• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
Pospec: no to vis, uz to neni co to byvalo, driv jsem vypadala na 14, ted by mi lidi hadali i 20. :grinning:
Tak nase Terka vydrzela dneska rano pod hrazdickou 20 minut. :wink:
21. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasen to je super :slight_smile:
21. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pefektny zraz, skoda, ze ostatne sme tak daleko..... :unamused:
ale ak je niekdo z Trnavy, tak na Vianoce budeme tam... :grinning: :grinning: :grinning:

vsetky mate krasne deti, dokonca sa mi vela z nich podoba na nasho Dominika :grinning:, Kasenka, ano, maly vyzeral ako ufonik alebo skriatok na krste - kupila som mu capicu speci na tuto prilezitost a v den krstu som zistila, ze mu je mala :angry:

maly normalne vobec nechce spavat cez den doma a teraz som bola v sprche a manzel babysittuje a pridem do spalne a oni obaja spia na posteli a uz vyse hodiny...

dnes si idem konecne kupit odsavacku, ale iba rucnu, kedze mienim odsavat iba raz v noci. on uz casto papa po 8 hodinach v noci a staci mu iba z jedneho prska. a ked to druhe vynecha, tak sa dockam az na dalsi krat, napr. dnes po 13 hodinach! to bola uz katastrofa.

tak peknu sobotu vsetkym! :slight_smile:
21. nov 2009 o 11:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
binb, s tou normální odsávačkou toho moc nevysaješ . Na lux je lepší. Jinak já luxuju i v noci a ještě si nikdo nestěžoval a to bydlíme v paneláku :sweat_smile:
Ta odsávačka na lux je vážně rychlá. Stačí par vteřin soplové jsou fuč :slight_smile:

Kasenko, jakou máte tu hrazdičku? pošli obrázek :slight_smile:
21. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chtěla jsme napsat bibi, promin .
21. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: , maja, asi som sa blbo vyjadrila. myslim odsavacku mlieka, nie soplikov :grinning: . takze pumpicku, nie odsavacku, ale pobavila som sa :grinning: :grinning: :wink:
a s tou hrazdickou myslis mna, ci kas?
21. nov 2009 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: aha :grinning: ale luxem by jsi ty prsa měla taky rychlejš :grinning: :grinning:

jinak hrazdičku, myslim jakou má kasenka, jsem ráda, že se Terezka zabavila a že se jí líbí :slight_smile:
21. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi to potom doslo aj s tou hrazdou, ked si napisala, ze myslis bibi, tak ma to najprv zmiatlo... :grinning:

my odsavacku soplikov nepouzivame, zatial nebolo treba, pouzivam iba tie tycinky, co su aj do usi. sice by sa to vraj nemalo, ale pride mi to najsetrnejsia metoda. v tychto zemepisnych sirkach nasa pediatricka o takej odsavacke na na vysavac ani nepocula :astonished: :wink:

a tiez sa tesim z Terky, ze ju zacina bavit aj ina aktivita, ako plac :wink: :slight_smile:
21. nov 2009 o 12:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maja dakujeme :slight_smile: ale som strasne rada, ze mame vsetky zdrave deti a vsetky su vydarene.

lynn ja mam objednanu tuto kaspu tu variantu deluxe. je nepremokava a neprefukava http://nosime.sk/kategoria458-mam-ochranna-kapsa
21. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné odpoledne,
u nás mlhavo ošklivo, asi převleču postele a půjdu doma trošku pouklízet, na oběd jsme měli kuřátko s rýží.
U nás hrazdička baví tak 15 minut., pod hrací dekou usneme a prstíky taky toho moc neudrží. Ale do pusy už si umí strčit pravou i levou ruku a většinou je střídá, takže doslintaná je celá.
21. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maja, bali jsme se zklamani, tak jsme sli do hrazdicky z mimibazaru: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28060874&tab=8
Kdyz ji manzel prinesl domu, strcila jsem ji do vany, umyla dezinfekcnim Brefem a slo se na vec
Za ty prachy, no nekup to. :slight_smile:
21. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasen, a jakou jste meli predtim, kdyt jste byli zklamani?

wwcko, nad tou kapsou prave uvazuji i ja, ale prijde mi, ze v tom budu vypadat jako tehotna slonice :wink: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lynn, zadnou, ale bali jsme se, aby ji nepohrdla jako bezva chicco lehatkem za spoustu penez...tak jsme radsi poridili levnejsi....
21. nov 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lynn neviem ci pozerala aj na nosenidet.cz ale tu maju este nejake ine znacky, ale v podstate je to to iste. Potom teda kupit nejaku bundu pre oboch.
21. nov 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, kdo používáte zvlhčovače? jaký máte a jste s ním spokojený? MM slíbil že koupí a jeětě s e k tomu nedostal :confounded: , prej je nejůlepší ten obyč klasickej na radiator, ale došlo mi, že u nas v baraku přes noc moc netopí, tak nevim jestli by to pak splnilo účel.
21. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
21. nov 2009 o 21:10 • erikasadek
vsechno kraaasny jednou konciii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, neverila by si ale, ja som z Trnavy :slight_smile: i ked teraz tam uz nebyvam, ale je to v dedinke kusok :slight_smile:
21. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emo diky, ja asi nakonec pujdu do toho vaku, jeste uvidim, ty mas beco a jak malou oblekas tedka? Mas ten vak nebo nejakou tu bundu sirokou? Koukam ze ji navliknes do medveda a tedka zatim staci, ze kdyz neni takova zima? Pres to dostatecne sirokou bundu a je to... :wink: v zime v chladnejsim pocasi asi radeji ten vak...

bibi, danielasr - ja mam kousek ve vesnici babku a segru :wink: mozna na vanoce budu taky tam, ale to jeste nevim presne :grinning:
21. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lynn zatim jsem to nejak neresila...mala ma jen jednu tenkou vrstvu a medveda...ono i ve velke zime ji bude teplo jen poradne obliknout koncetiny...nozky a rucky ma studene docela i ted...bundy zadne velke nemam.. :unamused:
pak je jeste krasny tunel od te pani z Fleru..najdu..:slight_smile:
21. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, to je hezke. diky, tak mam nad cim premslet co nakonec vybrat, musim koupit neco univerzalniho, pac chce nosit i manzel :slight_smile:
21. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lynn a koukam, ze v Brane maji docela hezke fleecove, asi si je tam pujdem s F vyzkouset a koupime si cerny a dobry...
21. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo, a takový hříšný prachy za to chtěj... :angry:
21. nov 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano holky...normalne, ja jsem se zacala na tu Vojtovku tesit... uz jsem mela z Terky radost, jak krasne toci hlavicku na obe strany, docela uz i pasla konicky, sice blbe, ale pasla a najednou jakoby vsechno zapomnela! Hlavu ma napravo skoro porad, jeste ji tak divne zaklani, kdyz ji dam na brisko tak se bud vubec nezvedne, nebo jen trochu a hlavu doprava. Jak je to mozny? Jak je mozny takovy krok zpet? :frowning2: :cry:
Jinak musim rict, noc docela slusna, usnula uz v pul desate a vstavali jsme v sedm, jen 2 koja, takze to bylo dnes dobre.
22. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,

kasen, přesně tu stejnou hrazdičku máme i my. Když Tomáška přestanou bavit ty hračky, tak mu je vyměním a je zase klid :wink: .

U nás dobrá noc, kojo v 8, pak ve3 a v půl6, vstávačka až v 8.

MM jede na nákup, Tomášek je nějak rozmrzelý a Robinek chce jen vykrajovat z palstelíny. Proč my ženské nemáme 4 ruce? :wink: :slight_smile: :grinning:
22. nov 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasen, já myslím, že jí to prostě "přestalo bavit" :wink: . Robinek když byl maličký, tak se začal otáčet na bříško a na záda zpátky mu to dlouho nešlo. A pak když to konečně zvládl, jako by to přestal dělat. Podle mě to zvládl a dál ho to nezajímalo. Samozřejmě to uměl, protože když bylo nejhůř, otočil se :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
22. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nevim, Bib, zase tak dobre to neumela, aby ji to prestalo bavit... pasla blbe, nebyla dobre oprena o predlokti, rucky v pest, kyvala se, ale aspon tu hlavu zvedla a koukla se na obe strany... ted nic... a kdyz lezi na zadech, tak dava tu hlavu tak doprava, ze kdyby to slo, tak ji otoci na zada :frowning2:
22. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok