• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
17. sep 2010 o 04:21 • kuchy
@weiya vsetko najlepsie talke zlaticku k narodeninam :slight_smile:
17. sep 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya i já přeju Natálce k prvním narozeninám hodně zdravíčka, štěstíčka a radosti :slight_smile:
17. sep 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalke vsetko naj naj lepsie zelame k prvym narodeninkam :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathynka @bobocka @achalteke
@ewwe Talka dakuje a posiela pusu :slight_smile:
17. sep 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkalm vsetko najlepsie prajem tessy k narodenianam :slight_smile:
17. sep 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkalm i já se připojuji s gratulací malé :wink:
17. sep 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya dakujeme,aj my zelame malej Natalke vsetucko naj :dizzy_face:
@achalteke dakujeme :wink:
17. sep 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkalm vsecicko vsetko najlepsie k narodeninkam zelame Tereske, nech je zdrava, stastna a nech vam robi veliku radost :slight_smile:

@weiya Aj tvojej princeznicke vsetko len to naj naj naj zelame, vela vela zdravia, stastia, lasky a pohodicky do dalsieho rocika. :slight_smile:

Aj vcerajsim oslavencom prajem vsetko dobre do zivota, nech vam vase fesandi robia vela vela radosti :slight_smile:
17. sep 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkalm aj ja sa pripajam ku gratulacii, vsetko naj malickej prajem :slight_smile:
17. sep 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkalm aj my s yoanom posielame velku narodeninovu pusinku :slight_smile:
17. sep 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkalm pripajam sa aj ja ku gratulantom a malickej Tessie zelam vsecicko dobre :slight_smile: happy bday princezna :wink:
17. sep 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten nas yoan je vazne na baby, je to jasne :slight_smile: jak som pisala minule, ze dal jednemu chlapcovi facku za to, ze mu dal pusu, tak dnes sme boli opat s nasou malou susedkou terezkou a ked sme sa lucili, tak som maleho naklonila k terezke, ze jej da pusu na licko...terezka drzala jak hluchy dvere a yoan potom na mna pozrel s totalne blazenym usmevom :grinning:
17. sep 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathynka dobry je ten tvoj yoan
dnes sme s mamou piekli na zajtrajsiu oslavu tortu, celkom sa nam vydarila, ale bolo s nou babracky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe uau, to je ale krasna torta, vy ste riadne sikovne :wink: a aka je vo vnutri?
17. sep 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe paraaaadna, klobuk dolu, ste sikovne :slight_smile:
17. sep 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym dnesnym oslavencom prajeme vsetko len to naj, naj, najlepsie a najkrajsie, vala usmevu na tvaricke a zdravicko:slight_smile:

@ewwe no vidim ze torta sa vydarila:slight_smile: krasna je:slight_smile:

baby tak Sofi spala po ockovaniu od 19:30 do 7:45 a ked sa zobudila tak pohoda klidek a ani nozicky uz neboli zapalene...cez den v pohode a okolo 15 tej to zasa zacalo plac a plac a tak sme dali nurofen, ten zabral a zasa pohoda...teraz zasa spinka od 7:30 tak som zvedava ze ci potiahne az do rana...
inak zajtra ani neviem ci mam s nou ist na plavanie...
zajtra mame narvany den...rano skoro vstat ist na nakup, potom s Nelly na plavanie, z plavania ju zaviest dom a rychlo pre tortu, potom spravit vyzdobu potesit sa s darcekmi, pofotit a utekame na jarmok...to uz bude pomali vcer tak jarmoku si velmi neuzijeme
17. sep 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathynka dnu je krem slahackovo cokoladovy a banany :slight_smile: moja oblubena kombinacia, aj mne sa torta velmi paci, ale nabuduce uz dam asi upiect do cukrarne, kuchyna u nasich je zbombardovana, ja unavena ako kon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe paradna torta :slight_smile: sikovne ste s maminkou :slight_smile:
17. sep 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe a napln mnam mnam, urcite bude taka dobra ako dobre vyzera :slight_smile:)
17. sep 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tu je nasa tortoska :slight_smile: , hadam to nie je jej posledne foto, lebo nejako sa mi rosi v chladnicke :unamused:
17. sep 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkalm
@weiya prajem babikam vsetko najnajnaj naj ,aby boli take zlate princezne i nadalej a aby vam robili radost :dizzy_face:

prajem vsetko naj aj vcerajsim oslavencom :dizzy_face:

ja viem ,ze sem zase malo chodim ,ale ja som uplne v riti :pensive: v noci som vobec nespala ,lebo sa mi ex vyhrazal ,ze sa zabije ,pisal aj rodicom aj sestre ,ze sa s nimi luci .jeho sestra mi volala ,ze ak sa zabije ,tak mi vzivote neodpusti atd :frowning2:
musela som mu hucat do hlavy celu noc :rolling_eyes: ze ma mysliet na Miška a ze sa ma chovat ako otec atd ...a potom som sa nasrala a povedala som mu ,ze nech sa zabije ,ale az potom ked mi vrati vsetky peniaze :confused: tak sa potom ukludnil ...
ale este som nespala a hotova som .cely den som nic nejedla vobec ,lebo mi je zle ...
17. sep 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya to je chutnee :dizzy_face:
17. sep 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe fakt sikovnice ste :dizzy_face:
17. sep 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziiiicek17 dakujeme :slight_smile:
17. sep 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziiiicek17 talka je blazon do maciek, preto ta kitinka :slight_smile: cely den nic ine nepocuvame, len ccc ccc cica :grinning: a na stene mame nalepky takych maciciek, tak ich cez den casto chodime kontrolovat :grinning:
17. sep 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkalm
@weiya Terezke a Natalke prajeme všetko najlepšie k narodeninkám :slight_smile:
17. sep 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok