• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
maja: já mám tchýni v pohodě (pokud se tak dá označit stav, že v přítomnosti Zdeňulky "nevidí-neslyší" a věnuje se pouze jemu, ale to dělá i moje mamka :grinning: :grinning: :grinning: ) , ale chci bydlet jen se "svou rodinou". Nechtěla bych bydlet ani s mojí mamkou. Můj názor je, že tchýně pod střechou nedělá dobrotu, ať už moje nebo Zdenkova.
2x do měsíce????? My bydlíme všichni (moje mamka, Zdenkova mamka i my) na jednom sídlišti a když Zdendu týden nevidí, tak už má velkej Zdeněk řeči, že mamka malýho neviděla už taaak dlouho. :unamused:
24. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my máme tu výhodu, že moji rodiče bydlí na druhým konci Prahy a jeho zas za Prahou, ale i tak na vzdálenost je to stejné k oběma asi 40 min autem.
S bydlením souhlas, nejlepší vztahy se udržujou na dálku :slight_smile:
24. nov 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pospec, taky máme obě babičky na sídlišti "v dosahu" a obě toho dostatečně využívají - co druhý den tu je jedna nebo druhá :confounded: . Asi začnu hledat bydlení na druhém konci republiky.
24. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra: taky jsem si říkala, že volba lokality neni ideální, ale když to je nej sídliště v Brně. :sweat_smile:
24. nov 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my dneska byli na kyčlích, vše ok, prý mu to balení naširoko pomáhá :grinning: . neměl ho ani jednou...

Bodka:četla, díky moc. Dnes jdu do lékarny tak si to tam koupím.

Holky, u nás se taky hodně pláče. Buď jeden, nebo druhý. Ropbinek te´d naštěstí asi po 14 dnech usnul, tak jdu honem pověsit prádlo a zkulturnit byt
24. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali: nemysli si, mne tieto clanky posiela moj otec a prave som sa s nim kvoli tomu pohadala :rolling_eyes: a co sa tyka tych nakupov, tak u nas to bolo presne tak isto :slight_smile: som bola dobre vyplesknuta po tych dvoch mesiacoch :grinning: super, ze mas komu nechat dcerku, ked si potrebujes ist vybavit... :slight_smile:
24. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka, ten dort jsme nechali Robinkovi upíct, to bych v životě nezvládla :wink: :grinning:

Jinak já mám obě babičky 400 km daleko a k i když někdy padám na hubu, děkuju bohu za tu vzdálenost. Když tam na týden přijedu, vždycky se tááááááááák těším domů.
24. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emuš ja viem, že zácpa asi nie je pre teba tak sofistikovaná diagnóza ako ABKM, len som chcela vedieť čím sa to dá zriediť :wink:

Inak Peti mám otázku, ako pripravuješ ten heřmánkový čaj? Je to nejaký ten kupovaný od HIPPU a pod. alebo klasicky vylúhovať harmanček? Máte niekto skúsenosť s týmito čajíkmi a viete poradiť, či kupovať hotový čaj a aký?
24. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam svokrovcov 200km a nasich cez 500 km a aj ked pindam, ze som tu sama tak doma je doma :slight_smile: na druhu stranu obe maminy, ked tu boli tak mi hodne pomohli..
baby ake darceky kupujete drobeckom a chlapom? okrem sexu v zalohe :grinning:
24. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, dárky bodka, jsou pro mě velká neznámá. Tomáškovi koupím asi něco od lamaze, protože máme tu světlušku a ta je teda v kurzu. A pak nějaké oblečení. Nejlepší je, že jak budeme dávat na Mikuláše Robinkovi balíček, musíme to samé dát i Tomáškovi. Tak já se obětuju a sním to za něj, teda vlastně pro něj :wink: :slight_smile:
24. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A velkému Robinovi jsem koupila koženou aktovku do práce
24. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka&bibn: to už řešíte Vánoce???
24. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja riesim :grinning:
24. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posp, já jsem sama na sebe naštvaná, že je ještě nemám vyřešené. Vždyť jsou za měsíc.

A u nás se dneska spát nebude. Tomášek odmítá veškeré pokusy o uspání :angry:
24. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to já jsem ještě nezačla. :grinning: Mamce chci koupit foťák, má digi z roku 2003 :sweat_smile: , tak ať si může fotit vnoučka. :grinning: Pro malýho Zdendu asi nějakou barevnou hračku, podle toho jak na tom bude v prosinci a velkej si o něco určitě řekne sám. :grinning: Ale letos má smůlu. :grinning: Malej je na prvním místě. :slight_smile:
24. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasi ahoj, tento clanok nepomoze, ale je viac takych deticiek :slight_smile:
http://www.mojedite.cz/article_detail.php?id=262
24. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akinom, jsem pohodlná koupila jsem granulovaný heřmánkový čajík HIPP, Bastíkovi jsem dělávala z nálevových sáčků, ale tohle je jednodušší a nemusím hlídat aby se to nelouhovalo dlouho.

Bibn, s tím mikulášským balíčkem to vidím podobně, taky budou muset dostat obě děti - a Isabellce to bude potřeba přeměnit na mlíko :grinning:
24. nov 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, koupila jsem si knížku: Něžná náruč rodičů. Máte jí někdo? je fakt skvělá.

Ale zjistila jsem, že dělám spoutu chyb při nošení :frowning2:
Jsem fakt blbá, že jsem si to nezjistila dřív :frowning2: špatně jsem ho nosila já i celá rodina :frowning2: :angry:
24. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Maji..co to znamena spatne noseni ? respektive ako to myslis?
24. nov 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim manipulaci a taky nošení (držení).
24. nov 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky!!! Jupiiiiiii! Jsem uplne nadsena! Byly jsme dneska na ty rehabilitaci a zatim Vojtovku cvicit nemusime!!!! Moc se ji libila, pry je docela sikovna na to, ze ma decku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na dalsi kontrolu jdeme za 2 tydny! No nejak to nechapu, kdyz neurolozka napise cvicit a ona, ze pry ne, ale i tak jsem moc rada! Taky jsem ji rikala, ze celou nedeli mela hlavicku na jednu stranu, tak nejak nevedela co mi na to rict... A pry ji tu decku mame davat mene, ale kycolog rikal nonstop. Tak aby se v tom prase vyznalo!
24. nov 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasen, to jsou skvělý zprávy :slight_smile:
24. nov 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my dnes taky už naočkovaní první hexou.
Začla plakat až ji sestřička přelepila nožku náplastí, prostě beruška.
Teď doma spolu ležíme a odpočíváme. Mám strach že nám vyskočí teplota.

Převážení dnes vážíme 5420g (přibrali jsme od minulého týdne 160g a byli jsme moc pochválení že jsme to ubrali, zůstáváme na krmení 6x denně)
24. nov 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasi to je uzasne..Terezka je krasna a sikovna holka a zelam Ti, aby si pocuvala uz len dobre spravy!
24. nov 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji a kde najcastejsie robime chyby pri noseni? predpokladam, ze asi vsetky maminky drzia obdobne svoje miminka..
24. nov 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka, diky moc. :dizzy_face:
Me napriklad dneska prekvapilo, ze rikala, ze kdyz ji zvedam, ze uz ji nemam podpirat hlavicku, ze uz je dost velka, a at si pry posiluje svaliky.
24. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: tak to som prekvapena..ja sa bojim, ze sa este moc zakloni...aj ked ju uz pekne drzi, ale predsa..budes to tak robit?
24. nov 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Držet ve svisle poloze se nemá do 9. měsíce. To už ale mi ale říkala instruktorka plavání.
V náručí v klubíčku nesmí mít zakloněnou hlavu, tygra jsme taky měli špatně.
Jen jsem zvědavá, jak v tom budu poučovat tchýni, ta si myslí, že když vychovala 2 děti, že ví všechno nejlíp a to už Domču minule držela takovym divným způsobem, že jsem se bála, že mu něco zlomí.
Ach jo.
24. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasen: nedržet hlavičku? si děláš srandu?
24. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nedelam, to fakt rikala... asi jo pridrzovat, kdyz ji mas na ruce, ale u toho zvedani ji pry uz mam nechat...tak nevim...
24. nov 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok