V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

lynn77
1. dec 2009

4.9.

lynn77
1. dec 2009

se mi to odpalilo drve, v patek bude mit 3 mesice

majamisutka
1. dec 2009

my zas v neděli 😵

kasenka228
1. dec 2009

my minulou nedeli 😉

pospecka
1. dec 2009

my před třema týdnama a třema dnama. 😀 😀 😀

bibi78
1. dec 2009

my presne pred tyzdnom

maja, na tu teplotu poockovani do 38°C netreeba nic, iba lahsie obliect - na doma, az ked je vyssia treba dat cipok. caj tiez netreba, staci mu tvoje mliecko. ak je smadny treba casto ponukat psko, aby sa napil predneho mliecka 😉

bodka, ja kojim pravidelne a vylucne a uz 2. krat mam mrchu. prave teraz uz 3. den s riadne silnu. takze opat indi-vindi. kludne to moze byt u teba iba nejaky dozvuk ocistiek, ale rovnako aj pravidelna mens. asi to moje telo je uz opat pripravene na dalsieho potomka 😀 😀 .

vianoce - pre vsetkych uz mam alebo viem co, okrem manzela, co ma strasne stve, lebo on ich ma pre mna uz niekolko a uz som aj vopred par dostala z jeho sluzobnych ciest, tak ja fakt musim vymysliet nieco speci, len keby som vedela co... ten fatboy sa mi paci, ale nemozem sa k tomu nejako rozhybat, navyse ktovie ako by to bolo s dorucenim...

achalteke
1. dec 2009

Ahoj ženy, zdravím a pozdravuju především Zuzku, ale samo i ostatní 🙂

marketka.27
1. dec 2009

No vítej zpátky🙂, už tu byla po tobě sháňka🙂

leonina
1. dec 2009

Ahoj holky, ráda bych se k vám vtírla to tématu 🙂 , už váš čtu dlouho ale pořád jsem nevěděla jak se k vám přidat 🙂 10. září se mi narodila Natálka. Emu a Maju znám z tématu porodnice ( rodila jsem taky v Hořovicích) a s Kasenou jsem se poznala včera 🙂

emily3
1. dec 2009

ahojte mamulky, nestiham a este k tomu nas *Pc je zavireny tak ssa vecer bijem s muyom o jeho notebook. 😅
bola som d nes s *Luckou v poradni, ma 6,5kg ale ju neockovala, lebo ma zase soplikz 😒 ..inak je mala sikulka, uz brusakuje na sedenie, vsetko musi vidiet.

bibi nase ratolesti su rovnako stare 😉 , len tvoj Domink je o par hodin starsi.

achalteke
1. dec 2009

Markét no jo musim si dát do kopy alba, ale nejni nějak čas

Leon vítej mezi náma

Emily ty jo Lucky už je pěknej kousek a už se chystá na sed jo? No ta ješikovná....Šimon se začal přetáčet z břicha na záda, už dvakrát se mu to povedlo 😅

mauik83
1. dec 2009

ahoj Achal 🙂

achalteke
1. dec 2009

Ahoj Mončo, hele co vlastně Bucho na Nelu?

bodkakroneisl
1. dec 2009

Bibi dakujem, ze si ma uistila, ze je to v pohode..som zacala rozmyslat, ze ci teraz nezacnem stracat mlieko, lebo sa mi zda, ze ho mam menej a Danik vystrieda prsia vela krat, kym sa poriadne napapa..Ty si nepostrehla ziadne taketo zmeny, ked si dostala mrchu?

bodkakroneisl
1. dec 2009

Baby ako je na prechadzke? ja mam dnes den debil 🙄 este ze som sa odvazila iba do parku, nemocky a kupit vlozky, lebo sa mi fakt nedari 😖 dajte foto, uz sa tesim 🙂

mauik83
1. dec 2009

achal - dobrý, nejdřív radost z nový hračky 😀 ale že prej už ji máme moooc dlouho ... 😀 😀 😀 navíc se mu zmenšil cestovní prostor v autě - teď se o kufr dělí s kočárem... 😀 neee, je hodnej, on by k ní chtěl, ale to já ho nepustim, by jí zašláp... 😠 dycky ho nechám max olíznout nožičku 🙂

achalteke
1. dec 2009

Maui to samé u nás, nejdřív se nezajímal, páč háraly fenky a teď ho má tak nějak v paži, občas mu olízne nohu jakože je taky náš, ale to je asi tak vše. Když brečí tak odchází spát jinam 😀 , ale jsem ráda že nežárlí 😉

wwcko
1. dec 2009

caute 🙂 Ideme sa pochavlit. Dnes sme boli na kontrole a mame 59cm a 5250g a vo stvrtok 3m. pani dr nas moc chvalila 🙂 Vsetko bolo krasne az prislo na rad ockovanie. Najskor som ta nechcela byt ale povedali mi ze musim drzat ninke rucicky nad hlavou a ked jej dali vcelicku tak sa mamca rozplakala 😢 radsej ma poslali von 😀 Druhu vcelicku uz museli zvladnut bez mojej pomoci 🙂

luskata
1. dec 2009

Ahojte babulky, my sa tiez musime pochvalit 🙂 Mame 61cm a 5650g, v nedelu budeme mat 3 mesiace a prve ockovanie za sebou - a predstavte si, mala ani nemukla. My sme sa chystali na riadne rosambo s tym jej silnym hlasom, a ona len pipla ked ju sestricka pichla a potom nic, ticho po pesine. Ani tepolotku nemame, a myslim ze uz ani nebudeme, kedze to bolo vcera 😀 😀 😀

luskata
1. dec 2009

A este akte, preboha to co je za sestricku, namiesto aby ta povzbudila, tak ta takto odrovna. Urcite by som na tvojom mieste konzultovala s nejakym lekarom, ale myslim ze Petka je uplne normalne babo a vie toho ovela viac ako vacsina babatiek v jej veku. Nasa lenivka tie koniky poslednou dobou flaka a furt mi u toho nadava, neviem ako sa to nauci, ked nechce byt na bruchu ani 5 minut......

petrajurinova
1. dec 2009

Tak my dneska taky byli u doktorky, ale normálně v ordinačních hodinách. Bastík má chřipku kombinovanou se zánětem spojivek a Isa má rýmu a horečku, tak jsem ji měla taky s sebou ☹ . Isinku vážili a měřili kvůli tomu, aby doktorka věděla jaké dávkování léků napsat - takže míry jsou 66 cm a 6,4 kg ve 2 měsících a týdnu 😅 .

luskata
1. dec 2009

no petra, to je kus baby 🙂 🙂 🙂 gratlujem ku krasnym cislam 🙂

petrajurinova
1. dec 2009

Luskato, já bych spíš chtěla malé drobné miminko. Takovýhle kus baby se pořádně pronese, když je jí nejlíp u maminky v náručí 😅

luskata
1. dec 2009

Peta to poznam, esteze ta moja je taka lahka vaha 🙂

mauik83
1. dec 2009

achal - no přesně!!! když je řev, zvedne se a odchází... 😀 😀 😀 A karel vypozoroval, že někdy když na ni Bucho kouká, začne se olizovat, tak má K strach, že nám ji chce sníst... 😀

kasenka228
1. dec 2009

Leonino, ahoj, super, ze ses pridala! 🙂
Tak my sraz nakonec uskutecnily, ale byly jsme jen 3 a deti. Ema chudak dorazila po 2hodinove okruzni jizde Prahou a ja jsem zase v 16hod padila na nizkopodlazni autobus. Vyhledala jsem si spojeni, a kdyz jel dalsi az v pul sesty, tak jsem si ho nechtela nechat ujet a k memu velkemu nemilemu prekvapeni prijel uplne normalni autobus se trema nebo ctyrma schodama!!! Jak je to sakra mozne??? A ten nizkopodlazni cestou tam mel taky 1 schod navic... ja uz nicemu nerozumim...nastesti se vzdy nasli ochotni lide pomoci, muzi, zeny, vsech vekovych kategorii..... 🙂 Fotky mam asi 3, tak jestli budou za neco stat, vecer nahodim.....

leonina
1. dec 2009

Ahoj Kasen, já jsem na vás myslela, pádila jsem s malou nakoupit a byla mi pěkná zima 🙂 tak jsem si říkala jestli kroužíte v tý zimě a kde jste nakonec byly? S těma autobusama je to hrůza, taky už se mi to stalo - jela jsem poprvé a asi naposledy 😀

kasenka228
1. dec 2009

Byly jsme v Obore Hvezda a na Ladronce, tu jsme si teda moc neuzily, protoze jsme hned zapadly do "hospody" na neco tepleho... a tam bylo super, soupli nas do nejakeho salonku a byly jsme tam uuuuplne samy. 🙂 A musim zvolat: Slava nazdar vyletu, nezmokli/y jsme uz jsme tu. 🙂

bibi78
1. dec 2009

bodka, mne sa nezda, ze by sa nieco zmenilo v oblasti kojenia. malemu stale chuti 😀 , mal par dni takych slabsich, ale to bolo este predtym, ako dosla ""teta z ameriky"" 😀... ale opat, kazde dieta je idividualne 😉 podla mna to neries, nech si da kolko chce a ako chce, nastastie toto si reguluju sami a my sa mame len prisposobit...

emamamamu
1. dec 2009

holky kdyz vam bude Kasenka neco rikat o Terezce, tak ji nic neverte..ona toho nakeca...:D Terka ukazkove pase kone...az je mi trapne, za to moje jelitko..😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre