V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

rpinguin
27. nov 2009

wow Market, dobraaaa si, ja som akurat po tyzdni okupala jedno decko, chlap doma este neni, takze druhe musi pockat, pocitam, ze o takej 21.30 pojde spat 😀

emamamamu
27. nov 2009

market o tom ja se bavit nebudu, pac si to zakriknu a budu v prdeli jak Bata s drevakama...😀

kasenka228
27. nov 2009

jooo, tak pohadka o baby boxu je u nas velmi oblibena, kdyz mame rvavou naladu...

emamamamu
27. nov 2009

kasen, potkame se v Hloubetine...😀

marketka.27
27. nov 2009

Děcka vám ty kecy o baby boxu spočítají, až budete v pokročilém důchodovém věku 😀 😀 😀

marketka.27
27. nov 2009

kasenko, jak to teď vypadá u vás? Karinka má poslední dny pózu, jako by si rvala vlasy za ušima. Napřed to dělala jen pravou ručičkou, teď už oběma.

lynn77
27. nov 2009

market, budou nam rikat neco o domove duchodcu 😵

emamamamu
27. nov 2009

o psychomotorickom vývoji dieťaťa do jedného roka:
http://www.zdravcentra.cz/cps/rde/xbcr/zc/PED20...

kasenka228
27. nov 2009

Market, no porad ma tendence mit tu hlavicku na pravem ousku a mirne zaklonenou dozadu... bych se nedivila, kdyby nam tu Vojtovku nakonec jeste naordinovali...umi tocit na obe, ale zustava napravo, vetsinou

marketka.27
27. nov 2009

Kdyby jenom říkat 😀 A bavte se se mnou o těch sáňkách 😉, já pořád nevím, jestli je koupit nebo ne, případně jeslti koupit něco úplně jiného, tak baby raďte 😀 Určitě nejsem jediná, kdo nehodlá strávit celou zimu v městském rozbředlém sněhu.

bibi78
27. nov 2009

petra, ja by som ho najradsej tiez dala do spacieho vaku este pred kojenim, lenze to nase vecerne kojenie trva aj 3 hodiny s prestavkami a nikdy neviem, kedy zaspi...

kasenka, ja beriem este tie, co mam z tehu a to najma preto, ze sa zatial vyhybam vacsine zelenine, lebo jedna nafukuje a druha je zase spustacom vselijakych reakcii a vysypov... ovocie tiez len minimalne, obcas jablko bez supky alebo melon, ale ani nahodou nedam tolko vitaminov ako ked som bola tehu a prejedala sa ovocim a zeleninou.

ja vzdy precitam cele vase tukanie, chcem reagovat na vselico a kym sa prehryziem ku koncu, tak uz neviem... 😖 😀

nas maly sa sam hra, ja nechapem... on vecer nechce nic, okrem prsa. a teraz taky culy, vyzera, ze zaspi o 3 rano... no tesim sa... 🙄

ping, v ktorom meste si, ze mate tak teplo?

kasenka228
27. nov 2009

emus, nejak mi to nejde otvorit, je tam neco tak zaujimaveho? Asi nejake tabulky, ne?

bibi78
27. nov 2009

inak, to "sledovanie ping-pongu" robi aj nas maly, vacisnou v kociku, ked je mu teplo. to sa tak nejak nevie "uhniezdit" a snazi sa nejako dostat von z toho tepla.

emamamamu
27. nov 2009

market ja bych to nekupovala...ale taky jsme premysleli, v cem prevazet v zime a vyhralo nositko...boby az pristi rok🙂
a taky docela turistujeme, pravda, ne moc po vysokych horach...spis takove ty Ripy, Javorove a podobne🙂
kasen takova chytra tabulka, kdy co dite dela, aneb ochopeni hracky v patem mesici..😀 ... vrh kouli na zakladni skole..😀

kasenka228
27. nov 2009

v patem, jo? Tak to tady par lidi ma supermany 🙂

pospecka
27. nov 2009

marketka: můj názor na sáně je, že jsou to ad1 vyhozený peníze, ad 2 si nedovedu představit jak tahám dítě "po zemi". To už jsou lepší klasický sáňky, koupíš si dvě ty opírací ohrádky, dáš je proti sobě a máš stejnej účel a až bude větší, tak budeš mít sáňky. Ale je to o penězích. Když je někdo má, tak utrácí i za větší hovadiny. 😀 Já bych do toho nešla sni mít ty peníze protože mi to připadá jak tahání dítěte po zemi. 😖 😖 😖

emamamamu
27. nov 2009

posp ja po byte taky taham dorku po zemi na voditku...😀 ty ne?
mne to neprijde jako tahani decka po zemi, me to prijde jako uz nevim coby...😀

majamisutka
27. nov 2009

já chci na hory!!!!!! snad to vyjde po Vánocích, chtěli by jsme do Harachova, tam jsme počali Domču 😀

marketka.27
27. nov 2009

Nosítko na záda http://www.hobby-bike.cz/sedacky/detske-krosny/... chceme koupit až na jaře, na to má času dost a o jiném jsem neuvažovala, nějak jsem si k tomu nezískala vztah 😒 Peťa ještě vymýšlel, že by upevnil hlubokou korbu na normální dřevěné sáně, ale myslím, že by to bylo strašně těžké na tahání.

bibi78
27. nov 2009

ema, haha, tak to posazovani je u nas horsie ako u novorodenca, dnes mu to mudra skusala, tahala za rucicky telo a maly nechal hlavu vzadu na podlozke 😀, vraj ju ma moc tazku. 😀 😀

majamisutka
27. nov 2009

tabulky jsou na nic.

Ta hrazdička je fakt super na hraní, ja na ní přidala i další hračky, jedny delší na kraj a on si je pak krásně chytne a přitáhne k sobě a cpe si kousek až do pusinky 😀

emamamamu
27. nov 2009

bibi ja ziju v tom, ze se to nesmi delat...😀 a mudra to na nas jeste nezkousela... 😅 😅
market no tak krosnu bych asi taky na zada nedala s miminkem...😀
tak korbicku na spagat, co?😀

marketka.27
27. nov 2009

pospec, ty seš chytrá, dvě opěrátka mě fakt nenapadly 😒 - pouvažuju. Ty sáňky se s tak malým miminem netahají, ale tlačí jako kočárek. Fakt se ti to zdá tak moc nižší než normální dřevěné sáně? Já jsem to zatím naživo neviděla.

kasenka228
27. nov 2009

Uz se mi to otevrelo. Zitra to nastuduju. 🙂

marketka.27
27. nov 2009

Říkám že krosnu až na jaře 😀

ewwe
27. nov 2009

ahojky maminky

citam vas kazdy den, vetsinou nepisem, lebo nechcem uz nic zakriknut, ale s tym drzanim hracky, aj moja uz drzi hracku, ked ma spotene ruky, a ja jej nieco do nej vopcham a jej sa ta hracka na ruku prilepi, tak akoze uz ju drzi 😀

ale mame zapalene hrdielko, trochu teplotovala, tak dr. hovori ze dame jej antibiotika, a ja ze nie nedame, a ona na to dobre tak kupte baby panadol sirup, no a ten zabera, tak neviem som blba ja alebo ona??? 😠

baby uz budeme slavit pomalicky prve vyrocia pocatia nasich drobcov 😀

marketka.27
27. nov 2009

ewwe, no ona přece 😀

majamisutka
27. nov 2009

výročí juchůůů 🙂 no jo vlastně, tak to by jsme do toho Harachova měli vyrazit už ted v půlce prosince a taky by jsme tam mohli počít dalšího potomka, nejlépe holčičku 😀

bibi78
27. nov 2009

ema, ja tiez ked som to videla 1. krat som myslela, ze ma vystrie, ale nechcem tu doktorkam hovorit, ze si to nezelam, ked je to takmer jedine, co tu vobec kontroluju...

marketka, ten privez za bicykel je super. teda ak ste take "cyklo-typy" 😀 . nasi znami to stale vyuzivali a ja by som to tiez chcela kupit... ked kupime bicykle 😀 😀 😀

bibi78
27. nov 2009

privez= prives 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre