V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

briketa
16. sep 2010

@bobocka
briketa - Santa Barbara (Kalifornia) - Aili - 3.9.
ale dnes mi dokina povedala osobne, ze ma velmi obdivuje, ze v marci cakam dalsie.............................. a jej na to hovorim " aj ja sa obdivujem, no co uz :D"

briketa
16. sep 2010

@luppita robila si smotanovu tortu? ja som ju minule urobila z talianskeho Mascarpone kremoveho syra (on je skoro ako smotana), presne ako sa robi tiramisu, len som dala namiesto kavy mandarinky. Bolo to tiez velmi chutne. Neostalo ani stipku.

tinnka9
16. sep 2010

@zuziiiicek drzim palceky, urcite to mas teraz tazke, neviem si vobec predstavit taku situaciu. ale drobcek ta urcite udrzi nad vodou a casom bude super, uvidis 😉
@luppita krasne foto, zlaty šimi, a vy ste velmi sikovni 🙂 . a neboj, aj keby bol nahodou druhy syn, urcite bude vydareni ako maly simpi. a baba ti ani chybat nebude 😀 😀 😀
@weiya nech ti teda dnes vsetko dobre dopadne 😉
@petraas snad bude do soboty sofinka ok. nas maly sice teploty nemal, ale bol dost uplakany take 3dni po ockovani 😒
My budeme mat oslavu v nedelu. chcela som to spravit u nasich na zahrade, ale vdaka tomu, ze ma cely den prsat, bude u nas v 3-izbovom byte 18ludi 😝 😝 😝

briketa
16. sep 2010

Dnes mi vysiel dobry slovny gig - bola som naraz v dvoch konverzaciach, teda na jednu stranu som mala dialog a druha osoba sa ma pytala uplne nezavislu otazku o niecom inom. Nakolko sme stali vsetci traja dost blizko, znelo to odo mna ako jedna veta:
Odkedy som so svojim muzom - zvierata zvladam uplne bezproblemovo.... 😀 😀 😀
Dobre sme sa na tom rehotali, esteze tam MM nebol.

petulig
16. sep 2010

@bobocka dakujeme🙂 datumy su presne 🙂 aaa musim letiet dieta mrauci. Zaspala a zacali vrtat parada

krasnulka
16. sep 2010

@marusik
@tridelko149
Klarka, Emmka, prajeme Vám vela vela vela zdravia, štastia, lásky a hlavne dobre mamičky 😀 😀 😀

achalteke
16. sep 2010

@zuziiiicek17 taky držím palce, bereš to dobře. Je dobře že máš prcka najdeš v něm útěchu a především lásku 😉 .
@luppita krásné narozeniny, Šimi je fešák a dortík mu evidentně chutnal 😀
@weiya ať vám vše dnes dopadne co nejlépe
@ewwe to je teda drsný s těma šatama, vůbec jsem neměla potuchy že takový podvodníci existují, to je fakt mazec 🙄 .
My dnes jedeme ke kamarádce, její klouček dnes slaví také první narozeniny. Tak se těším kluci tam budou zase jako z divokých vajec 😀 😀 😀

A gratuluji dnešním oslavencům Emmce a Natálce, hodně všeho 🙂!!!!

tinnka9
16. sep 2010

@marusik @trdielko149 @krasnulka vsetko najlepsie prajeme klarke, emmke aj natalke, nech vam dievcatka rastu do krasy 😉

bobocka
16. sep 2010

@marusik @trdielko149 @krasnulka jej kocky,tak aj vase princezne su uz jednorocne 🙂 vsecicko najsamlepsie zelam malym oslavenkyniam 😉

weiya
16. sep 2010

caute uz sme dosli z ockovania, mala spinka, najprv zagratulujem a idem docitat 🙂 @marusik @trdielko149 @krasnulka vsetkooo najlepsieee Klarke, Emmke a Natalke prajem, pripaja sa aj moja Natalka a posiela malim oslavenkinam pusu 😵 😵

weiya
16. sep 2010

tak baby diki za podporu 🙂 no uz mame po tom ockovani, no hroza, mala zacala plakat klasika hned ako sme dosli do ordinacie, nechcela sa dat ani vyzliect a zase ani odvazit sa nedala, normalne z vahy vyskocila, tak neviem kolko vazi 😒 ked ju ockovali, museli sme ju drzat, ja aj doktorka a z jednu ruku aj sestricka, lebo sa moc metala, no som teda zvedava aka bude reakcia, no nemusela by byt ziadna 😉 @petraas tak aj ja dufam, nech aj vam ockovanie dopadne bez reakcie, aby sme v sobotu mohli veselo oslavovat 🙂 @bobocka doktorka nasla malej tiez v puse soor, ale kazala mi to len s tu fialovu vodicku potierat alebo s betadinom(som nevedela, ze s tym sa aj do pusy moze?), s cim ste liecili vy?pekne to preslo? @kacenkalm super tak zajtra mame doma obidve uz rocne kocky 🙂

weiya
16. sep 2010

@briketa dobre som sa zasmiala 😀 aj ja odkedy som zo svojim muzom, zvierata zvladam uplne bezproblemovo 😉 😀 😀

bobocka
16. sep 2010

@weiya no my sme mali nizoral tabletky.za to sa minimalne doplaca.tam das stvrtinku tabletky do 10ml vody,rozpustis,tekutinu das na gazu a vytres malickej pusku s tym.2-3x denne myslim.uz si to dobre nepamatam.robila som to 2 dni a po soore ziadna stopa 🙂
ty si ale tym aj bradavky potieraj.nech uz to je ten nizoral ci fialova vodicka ci cokolvek.detickam to zvacsa rychlo prejde a nic supervazne to nie je. 😉

lujsa
16. sep 2010

@marusik @trdielko149 @krasnulka vsetko najlepsie prajeme klarke, emmke aj natalke,nech su vzdy usmiate princeznicky male a aj mamicky 😵

@briketa 😀 😀 😀 😀 Tak to bola perfektna veta 😀 😀 😀 Nic sa neboj,zvladnes perfektne 3 deticky,ked to pride.Kedysi mali zeny este mensie rozdiely medzi detmi-napr medzi mojou mamkou a jej sestrou bolo 10,5 mesiaca a nik sa necudoval-aj ked zaberak to musel byt,ale ked musis,tak musis 😉

@weiya na slabsi soor sa dava ta fialova vodicka,alebo bezfarebna,na silny Nizoral-to su uz dost silne tabletky,aj G.sme s nimi museli vytierat pusu,ked bol maly,mal ten soor zly.A presne ako pise bobocka,aj bradavky si potri,inak sa to moze Talke vracat.

petraas
16. sep 2010

@marusik @trdielko149 @krasnulka aj ja so Sofinkou sa pripajame ku gratulacii, kockam prajeme vsetko len to najlepsie a najkrajsie, nech sa im v zivote dari a vsetko zle nech ich zdaleka obchadza🙂

baby tak poradna s ockovanim za nami a teraz budeme cakat aka bude reakcia...miery nasej Nelly vaha 10 100g a 77 cm

krasnulka
16. sep 2010

@weiya @achalteke @tinnka9 @bobocka @lujsa @petraas dakujeme kraaaasne za gratulácie 🙂

bobocka
16. sep 2010

@lujsa vaaaazne,nizoral je silny??? misko nemal skoro nic v puske.ja som si to ani nejak nevsimla,len doktorka (vtedy zastupovala ina tu nasu) povedala,ze mam robit miskovi takyto roztok.v chladnicke to vydrzi 24 hodin.teda ja som pouzila len polku tabletky-2x stvrtka.to bolo vsetko. 😉

bobocka
16. sep 2010

@petraas hadam bez reakcie bude. a podla mier je tabulkova 🙂 parada 🙂 @weiya dufam,ze aj mala talka nebude mat poockovaciu reakciu 😉 drzim vam obom palce 😉

weiya
16. sep 2010

@bobocka dakujeme bobo 🙂 pusku vecer vytrem s tym fialovym...

lujsa
16. sep 2010

@bobocka mne tak povedala nasa pediatricka,ze na takyto soor,aky mal G.mu mam vytierat usta Nizoralom.Ten je len na predpis,takze slaby nebude,ale nemyslim si,ze je nejaky extra silny.MAtne si spominam,ze vtedy kontrolovala,ci nema zapalenu ritku-tam je tusim podozrenie,ze soor mohol zist nizsie a vtedy tiez davaju Nizoral.Misko ak sa pamatam vtedy ritku zapalenu mal,ze? Tak mozno preto mu ho dala 😉

bobocka
16. sep 2010

@lujsa ano misko mal vtedy sialene zapareniny.ja som bola zhrozena a doktorka,ze to nie je nic,ze podstatne horsie videla.tak to uz si ja ani neviem predstavit.riadne to mal.tak mozno aj preto sme my ten nizoral mali.fakt,to moze mat suvis 😉 ale odvtedy klop klop,ziadne problemy 🙂

bobocka
16. sep 2010

@briketa-Santa Barbara (Kalifornia)-Aili- 3.9.@grajciarka – Nové Mesto n/Váhom – Michaela – 6.9. @petraas – Skalica – Sofinka – 7.9. @lujsa - - Gregor – 7.9. @achalteke – ČR – Šimon – 9.9. @zuziiiicek17 – Kysak – Miško - 13.9. @ewwe – Humenne – Nina – 14.9. @luppita – Senec – Šimonko – 15.9. @marusik – Kosice okolie – Klara – 16.9. @tridelko149 – Levice - Emmka - 16.9. @krasnulka - - Natalka – 16.9. @weiya – Hlohovec – Natalka – 17.9. @tinnka9 – Trencin – Matúš –19.9. @ribizek – Malacky – Peťko – 22.9. @valentovasasa – ČR – Tomášek – 22.9. @kathynka – Bratislava – Yoan – 24.9. @bobocka – Banska Bystrica – Miško – 26.9. @zojana – Trebisov – Tadea Michaela – 26.9.
@wwcko – Malacky – Ninka – @petulig – Banská Bystrica – Miška – 19.9. @gabinka79 -Prešov - Sofinka – 19.9.@salma22 – Ruzomberok – Sibalka – @akinom55 – ČR – Karolina – @kocanda2009 – ČR – Damian – @evaxx – ČR – Lucie – @iwusca – Banska Bystrica – Ema - 23.9.
doplnujem malicku Aili do tabulky 😉

weiya
16. sep 2010

tak uz je to tu, mala len place a place, nozky ju strasne bolia, ani chytit nozky sa jej nemozme, 38ma teploty, tak som dala nurofen a miesto vpichu s octanovou mastou natrela, hadam pomoze ☹ ☹

kacenkalm
16. sep 2010

@weiya jaj moja,drzim palce,nech mala sa rychlo dostane z toho.....nas to caka za 2 tyzdne,tiez mam obavy....ak by octan nepomohol,skus len studenu obklady prikladat na miesto vpichu,to by malo zabrat tiez 😉

weiya
16. sep 2010

@kacenkalm diki skusim...

weiya
16. sep 2010

ale je vidiet ze ju nozky bolia lebo len lezi na posteli na mieste co sa casto teda nestava...

tinnka9
16. sep 2010

Baby, ktore davate Pampers plienky, teraz ich maju v tescu za 10,79€, a ked este pouzijete kupon z netu na zlavu 1,50€, tak vyjdu za celkom fajn cenu 😉 . Tu je kupon:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk?src=1&ur...

kathynka
16. sep 2010

@marusik @trdielko149 @krasnulka vsetko najlepsie malym fesandam 🙂

tinnka9
16. sep 2010

@weiya nas maly po ockovani nespal dobre 3noci ☹ . len vzdychal a plakal a prehadzoval sa na posteli. a prvu noc mal take zrychlene dychanie, ako ked byva chory 😒 . Dufam, ze sa nebudete dlho trapit

marusik
16. sep 2010

@krasnulka @trdielko149 všetko najlepšie našim kočkám🙂

a ďakujeme všetkým za priania. Práve fúkam balóny, oslavujeme dnes večer len tak v trojke -len teraz došiel ocino z práce🙂 väčšia oslava bude cez víkend, lebo septembroví sme v rodine viacerí. Malá síce teraz spí a ak sa nezobudí, tak bude oslava len s jedným oslávencom - my máme totiž narodeniny spolu, len s 27ročným rozdielom🙂 A ako darček pre ňu máme drevenú hojdačku🙂 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre