V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

luppita
15. sep 2010

Dakujem baby za gratulation (za Simiho) mali sme dnes super den, dosli dobre kamoski s detmi a oslavovali sme 🙂 aj som slzu vytlacila, ze moje dietatko ma jeden rok. 😉
neuveritelne, neskutocne, uzastne a fascinujuce 😎
@kacenkalm jeeej krasne foto, museli ste sa mat super a mala vam tu dofcu dopriala a krasne posluchala 🙂
@petraas ja som citrusy v ziadnej forme este nedavala a ani tak skoro nebudem, malemu asi nerobi dobre kyslejsie 🙂
@kathynka vau yoan asi naozaj vie co chce a bozkavat sa s chlapom, eeeee. Sikovny chlapec 😀

zuziiiicek17
15. sep 2010

v pohode mne nevadi ,ze sa pytate 😉 ono je to zlozite ,ale hlavny dovod je ,ze mi dal za cely rok 100€ na maleho ...je to prisavka ,velka kopa smoly...mojej babke dlzi peniaze uz pol roka .a celkovo je to na prd .ked som tam bola ,uvedomila som si ,ze k nemu nic necitim ☹ a zo sucitu ,ci z rozumu s nim nebudem ...
inak ,marcel je cech ...byva vo viedni a nemyslim ,ze by to malo zmysel ,hej ide po mne 😀 ale ja to radsej uz neriesim

weiya
15. sep 2010

@luppita paradna vyzdoba, ja som girlandu zatial nikde nezohnala, ale zajtra maju mat v kauflande za euro tak asi behnem aj tu kupit 😀 a torticka vidiet ze chutila 🙂

kathynka
15. sep 2010

@luppita jeeej, ak je simpi zlaty na tych fotkach 🙂 a to bola u vas doma na stene taka paradna vyzdoba?

weiya
15. sep 2010

@zuziiiicek17 sorry ze som bola taka drza 😉 no teda to ty pekne prispieva na maleho...tak isto sa sprava aj kamaratkin bvali 😠 na maleho jej poslal 50EUR a potom uz nic...a ani sa im neozve ze by sa spytal ako sa maju, teda aspon maly ako sa ma 😠

kacenkalm
15. sep 2010

@luppita nadhera...vsetko naj malemu 😎

ewwe
15. sep 2010

@luppita paradny je ten tvoj fesacik, ako pises je neuveritelne a fascinujuce ze uz maju rok, ja ked som si spatne prehravala ako som rodila pred rokom, aka malicka bola a aka je teraz, je to zazrak, aj mi trocha luto prislo ze uz nieje take malinke babo 😵
@zuziiiicek17 ty vies najlepsie, ako je to medzi vami, a mas pravdu, ak mas byt s nim len preto ze splodil maleho, alebo ze sa to patri tak nie, si este mlada urcite ta este niekde caka laska, mas krasneho a sikovneho synceka, ale peniaze by ti mal davat teraz duplom, nech vie kolko take dieta stoji, nie len si ho spravit, a nestarat sa dalej 🙄

zuziiiicek17
15. sep 2010

@luppita jej ,aky zlatusik 😵
@weiya nebola si drza moja 😀 to je v pohodke ,kazdy sa na neho pyta ,lebo okomentuje kazdy moj krok 😀

luppita
15. sep 2010

@zuziiiicek17 fuuu hrozne, ale aj to patri k zivotu, zvladli to ine slobodne mamicky, zmaknes aj ty 🙂 ale je to smutne, najme pre maleho, ze ma takehoto fotra... 😉 Tiez mam kamosku, cca ked mala jej mala rok, vyrazil ich z bytu, vysudila vyzivne, neplati jej nic ale pred 2 mesiacmi sa vydala, ma chlapa co ju na rukach nosi, miluje jej dceru, zniesol by jej modre z neba, takze isto na kazdeho niekde caka ta naozajstna prava laska bez obmedzeni 🙂 nema zmysel sa trapit s niekym kto za to nestoji 🙂

luppita
15. sep 2010

@weiya co je girlanda?
@kathynka vyzdobu sme vcera vecer cca do jednej rano s tatom vystrihovali, malovali.... tvorive dielnicky 🙂 ale super bolo maleho jeeeej rano a daaaaj a jeeeej 🙂 🙂 🙂 stalo to za tu piplacku 🙂

kathynka
15. sep 2010

@luppita to ste robili sami s drahym? tak to ste riadne sikovni, to sa ani necudujem, ze maly bol taky nadseny 🙂

briketa
15. sep 2010

Ahojte dievcata, tak som sa s Aili vratila z jednorocnej lekarskej prehliadky, ma 7.5kg a meria 73.5cm.
Dostala tri vakciny (zvlast) plus jeden pichaci test na zelezo (mala najidealnejsiu hodnotu, huraaa) tak teraz zmorena spinka.

@luppita maly je bohovsky, nech vam rastie do krasy.
@zuziiiicek17 drzim palce, nech sa Tvoja situacia coskoro obrati v Tvoj prospech. Urcite stretnes niekoho kto bude ten pravy. A ked Ti je tazko , len si pomysli, ze aj ti najidealnejsie vyzerajuci ludia maju svoje problemy. Ma ich uplne kazdy.

zuziiiicek17
15. sep 2010

Dakujem dievcata za podporu 😉 ja to nastastie neberiem tragicky ,dokonca sa mi ulavilo .len dufam ,ze nespravi ziadnu hlupost...este nas caka sud o zvysenie vyzivneho atd

weiya
15. sep 2010

@luppita napr http://www.babyparty.sk/dekoracie-girlandy-c-2_... ale tak super,vy ste sikovnejsi,vy ste to zvladli sami vyrobit 🙂 , na to by som ja nervy nemala 😀

luppita
15. sep 2010

@weiya jaj take to na zavesenie 🙂 ja som u nas v obchodoch nenasla ziadne pekne, same divne, ligotave... tak som sa rozdodla takto, povodne to malo byt priamo na stene namalovane 😀 ale mm ma zrusil 😠 ale nie je to vyhra, som to lepila kusickami lepiacej a mame tak slaby nater, ze hned to ide aj s farbou dole 😠 😠 😠 tak ci tak budeme musit malovat 🙂

kacenkalm
15. sep 2010

@zuziiiicek17 tiez si myslim,ze to zvladnes....neviem,presne o co ide,ale rozumiem ti.....nieco podobne som zazila....aj ked sme sa snazili o zlepsenie vo vztahu,nejak to nejde....a ako vidis,ani dovolenka nepomohla....strasne sme sa tam pohadali,hrozne veci povraveli....neriesim to,lebo nemam kam ist,som nezamestnana a nemala by som z coho zit tu v zahranici.....
baby,ja sa tak tesim na piatok,na malej oslavu.....som tiez zvedava na tortu 😵

weiya
15. sep 2010

@luppita cul ma napadlo, mala si to zo samolepacej tapety povystrihovat alebo takeho toho farebeneho lepiaceho papiera co oliznes a drzi to 🙂 no cul som jaka mudra, keby sa to mne chcelo vystrihovat 😀 ale u nas to nikde nemaju,aj tesco som neska prehladala a nic, oni to asi skovavju predo mnou 😀 ja by som aj ligotavu brala 😅

weiya
15. sep 2010

@kacenkalm a kedy mate narodeninky presne?som pozrela do nasej zazracnej narodeninkovej tabulky a nejak ta tam nevidim, nie nahodou 17 ako my? 😵

weiya
15. sep 2010

fuuu inac baby zajtra narocny den my mame 😒 najprv ja idem do trnavy na sono stitnej zalazy a potom z malu na ockovanie, tak drzte palce nech nam to dobre dopadne 🙂

zuziiiicek17
15. sep 2010

@kacenkalm v tom pripade to mas horsie ako ja ...ja mam aspon oporu v svojej babke ...tak sa ti to snad podari vyriesit .
ja som si vravela ,ze kvoli malemu s nim ostanem ,ale potom som raz v noci nad tym premyslala a dosla som k zaveru ,ze zivot je len jeden a nechcem sa raz zobudit ,mat 60 a zistit ,ze som premarnila zivot s chlapom ,ktoreho nelubim

zuziiiicek17
15. sep 2010

@weiya drzim palce ,vssseetko bude ok

kathynka
15. sep 2010

@zuziiiicek17 jasne, ze to zvladnes, my zny sme silne, len chlapi to nevedia 😉 a ja som este hlupa priala miskovi k narodkam, ze nech robi radost mamine aj tatinovi...a tatino si to zjavne vobec nevazi...
@weiya aj ja drzim palceky, nech to obe zvladnete 🙂
@briketa jeeej, aili je aky drobcek, ze 7,5kg...i ked ona bola malinka aj ked sa narodila, ale myslim, ze my tu podaktore mozeme uz len snivat o tom, ze na rukach nosime taky maly balicek 🙂

petraas
15. sep 2010

@ewwe no na bazaroch je vela podvodnikov...neda sa verit a tak ja posielam az mi pridu peniaze na ucet...ja osobne som sa s podvodnikmi zatial nestretla ale co baby niektore pisu tak katastrofa
@zuziiiicek17 vsimla som si minula na FB co si pisala sa mi tomu ani verit nechcelo...ale ked to je tak ako pises tak dobre si spravila...si pekna, mlada a mas krasneho a sikovneho syna tak verim tomu ze stretnes toho praveho a budete spolu vsetci stastny...drzim palce aby ste to co najlepsie s Miskom zvladli a nech stretnes coskoro toho praveho nech sa mate dobre a hlavne nech ste stastny🙂
kazdy mame nejake problemy niekto mensie niekto väcsie ale vzdy sa to pocasy na dobre obrati🙂
@weiya aj vam drzim palce nech vam ockovanie dobre dopadne a nech nieje ziadna reakcia po ockovani aby ste mohli v sobotu na plno oslavovat🙂
inak aj nas zajtra caka ockovanie a v sobotu oslava tak dufam ze to bude vsetko ok🙂

luppita
15. sep 2010

@kacenkalm jojo to ma mrzi, som myslela, ze dofca vam pomoze, hlavne po tom co si pisala , ze si aj z domu odisla. Mas to tam tazke bez rodiny ☹ ale tak niako sa s tym popasuj, vydrz a ked si najdes robotku , postavis sa na nohy a stale to nebude fungovat ako by si si priala, potom to ries. Niekto to koze odsudzovat, ze ide o vychcanost, ale ja si to nemyslim, je to tak a je to tazke pre slobodnu matku a najme tak daleko. 😖

kacenkalm
15. sep 2010

@weiya ano,presne 17teho 😉 nejak ma zabudli do tabulky napisat ☹

bobocka
15. sep 2010

ancijasa kocky,tolko ste toho popisali,ze neviem kde zacat 😀
@zuziiiicek17 tak si sa nakoniec odhodlala....si myslim,ze si fakt vsetko riadne zvazila,ze to nie je rozhodnutie urychlene.je to takto lepsie.stale si musela kadeco riesit a prijemne to iste nebolo,takto to za teba vyriesi sud a ty budes mat klud.aj pre misulika je to takto lepsie.iste,ze by bolo najidealnejsie zit v rodinke s mamkou a tatkom,no to nie za kazdu cenu.ty si mlada a mas pravo na stastie a ak ta ten tvoj stastnou nerobi a na miska ti peniazky neda,tak naco to silit.bude lepsie ked sa koli miskovi budete navzajom tolerovat a kazdy si zit po svojom .urcite bude pre neho lepsie vyrastat v klude a pohode, ako v strese.ja viem,mne sa dobre hovori,ja mam doma dobreho partnera,stara sa o mna aj o mojho miska krasne,ja si mozem len predstavit ake to mas teraz tazke.ono ja zas verim,ze kazdy si musi prezit istym peklom ,aby si uvedomil co je pre neho dolezite a vtedy nastanu dobre casy.ja som si ista,ze teba super zivot caka 😉 si skvela mamina,mas svojho uzasneho synceka a si sikovna a krasna,ty si moja z hufu chlapov vyberat budes 😉 kazdopadne ti velmo drzim palce 🙂 @kacenkalm paradne foto.potisku zavidim a malicka to senzacne zvladla 😉 a aj ty mas doma kadejako? ☹ jaj kocky,ti chlapi nam veru vedia riadne zavarit 😠 drzim palce nech sa to vsetko na dobre obrati a nech mate krasnu narodeninovu oslavu 🙂 @ luppita tak akoze tvorive dielne stali za to 🙂 sikovnici ste aj s muzickom 😉 toto sa mne viac rata ako kupovane 🙂 aj ja miskovi nieco osobne vytvaram 🙂 uvidite potom na foto 🙂 simi je radne zlaty 😉 @kathynka 😀 riadne dava yoanito 😀 za pusu facku 😀 😀 😀 chudak ten maly,si viem zivo predstavit ten jeho vyraz 😀 ale co cakal,ked chlapca pusinkuje 😀 😀 😀 @briketa jej,tak malicka je fakt malicka.to je mile 🙂 ja ju mam stale pred ocami ako toho maleho motylika-nadhernu dcerku doma mas 🙂 @weiya tak to drzim palce na zajtra 🙂 vam obom 🙂 @ewwe hybaj aj ty na fcbk.vsetky sme tam a vidis,na konika ani jedna z nas nezanevrela 🙂

bobocka
15. sep 2010

@petraas drzime aj malej sofi palce na zajtrajsie ockovanie.iank som pozearla tie foto s kocikom-je superzlata 🙂 @kacenkalm neboj nic,dopiseme 😉

bobocka
15. sep 2010

@grajciarka – Nové Mesto n/Váhom – Michaela – 6.9. @petraas – Skalica – Sofinka – 7.9. @lujsa - - Gregor – 7.9. @achalteke – ČR – Šimon – 9.9. @zuziiiicek17 – Kysak – Miško - 13.9. @ewwe – Humenne – Nina – 14.9. @luppita – Senec – Šimonko – 15.9. @marusik – Kosice okolie – Klara – 16.9. @tridelko149 – Levice - Emmka - 16.9. @krasnulka - - Natalka – 16.9. @kacenkalm-Dundalk,Irsko-Teresa Kate-17.9. @weiya – Hlohovec – Natalka – 17.9. @tinnka9 – Trencin – Matúš –19.9. @ribizek – Malacky – Peťko – 22.9. @valentovasasa – ČR – Tomášek – 22.9. @kathynka – Bratislava – Yoan – 24.9. @bobocka – Banska Bystrica – Miško – 26.9. @zojana – Trebisov – Tadea Michaela – 26.9.
@wwcko – Malacky – Ninka – @petulig – Banská Bystrica – Miška – 19.9. @gabinka79 - - Sofinka – @salma22 – Ruzomberok – Sibalka – @akinom55 – ČR – Karolina – @kocanda2009 – ČR – Damian – @evaxx – ČR – Lucie – @iwusca – Banska Bystrica – Ema - 23.9. @petulig tak som vas tam kocky pridala.dufam,ze som to naopak nenapisala

lujsa
15. sep 2010

@zuziiiicek17 presne ako pisu baby,zvladnes to,je super,ze pri tebe stoji babka 😵 Byt otcom znamena vychovavat a zivit a pokial to chlap nerobi,ma asi ine priority a vtedy je lepsie urobit taketo rozhodnutie skor,Misko to nevnima a ja nepochybujem o tom,ze za nejaky cas budete kompletna a stastna rodina 🙂 Si super mamina a krasna baba,mas krasneho a sikovneho chlapceka,bude o vas este bitka 🙂
@kacenkalm drzim palce,nech sa vasa situacia na dobre obrati 🙂
@petraas drzim palce na ockovani,ale neboj-do soboty Sofinka ani nebude vediet,ze ju ockovali 😵
@luppita krasne fotky,krasna vyzdoba a oslavenec-perfektny,som z neho paf 😵 Nadherny je 😵

luppita
15. sep 2010

@bobocka dik za aktualizacie 🙂
@lujsa dakujem aj ja som z neho paf, viem ze je pre mna najkrajsi, ale je mile pocut to aj od ostatnych. Tesim na dceru, dufam ze nam bude dopriata. Ak by sa nam len z polovice vydarila ako maly, budem happy. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre