V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

luppita
2. dec 2010

@bobocka ale bobo, preco tak nadavas na sneh, ja sa z neho moc tesim a simpi tiez, vcera sme sa zababusili a isli sme sa sankovat a parada, maly sedel na sankach spokojny, aj v snehu sa valal a nadseny.... podla mna sneh patri aj do mesta, ved kde by sme sa mi na hory dostali, tento rok isto nie, ale dufam ze ten buduci hej, sme s drahym nadseny snowboardisti.... aj drobcovi chcem casom zohnat bord taky mini som raz videla a parada 🙂

u nas je to s obliekanim ok, ked poviem malmu ze ideme von, bezi pre bity a necha sa rychlo poobliekat.... aj ked kym na neho narvem vsetky tie vrstvy tak som riadne spotena, dnes najprv poobliekam rychlo jeho a az potom seba, len aby zase on nebol spoteny kym tu bude na mna cakat.... no musime sa niako zosinchronizovat, ved mame este celu zimu pred sebou 🙂
mi mame zatial len tenke rukavice, davam mu dvoje tenke na seba a super, vcera uplne v poho a to sa hral so snehom furt.... nechcem teraz kupovat, lebo mam objednanu kombinezu a k nej su aj sustakove, nepremokave rukavice, uz sa neviem dockat. 😀 😀 😀

joj tesim sa von, akurat sa ideme poobliekat a sup na sanky, je to fakt zabava 🙂

ewwe
2. dec 2010

cauko baby, mala som zavireny pc cely tyzden bol v oprave, uz ste mi chybali 🙂

luppita
2. dec 2010

@ewwe jejo tak vitaj v klube zavirenych 😀 a to sa komu podarilo, u nas za to mohol tata 😝

bobocka
2. dec 2010

@luppita joj,ja zimu nemam rada.ja sa radej potim ako mrznem 😀 aj moj bobco je vasnivy snowboarder(ci snowboardista? neviem ako sa to spravne vysklonuje 😀 ),no kedze mam bobco pochramane kolena,tak sa tuto sezonu na dosku nedostane a teda budeme na sneh nadavat spolu 😀
@ewwe sa mi hned nezdalo,ze nepises.tak vitaj spat mamina 😉 aj ty si nam chybala 🙂 a ako sa ti podarilo zavirovat comp? neotvorila si nieco na fcbk? mne teraz prisli dva spamy na fcbk mail akoze od mojich kamaratov.no bolo to od kamaratov,s ktorymi nie som v castom kontakte,tak sa mi to hned nezdalo.som im napisala,ze co to je,ze to otvorit nechcem a oni mi napisali spat,ze dobre,ze to neotvaram,ze je to virus. a aj druha moja kamaratka ma teraz comp v oprave koli tomu,ze otvorila nejaku fcbk spravu a bol to virus.treba dat na to pozor kocky.vzdy ked pride priloha na mail,treba tomu dotycnemu napisat,ze ci to skutocne posielal a co to je.
@ewwe @luppita a vy nemate antivirovy?ja mam avg 9.0 je to zadarmo antivirovy,len si ho stiahnete a mate na rok a on ma nepusta vobec taketo veci otvarat.velmi dobry antivirovy a zadara.si ho stiahnite ak ho nemate.vrelo odporucam 😉

gabinka79
2. dec 2010

@luppita ja som tiež mokrá, kým vytrepeme von. A včera to bola bomba. Celá spotená sa vytrepem s malou do chodby bytovky (kde máme kočiar), nasúkam ju do fusaka, zababuším a keď celá natešená potlačím kočiar, že vyrážame von, tak zistím, že máme mäkké koleso. Nechcite vedieť, čo sa mi preháňalo hlavou... 😖

petraas
2. dec 2010

@bobocka no neboli ak myslis tie co sme sem aj foto davali....mali sice skoro take rovnake len boli troska dlhsie a boli palciaky ale najmensie cislo bolo 86 a to bolo Sofinke dost velke.

lujsa
2. dec 2010

Nas drobec sa nastastie obliect da,pretoze sa tesi von,nerobi zatial ziadne drahoty.Ja som schavlne nekupovala overal,ale oteplovacky a bundu,to sa jednoduchsie oblieka a ani nezbada rozdiel medzi oteplovackami a nohavicami,co nosi teraz.Baby,vy uz do kocikov nosite fusak?Musim aj ja vytiahnut,len mi potom robi starost,ako ho obliect,ked on chce aj chodit.Ako to riesite?

@kathynka presne ten fusak mame asi aj my-Kaiser ma 2 typy,ale na fotke sa rozlisit nedaju.NA jeden typ nam predavac povedal,ze vnutro zozmolkavie,ten druhy,co mame my vraj nezozmolkavie a je aj jemnejsi.Mame cierny s bledomodrym flisom,ale este sme ho nevyskusali,minuly rok sme mali ine fusaky,kratsie-do vanicky.Nie je v nom Yoanovi teplo?

Baby,tak plackanicu zo snehu neznasam aj ja.My zijeme na sidlisku na kopci,takze musim vyst vonku po schodoch,aby som sa dostala tam,kam chcem.A su to hnusne,krive,rozbite,komunisticke schody,ktore sa strasne smykaju,sama mam problem po nich vyst a teraz s kocikom,alebo drobcom na rukach mam dost.Takze mam sice sneh rada,ale momentalne mi vyhovuju suche chodniky.

lujsa
2. dec 2010

@ewwe vitaj naspat.

Na FB veru chodili linky na virusy,ale ked vidim,ze ma link priponu exe,neotvrama ani za nic.To je iste virus.

tinnka9
2. dec 2010

@lujsa my mame kaiser, urcite si pamatas 😉. my ho uz pouzivame nejaky ten tyzden, drobcovi je v nom teplucko, ale zas nie tak, aby bol spoteny 🙂 . on ma ale ruky stale ladove 😒 .

bobocka
2. dec 2010

@petraas no som veeelmi zvedava s cim ten kamarat domov pride 😀 teraz uz s tym nic nenarobim.uz je to kupene.asi-nevolala som s nim.no kazdopadne bude zajtra prekvapko 😀
@lujsa no my sme vo fusaku uz aspon 2 tyzdne.mne misko vonku v kociku vacsinou spi a kedze sa ani nehybe ked spinka,tak sa nema ani ako zahriat,tak preto som fusak vytiahla.kym bolo este teplejsie,tak do 6-7stupnov,tak mal len ponozky a tenke rifle,nech sa zas nespoti a teraz mu davam uz tenke pancusky do fusaku.hrube frote pancuky dam len do kombinezy 😉 .tenke do fusaku musia stacit.mne misko vonku velmi nechodi.teda by som povedala,ze vobec.iba ked sme v sc.dnes som to spravila tak,ze som mu dala obed,teraz spinka a ked sa zobudi,tak pojdem s nim von,ale bez kocika,len tak za ruku na nejaku hodinku,pockame vonku tatina a pojdeme domov.v tychto zimach podla mna nemusi byt dieta vela vonku.hodinka staci.hlavne,ze je von. v lete sme chodili na niekolko hodin von,v podstate sme cele dni vonku travili,no takto v zime to nehrozi.poprve nechcem aby prechladol a po druhe pre mna je aj 5 minut vonku v tom mraze ako za trest 😀 viem presne o com hovoris,ked nadavas na sidliskove chodniky. v zime je to strach a hroza s kocikom ist.ja mam stasie,ze ten nas graco ma super kolieska,fakt sa s nim v snehu dobre manevruje 😉 inak ja som kupila fusak co je z vonku cokoladkovy-svetlo hnedy-taky sa nam ku kociku najlepsie hodi a uplne najviac sa tesim,ze ten flis je neuveritelne jemnunky a teply a hlavne tmavy,takze aj keby bol zaspineny,tak to nevidno 😉 a dole pri nozickach je sustakovy,takze ak ma drobec(teda bude mat) mokre nozicky,tak to nevadi 😉

bobocka
2. dec 2010

@tinnka9 a rukavicky mu nedavas-resp nechce ich mat?misko ma len tie tenucke teraz a ma ruky vonku uplne horuce.z toho fusaku ma pekne zohriate cele telo a teda aj rucicky mu ostavaju teple.minule sa mi zobudil,ked som bola od nasho domu asi 45min,tak som trielila domov,misko mal len tenucke rukavicky a jasne,ze rucicky mal z fusaku vonku.ja som mala hrube flysove rukavice a prsty som si necitila,strasne boli skrehnute a jeho rucicky boli horuce. 😉 som bola riadne z toho prekvapena 🙂 ale pozitivne 🙂

luppita
2. dec 2010

@bobocka mali sme nejaky antivirak, ale nezachytil to, dokonca to ani nevedel najst v PC ked sme ho spustili aby nasiel chybu... ☹ kamos nam cely comp preinstaloval, ani neriesil , ze by to hladal, kde sa ten vir schoval.... a teraz mame, vlastne ani neviem aky antivir mame, ale isto tam niaky nainstaloval, ked mi vybehne ikoka, ze ho mam aktualizovat, tak mozem potom stiahnut ten co mas ty. 🙂
@lujsa ja fusak nema, ani nebudem kupovat a malemu davam do kocika deku, taku hrubsiu, on mi tam aj tak neobsedi a furt len hopa hopa hopa..... takze radsej ho naobliekam aby mohol behat....

dnes sme boli doobeda vonku so sankami (konecne som kupila aj operadlo, este nam ho musi tata namontovat) a maly dosiel domov taky zniceny , ze spi od 11:30 a este nevstal. 😀

hej je lepsie ked v mestach sneh nie je, to je pravda, aj koli soferom, aj koli mamickam s kocikmi...ale ja si uzivam sanky, tak sa proste tesim, aj ked tiez som typ co sa radsej poti a milujem ked je vonku 30 stupnov, ale aj toto sa mi paci, clapaknice neznasam, bud nech je sucho, alebo kopa snehu..... 😝 😝 😝

bobocka
2. dec 2010

@luppita http://free.avg.com/us-en/download-avg-anti-vir...
http://techblissonline.com/avg-free-2011/
http://www.avg.com/sk-sk/home-small-office-secu...

na tom prvom sa to da stiahnut.ono je vzdy najprv mesacna skusobna a po mesiaci sa ta opyta,ze si to chces na stalo.aspon tak som to ja myslim mala.stiahla som to dakedy v aprili,tak si to uz moc nepamatam.ale ja som veeelmo spokojna.akoze mas a j lepsie verzie,tie co su uz platene,ale podla mna na normalne surfovanie na nete tento staci.ja pozeram filmy na nete,youtube,fcbk,konika,hocijake stranky...jedine co nerobim je,ze nestahujem.stahuje bobco ak treba.on ma firemny comp osetreny riadne dobrym antivirovym,takze tam sa nie je coho bat 🙂 ono avg kazdy rok vylepsuje svoje antiviraky,ja som zacala na avg8.5,rok na tom som si stiahla avg 9.0 a buduci rok ide byt avg10.

luppita
2. dec 2010

@bobocka diki 🙂

bobocka
2. dec 2010

@luppita za malicko.inak je to super,lebo vzdy ked je nieco podozrive,tak ti ukaze,ze ta cez to proste nepusti.jednoducho to neotvoris.co je len dobre. a niekedy mi ukaze,ze je to veliky risk to otvorit (ak daco podozrive otvaram) tak mi zacne blikat vsetko na cerveno a dalej to nepusti.proste len sipka dozadu a basta 🙂 ja som velmi spokojna 🙂

lujsa
2. dec 2010

@bobocka ja davam,aj ked ide za ruku len tenke pancusky.Tie hrube neviem kedy vytiahnem,nejako s tym otalam,ale asi by som vecer uz aj mohla 😀 My mame sportak dobry,vyborne kolesa ma-bezudrzbove,takze defekt sa do nich dostat neda,su velke (ako nafukovacie)a hlavne hrube-mozu mat tak 5 cm hrubku,to velmi pomaha v snehu.TAkze na toto sa nestazujem,len na tie schody-ja by som sa potrebovala jednou rukou drzat zabradlia,strasne sa smykaju,ale to sa neda,ked po nich musim vytiahnut kocik.V lete je to pohoda,ale teraz 😠
Ja som tento tyzden s kocikom vonku nebola,chodime tu okolo baraku za rucicku,len keby sme sa vedeli dohodnut kam.On chce do mlak,do blata,ja chcem po chodniku,takze obcas ho musim usmernit 😀 Kocikom chodime len ked ideme autom,cca -kazdy druhy den,to zaparkujem niekde v obchodnom centre,trosku pochodime po okoli,potom ideme do detskeho kutika a naspat do auta s kocikom,lebo uz je unaveny.
Inak-aj ja mam taky vyhrazny antivirak,co ma upozornuje na nebezpecne veci.Ani neviem,ci je to tiez avg,mne ho odporucil MM,stiahol ho a ja zabudam aktualizovat.Musim sa polepsit 😀

@tinnka9 pamatam,pamatam,vdaka tebe som si ho kupila,ja nerozhodna osoba 😀 A ako do neho maleho obliekas?

bobocka
2. dec 2010

@lujsa nafukovacie kolieska? som ani netusila,ze take su 😀 a aj teraz gabinka79 sa rozculovala,ze mala sfuknute koleso.ja som sa vooobec takymito vecami nezaoberala ked som kocik kupovala,ja som fakt riesila len dizajn a ci ma autosedacku 😀 .a fakt musim poklepat-mala som stastie celkom 😉 nase kolieska su taketo http://common2.csnimages.com/lf/8/hash/85/22122...

lujsa
2. dec 2010

@bobocka ja som tiez najskor riesila dizajn,aaale nakoniec som si stanovila poziadavky-aby mal kvalitne,velke kolesa do terenu,velku vanicku,bezpecnu autosedacku a na sportak-aby sa dal otocit proti smeru jazdy a dal sa dat uplne do lahu a uplne do sedu a aby nebol maly.No a ziaden pekny kocik nesplnal tieto poziadavky,mne sa pacili take scifi kociky,Tak som ustupila dizajnu a kupila Teutoniu Spirit S3,sportak sa mi dizajnovo moc nepacil,ale je vyborny.Ma odpruzene vsetky 3 kolesa,co mal vtedy ako jedina trojkolka,fantasticke kolesa do terenu,takze na tomto terene je to k nezaplateniu.Kamoska ma kolesa nafukovacie a musi davat velky pozor,aby nepresla po crepinach,ked niekde su,inak by mala defekt.Ale zas lepsie ako male kolesa,tie mala predtym isla z malej vyhrkat dusu+v snehu sa namakala poriadne.

Toto je konstrukcia nasho kocika a my mame tie kolieska v ramceku,dali sa vybrat z dvoch typov.
http://www.babyrenka.cz/kocarky-teutonia/kocark...

lujsa
2. dec 2010

@bobocka ja som tiez najskor riesila dizajn,aaale nakoniec som si stanovila poziadavky-aby mal kvalitne,velke kolesa do terenu,velku vanicku,bezpecnu autosedacku a na sportak-aby sa dal otocit proti smeru jazdy a dal sa dat uplne do lahu a uplne do sedu a aby nebol maly.No a ziaden pekny kocik nesplnal tieto poziadavky,mne sa pacili take scifi kociky,Tak som ustupila dizajnu a kupila Teutoniu Spirit S3,sportak sa mi dizajnovo moc nepacil,ale je vyborny.Ma odpruzene vsetky 3 kolesa,co mal vtedy ako jedina trojkolka,fantasticke kolesa do terenu,takze na tomto terene je to k nezaplateniu.Kamoska ma kolesa nafukovacie a musi davat velky pozor,aby nepresla po crepinach,ked niekde su,inak by mala defekt.Ale zas lepsie ako male kolesa,tie mala predtym isla z malej vyhrkat dusu+v snehu sa namakala poriadne.

Toto je konstrukcia nasho kocika a my mame tie kolieska v ramceku,dali sa vybrat z dvoch typov.
http://www.babyrenka.cz/kocarky-teutonia/kocark...

lujsa
2. dec 2010

@bobocka odoslalo mi to 2x.Nechodi sa ti s dvojitymi kolieskami tazko v snehu?Lebo vacsinou pocuvam,ze je to makacka,ze sa snah zachytava medzi tie kolieska.

weiya
2. dec 2010

@lujsa
@bobocka no tak o defektoch by som vam mohla napisat aj knihu 😀

kathynka
2. dec 2010

@lujsa my sme ten fusak mali dnes prvykrat vonku...ale som ho kontrolovala, ci sa moc nepoti, ale myslim, ze to bola pohoda...zas az tolko naobliekany nebol...hlavne bez pancuch, co bude aj celu zimu, takze je celkom fajn, ze ma ten fusak..no my mame zrejme ten, co ti hovoril predavac, ze sa zmolka...vychadzal o 10e lacnejsie, tak sme vzali proste ten...a my rukavice furt otras...tak sa aspon snazim ich strkat do toho fusaku, dnes ich tam pekne drzal, jak taka malinka kuklicka vyzeral 🙂
cele doobeda sme boli vonku s terezkou dnes, presli sme sa pri nakupnom centre, pak sme sli do kaviarne, pak sli deticky na vlacik sa povozit a este tancovali pred takymi ladovymi medvedmi, co je v tom centre ako vianocna vyzdoba a ked sa to stlaci, tak 4 obrovske medvede zacnu tancovat a hrat na hudobnych nastrojoch...nabuduce dam pred tych dvoch krpcov klobuk, podla mna zarobime, sak sa na nich bavilo cele okolie, yoan ma fakt zmysel pre hudbu a strasne zlato tancuje 😀 a po tomto samozrejme zaspal v aute, to uz bolo asi 12.30, ale az tesne pred domom, tak som myslela, ze ho dam proste do postielky a bude tuhy aspon hodinu...no mate vidiet...kym som sa vratila s kocarom z auta, tak yoan stal v postielke a rehotal sa na plne kolo...a bolo mi jasne, ze ho neuspim ani keby som sa hodila o zem...a potom zaspal az 14.30, ked sme sli von...

petraas
2. dec 2010

@lujsa my fusak zatial nedavame lebo mame taky problem ak vy ze Sofi chce väcsinou chodit...davam len deku a nanoznik a zatial to staci...pokym Sofi nebude zima tak ani fusak nevytiahnem kvoli tmu ze chce chodit...musim ju viac obliect a vo fusaku by jej bolo teplo.

k tym koleckam...my mame nafukovacie take vecsie a v predu len jedno dvojite a dobre sa soferuje po snehu...

kathynka
2. dec 2010

holky, ja vam tak zavidim tie vase super kocare s paradnymi koleckami...mna z toho yoanovho peg perega moze akurat tak slak trafit...on ma sice kopec inych vyhod, ale ta co sa tyka jazdenia, tak to je fitness jak vysite...v snehu nemam sancu...aj rozbite chodniky su pre mna utrpenie...aj vyjst na obrubnik nam robi problem...aspon viem, aky kocar si ja nikdy nekupim...

bobocka
2. dec 2010

@lujsa ja som nadsena nasimi kolieskami!!! mne sa fakt sobre v snehu kocikuje a ani raz sa mi nestalo,ze by som mala sneh pomedzi.vobec.ja som praveze rada,ze mam take kolieska ake mam.aj jedna maminka mi tu pisala koli nasmu typu kocika do ip,ze jej vrzga(nemala zaistene kolieska v predu),no nam nevrzga vobec.musi mat nejaky kazovy typ. a ona hovorila,ze mi da vediet,ze ako v snehu, a potom mi pisala,ze zaistila kolieska,ze to uz nevrzga a ze sneh uplna pohodicka.🙂

bobocka
2. dec 2010

@weiya a ty mas tie nafukovacie? no prisaham,ze ja som ani nevedela,ze take su 😀
@kathynka tak zlatuch maly bude tanecnik 🙂 paradicka 😉 a ten peg perego je zly?vsak ja som na neho len dobre.a vyzera fajn.teda fajn....veeeelmi dobre 😉

tinnka9
2. dec 2010

@lujsa pancuchy, rifle, zateplene topanky, hore body-tielko, tricko s dlhym, mikinu a zimnu bundu, ciapku, sal. inak na ten kocik, co mate vy, som citala len same dobre recenzie 😉. my sme mali 3-kombinaciu s nafukovacimi kolesami, ale mohla som chodit, po com som chcela, my sme teda defekt nemali ani raz. ja som s nim bola velmi spokojna. jedina vec, co mi vadila a preco som ho nakoniec predala, bola, ze mal siroke rozpatie kolies (bola to trojkolka), a my mame uzke vchodove dvere - dvojkridlove, tak som musela aj to druhe kridlo vzdy otvarat 😖, co mi po case zacalo dost liezt na nervy.
@bobocka davam aj rukavice, ale ruky ma tak akurat, urcite nie horuce 😉 . lenze on v kociku vacsinou zuje rozok alebo tycinky, tak je, samozrejme, bez rukavic, a vtedy ich ma uplne ladove. ale celkovo je v poslednej dobe v kociku dost nervozny. neviem, ci mu vadi, ze je naobliekany (v lete sa vydrzal vozit aj 3hodiny), alebo tam uz nechce byt a len by behal 😒 .

weiya
2. dec 2010

@bobocka ano nafukovacie,ja som vedela ze take su,ked sme kocik v predajni vyberali,tak nam rozpraal predajca ake su druhy koliesok,kocikov a tak...ako chodi sa s nim fajn,aj v snehu,ale tolko tych defektov sme si uzili,ze no koniec,ale uz dlho sme nemali...a vidis aka som ja brzda,vybrala som s nafukovacimi ale ze nafukovacie kolieska mozu mat defekt to ma ani vo sne nenapadlo 😀 minuly rok okolo vianoc sme mali v kuse defekt...mm lepil dusu o dusu 🙂 a furt makke kolesa,nakoniec sme kolesa lepsie prezreli a zistili sme ze v dusi je zapichnutymaly ostry drotik,teda pardon v plasti a ten stale robil nove a nove defekty na dusi...dusa sa da kupit normalne v byciklovom obchode,take sa davaju na kary napr... aj nam to tam par razy opravil,ale teda strasne tazko sa domov ide s vyfucanim kolesom... a nafukat sa tiez daju s normalnou pumpou na bycikel,alebo kompresorom,ked je dusa makksia tak nafukame a je 🙂

weiya
2. dec 2010

@tinnka9 aj my mame vo vchode dvokridlove dvere,no cez tie cele neotvorene by sa zadny kocik nezmesti 🙂 uzke su..aaa to otvaranie my uz strasne leze na nervy 😖

kathynka
2. dec 2010

@bobocka no podla mna je peg perego uplne zly...akoze je viac druhov, ale yoan ma pliko p3 a ten je na milu jarmilu...sak pozri (a presne v tomto farebnom prevedeni): http://www.e-bedding-sets.com/product/2/IPPQ28U...
jednak, ze nema rucku vcelku, takze vzdy musim mat obe ruky na kormidlach, inak si robi co chce, alebo nim ani nepohnem...a tie male kolieska su des...
ale napriklad tento peg perego, to je uz ine kafe: http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
rucka vcelku a kolieska vyzeraju ovela lepsie...
uz aby bola aspon jar alebo aby uz yoan nepotreboval kocik...oni ho dostali od starych rodicov, tak to si moc nepomozes...snad pri druhom babatku budu mat nieco lepsie...

ewwe
2. dec 2010

@luppita za virus mohol tato, ked ukazoval nine v pc havkov 😝 antivirak mam, ale asi bol nejaky blby, tak teraz mi dali nejaky lepsi, vraj no uvidim

baby teraz v novinach davali o tom rp a materskej, takze my budeme brat 256€ do 20 mesiaca a potom 190€?

ja ked obliekam ninu tak som tiez spotena ako mys, ale do kombinezy sa oblieka rychlo, hlavne ked jej poviem ze ideme von, donesie aj sama ciapku a aj cizmy, vcera ked snezilo tak kukala jak puk cez okno tak som ju narychlo obliekla a sli sme von len tak na pol hodku, ale moc sa jej nepacilo ked jej sneh padal rovno do tvare, ale hladi na nho fascinovane a ked jej ho dam do ruky tak nechape 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre