• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

15. novembra 2014 
martinka, my mame ten isty a maly ho zacal vnimat len nedavno. dovzedy ho fascinovali iba tie svetielka projektovane na stenu, ale teraz uz zboznuje sledovat aj samotny kolotoc a najma to farebne svetielko zo spodu. daj mu este cas a dovtedy mu ho nezapinaj, on zabudne a o par tyzdnov, akoby ste nasli... :wink:
28. nov 2009 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame kolotoc podobny, misto tech "motylku" tam mame rybicky a myslim, ze se Terce docela libi, parkrat se uz na ty rybicky smala, ale ze by pod nim usnula, tak to neee.
28. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este okna neumyvala a to tu byvame uz rok a pol :grinning: . a nechapem, co je to za divny zvyk robit velke upratovanie pred sviatkami... akoby toho stresu uz aj tak nebolo dost. ja este nemam ziadne darceky a s malym nechcem teraz behat po nakupnych centrach, tak neviem... asi zabalim Dominika a dam pod stromcek :wink:
28. nov 2009 o 21:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka, všechno nejlepšííííííí :slight_smile:
28. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, ja mám pocit, že Stanko sa toho kolotoča bojí. Ale pred tým mal zaveseného takého sloníka s rúčkou, ktorý sa dal natiahnúť a hral melódiu. Toho sloníka božňuje, smeje sa naňho a rúčku chytá prštekami. Taktiež pri sloníkovi zaspí a pri kolotoči len plače :frowning2:
Ten sloník je niečo na tento spôsob:
http://mimisvet.sk/foto.php?id=6085210
28. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidte baby, naco su vam tie kolotoce, my nemam nic a je klidek, zapnem jej takeho maleho medvedika a raz dohra a je klud :grinning:
bodka, aj odo mna vsetko naj :dizzy_face: Tipujem 27, tak nam prezrad :wink:

Peta, aha, tak to je, no som zvedava, akeho budem mat Maxika o rok a co nakoniec kupim, ale dve rovnake by som nerada. A ten tvoj Maxi cosi je 9-36kg alebo 15-36kg, co je vlastne lepsie kupit?

Emus, ty kokso, ma skoro vystrelo, ked som videla tu cenu toho cyklokocarku, to mohli fakt len Holandania vymysliet :grinning:
28. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky dííík. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Taky máte zbytek k fotce: máš problém. Šla jsem fotit úsměv, ale ... no však uvidíte. Jo a Zdenda není zrzek. :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3579293#navigator
28. nov 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skutečně fešák!!!! :grinning: božííííííííííí !!!!!!!!!!!! :wink:
28. nov 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emus, hadam, ze tady nejsi, protoze chrnite, protoze se ti zase vratilo zpatky to hodny dite a to "neposedny" je zase u nas! :rolling_eyes:
28. nov 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauik: ale za muže bys ho Nelince nedovolila. :grinning: :grinning: :grinning: Fotila jsem to mobilem, tak má červený očička a vypadá do zrzava, ale není.
bodka: nedočítala jsem všechno, ale pokud máš narozeniny, tak všechno neeeeeej, hlavně hooodně zdraví Tobě i celé rodině.
28. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtte, ti co jste po očkování a měli jste horečku. jak dlouho? den, nebo víc dní? předem díky za odpověď
28. nov 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: my jsme neměli, ale kamoška mi říkala, že její malej měl horečku ten den večer a pomohl paralen čípek a pak už to bylo o.k.
28. nov 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky za odpověd pospec :slight_smile: snad taky bude ok. Čeká nás to za týden.
Ja ted tady studuju ty očkování, asi necham naočkovat i rotarix, ale ten se podává perorálně, takže bezbolestně :slight_smile:
28. nov 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: ono to sice "nebolí", ale je to taky "nakažení miminka virem". Já jsem se rozhodla, že vzhledem k chřipkové epidemii (pro miminko extra nebezpečný) nebudu Zdendu vystavovat dalším virům. Včera jsme byli nakupovat v Globusu (babička kočárkovala doma) a byli tam lidi s dvojčátkama, měli max.měsíc. Nevím čím ti lidi přemýšlí!!! V období virů vzít takový prcky na nákup. Bych jim nakopala prdel!
29. nov 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasenko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: preeesne...:grinning:
ale potkal nas bojkot kojeni, to je vam holky lahoda...:grinning: uz jste nekdy rvaly cely den v kuse? :grinning: :grinning:
pospec Zdendulin je bezkonkurencni...:grinning:
29. nov 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdarek Emus, tak Terka zrovna ted spinka, tak to je asi Dorka vzhuru, ne? Potvora usnula az v pulnoci, jako moc nervala ani, spis prudila, oci dokoran, a maminko, tatinku, ja spinkat nebudu! No a v 6:38 budicek! Mezitim jedno kojo....
A holky, ja myslim, ze tu Vojtovku asi nakonec cvicit budeme, porad ma tu hlavu napravo, vubec se mi to nelibi. A kone taky pase mizerne. Na kontrolu jdeme 7.12., tak jsem fakt zvedava, co nam rekne... :unamused:
29. nov 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasenko vsak zadna tragedie se nekona..:slight_smile: Vojta je pritel..!:grinning:
mala usnula v devet, ctyri - sest- osm kojo a uz cumakujeme..:slight_smile:
po tom, co mi rvala nonstop od utery uz je to bombice...:sweat_smile:
29. nov 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema drz sa, bpjkot je moj verny priatel - hlavne nepanikarit - mne sa to podarilo az po 2.5 mesiacoch :grinning: :grinning: :grinning: Ale napriek tomu stale kojime, bez umelacov a priberame, takze to moc neriesim. Dufam, ze u vas je to len docasne.
29. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bpjkot=bojkot
29. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz jsme nastesti dobojkotovaly..ani nevim jak mne napadlo jit do koupelny a kojit ve tme...a fakt to zabralo, takze uz se mi zase vratila moje holcicka....docela dobre zjisteni, ze neni postizena, protoze ten nelidsky rev mbyl na sebevrazdu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mujkalendar.cz/ holky tip na darek pro babicky a dedecky..my uz je mame doma a jsou super..a za stopade..neber to... :sweat_smile:
29. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja: my měli teplotu 38,0°C po očkování 2 dny (středa, čtvrtek), očkovali jsme v úterý :wink:
29. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posp - ale dovolila :wink: dyk je krásnej! A hlavně když bude hodnej!!! :slight_smile: Neluša taky hází pěkný ksichty a vypadá na fotkách, že má aspoň 100 kg, ccož nemá :grinning: A taky vypadá, že má rezavý obočí, pže v něm má červenou vyrážku, ale nemá! :wink:
29. nov 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes měla 37,3 °C bez odečtení :confused:

poprvé jsme dnes vytáhly Bunker - na zkoušku :grinning:

jdu ji vzbudit, aby neprospala nášup :grinning:
29. nov 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anketni otazka...:sweat_smile:
co delaji vase deti na navstevach?
co delaji u nekoho "ciziho" v naruci?
29. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vetsinou spi a dela hodnou. V naruci je taky dobra, kdyz se s ni pochoduje. Proste zlaty dite. :wink:
29. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, emo, my ted přijeli z návštěvy. Domča většinu prospal v kočárku, což jsem byla ráda. Jinak u cizích v náručí, třeba u tchýne vydržel asi 5 min a pak se začal vztekat, tak jsem byla taky ráda, nerada ho někomu půjčuju :sweat_smile:
Jinak on se i tak jinak vzteka, protože se nudí a musí se zabavit. Doma je nejraději pod hrazdičkou, to ho baví nejvíc :slight_smile: nebo když se na něj směju a povídím si s ním a cvičím s ním (paci paci, ...pěstičky), tak to ho taky baví. :slight_smile: :slight_smile:

a co dělá Dorka na návštěvách? u cizích v náručí?
29. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Po návštevách moc nechodíme, převážně chodí návštěvy k nám.
Petruška když se chová tak se směje, povídá si, většinou usne. Je hodná. Pokud spí když přijdou tak je v pojízdném koši nebo lehátku a nikdo na ni nešahá.
A když náhodou začne broukat každá návštěva ji velmi rychle (a ráda) předá mě mamince :grinning:
29. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema: my se Zdendou chodíme na návštěvu jen k tchýni a u té se Zdenda v náručí chová stejně jako u mě nebo Z. A u nás byly zatím jen dvě kámošky a druhá babička s prababičkou a u všech se Z. v náručí choval stejně. Jemu je to asi fuk kdo ho drží :sweat_smile: , hlavně že ho někdo dlachňá. :grinning: Co se týká poloh, tak některý má rád, některý nesnáší a je jedno kdo ho drží. Ale já teda taky nejsem moc pro takový to "můžu si ho pochovat" :sweat_smile: a přehazování dítěte mezi příbuznejma, aby si každej "šáhl". To bych vraždila. Když na někom vidím, že by si ho pochoval, ale netroufne si o to říct, tak ho klidně pochovat dám, protože vím, že ho bude držet opatrně a tak jak mu řeknu, ale takový ty lidi co se k němu hrnou a chcou ho chovat (a myslí si, že ví sami nejlíp jak) bych střílela na měsíc. :angry: :angry: :angry:
Proč se ptáš patnáctko?
29. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale..tak mne zajima, jstli se dorka chova uplne normalne, nebo je nejaka divna:grinning:
my se tady navstevujeme taky jen s nejblizsi F. rodinou...no...D. ma taky svou polohu a jinak se chova jako Domik od maji..coz me tesi...pac synovec se udajne (uz si to nepamatuju) jen smal a nikdy neplakal..takze ona je ted za urvanou kravu a mne se to nejak nezda... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tetka to vystihla, rekla, ze je jen spolecenska, protoze porad vyzaduje pozornost..nenavidi, kdyz ji nekdo jen tak reprezentacne drzi...:grinning:
no a zajimave je, ze u moji rodiny v Trinci byla uplne dokonala, to fakt tak musim trapne nazvat...ani jedno nebrecela, usinala sama v osm v kosi, spala az do rana, u vsech se smala..tak ja nevim, cim to je.. :sweat_smile:
29. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok