V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

lujsa
25. nov 2010

@bobocka az teraz som si vsimla,ze si dala link aj na Multiway.TO je ten lepsi 😉

bobocka
25. nov 2010

@lujsa no multiway je lepsi,kolieska ma super,aj v snehu s tym clovek fajne kocikuje,no je aj drahsi.nie zas o strasne vela,ale dake 30-50euri,co pri golfacoch je zas dost.uvidim ake budu ceny na jar a co este na trhu bude.ale uz teraz si chcem vybrat nejakych 5 kandidatov.vidis,mne sa ten quinny strasne paci,stylka riadna,no ja chcem aby tam bolo polohovanie,nemusi byt na 5 dob,ale aspon na 3,nech sa drobec moze aj vyspat.a veru ten multiway je podstatne vacsi.ja som bola v alltoys pozerat golface a jeden golfac mal prisahambohu menej nez 30cm na sirku chrbta.to vyzeralo ako golfac pre babiky.bol to nejaky chicco a cena okolo stovky.a vedla toho bol ten multiway.tak som kocke vravela,ze co su to uz za rozdiely,ze ci vobec niekto kupuje tie golface malinke a som jej povedala,ze ak to chce predat,nech nedava vedla seba tieto dva modely,lebo jej tam ten drtbec bude este dalsich 10 rokov trcat. 😀

weiya
25. nov 2010

@lujsa riadny zubacik uz je G 🙂 z oknami a stierkovanim joj aj my sme mali riadne problemy,okno zle namontovakli,ked sa isla otvorit vetracka,skoro okno na mna vypadlo,no prisli to opravit,ale teda tyzden im to trvalko,zarovno so zaluziami to prisli spravit,aby nahodou dvakrat nemuseli chodit :-/ no a ked prsi,tak v kuchyni nam zateka,co museli nejaku fugu zvonku nehat,alebo co...so stierkovanim som absolutne nespokojna,robil to svak´grov kamarat,mm bol v robote,tak svagor na nich daval aj pozor,ale nic to nepomohlo,otrasne to je,zastrcky a zapinace nepodavali prec,ale zamurovali to s tou stierkou na stene,ked sme menili zasuvku,polka steny s tym opadla... otras volaco,hlavne ze cez 10 000vypytali :-/

lujsa
25. nov 2010

@bobocka ja som povodne pozerala ten multiway,potom jeden od britaxu,co sa mi pacil ,mal aj polohovanie,ale potom som si zmerala kufor v aute.Ked sme kupovali kocik,tak som na rozmery nepozerala,MM ma obrovsky kufor z aute,tak kocik ani neskladame.Ale potom som si kupila auto aj ja,starsie,male,ojazdene a sportak tam sice narvem,ale som cela spotena+som ten kufor doskriabala,tak som musela ustupit a hladat najmensi golfac po zlozeni (65x27x30 cm ).Mrzi ma,ze polohovanie nema,ale chodim s nim len autom,ani ho z kufra nevyberam,caka tam,ked niekam soferujem,tak ho vytiahnem.Ked idem z bytu peso,idem som sportakom,my tu mame kopce,schody,hrozny teran,to by som sa s malymi kolieskami namakala.Ale na nase ucely mi Zapp uplne staci a najma sa s nim lahucko jazdi,jednou rukou v pohode+je naozaj priestranny,G. nie je drobec (na cez 85 cm a cez 12 kg) a ma v nom poriadnu rezervu.

@weiya no katastrofa ti robosi.Nam plastove okna nesli po 2,5 rokoch vobec otvorit,klesli strasne,tak sme volali majitela firmy,prisiel a priznal,ze tam zabudli dat nejake vystuze a to sklo v okne lietalo,kleslo a preto neslo okno otvorit.Tak to opravili a uz je fajn.Dufam,ze navzdy 🙂

bobocka
25. nov 2010

@weiya @lujsa kocky to je hrozne s tymi robosmi.my ked sme byt kupili,tak sme vsade chceli nove stierky(tie hrudkove ,nie hladke-tie praskaju)a vymalovat na bielo.vtedy sme boli este v uk,tak sme chceli cez dovolenku robosov zohnat a potom by uz svokra dala na vsetko pozor.no zavolali sme jedneho chlapa a on to poprezeral(3 izbovy byt,dakych 72mstvorcovych ci kolko mame.neviem.okolo 70) a on,ze 60 000 stierka a malovanie na bielo!!!!!tak som na neho pozrela,ze ci ma vsetkych doma.si myslel,ze mladi,sprosti,v anglicku su,tak vyzdimam z nich co sa da.no sa preratal.potom sme zohnali ineho chlapa a on,ze do 30 000 sa v pohode zmestime.nakoniec si vypytal 24 000 a este aj balkon nam namalovel,co farba zvysila.svokra chodila do bytu,ze bude treba riadit po nich a nic.podlahy krasne umyte,ani zrnko prachu. a jedlo si sami nosili.no ja som bola nadmieru spokojna 🙂ked si predstavim,ze by sme dali peniaze tomu prvemu zdieracovi,tak mi je az zle z toho.

weiya
25. nov 2010

@lujsa to je sila :-/

zas my by sme kocik s polohovanim ani nepotrebovali,mala v kociku zaspi fakt len vynimocne,ked cely den nespala,po dvoch hodinach jazdy v kociku to vzala a zaspala,tak som ju nalezato dala,ale to bolo fakt raz za posledne styri mrsiace 🙂

weiya
25. nov 2010

@bobocka boze,sa chcel nabalit na vas,nasi robosi po sebe taky bordel ponechavali,ze skoda reci,zo skrine si spravili odkladaci stol,skrina isla potom pri kontajnere co sa ani vydrhnut nedala...

kathynka
25. nov 2010

ja som dnes ani s yoanom nebola, som bola s jeho tatkom az daleko v namestove, som mu sla tlmocit na stretko s potencialnym klientom, takze ani neviem jak sa drobec ma...akurat viem, ze mu mala clarisse dnes v plane kupit nocnicek a ze zacneme robit pokusy, kedze vieme, kedy kaka, tak aby sme to vyuzili...tak uvidim ako to zajtra dopadne, asi to bude sranda velika 😀

luppita
25. nov 2010

@lujsa sper, gratulujem k stolickam drobcovi 🙂 u nas to bolo podobne, teraz cakam jak na spasenie ci sa ukazu dolne dvojky, niako si davaju nacas ☹
nakoniec neprisli dnes koli oknu, vraj zajtra, tak dufam, ze neklamu inak v pondelok budu traktory padat 😠 joj toto si mi nemala ani vraviet, ja mam plan prerabania bytu, kompletka, rozvody, elektrina, jadro, priecky.... proste vsetko a toto ked citam, tak si to urobim radsej sama 😠 😠 😠
@bobocka dobre vyzeraju tie golface 🙂 ja dufam, ze na jar si dam na chrbat rupsak maleho supnem na motorku a ide sa .... ale tebe drobcek aj spinkava v kociku tak mudro vyberaj. simpi naposledy spal v kociku zaciatkom leta 😀

bobocka
25. nov 2010

no ja teraz fakt len prieskum robim.este sa nad danymi kocikmi az tak vela nezamyslam,len sledujem ceny a to polohovanie,prislusenstvo ale teraz hlavne aj to ako vyzeraju 😉 golfac fakt takmer o pol roka budeme kupovat,dovtedy sa moze kadeco zmenit,mozno maly uz nebude chciet byt v kociku,alebo zu nebude chciet spavat v kociku...uvidi sa.
teraz mi cez den spi iba v kociku.zacalo to letom.odkedy je pekne vonku,tak maly spi len v kociku cez den. a to je uz skoro polroka.sa fakt desim toho,ze teraz pride fakt hnusna zima a nie vzdy sa bude dat ist s malym von,tak co ja s nim doma porobim,ako ho uspim.fakt sa toho bojim.my mame teraz taky rezim,ze vstavame okolo deviatej desiatej (dnes pre istotu o tristvrte na dvanast 😀 -to som uz ani ranajky neriesila,rovno sme obed dali),no ale ked vstaneme do desiatej,tak ranajkujeme,hrame sa,potom okolo jednej je obed a okolo druhej ideme von a to misko spi v kociku(vlastne cele kocikovanie prespi) a ked sa zobudi-vacsinou okolo stvrtej,tak ideme domov,dame ovocie,potom sa hrame,okolo pol osmej je jogurt a syrova tycinka a okolo pol deviatej az deviatej spi.dnes to bola vynimka,kedze tak dlho doobeda spal,tak poobede uz nespal a vecer siel spat o osmej.na jar budem chciet byt s nim co najviac von.ja dufam,ze este golfac bude chciet.podla mna je golfac super,ked clovek ide aj niekam na vylet-zoo napr-dieta tolko nevydrzi chodit.mam kamaratku co sa teraz do pariza prestahovala -jej muz je futbalista a tam hra teraz,no a maju 4 rocnu dceru a boli pozerat pamiatky v parizi a versailles a mala bola v golfaci.aj ked ma 4 roky,proste nevydrzala tolko chodit.akoze bola riadne vyrastena na ten golfac,ale aspon neplakala,ze ju z tolkeho chodenia nozicky boli a rodicia si mohli popozerat co chceli.no vsak hovorim,uvidim co na jar bude.pri detoch clovek nikdy nevie. 😀

luppita
25. nov 2010

@bobocka ja akurat brazdim po nete a hladam echt zimne kompinezky, dnes bolo uz riadne zima vonku a nasnezit moze zo dna na den a zistila som , ze nie som vobec pripravena na to ☹ cizmicky letim kupit v sobotu, este stale nosime take jesenne prechodne, ale mam pocit, ze uz nestacia, brrrbrrrbrrr

luppita
25. nov 2010

@bobocka mi sme v taliansku na promenade videli aj asi 6 rocne deti v kocikoch.... sedeli spokojne a rodicia behali mestoma po obchodoch a pohoda, aj ked to vyzeralo riadne smiesne 🙂

bobocka
25. nov 2010

@luppita ja som tiez chcela kombinezku,no volala mi kamaratka ,co nam vtedy doniesla tie puma vecicky pre maleho,ze ma pre nas aj puma kombinezu a dalsiu supravu .ja ani neviem ako sa jej ma podakovat.strasne zlata.musim na to davat pozor a ked ona bude mat syna,tak jej to supnem naspat 😉 tak tento vikend by mala prist(ona zije v ba),tak uvidim ze ake to bude. a podla toho sa zariadim.zatial mame oteplovacky a bundicku a ak tato kombineza bude dobra,tak nemam co riesit 🙂 lenze velkost je 9-12 mesiacov.ale aj ta zimna bunda co ma je 9-12 a je mu stale dobra.akoze o 2 mesiace uz nebude,ale teraz je fajn.a tie teplakove supravy bude mat maly do 2 rokov iste aj ked su 9-12.tie su nejake povacsie.tak uvidim ako toto sadne malemu 🙂 a topanocky ja este neriesim.odkladam to stale ☹ mame doma 21 po bratrancovi (este ich nenosi,stale ma tie svoje reeboky renisky )a tie poriadne zimne ideme kupit po najblizsom rp.svokra nam dala 20 na topanocky,tak my zbytok doplatime a kupime poriadne gorace,v batovi maju fajne za dakcch45-50euri.tak so svokrinou pomocou to nevyjde az tak vela.

luppita
26. nov 2010

@bobocka tak to mas super kamosku 🙂 mne sa uz na obyckove tenisky zda zima 😉 tiez chcem ist kuk v sobotu asi ku batovi, alebo do daichmanu... neviem proste musim niake splasit. dnes som bola tu u nas a nic moc nemjau v jednej lekarni som nasla superovske, ale vsetky OK cisla vypredane, ostali im 19tky a potom az 23ky 😠 😠 😠 a vraj uz ani objednat nevedia.... ale tie boli fjnove proretika , ohybne, makkucke, zateplene, nepremokave... no proste mnam a aj cena bola ok niakych 29 euro, len skoda, ze nemaju nase cislo ☹

joooj ale je hodim, idem spat, inak budem zajtra nepouzitelna dlhoooooooooo

bobocka
26. nov 2010

@luppita no veru.zlata moja kamaratka 🙂 je pravda,ze na tenisky je uz zima,no my ked sme vonku,tak je maly vo fusaku a tam su mu tenisky super.aspon nema spotenu nozicku v tom 🙂 inak aj ja sa desim toho,ze ked budem chciet malemu kupit zimne topanky,tak akurat cislo mat nebudu. 😖 ale teraz nam nevyjde topanky kupovat.musim pockat na tu dalsiu rp,lebo teraz v sobotu ideme tie dvere na obyvacku kupit a potom zas budeme krkat az do vyplaty. a bobco ma vyplatu 2 dni po mojom rp,takze ziadna slava .no dufamz,e potom nejake kupime.v sobotu ideme kupit malemu aj topanocky na doma,lenbo ma 20tky a su mu uz fakt na fest.bola by som uz teraz sla kupit,no bobco ma nechal bez penazi a je v ba,takze ziaden shopping pre mna ☹

luppita
26. nov 2010

@weiya tebe uz sa zase dari spat? kde si sa flakala vcera v noci? 😀 ja som nemohla spat a bobo je bez boba ☹ tak sme tu sedeli 🙂

weiya
26. nov 2010

@luppita vcera som nemohla veru zaspa,isla som o 12a do dvoch som do stropu kukala,ale bola som nasr... na volaco,inac sa mi uz celkom dari 🙂 len k pc som sa uz dostat nemohla,lebo mm spal na gauci v obyvke a do spalne som si ho zobrat nemohla,by som natalku zobudila 😀 inac by som tu aj ja s vami sedela 🙂

lujsa
26. nov 2010

@bobocka jeeej,Bobo,to je naozaj zlata kamoska 😵 Snad bude ta kombineza velkostne dobra,lebo je to uzasny darcek.A s golfacom mas pravdu,aj ja som ho kupila preto,ze ak by sme aj niekam cestovali,ci uz na dovolenku,alebo inam-na nakupy,tak nezaberie skoro ziadne miesto v aute.MA aj tasku do lietadla,takze ak sa stal zazrak a isli sme k moru,iste si ho vezmem,videla som v nom sediet aj 4-5 rocne deti a v pohode.Presne ako pises,dietatko aspon nohy nebolia.Inak-tie Reeboky ste pekne ponosili,nam vydrzali 3 tyzdne.
S tou prerabkou mas uplnu pravdu,niektori robosi nemaju chrbtovu kost.Ked nasim svokrovcom stavali dom a nechali ich tam samych,tak dokonca kradli-zmizla bateria vodovodna,dokonca kava 😕a vselico ine.Hlavne,ze ta kava bola pre nich.NAkoniec aj nam byt prerabal sikovny chlap,bol sice drahy,ale tiez po sebe upratal kazdy den.Akurat,ze drobnosti uz nedorobil-navrtanie vesiakov na uteraky do kupelne,hacikov na zrkadlo a pod,ale to preto,ze sa mu vyskytla dalsia velka zakazka a nas zobral medzi tym.

@weiya prosim ta,tu bundu a oteplovacky,co si kupovala v Kauflande-da sa Natalke bunda zazipsovat az uplne hore?Lebo nasmu G. nie,je to dost vysoky stojacik a skrtilo by ho to.Nevadi to,lebo sa da zazipsovat uplne po krk,ako nasa druha bunda,tak mu tam dam sal a bude.Len ten sal musim kupit 😀

@luppita neboj nic,ked budete robosom pozerat na prsty,tak vas neoklamu.Nam vsetky chyby spravili vtedy,ked MM musel na hodinku-dve odbehnut.Hned robili blbosti.A veru,zozimilo sa.Vcera som uz vytiahla pre drobca zimne topanocky,ale mame len take clenkove,nie vysoke.Ale doteraz nosil ani nie prechodne,ale celorocnele- koza z vonka aj z vnutra,takze nie su teple,ale v ponozkach a pancuskach mal teplu nozicku.

My sme na zimu pripraveni-drobec ma dvoje oteplovacky a dve bundy.Tie nahradne som mu kupila v Kauflande,ako
@weiya bunda stala 10 eur,oteplovacky tiez a je to poriadne teple,ze na sanky by som asi dala toto nahradne oblecko a nie to,co mame hlavne.AJ oteplovacky su cele podsite hrubym flisom,takze su teplejsie,ako tie klasicke.Namiesto salov mame nakrcniky,ale sal je teplejsi,lebo sa da vyssie uviazat,tak musim nejaky kupit.

weiya
26. nov 2010

@lujsa vies co uz si ani nepamatam len raz som jej ju skusala,neviem ani ci som jej ju dopla az hore,ale natalke idu zapat vsetky bundy az pd krk,ale strasne tazko,viem ze ju neskrtia ale tazko to ide,moj muz to ani nevie...co sme mali vestu na jesen,tu sme vobec nedopali az hore...

lupena
26. nov 2010

@tinnka9 tak to máte tiež super. my to máme u nás tiež skoro cez cestu.. fuu.. neviem si predstaviť, že by mal muž od nás odísť niekam do zahraničia... ale zas človek v živote musí robiť veľa vecí, ktoré si momentálne nevie predstaviť...
@petraas to je super, že je z toho toľko šťavy.. ja si pamätám, že sme mali kedysi doma odšťavovač a bol z toho akurát dobrý bordel a málo džúsu, tak sme ho nepužívali
@lujsa Ty kokso vy už máte riadne veľa zubov. Tak to už naozaj môže hrýzť pomaly všetko... neviem či si odpísala aké je to meno, alebo som to prehliadla...
@luppita aké

kathynka
26. nov 2010

@bobocka fakt super kamoska 🙂 clarisse uz yoanovi kupila zimne boticky...take jak snehulky, dole su hnede, hore modre, vnutri je kozusinka...a stali nejakych 20e vo france...a nekup to 🙂 este capicu riesime, bo chceme taku s usankami po boku...inak, yoan je tiez zvyknuty spavat vonku v kociku...ale dnes doobeda nezaspal, aj sa v poho naobedoval bez naznaku unavy, ale kol 14tej, ked vsetci odisli z domu, tak som ho len skusila dat v izbicke do kocika a do 5min spal...a v klude som ho prelozila do postielky, aby mal viac miesta...mozno aj s miskom ti to tak pojde...
tak dnes kupila clarisse serblik, taky obycajny jednoduchy - modry s kacickou na opierke...akoze kakanie sme zmeskali a yoan navyse zle pochopil funkciu nocnika, kedze ho povazuje za hracku a chodi s nim kade-tade 🙂
boli sme dnes pozriet na vianocne trhy aj s frajerkou terezkou, tak sme deti aj vypustili, zatancovali si na vianocne koledy 🙂

lupena
26. nov 2010

@bobocka inak mm ma vysmial s tými náramkami, že mi taký upletie.. 😝

tinnka9
26. nov 2010

@kathynka ja sa uz tiez tesim na vianocne trhy u nas 🙂 , ta super atmosfera, varene vinko, mam velmi rada vianoce 😉 (nie kvoli tomu vinu 😀 😀 😀 , tak celkovo).
ja som nasho posadila na nocnik presne 2x. ale kedze on ma vrtulu v zadku, vydrzal tam asi 3sekundy, tak ani nemal moznost zistit, ze naco sa to vobec pouziva 🙂.
@lupena my sme ten odchod do VB nebrali nejak tragicky - dalo sa to zvladnut 😉. ale je pravda, ze ja som s malym odisla na ten rok k nasim. keby som zostala sama, neviem, ako by som to zvladla, hlavne psychicky.
inak nas najmensi ma zas sople - noc hrozna, stale sa prehadzoval a mrncal. kazdy mesiac ma nadchu, ja neviem, ci to moze byt tymi zubami... teraz idu 3stolicky, ale velmi pomaly, 2 uz vyse mesiaca, a stale nie su uplne prerezane ☹ . som zvedava, dokedy sa budeme takto trapit 🙄 .
budeme - mat "perny" vikend, starsi oslavuje, takze zajtra aj nedela zas "v jednom kole".

lupena
26. nov 2010

@tinnka9 som Ti odpísala, ale dáko sa to nezobrazilo.. pýtala som sa, či nedávaš malému dáke vitamíny,keď býva tak často nachladnutý.. ja dávam malému c-čko.. ale len vtedy keď zje v ten deň málo vitamínov.. a dávam mu ho len teraz keď všade zúri chrípka...no a s tou VB.. ja by som to asi "nezvládla".. tak jasné, že vydržať sa dá všetko.. No ale k našim by som sa neodsťahovala... Teda nemám nič proti nim. Mám s nimi super vzťah, ale každý máme už zaužívaný svoj chod domácnosti.. no teda nemyslím na nič konkrétne, ale proste doma si robím všetko po svojom, kedy chcem a ako chcem.. a rodičia sú vždy len rodičia...🙂

lupena
26. nov 2010

@tinnka9 no a nezávidím Ti to "jedno kolo".. ja idem mamine na oslavu, takže budem v pozícii návštevy..🙂 ale jasné,a že jej pomôžem, keď bude treba

bobocka
26. nov 2010

@tinnka9 ☹ fuha,tak asi budes mat co robit,aj oslava aj sopliky ☹.ale to zvladnes.tie sopliky vraj mozu byt pri prerezavani zubkov.mne krciarka povedala,ze do dvoch rokov to mam cakat.inak nam ten fenistyl zazracne zabral.3x som mu ho dala (nie 12 kv ale iba 8kv) a super.sme bez soplikov.tak teraz neviem ci sa mam radovat,alebo ci je to signal,ze drobec bude alergik ,ked mu fenistyl zabral a nasivin nie 😒 .kazdopadne ti drzim palce 😉
@kathynka no veru nekup tek lacne 🙂 my sme dnes boli u batu a v deichmanne a nakoniec sme kupili miskovi papucky u batu.boli o 3 euri drahsie nez v deichmanne,no su podstatne pevnejsie,tak som rada.21tky.a zimne topanocky som pozerala len tak bajockom,no mali kadejake,no velkosti nicpravda ☹ .uvidime co bude o 3 tyzdne.dufam,ze potom daco kupim.lebo ma inak slak trafi.bobco bol teraz v ba a bol aj na vasich vianocnych trhoch a bol nadseny.vraj krasne to tam mate 😉 a bol aj v h&m a tam maju vraj paradnu baranicu,tak sa chodte pozriet,mozno nieco yoanitovi kupite a pozeral aj tie povestne rukavicky co sme tu rozoberali a mai len 74/80 a bobco si nebol isty,tak cih nezobral.ma skoro slak trafil,no co uz teraz 😒 .som to chcela tak,ze ich kupi,skusime malemu a ak by mu neboli,tak dam kamaratovi,co ide v pondelok do ba a ten by to uz za daco vymenil.nic to,budem musiet u nas zhanat 😝
@lupena ze zdravim manzela optimistu

lupena
26. nov 2010

dnes sme sa fotili na yamahe..🙂

lupena
26. nov 2010

@bobocka hm.. úplne sa na mne smial... že revolučná novinka, ale je aj kovový, aj gumenný, aj neviem aký. Ale ja si z toho nič nerobím. On neverí vôbec na takéto veci..Miško máva ako často soplíky, že si skúšala ten fenistil?

weiya
26. nov 2010

@tinnka9 skore uzdravenie matuskovi 🙂 a nech sa mu uz tie nestastne zubky prerezu 🙂
@lupena krasne fotky,hlavne tie ciernobiele 🙂
neviem,ja tiez na taketo "zazracne" veci moc neverim , najviac ma vsak dojala,taka ta vanicka masazna alebo take nieco na nohy,ze v tom ked si nhy macas tak vyjdu s teba vsetky skodlliviny 😀 a nakoniec sa zistilo,ze je robena tak aby tam vznikla nejaka chemicka reakcia,tej vanicky s vodou a zelezom ci cim to a to vlastne farbilo vodu na hnedo-to akoze tie skodliviny... ale tak @bobocka bobo ved za skusku nic nedate,ked pomoze bude dobre 🙂 a ked nie,nic sa nedeje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre