V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

luppita
30. aug 2010

@bobocka u nas podobne, moj mm si dal v robote podmienku, ze cely sept robi len v BA, ze ziadne vyjazdy mimo, ani len na par hodin 🙂 aj tak bolo, lenze ked som prenasala 3 dni uz na neho v robote, ganili, ze kedy uz konecne porodim, ze to neni normalne. 😉 😉 😉

bobocka
30. aug 2010

@luppita 🙂 u nas to bolo v pohode nakoniec.este aj boli dohodnuti,ze si berie volno hned ako ma z nemocnice pustia.bolo jedno kedy to bude.on ma velmi dobrych kolegovcov a sefovcov 😉 ale ti poviem,ze si neviem predstavit tie stresy kebyze doma nie je.to by bolo velmo zle 😖

lujsa
30. aug 2010

@bobocka v Nr maju Adidasy 20-ky 😉 Tie boli krajsie,ale nachylnejsie-ak myslime na rovnake,taka brusena koza,tou keby zakopol,hned by bola znacka.Pri tychto 21-kach mam trosku zly pocit z toho,ze mu nozicka koncila presne na tej ciare,kde mal mat max.prsty,inak by boli male,tak snad je to ok...A ta vyberacia vlozka je super,to mas pravdu 😉

@weiya tak G.by si s Talkou pod tou postelou rozumel 😀

bobocka
30. aug 2010

@lujsa tie co my chceme su biele kozeme tenisky s modrou podrazkou a na velku lepku su.tie uz pomaly nikde nemaju.nejak neskoro sme sa spamatali 😒 .skusim ich este niekde na nete pohladat 😉

bobocka
30. aug 2010

@lujsa http://www.sportfun.cz/sportovni-potreby/images... toto su ony.tam trosku vidis na spici tie zarezy .koli nim sa to krasne lahko prehyba 😉

lujsa
30. aug 2010

@bobocka tak tie su paradne,tie som ani tu nevidela.Drzim palce,nech ich zozeniete 🙂

weiya
31. aug 2010

@lujsa rozumeli 😀 😀

weiya
31. aug 2010

@bobocka ja som prenasala 2 tyzdne! a v stredu na poradni mi dr hovoril, ze ma posle este domov a ked sa mi vecer porod spusti tak mam prist, mm isiel na nocnu,tak to by som isla spat nasim a oni auto nemaju,no potom si to dr chvalabohu 🙂 rozmyslel a uz si ma nechali v porodnici, este raz chvalabohu, lebo porod sa mi okolo 9rozbehol, kontrakcie a tak a to mm akurat do autobusu smer tt do roboty vyrazal 😀 krasne tie botasky 😵

petulig
31. aug 2010

cafte..ja som tiez prenasalA.Mala somt ermin6 ho a malej museli pomoct a narodila sa 19 ho. Aj ked skor si myslimze to bolo zlevypocitane.
ozaj co budete robit na oslavu okrem torty. Nejake chlebicky jasne a este? potrebujem inspiraciu, na nieco slane, alebo nieco special 😎

tinnka9
31. aug 2010

@petulig jeeej, aj vy ste 19teho? aj nas Matusko 😉 ja som prenasala len 1den 🙂 . ja mozno spravim syrove slimaciky, ak budem mat, samozrejme, cas 😉

kloti
31. aug 2010

ahojte maminky, aj my sme Jakubka uvideli prvy krat 19-ho 😉
Ja planujem malym gratulantom urobit krupicove torticky s ovocim a velkym gratulantom okrem torty a chlebickov aj nejake jednohubky z listkoveho cesta 🙂

tinnka9 - tie syrove slimaciky - tiez nie je zly napad - u nas padnu vzdy este za horuca 😉

bobocka
31. aug 2010

kocky,ja som mala terminov 5 😀 tak ja neviem ci som prenasala, 😀 od 21-29septembra sa mi nevedeli trafit 😀 blbci-uk doktori a svk doktori to maju nejake ine zjavne 😀 .a michalko sa 26 narodil 🙂 @petulig no u nas bude torta,spravim nejake jednohubky a nejake crumky a chipsy dam a bude.ziaden alkohol samozrejme 😉 na detskej oslave kazdy bez frtana vydrzi a navyse my doma alkohol ani nemame a koli rodicom skutocne kupovat nebudem 😉 a oslava aj tak okolo 4 zacne a dufam ze max do 7 to bude.ono sa to neda sa venovat tolkim ludom a este aj dieta strazit.a maly neviem ako to bude brat ked tolki u nas budu.dufam,ze sa bat nebude 🙂

ribizek
31. aug 2010

@bobocka - aspon si trošku oddýchneš. 🙂 Mne Matúško začal chodiť ako 14 mesačný. Rovnako staré baby už chodili, ale zasa to malo tú výhodu, že ked sme išli na prechádzku, môj mladý pekne sedel v kočíku a ony museli deti stále nahánať a došli také unavené z prechádzky. 😀 Som sa im "vysmievala" a teraz to postihlo mna. 🙂

ribizek
31. aug 2010

@petraas - medzi týmto kočíkom a mojim terajším som sa rozhodovala pri Matúškovi. 🙂
Golfáče sú síce aj na zimu, ak sa dieťa dobre oblečie, je v pohode, ale ked napadne sneh, s takými kolieskami sa zle ide. V tom sú lepšie športové klasické a sú aj priestranejšie. My by sme asi gilfáč zbytočne nekupovali, lebo ked sa dieťa naučí chodiť aj tak chce byť skôr stále na nohách, ale na cestovanie je to lepšie. A je jedno, či 500 km, alebo každý víkend do nákupného centra. V kufri golfáč nezaberie veľa miesta a v pohode ho poskladám aj ja. 😀

petraas
31. aug 2010

@ribizek no ja by som to ani nekupovala lebo mame dobry sportiak a sofinka chce aj tak väcsinou peso ist takze sa malo veze, len ide mi najviac o to cestovanie lebo mi podvozok davame do kufra a zbytok na prednu sedanku a nedaj boze este nejake kabele tak hotovo. mame totiz male auto...inak dnes som bola pozret u nas v obchode a dostali sedo zelene golfky vzzeraju fakt super len ta seda mi velmi nesedi...a inak ani tieto sa nam do kufra nedaju museli by sme ich vozit na prednej sedanke ale zasa bude cely kufor volny...no fakt neviem ci ich kupit alebo pockat do jara co bude

bobocka
31. aug 2010

@ribizek @petraas nas kocik vyzera takto zlozeny. http://www.kiddies-kingdom.com/images/products/... po pravde neviem ako sa ine skladaju,no tento nas je sice tazky,ja by som ho nevytrepala do kufra,no zmestime ho tam v pohode 🙂 ja si myslim,ze buduce leto uz nebudem potrebovat golfac,ze misko uz bude pekne sam chodit a vonku budeme brat choditko alebo trojkolku.@petraas popozeraj aj bazar tu na konikovi.celkom fajne ceny tam maju 🙂

bobocka
31. aug 2010

http://www.gracoworld.co.uk/images/Wheels/Quatt... spatne mi nechcelo otvorit ten link.mozno tento pojde 🙂

petraas
31. aug 2010

@bobocka no nam sa taktiez tak sklada len zda sa mi ze ho mame sirsi a nam sa nezlozi aj s vrchnou castou lebo ta nieje skladaia. my ju musime odopnut a dat na prednu sedanku. da sa nam sice aj do kupra s podvozkom ale je to velmi narvane a nicil sa nam tak kocik tak to musime davat kazde zvlast...no nic este porozmyslam a keby neprisla ta disney postel tak by sme kupili kocik

kacenkalm
31. aug 2010

ahojte babule,tak cestovna horucka vrcholi.... 😎 neviem,ci stihnem este nieco napisat,ked nie,tak sa mi tu pekne opatrujte aj s deturencami,a vsetkym detickam narodenym zaciatkom septembra zelam vsetko,vsetko naj,naj,naj,,,, 😵 😵 potom,ked dorazim a zaklimatizujem sa spat,tak sa ozvem...tak papapapa 😎 😵

bobocka
31. aug 2010

@petraas to je dako divne.nie moc prakticke.toto co vidis na obrazku je uz cely komlet sportovy poskladany.ja nic neodpajam

bobocka
31. aug 2010

@kacenkalm stastnu cestu moja 🙂 poridne si to tam uzite.dufam,ze zubky trapit nebudu a dovolenka paradna bude 😎

petraas
31. aug 2010

@bobocka my to mame preto tak lebo mame jeden podvozok a tri vanicky (vajicko, hlboku a sportiak)
@kacenkalm dakujeme za gratulaci🙂 a este raz prajem stastnu dovcu a poriadne si to tam uzite🙂

bobocka
31. aug 2010

@grajciarka – Nové Mesto n/Váhom – Michaela – 6.9.
@petraas – Skalica – Sofinka – 7.9.
@lujsa - - Gregor – 7.9.
@achalteke – ČR – Šimon – 9.9.
@ewwe – Humenne – Nina – 14.9.
@luppita – Senec – Šimonko – 15.9.
@marusik – Kosice okolie – Klara – 16.9.
@tridelko149 – Levice - Emmka - 16.9.
@krasnulka - - Natalka – 16.9.
@weiya – Hlohovec – Natalka – 17.9.
@ribizek – Malacky – Peťko – 22.9.
@valentovasasa – ČR – Tomášek – 22.9.
@kathynka – Bratislava – Yoan – 24.9.
@bobocka – Banska Bystrica – Miško – 26.9.
@zojana – Trebisov – Tadea Michaela – 26.9.

@zuziiiicek17 – Kysak – Miško -
@wwcko – Malacky – Ninka –
@petulig – Banská Bystrica – Miška –
@gabinka79 - - Sofinka –
@salma22 – Ruzomberok – Sibalka –
@akinom55 – ČR – Karolina –
@kocanda2009 – ČR – Damian –
@evaxx – ČR – Lucie –
@tinnka9 – Trencin – Matúš –
@iwusca – Banska Bystrica – Ema -

20. jún o 15:16 • 1 dieťa • Odpovedz

petraas
31. aug 2010

baby tak my uz nielenze vieme zliezat z postele ale od teraz uz aj vyliezat...sedim si pri pc a otocim sa na Sofi a ona sa skriabe na postel tak som priutekala k nej ze aby nespadla ale som jej vobec nepomahala a ona pekne vyliezla tak som ju vychvalila ze sa jej to zapacilo a tak to niekolko krat zopakovala...no teraz aby som na nu zasa väcsi pozor davala🙂

bobocka
31. aug 2010

@grajciarka – Nové Mesto n/Váhom – Michaela – 6.9. @petraas – Skalica – Sofinka – 7.9. @lujsa - - Gregor – 7.9. @achalteke – ČR – Šimon – 9.9. @zuziiiicek17 – Kysak – Miško - 13.9. @ewwe – Humenne – Nina – 14.9. @luppita – Senec – Šimonko – 15.9. @marusik – Kosice okolie – Klara – 16.9. @tridelko149 – Levice - Emmka - 16.9. @krasnulka - - Natalka – 16.9. @weiya – Hlohovec – Natalka – 17.9. @tinnka9 – Trencin – Matúš –19.9. @ribizek – Malacky – Peťko – 22.9. @valentovasasa – ČR – Tomášek – 22.9. @kathynka – Bratislava – Yoan – 24.9. @bobocka – Banska Bystrica – Miško – 26.9. @zojana – Trebisov – Tadea Michaela – 26.9.
@wwcko – Malacky – Ninka – @petulig – Banská Bystrica – Miška – @gabinka79 - - Sofinka – @salma22 – Ruzomberok – Sibalka – @akinom55 – ČR – Karolina – @kocanda2009 – ČR – Damian – @evaxx – ČR – Lucie – @iwusca – Banska Bystrica – Ema -

bobocka
31. aug 2010

som nam sem prekopirovala kathynkin zoznam narodenin aby sme v obraze boli 🙂

petraas
31. aug 2010

keby ta nasa Nelly chcela byt v chodeni taka sikovna ako vo vymýšlani tak by to bolo super🙂

bobocka
31. aug 2010

@petraas parada sofi je sikulka 🙂 my mame v obyvacke bazen nafuknuty plny hraciek a misko tam teraz liezol a zaparkoval hlavou 😀 takze nam vyliezacky ci zliezacky z postele este nehrozia 😀

bobocka
31. aug 2010

inak baby,teraz su hnusne zimy,tak som miska lepsie obliekla aj na doma,ma hrube puncosky z kik,protismykove ponozky tenke na tom,body s kratkym a na tom mikinu polohrubu a ma ladove labky 😒 .ved ale este nie su nejake strasne mrazy ☹ .ja mam dlhe teplaky a triko s kratkym a som uplne ok.aj vase drobce maju doma studene rucicky? ako ich teraz na doma obliekate?

salma22
31. aug 2010

@bobocka ahojte co sa robka? ze ste to tak vsetky rozpisali 😀 narodeninky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre