V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

achalteke
9. jan 2010

Kasen dík 🙂
Emo taky už mu prošel vlas trávicím traktem a i sem tam chlup od psa - fuj hnus, já vím 😀 😀 😀 😀

kasenka228
9. jan 2010

emus, u nas je to jak z noveho hororu Vlasy, jsou proste vsude...

emamamamu
9. jan 2010

presne...😀
tak snad na to holky neumreme... 😅 😅 😅
jsem myslela, ze to bude padat treba jen mesic...ne patnact let😅

majamisutka
9. jan 2010

ahojky, o vlasech mi ani nemluvte, moje jsou snad všude kam se podívám, máme jich plný byt. Hrůza. Pořád říkám že budeme rodina plešounů 😀 😀 😀
a včera jsem taky objevila vlas v jeho plné plínce, nebo spíš části vlasu.

aktekram
9. jan 2010

Krásné ráno,
vlasy i u mě hrůza.....

Dneska musím pochválit mého muže, Petrušku jsem kojila v sedm, on o půl osmé vstal, odnesl jsi ji do obyváku a hrali si spolu, já mohla ležet. V deset mi ji donesl na kojení, u toho usnula a já se šla naložit do vany. Mezitím oloupal brambory a nakrájel maso. Já teď udělám kaši a oprančím maso na prudko, udělám volské oko a hotovo. No prostě báječná sobota.

Pospec: pokud by vyšli Hoštice tak i my 2+1dítě 😉

joodi
9. jan 2010

Zdar ženy 🙂
Koukám, jaká je tady sranda, asi budu zase chodit k vám častěji, nějak mi to chybí 😉 😀
U nás během posledního týdne taky proběhlo plno změn, je to vždy takový skok! Krásně si hraje, drží hračky v obou ručkách, strká do pusinky, přetáčí se na bok, pase už parádně, a povídá a povídá a povídá... 😀 😀 Dnes slavíme 4 měsíce a poprvé po více jak dvou měsících ráno sama usla NA ZÁDECH - prostě si hrála, pak trochu míň, broukala si, a pak už jsem jí slyšela jen malinko a za chvilku byla tuhá 😀 Tak to teda oslavuju, protože spala jenom na bříšku. Včera KO na kyčlích, vše OK, tak to jsem byla šťastná!! 😵 V pondělí jdeme na KO, bude asi první hexa a proberu s doktorkou očko. na pneumok...
Jinak už pár dní spí od 18.00 - 19.00 do 4.00 - 5.00 !!! Dnes třeba od 18.45 do 4.45 !! No ale protože jsem naprosto nepoučitelná, tak jsem šla spát o půlnoci a stejně se moc nevyspala, protože pak už Elenka nechce jít po krmení znova spát, ale chce si tak hodinku hrát 😅 U to udělala potřetí, tak bych mohlá mít trochu víc rozumu a jít spát dřív 🤐 😀

Jo a jak oblíkáte dítka do Lodgeru?? Já tu zimní vložku ani nepoužívám, měla jí jednou a byla úplně horká...a i tak je teploučká ale nesmím jí moc nabalit, jinak je zpocená jak myš. Dávám Lodger do autosedačky a nenosíme rukavičky ani capáčky, má jenom bodýčko s louhým, punčocháčky, kaťata, bundu chlupatku ta je teploučká a tenkou čepičku. Pak jí vyndavám tak akorát teploučkou. Když jedeme s kočárem tak jenom vyměním čepičku za teplejší a dám fusky nebo capáčky.
A pozoooooooooor, přemýšlím o koupi Beco!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 Nosím totiž malou podsazenou s nožkama od sebe jako by byla v Becu a líbí se jí to 🙂

joodi
9. jan 2010

Vlasy taky padaly, ale co jsem bez mlíka, tak je to lepší. A mám pěkně "vyfouklý" prsa, nemůžu si na to zvyknout!! 🤐 A mnohem větší chuťna sex 😉 😀

joodi
9. jan 2010

V Hošticích byla před cca 9 lety moje sestra, na návsi potkala Kelišku s kýblem, tak se s ní fotila 😀 🙂 Možná to byla jiná "babka" ze sluncesena, už si to moc nepamatuju 😅

achalteke
9. jan 2010

Joodi malá je krásná a dělá obrovské pokroky, šikulka, Beco více než doporučuju 😉 !!!

pospecka
9. jan 2010

Kas: me volala personalistka,ze to mam poslat.
Ema: ja taky dosud pelicham. ☹
acha: prijedu si v zahradku prekontrolovat.
Ad sraz: jedu sama s prdikem

achalteke
9. jan 2010

Posp starej Zdeno nepojede, jo?

joodi
9. jan 2010

Achal, dík moc, zrovna včera jsem koukala na vaše fotky jak krásně pasete spolu 😉
Jo a Pospec, taky mam posit, že mi nějak narostlo břicho 😕 😅 a od toho 7. a 9. týdne jsem to znova už nedostala. Nemam odvahu si koupit test 😅 😀 😀 🤐

achalteke
9. jan 2010

Joodi neke, že by? 😅 😅 😅

joodi
9. jan 2010

Acha, nééééééééé, to nééééééééé, to se mi to jenom zatím nějak nesrovnalooooo, to fakt doufáááám že nééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 Ale to víš, že mě to už napadlo! 🤐 😅 Ale nejedeme "naostro", tak snad né!! 😀

joodi
9. jan 2010

Jsem se při tý představě nějak orosila!! 😅

joodi
9. jan 2010

Potřebuju nějaký čas, abych zapomněla, jaká je to po porodu první měsíce fuška 😉 😀 😀

achalteke
9. jan 2010

No jo ale znáš to s tou kapkou, ne? 😀 😀 😀 😀 😀 Ne, ale tak třeba fakt nic nebo se přidáš do termínu Září 2010 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...no ale jestli ti narostlo břicho.... 😕 😨 😀

achalteke
9. jan 2010

Je to fuška jako prase, teď mi to proti tomu přijde jako úplná brnkačka 😵

joodi
9. jan 2010

Že já to sem vůbec psala 😀 😀 😀 co je psaný, to je daný, že jo 😕 😅 😀 🤐 🤐

achalteke
9. jan 2010

..ale prd 😉 seber odvahu a udělej si test, ať máš klid a nebo jistotu 😉

joodi
9. jan 2010

Jo jo, fuška jako prase, přesně tak...ale jednou se usměje a taju 😵

joodi
9. jan 2010

no loni jsem našla II 12.1. 😀 😀

achalteke
9. jan 2010

no tak je to asi jasný 😀 😀 😀 😀 né fakt, nenapínej a počurej papír (jako loni)

joodi
9. jan 2010

ty jo to je ale fakt šílená představa, tak snad teda nééé 😅 😅 papír nemam, nedostanu se ted nikam celej vikend. Ještě chvilku si tady o tom budeme psát a vsugeruju si to a bude mi i blbě od žaludku 😀

achalteke
9. jan 2010

tak končíme, nechci tě mít na svědomí 😀 😉

joodi
9. jan 2010

OK 😀

joodi
9. jan 2010

Jdu patlat nějaký ten oběd, zatím pááááááááááá 🙂

achalteke
9. jan 2010

maj sa, já čekám furt návštěvu a až se Pláně vzbudí abych mu ohřála oběd 😉

joodi
9. jan 2010

my máme dneska leháro 🙂 taky sa maj 😉

mauik83
9. jan 2010

teda to je jak naschvál, že zrovna ted musíme denně na veterinu... Karel se s autem zahrabal 10 metrů od baráku, tak jsem ustrojila Nelu do autosedačky a sedla za volant, K tlačil, nakonec jsme si vzájemně helfli s dalšíma 3 autama (jeden měl letáky, tak nevyjel)... já řídila, silničáři si asi řekli, že to nemáý cenu, když pořád sněží, na hlavních silnicích je 15 čísel sněhu... na řadu jsme přišli hned, nikdo tam nebyl.. 😀 pak nás veterinář taky musel roztlačit... no hrůza a zítra znova... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre