V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

bibnka
19. nov 2009

A my dnes spali taky luxusně. Od 8 do 4 a pak do půl osmé 😵

aktekram
19. nov 2009

Jsem zpět, odběr krve jsme zvládli, skoro o tom nevěděla, vadilo myšce jen jak jsme ji drželi ruku.
Teď jdeme na procházku.
Mauik: ano čekala až se probudí, jen kňourala, oči otevřené a když jsem se na ni otočila smála se, takže jsem šla pro flašku 🙂 , vypila ji celou, brkla a v tu ránu zase spala. Byla to otázka cca 15 minut i s jedním odstříkáným prsem. Paráda.

majamisutka
19. nov 2009

bibn, tak to necháme na tu jednu hodinu 😉

kasenka228
19. nov 2009

takze bysme byly 4?

bibnka
19. nov 2009

tak počítám s jednou hodinou na Výstavišti. Ale bude nás pět, ještě Robinek 😉 .

Holky, můžete mi poslat do ip číslo na některou z vás, kdybych se zdržela v zácpě apod.
Díky

kasenka228
19. nov 2009

Takze 9, ne?
Poslu ti na mne.

bodkakroneisl
19. nov 2009

Ahojte dievcata...
ani neviem ako zacat, kedze vas citam pravidelne od zaciatku mojho tehotenstva..odporucila mi tuto temu kamaratka, ktora si den bez "kona" nevie predstavit..takze ako som uz spominala citam vas od sameho zaciatku a tak isto mam synceka,ktory sa narodil v septembri...Do 8 mesiaca sme byvali v BA aj ked ja som z Martina a priatel z Ceskeho Krumlova no a potom sme sa prestahovali do Prahy a teraz byvame v Kobylisych.
Mohla by som sa zajtra pridat na prechadzku?

kasenka228
19. nov 2009

Ahoj bodka, ja myslim, ze neni problem. Klidne se pridej. Nechtela bys ale pridat to alba alespon nejakou fotku, abychom vedeli " s kym mame tu cest?" Diky. 🙂

olalka
19. nov 2009

dneska sme boli na ockovanie,Lujzicka strasne plackala, aj ja som mala slzy v ociach, dr. na mna len kukla, radsej nic nepovedala, aby som sa nerozrevala uplne 😀 . tak davame obkladiky, zatial stale spinka, od jednej spala na balkone, uz som ju aj preniesla dnu, aj som jej v spanku vymenila obklad, aj vymenila dudel na zmeranie teploty a ona nic, pomrvila sa a spi dalej. uvidime, co bude vecer 😒

majamisutka
19. nov 2009

olalka, na očkování tak brzo? vždyt vám ještě nejsou 3 měs. Co to bylo za očkování?

olalka
19. nov 2009

tri mesiace bude mat o sest dni, neviem preco tak skoro. boli to tie ockovania tetanus, zaskrt...a do druhej nozky pneumokok. uz je hore, idem zistit naladu 🙂

bodkakroneisl
19. nov 2009

Kasenka, chcela som a aj chcem, ale mi napisalo, ze fotka je prilis velka..ak mi poradite ako zmensit, tak velmi rada a dakujem 🙂

kasenka228
19. nov 2009

bodka, ja nejsem zrovna moc pocitacovej expert, ale nejjednodussi je otevrit si to treba v Malovani a tam zmenit rozmery fotky, tak to delam ja. Myslim, ze Malovani je snad v programech kazdeho pocitace. 😕

majamisutka
19. nov 2009

jde to i v prohlížeči 🙂 windows foto 😉

bodkakroneisl
19. nov 2009

dakujem vam..aj tak teraz nestiham vlozit foto, snad vecer,ked bude Danik spat, ale mam navrh, mozem dat do IP kasenke alebo majke moje meno a na facebooku mam fotoalbum, tak mozete tam kuk, lebo neviem ci to stihnem do zajtra

kasenka228
19. nov 2009

ja facebook nemam 😅

kasenka228
19. nov 2009

majo a jak v prohlizeci? 😅 😔 Mozna je to jednodussi, ale nejak nevim, jak na to. Jinak to vypada, ze zitra tedy asi dorazim.

bodkakroneisl
19. nov 2009

este ma napadla v rychlosti jedna vec, lebo maleho mam v kociku pripraveneho na vonka..mali sme album na idnes, tam sme ale bez malickeho este idem dat link
http://maxovci.rajce.idnes.cz/

kasenka228
19. nov 2009

bodka a ty jsi asi ta blondata pani, vid? Jdete jeste ted na prochazku?

majamisutka
19. nov 2009

pošlu print screena na maila 😉 napiš mi do IP adresu

majamisutka
19. nov 2009

jinak já to zmenšuju ve photoshopu, ale ten doma asi nemáte?

ono to jde v mnoho programech 🙂

majamisutka
19. nov 2009

nebo se to může nastavit ve fotáku v nastavení velikost fotek, pak už to upravovat nemusíte, ale jak jsou ty fotky moc zmenšený, tak to pak je jen na elektronickou podobu a ne na tiskovou kvalitu.

bodkakroneisl
19. nov 2009

Kasenka: nie ja som ta hnedovlasa..ta blondata pani je priatelova sestra..nestihla som rychlo vyselektovat albumy. Najlepsie uvidis v tom poslednom albume..ale na vsetkych sme boli este bezdetny 🙂 A ano na prochazku rychlu, lebo mame psa-vid album a sme sami doma, takze som ho musela ist vyvencit..no a 9 tyzdnov uz chodim aj s kociarom 🙂
Maji ked vo fotaku nechcem menit format, lebo vsade inde mi to zoberie 😒 ale zajtra sa pokusim dat foto sem.

kasenka228
19. nov 2009

jeee bodka, vy mate hezky oskliveho psika 😅 😕
Tak se tesime zitra, ze se o tobe vic dozvime. 🙂

bodkakroneisl
19. nov 2009

Ked sme ho chceli, tak sme si hovorili, ze mu s laskou budeme hovorit obluda, no a ja ho tak zboznujem, ze som mu tak este nikdy nepovedala 🙂 aj ja sa tesim a dakujem!

kasenka228
19. nov 2009

no nemas zac 🙂 A jake mas vlastne miminko? Vidim, ze chlapecka. Je hodny? Jak spinka? Ptam se, aby se taky neco dozvedely holky co na sraz nejdou. 🙂
Urcite k nam ted budes chodit casteji, ne?
A ja jdu zatim povesit pradlo....

kasenka228
19. nov 2009
kasenka228
19. nov 2009

Holky, ja zitra prijedu tram no.12, ve 12:57... kdyby mi to ujelo, coz nepredpokladam, tak prijedu ve 13:07, tak na me prosim kdyztak pockejte, ju? Diky moc. Kdyztak dam vedet sms.

majamisutka
19. nov 2009

kasen, neboj, počkáme 😉

jj je to normální windows foto prohlížeč 🙂

bodkakroneisl
19. nov 2009

Danik je strasne zlaty, ale ked som v pohode ja...cez tyzden sme vacsinou sami dvaja s Maxom-psikom a ku koncu tyzdna som uz unavena a nervozna a Danik to vyciti. Potom pride taza a sme v pohode 🙂 prave kojim tak sorry za chyby.
urcite dam aj foto, pre maminy sepembrovky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre