V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

rpinguin
25. nov 2009

zeny padam do pelecha, chlap je uz osprchovany a boli ma uz hlava z toho internetovania ☹ do hajzlu a ani Preslapy nedali na net..... 😠

emamamamu
25. nov 2009

ping tebe spis boli hlava z toho, ze je muz osprchovany 😀 😀 😀

alcag
25. nov 2009

ema co je to za polstarek na cem tve ditko plave ve vane?

emamamamu
25. nov 2009

svazane rukavky 🙂

alcag
25. nov 2009

ema si koumak tedy

lynn77
26. nov 2009

emo, tebe kdyz si po ranu prectu, hned mi spravis naladu po naprd noci 🙂

emamamamu
26. nov 2009

lynn Dorka byla v noci u vas? 😀 😀 😀

lynn77
26. nov 2009

no, tak jestli tady byly dve decka, tak proto jsem furt kojila..... 🙂

emamamamu
26. nov 2009

😀 😀 Dorka ma novy konicek, skoro celou noc kmita hlavou, jako kdyby se koukala na ping-pong...fakt super...vzadu uz ma uplne plesate kolecko..snad neni postizena, ze dela tohle... 😅 😅 😅 😅 a taky jsme kojila misto jednou asi ctyrikrat...😀

lynn77
26. nov 2009

neni, emo, a jestli jo, tak to ma L. taky, jeste u toho rozhazuje rukama a nohama, pak se z toho poblije, kolecko ma taky 😉

emamamamu
26. nov 2009

lynn...no Dorka je svazana jak housenka, ale jinak rozhazuje rukama taky...😀 asi nejake erekce na slunci, pac Dorka byla uz tyden v pohode a vcera pres den byla na poslani do internatu....😀 jestli bde dneska pokracovat, tak napisu dopis Jeziskovi s reklamaci...😀

marketka.27
26. nov 2009

Dobré ráno🙂

Já mám každý den doma jiné dítě. Včera Karinka nespala ani do půlnoci (každý den usíná kolem osmé a budí se kolem druhé) a od té chvíle pořád jedla. Doteďka. Prostě si každou čtvrthodinu zaječí o jídlo. No už fakt nemám, tak se chvilku zlobila, ale pak se na to vybodla a komanduje v lehátku hračky. Jsem jak zombie, bolí mě hlava, musíme ven, ať se vzpamatuju a začnu trochu fungovat.

lynn77
26. nov 2009

emo my ji taky "svazujem", ale nevim jak to dela, kdyz ji jdu nakojit, ta to ma omotane kolem tela jako "sárí" a ruce venku, rikame ji "hudini" (omluvte, jestli se to jmeno pise jinak). Doufam, ze me tady ted nekdo uda na socialku, ze svazuji decko 😉

emamamamu
26. nov 2009

market 😀 😀 vydrz prtka, vydrz, co nevidet pujdou decka z domu...😀 😀

luskata
26. nov 2009

Dobre ranko nevyspane maminy, sa pridavam 🙂 Ja sa tiez snazim zvazovat, ale neuspesne - ju to vzdycky naserie este viac 😀 😀 😀 Tiez sa niekedy divim, ako sa z toho dostala 🙂 Hlavicka nam lieta zo strasny na stranu, pripomina mi toho psika co sa dava do auta a klati hlavickou pri jazde 😀 A uz ju tak pekne drzala, ze by nejaky vyvoj dozadu?

emamamamu
26. nov 2009

luskata uvidis, jednoho krasneho dne se probudis vedle embryja...to bude teprve krok zpet....😀

luskata
26. nov 2009

Ema, co slovo to perla, sa vzdy pobavim 😀 😀 😀

marketka.27
26. nov 2009

no jo emo, ale než půjdou z domu, tak nás ještě dorazí pubertou 😀
Když Karinka mrská vleže hlavou ze strany na stranu, tak to je většinou známka toho, že chce jíst.

emamamamu
26. nov 2009

market u nas je to znamka, ze chce prdet, ma plny noc, je pocurana, je pokakana, ma hlad, nejhorsi je, kdyz je to najednou...😀
a v puberte to bude taky boj, ale alespon budeme spat celou noc, jedine, co vim stoprocentne, ze ctrnactileta Dora nebude spat se mnou v posteli a nebde se pricucavat...😀 to uz by bylo fakt divne... 😅 😅

mauik83
26. nov 2009

Nela zase tím otáčením ze strany na stranu hledá dudlik! 😉 a kolečko už má taky 😀 jinak noc dobrá, usla v 9, kojo ve 3 a v 8, ted si hraje pod hrazdičkou, já ležim vedle ní a snídám u koně 😀

lynn77
26. nov 2009

to jste dobre, kdyz vite co chce kdyz otaci hlavou na stranu, ja vzdy jen marne hadam 😉

emamamamu
26. nov 2009

to dite je fakt kanal.. 😅 😅 kasle, kdychne si a prdne zaroven a tak trikrat za sebou...😀 po kom to ma?😅

lynn77
26. nov 2009

emo 😀 😀 😀

danielasr
26. nov 2009

ako tak citam mate perne noci 🙂 u nas sa veceralo o pol 8 po kupani, zaspalo sa az o pol 10 a spalo sa do 6 🙂 asi nase dieta setri, kedze vie to ze to UM je trosku drahe, zavidim vam ale ze mozete kojit, i ked je okolo toho tusim viac starosti ako s um, ale pri druhom sa budem snazit mat mliecka viac, kedze teraz ho bolo malo a asi som sa mala viac o nho snazit 🙂
rozmyslali ste uz o stolicke na jedenie? nieco ako http://www.vsetkopredeti.eu/shop/vsetko-do-izbi...

emamamamu
26. nov 2009

technicky dotaz,,,vcera jsem male koupila mikinu a potrebovala bych ji do toho oblikat, kdyz ted uz nema dobrou tu svoji bilou...😅 😅 ale nemuzu to vyprat, pac jsme v noci povesila vyprane svetle pradlo a dlooouho bych cekala, az se neco nasbira...muzu ji to dat na sebe nevyprane, nebo mam stresovat?😀

danielasr
26. nov 2009

emo, ja perem vsetko nove, a to nielen malej, takze urcite by som to preprala aspon v ruke, namocila do prasku, a dala do pracky rinse a spin, teda este oplach a zmykanie 🙂

marketka.27
26. nov 2009

emo, aspoň to máchni v octové vodě
Jo a my z toho vrtění hlavičkou nemáme plešku, ale totálně zamotaný chumáč vlasů ☹ , rozčesat to nejde 😠 , ustřihnut jí to taky nechci 😲 , tak čekám, až to vypadne 😒

emamamamu
26. nov 2009

jooo, dreda jsme meli taky...😀 ale ja ho ustrihla...😀
a nemam cas uz to prat..dej se vule bozi😀

rpinguin
26. nov 2009

kasli na pranie a nestresuje, ved mikina sa aj tak nedava na hole telo 😀
market zdravim, no co narobis, Karinka je sefom, takze hod sminky na do ksichtu a nikto nic nepozna 😀
no a mna ta hlava bolela celu noc, som musela vstavat pre paracetamol, do certa 😲 dnes idem na cumendy s dvojkocarom po obchodoch 😎

petrajurinova
26. nov 2009

Ahoj.

Danielo, my máme tuhle židličku jenom v jiné barevné verzi: http://ano-nabytek.cz/inshop/detske-zidlicky/de... . Zatím ji má Bastík rozloženou na stoleček a židli a až maličká doroste, tak jí to zvedneme nahoru a Bastíkovi koupíme do pokojíku normální stolek a židličku.

Tak naše Isinka sice netočí hlavičkou jak při sledování ping-pongu, ale zato se točí celá jako hodiny, takže pětkrát za noc vstávám abych ji otočila, protože vříská, že má hlavu nacpanou na šprušlích 😅 A to jsem si říkala, jak pohodově spinká, když se v noci budí jenom 1x až 2x na kojení.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre