca sa aj smykali na plavacke. tak som jej radsej kupila tieto fialove tam je podrazka gumena a nieje taka tvrda ako na tych obycajnych papuckach a dokonca neni na podrazke ani ten schodok...inak ja som nedavno kupila papucky ako som pisala ale boli skor ako cvicky a tie si sofinka vyzuvala a ked ju ich nevyzula ona tak sa jej same vyzuli...no uvidime ake budeu tieto fialove ale zatial phoda a dokonca zacala viacej chodit
29. aug 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka to je mile od teba, ze sa o mna nebojis...a dufam, ze mas pravdu a raz aj ja stretnem muza s velkym M a potom sa aj ja budem moct zapojit do vasej debaty aki su ti nasi chlapi vtipni a jak nam rastu deturence :slight_smile:
29. aug 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraas no ja som este nekupovala,no po malom bratrancovi mame tie oldschoolove a su to 20.misko ked ich ma obute(davam mu ich teraz iba do kocika ked sa tak ochladilo a este teda nemame tenisky -o 2 dni budu :slight_smile:) a nahodou ho dam par krokov spravit,tak zle chodi.mozno tym,ze su mu velke.on potrebuje jednoznacne mensie. a zajtra idem do deichmanu pozriet,tak uvidim co najdem.tie co si ty kupila su kraaasne.fakt peknunke. :slight_smile: inak ja neviem cim to je,no misko ked chodi,za ruky,tak niekedy kladie nohu cez nohu.ako keby captat chcel. :unamused: neviem ci je pre neho este skoro teda za ruky chodit,ci to mam nechat tak,alebo je to normalne :confounded:
29. aug 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak som rada, ze niesom sama co ma doma lenivca na holenie, mne sa tiez paci strnisko, ale co je moc to je moc, a okrem toho vo velkej brade vyzera starsie :grinning:
@kathynka iste zmen svoju gynekologicku, je to krava
@petraas papucky nadherne, kolko stali? a stihas viazat snurky? nerozvazuje ich?
@bobocka nina ,,necapta,, ale zasa ked sa jej nechce vodit za ruky, tak si sadne a na nohy ju nedostane nik, sice za ruky ju nevodim casto asi tak 1x za den
idem pohladat ci najdem na nete ake mame my papuce,
29. aug 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som ich nasla http://kornecki.com.pl/_katalog_1/index.php?s=3 su to tie hnede cislo v katalogu je 10942 ale obrazok je iny mame tam macka vysiteho, su fajn ohybne, ale zatial su nine velke ale maju tu ortopedicku vlozku, na klenbu a to ste zasa pisali najnovsie ze to nieje dobre :unamused:
29. aug 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, dakujeme za gratulacie :slight_smile:
29. aug 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka kde ste kupili tie tenisky?Ja som dnes bola v meste a hladala som nieco take,veeelmi sa mi pacia,ale nic som nenasla...

Baby,tie papucky maju byt ake velke?Resp.aka rezerva tam ma byt?1cm,ci?Dnes som chcela kupit,ale drobec spal,tak som mu ich obuvala len v kociku a nic nekupila,lebo mali len 19-ky,tie mu boli na milimeter presne,ked nestal,aj ked troku uzke a potom mali len 21,5 a tam mal 1cm rezervu,ked lezal...
29. aug 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lujsa vraj topky by mali mat 1-1,5cm rezervu. my mame cca 1cm ked stoji :slight_smile:
29. aug 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkalm jooj si mala odvahu s malou vlakom a od muza,urcite to nebolo lahke rozhodnut sa a ist, ale ked treba tak treba. Drzim moc palce , nech uz sa nic take nemusi opakovat :slight_smile:
@weiya moj mm by sa holil furt a ja milujem ked ma bradu, tak chutne zarasta a ma to aj trosku sedive, sexi (eros ramazzoti po zuri) :grinning: . dnes mi akurat ukazoval, ze kukaj kukaj neholim sa koli tebe :grinning: ked sa oholi vyzera ako decko :grinning: @lujsa my sme kupili tie papucky najmensie 18 a ani som nevedela o tej rezerve, ale ma tam taky centimeter. :slight_smile:
29. aug 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lujsa rezerva ma byt tak na prst ked strcis do vnutra medzi patou a sarou topanky :slight_smile: tak ten cm to aj bude :wink:
@luppita mm sa ide teraz oholit :grinning: bucham sampano :wink: :grinning: ale aj on vyzera mladsie ako mlady chlapec :slight_smile: ale toasi kazdy chlap ked sa oholi vyzera ladsie :wink:
29. aug 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe my mame nieco take podobne, ako topanocky na von, ale dnes som jej ich uz ledva ledva nazula, aj ta klenba tam je, 18 mame
29. aug 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe presne tieto, len my ich mame od nas z obchodu, ale dost tazke sa mi zdaju byt na prve krociky, , ale talka sama nechodi, a kym zacne tak uz jej budu uplne male http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7695374&tab=5
29. aug 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe papucky stali 5,90 eur...no uvidime ake budu, zatial v pohode aj v nich Sofi pekne chodi:slight_smile:
snurky zatial nerozvazuje co som prekvapena lebo ked mala pred tym topanky na snurky tak ich mala stale rozviazane...som jej na nich spravila dva suky ze nech ich stale nerozvazuje a ona rozviazala aj to:slight_smile:
29. aug 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lujsa bobco ide zajtra kupit tie adidasy co som pisala,ze maju na spicke ryhy a teda sa super ohybaju.on robi pre prosport a zajtra idu s kolegom kontrolovat predajne na vychode a pridu v utorok,tak na jednej z tych predajni ich budu mat.v bb uz namali nase cislo.oni maju najmensie 20 a v bb sme skusali ruzove a tie boli miskovi ok.tak bobco niekde inde modre pozrie.a v h&m v kosiciach tie papucky kupi(teda vymeni za conversy).ja som chcela ist zajtra do mesta do deichmannu,no nejdem nikam,prsat bude :unamused: bobco ma v stredu volno a stvrtok piatok dovolenku,tak pojdeme potom. a aj na policiu pojdem az potom lebo tam sa dostat musi ist clovek cez straaaasne vela schodov-uplne bezbarierove :angry: .
29. aug 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mne doktorka vravela,ze tak 1cm tam ma byt rezerva,presne ako weiya pise,na jeden prst.vsak tak sa kupuju topanku aj pre dospeleho(teda tenisky isto :slight_smile: )
29. aug 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraas @ewwe pekne papucky :slight_smile: ja sa moc vytiesam z tych oldschoolovych, ako ich bobocka nazvala :slight_smile: urcite si ich odlozim a ked bude mat moj Simpi vlastne baby, tak ich vytasim :slight_smile: koks ja uz na co myslim :slight_smile:
29. aug 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobocka som zvedava potom ako dopadnes na policii s tym vyuctovanim :sunglasses: ale riadne svinstva sa deju :zipper_mouth:
29. aug 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luppita joj ja tam riaden bordel narobim.zapisnicu spisovat budu,kopiu si domov veznem a budem ziadat info o piebehu vysetrovania.isto.ja im nedovolim sa flakat!!!ak sa flakat budu,mam znamu co v novinach robi,tak to pozeniem vysie.ja viem byt veeelmi neprijemna.ti hnusaci sa takto chcu prizivovat na nevinnych naivnych ludoch.bohvie kolki im uz peniaze na ucet poslali :cry:.
29. aug 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok