V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mauik83
25. nov 2009

myslim jako že s tou hlavičkou klimbaj, tak esli to nevadí krční páteři... 😅

lynn77
25. nov 2009

mauik, jestli se ptas na nositko tak nevadi protoze jsou v tom klubicku a tu hlavu maji jinak nez kdyz jsou vertiklane v naruci, tam to asi vadi, ale kdyz ji tak nenosis cely den..... 😉

jo, jinak je pravda jak tady rikate, ze nas nosily mamy vertikalne a jste tady, ja tedy nevim jak jsou na tom vase zada, ale ja je mam totalne naprd, tak prave muzu mame argumentovat, proc ji nema chytat porad vertikalne 😉

kasenka228
25. nov 2009

Mauik, beztak to mas co odbornik, to nazor.
Stejne to mas i s tou polohou na brisku, nam treba vcera rikala davat na brisko co nejvic, i kdyz place. Tobe zase jen kdyz neplace.... tak si vyber...

lynn77
25. nov 2009

kasen, taky dobry 😀 ja myslim, ze to kazda budem delat nejak instinktivne a snad ty nase deti to prezijou 😀

kasenka228
25. nov 2009

jak rikala PA na kurzu v Podoli: vseeeechny vyrostou....

mauik83
25. nov 2009

mno, no jo no 😅 dix

lynn77
25. nov 2009

😀 😀 😀

majamisutka
25. nov 2009

já mam taky záda v háji, skoliozu, chodim ohnutá a šouram nohama 😅 ☹

Jinak dnes byla velmi rušná noc, Domča se v noci probudil a histericky řval, nevím proč, trvalo to skoro hodinu, do toho ja mam zas zánět prsu, V noci horečka 38, zimnice, bolest hlavy a celého těla. Ted už je mi trochu líp, horečku jsem srazila paralenem, ale prso mě bolí a mam ho celý flekatý ☹

lynn77
25. nov 2009

majo, tak vyraz do obchodu pro tvaroh a obkladej, nebo si ven pytlik mrazeneho hrasku a priloz, malemu dej z toho prsu hodne pit, on to vytahne, ale mne se v tom prsu tedy tvori od toho "incidentu" porad min mlika, a to to ani zanet asi nebyl, jen retence, jinak paraleny muzes denne az 4 rikala laktacni poradkyne i sestry v porodnici, on ten paralen i jakoby to prso povoli a lepe odteka to mleko

kasenka228
25. nov 2009

Majo, tak to je na pytel... jak se to tak vlastne prihodi ten zanet?.... tak delat obklady, tvaroh, zeli...

lynn77
25. nov 2009

majo a ty uz si zanet mela jo? ☹

kasenka228
25. nov 2009

co je to ta retence? 😅

lynn77
25. nov 2009

kasen, nekdy se ucpe nejak ten kanalek nebo pri nedostatecnem vyprazdnovani prsu jsem se docetla v chytre literature a pak se to zaniti, takze kdyz zustane bulka v prsu, treba rozmasirovat

kasenka228
25. nov 2009

jo tak, dik...

kasenka228
25. nov 2009

Holky, pocitate pristi utery s tou Ladronkou v jednu?

majamisutka
25. nov 2009

já už ten zánět mam asi po čtvrtý ☹

j

lynn77
25. nov 2009

kasen, to je "zarazeny" mliko, prave ta bulka v prsu, ja jsem to mela jak se mi zacali nalevat prsa po porodu a mala malo pila a pak podruhe u toho "nakopnuti" prsu

lynn77
25. nov 2009

kasen, ja zatim pocitam.... 🙂

majamisutka
25. nov 2009

kasen ja taky 🙂

bodkakroneisl
25. nov 2009

Pospecka dakujem za podporu..Danikovi hnisa ocko, pretoze ma upchaty slzny kanalik, tak sa mu to zapalilo ☹
Baby som si pozerala foto, co sme boli v kaviarni, a ked je rec o tych polohach, nemam dojem, ze by som ho tam spravne drzala... 😀

kasenka228
25. nov 2009

tak super... Bodka prijde taky, ze?

bibnka
25. nov 2009

Bodka: já jsem to neviděla, jak to Robinkovi dělali, byl tam s ním MM. Ale my byli až v 9 měsících, což je skoro pozdě. raději teď

Jinak co se týče těch doktorů. Já jsem kdysi dostala jednu dobrou radu. jedna holka říkala, že ji maminka vždycky vysvětlovala, že když je nemocná, doktoři jí pomůžou. A ta její maminka nikdy nebrečela, protože jí vlastně neubližovali, jen pomáhali. A když ta holka viděla, že maminka je v pohodě a nebrečí, tak taky nebrečela a byla v klidu. Takže podle mě, tím naším brekem u doktorů třeba při očko to přenášíme i na naše děti. Snažím se tím řídit a musím říct, že Robinek to zatím bere fakt v pohodě.Nevím, jestli jste pochopily, co jsem chtěla říct 😅 🙂

Jinak, co se týče prsu, já mám na jedné bradavce zase exkluzivní prasklinu 😒 ☹ . Nevíte, co s tím?

kasenka228
25. nov 2009

Bib, ja to pochopila. 😉
Ale co s prasklinou, to fakt nevim....asi nejakej ten kloboucek na to, ne?

emamamamu
25. nov 2009

pocitam s Ladronkou a asi uz se fakt presuneme na srazy, pac se domlouvame kazdy tyden cely tyden, co?

bibnka
25. nov 2009

Kasen, vidíš, to mě nenapadlo. Kde se to prodává takové věci? 😉 🙂 😀

bodkakroneisl
25. nov 2009

Maji to si neviem predstavit v takom stave sa este starat o mimino..a teraz sa ako citis? dufam, ze Ti je uz lepsie...
ja by som rada isla, dufam, ze sa nam to podari.. 🙂

kasenka228
25. nov 2009

bib, to nevim 😅
holky zatim, dite ma zase hlad! 🙂

bibnka
25. nov 2009

maji, soucítím s tebou, já to měla při Robinkovi jen jednou a stačilo. Snad ti někdo pomáhá, ať to můžeš vyležet

bodkakroneisl
25. nov 2009

Ano Bib pochopila a uplne suhlasim! uz ste boli vonku? Kasen ma pravdu, je tak kraaasne..
ozaj k tym vian. darcekom, tak my kupime iba malemu a nam spolocne susicku na pradlo, huraa 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre