V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

mauik83
3. dec 2009

market - díky! A promin, já tě nechtěla vyblbnout... 😅

no jo, jdu mejt nádobí, když nám stávkuje myčka... 😖 chjooo 😠

marketka.27
3. dec 2009

Jo a dnes jsme byli na UZ (měli jsme rozšířenou tu ledvinovou pánvičku) a je to OK, půjdeme ještě dvakrát na kontrolu.

aktekram
3. dec 2009

market: jo stálo se mi to asi 2x, jen z levého prsa, po 15 min. odstříkávání, oddělám odsávačku, že už jako hotovo a najednou takový stříkanec, že taky nevěděla co dřív, zda zhánět plínku na utření nebo šikovně položit odsávačku tak aby se mi obsah nevylil. Nakonec jsem nahodila zpět podprsenku, slila odsávačku, uklidila svinčík a šla se převléct a sprchovat.

Není ještě brzo na pečení? Mě to vždycky ztvrdlo do vánoc. V čem to pak uchováváš?

emamamamu
3. dec 2009

akte prave ze moc ne...nejvetsich mame par 56...a pak uz nic...😀
jeste, ze padesatek jsme meli sto ...😀

marketka.27
3. dec 2009

mauik, urpřímnou soustrast - bez myčky doproučuju nevařit😀
akte, taky jen z levého. ještě jsem se nešla podívat do obýváku, jak to tam vypadá, neměla jsem rozsvícené velké světlo, ale asi mám další program jak skončíms pečením - úklid po mléčné palbě 😀 Podle toho, co jsem viděla, to byl dost kvalitní dostřel😀
Tak cukroví mi ještě neztvrdlo, jen mi jednou nezměklo, protože jsem ho měla v plastových dózách (ať žij e Tupperware 😀) Narvu to do papírových krabic a dám na balkón. Co se slepuje marmeládou - to asi namažu tak za týden, co krémem - to nechám nadoraz před svátkama.

aktekram
3. dec 2009

ema: koupíš prodlužováky k body a jede se dál 😉
http://www.branakdetem.cz/extendor-k-prodlouzen...

lynn77
3. dec 2009

market, tak to ja "strikam" furt 😀 , ja myslela, ze je to normal, mala kdyz chudak nestiha, tak se pusti a pak je cela ulepena 😉 😀 ja si malou "napojim" a za chvili takove to: "jeeeee, do prd*le" a kdyz je manzel doma, tak uz leti s plinkou 😉 kdyz ne, tak ji to tam nacpu rychle znova 😀 😀

aktekram
3. dec 2009

holky blíží se 22 hod., chtěla bych nakousnout "lechtivé téma" v jakém stavu jsou vaše prsa???
U mě velikost dobrá a začínají se svěšovat, takhle budu mít po druhém dítku prsa až u pupku a budu je rolovat do podprdy, dá se s tím něco dělat ? Nebo to zachrání za deset let plastika?? 😀 😀 😀

lynn77
3. dec 2009

emo, no ale jestli to neni tim, ze v slepicarne jste vsecky "stejneho" razeni a tady je to takova vsehochut 😉

aktekram
3. dec 2009

lynn: už vidím první slova našich dětí 😀 😀

lynn77
3. dec 2009

akte, no ja se budu muset zacit hooodne krotit, ja jsem dost sprosta, tak at dite pak nenadava ucitelkam ve skolce 😉

majamisutka
3. dec 2009

já jdu po druhým děcku na plastiku, už si na to šetřim 😀 😀

Mám taky otázku 😅
Co sex? máte chuťě?
Já teda vůbec, ale budu se muset přemoct na ty Vánoce, schovávám to jako dárek 😅 😀 😅

aktekram
3. dec 2009

u nás se bude muset krotit se slovníkem hlavně babička (má tchýně) 😀

emamamamu
3. dec 2009

lynn rikam, ze u nas v kurniku je to lepsi... 😀 😀 😀

marketka.27
3. dec 2009

akte, po kojení zásadně neprohlížím 😀

rpinguin
3. dec 2009

zeny, vy co stale riesite to ockovanie, to vas este nepreslo? 😲
Ved hadam ti doktori nechcu deckam zle, ci ano? Vsetko musi byt nejakymi studiami podlozene.

emusa, mam rytmus! Juchuuuuu, o 20.00 ukladam Maxika o 20.45 Matildu, takze konecne, tri mesiace mi to trvalo, ale oplatilo sa cakat 😵

a Akte, 3x denne prezliekas? Ja davam veci aj na druhy den obliect, ved su uplne ciste....no a prsa? Tak moje Ecka urcite stat nebudu, takze smola, ale velke boli uz predtym. Skor by som isla na zmensenie.

maja, ja zistujem, ze sex je po porodoch lepsi 😉

petrajurinova
3. dec 2009

Akte, já na tu plastiku asi budu muset našetřit. Ani ne kvůli tomu, že by visely tak nízko, ale z toho závaží na hrudníku už mě bolí záda. Před dětma jsem měla C, po prvním děcku DD a teď mám podprdu G a moc nepočítám s tím, že by se o moc zmenšily až s kojením přestanu.

Majo, chutě by byly, ale děti jsou zaručená antikoncepce. Kdykoliv se k sobě z manželem přiblížíme, tak se ozve nebo přižene jeden nebo druhý potomek 😅

rpinguin
3. dec 2009

Peta, na teba som zabudla, no mas to perny, ale bude aj lepsie.
Mna v pondelok zavral Maxik na balkone, mrzla som tam hodinu, som myslela, ze skolabujem, som nevedela, co skor, ci skocit z prveho poschodia. Hulakala som na ludi, na muza som cislo spamäti nevedela, nakoniec domovnik isiel okolo a ten potom zavolal muzovi do roboty a prisiel ma otvorit. Hodinu som tam mrzla, Matilda bola so mnou a Maxik cely cas pozeral na mna z druhej strany, ale dvere otvorit nevedel 😀

emamamamu
3. dec 2009

ping jupiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

rpinguin
3. dec 2009

emus, ty ho uz mas davno, si lepsia no!!!
tak zeny, ja idem na to 😀 uz zasa ubehol tyzden 😀

petrajurinova
3. dec 2009

Rping. To se Bastíkovi povedlo taky když byl zhruba stejně starý jako je teď Maxík, akorát že manžel byl doma, ale byl zalezlý v pokoji a četl a já mlátila do dveří volala na něho, vysvětlovala Bastíkovi ať jde pro tatínka a nic. A nakonec se mi podařilo vyrazit zámek jak jsem do dveří vztekle mlátila. A když jsem došla za manželem - proč jako mi nešel otevřít, tak mi řekl, že prý si myslel, že to něčím bouchá Bastík 😅 .

aktekram
3. dec 2009

rpin: ale u nás jsou věci taky čisté ale převlékám většinou po cvičení

takže se jako zvětšujou, jo?????

Petra: to je jak u nás, naše malá je taky kaziš*k 😀

aktekram
3. dec 2009

no jak to tak slyším, ještě že mi nemáme balkon 😀

bodkakroneisl
3. dec 2009

Baby ja moje "kozenky" nejdem radsej ani komentovat. Mne tak ovisli a este aj strie sa mi na nich spravili 😠 som povedala drahemu, ze hned ako dokojim, tak idem na plastiku a on ze OK, ale az po druhom dietati 😲 😖 😀
A co sa tyka sexu, tak my sme zacali nedavno a potom som to dostala 😀 ale ked sme chceli den pred tym, tak zacal plakat Danik a moj priatel mu hovori ze "kazisuk" 😀

rpinguin
3. dec 2009

Peta, tak to asi len chlapci maju take napady, teraz ho musim len sledovat, kazdy den cosi vyvedie ☹

bodka, pri mene Danik myslim stale na Preslapy 🙂 a pri tvojom psovi na mojho maleho 😀

akte, mne sa zväcsili kojenim, ale potom sa hadam zmensia, ja si to nepamätam, kedze ked som dokojila Maxika bola som uz tehotna s Matilldou, ale pevne dufam, ze budu mensie, vsetky podprdy mam D-E, takze by bola skoda ich vyhodit 😉

tak ja to dnes balim, dobruuuuu

majamisutka
3. dec 2009
emamamamu
4. dec 2009

ping neni dulezite vyhrat, ale zucastnit se...! 😀 😀 😀 ja jsem rada, ze uz se nam to srovnalo, vis, jaka to byla psycharna... 😅
a s tim balkonem super..jsem se posmala po ranu... 😀 😀 😀 😀

achalteke
4. dec 2009

Bibi tady je ta houpačka co chceme: http://www.uzizalky.cz/detail.php?zbozi=504481
Šimon v té půjčené krásně chrupká 😵 😵 😵 😵 😵
Svý prsa raději komentovat nebudu 😝 😀

ivca08
4. dec 2009

maji super.... 😀 😀 😀

My mozna uz taky mame rezim (takze jak jsem to tu napsala, tak uz nemame 😀 ). Spat v osm a vstavat po osmy a mezi tim 2 prestavky na kojo - jedna kolem +- 3 a jedna kolem +- 7. I kdyz dneska ho vzbudili sileny prdy v jednu (strilel jako blazen), tak jsem mu dala sosnout a rikala jsem, ze bude vzhuru casteji a prd, dalsi prestavka byla az po sesty.

kocanda2009
4. dec 2009

😠 dobre rano maminky,
mauik - nestihla jsem docist co jsi presne nasla za problem ale taky jsem si cosi nahmatala tak pred mesicem a nejdriv jsem to chtela resit ale pak jsem si rekla ze az pujdu k doktorovi tak se zeptam ale zapomnela jsem na to, kdyz na to sahnu tak to zatlaci na zebra a boli to ale nekdy mi pripada ze se to kamsi posune tak nevim jestli to mam zacit zjistovat....
market - ja strikala hlavne ze zacatku, to jsme meli porad vsechno od mlika, brala jsem to jako legraci, ted uz jen vyjimecne, chudak damianek uz to schytal vsude mozne po obliceji, ale mlicko pry leci tak snad mu to prilepsilo 🙂)
ema - ja bych na nej dve body teda nenavlikla, nesnasi kdyz mu cokoliv pretahuji pres hlavu
peta - taky si myslim ze na puvodni velikost prsou se nevratim - mamce uz taky zustali vetsi a "vytahany", taky jsem v tehotenstvi priteli rikala jestli mi po tech 3 detech co chce zaplati plastiku, ale tobe bych doporucila zacit chodit k doktorovi se zady aby ti to pak proplatila pojistovna...myslim ze s tvou velikosti to nebude problem
sex - u nas probehl asi dvakrat - pak prisla krvava teticka - pak jsme to zkusili jednou no a vcera vecer kdyz jsem prisla ze sprchy tak se pritel zeptal jestli si muze dojit pro naradi (lubrikant a kondom 🙂 ) pak jsem mu vypravela co nase sladke miminko cely den provadelo a kdyz jsem konecne rekla ze uz mlcim a budem se venovat sobe tak se to nase miminko vzbudilo hlady, vecer se tedy nevyvedl ale rano nas miminko pro zmenu vzbudilo take proto ze melo hlad ale u papani usnulo a kdyz uz jsme byli vzhuru tak na mne nejak prisla i ta chut 😉 😉
ale musim rict ze jizva je takova tuha a obcas to boli, takze zatim volim pouze klasickou polohu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre