V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

pospecka
13. jan 2010

Mauik: krásný. 😵 Závidím. 😅 Proč zrovna my musíme bydlet v tak debilní městské části, kde to prostě není. 😢

mauik83
13. jan 2010

díky všem 😵 😵 😵

mauik83
13. jan 2010

všechno nejlepší Natali k narozeninám!!!! 😵 😵 😵

rpinguin
14. jan 2010

maui, ved Natali ma tie narodky az dnes, ci ty gratulujes den skor, aby si bola prva? 😀
Natali, tak aj odo mna vsetko naj naj 😵

zeny, uzivajte si jedno dite, kym mozete, ja som mrtva 😒 , Matilda pekne spi, ale zbojnik buntosi uz od 6.50 😠 😠

marketka.27
14. jan 2010

dobré ráno, rping, nevěřím svým očím, to musí Maxík pěkně řádit 😀

romaroma
14. jan 2010

dobré ráno všetkým!
to vás idem dočítať, zase pár stránok.
fedor bol včera s mojím mužom protestovať na námestí proti terajšej vláde, bolo tam desať ludí aj s kočíkom, tak to potom rozpustili 🤐
veľmi si už prosím jar.

romaroma
14. jan 2010

joodi- tak fedor už párkrát úspešne zaspal sám samučký na bruchu! dýcha, žije, takže sa už toľko nebojím. tak díky za tip... niekedy je však jak najatý, položím ho a on začne cvičiť a namiesto toho, aby si položil hlavu a odpočíval, keď už nevládze, začne cvičiť ešte viac a potom sa strašne rozplače. ale občas to vyjde, tak aspoň skúšam 😎

emamamamu
14. jan 2010

mauik tak to nema moc...tak vy jste asi tak mali, ze vypada dlouha...😀
dneska mame zrovna Lujza den,juhu😀
PRAHA SRAZ DNESKA?

emamamamu
14. jan 2010

a mame tyhle http://www.branakdetem.cz/vlnene-botecky.htm chtela jsem je vylozene jen do hluboke korby, kdyz lezi a nehybe se...🙂

marketka.27
14. jan 2010

Kdysi dávno tu někdo radil hořčici na popáleniny, už nevím kdo. Každopádně dotyčné z celého srdce děkuji, vzpomněla jsem si a využila tuto cennou radu. Fakt to pomáhá🙂

ivca08
14. jan 2010

To otaceni, to je teda vec. Malej je jak bumerang - otocim a hned je zase zpatky. Uz jsem ho musela prestehovat z rozlozeny sedacky (a ze mame sedacku jako kravu, vetsi nez letiste) na zem, protoze cestuje silene, behem par vterin je klidne o metr jinde. Tak je na zemi na podlozce z ohradky, tak doufam, ze nenastydne. Ale cestuje mi i z ni, mam ho oblozenyho polstarem a kojo polstarem a stejne budu muset asi neco vymyslet.

natali1401
autor
14. jan 2010

dakujem vam za gratulacie.. moja dcera sa na moje narodeniny zlutovala a nezobudila sa o siestej ale o pol osmej .. zlaticko moje 😀 dnes ideme do poroadne a nie tie nausnice..no to bude.. zatial som sama doma..tak som teda zvedava ci moj chlap stihne po mna prist pretoze ja sama z domu s kocikom velmi tazko vijdem a na zastavke mi nema kto pomoct nastupit s kocikom iba ak tak autobusar .. to je deeees..

achalteke
14. jan 2010

Natali i ode mě všechno nejlepší k narozeninám!!!!!!! 14 je moje nejoblíbenější číslo!!!! 😀 🙂

kesika
14. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Mauik: Krásne fotky! Vám robia vítanie občiankov v divadle aj so sudičkami? 😅 U nás to poňali ako sobáš z čias hlbokého socializmu, kde papaláši rečnili a rečnili a rečnili 😒

marketka.27
14. jan 2010

Natali, připojuji se ke gratulantům, všechno nejlepší k narozeninám!

pospecka
14. jan 2010

natali: taky moc moc gratuluju první mamko-narozeniny!
aktekram: vše nej Petrušce k 5ti měsícům!
kesika: u nás to pojali jako nadbytečné a od roku 1990 nové občánky nevítají. 😔
ema: nezapoměla´s přihlásit Dorku? 😀 http://www.novinky.cz/domaci/189166-v-trinci-pr...

kesika
14. jan 2010

pospec: Možno sa tam nemal kto vykecávať 😀 To u nás ich jeeeeee. Môžu stáť aj v dvojstupe 😖

ivca08
14. jan 2010

akte - gratulace Petrušce 😉

kasenka228
14. jan 2010

Emus, dneska by to odpolko slo, ale radsi bych zitra. Kdykoliv. Tak uvidime, co holky. Dneska spani lepsi, akorat vstavala uz ve 4:30. Neurolka ne uplne idealni, ale lepsi, ockovat uz muzeme.

pospecka
14. jan 2010

kesika: oni by se možná nějací našli, ale než aby nám dali nějakej ten dar, tak raději řeční doma na záchodě a ušetřený peníze si rozdělí. Těšila jsem se na to, protože jsme se rozhodli malýho nekřtít, tak že bude mít místo toho vítání a ono nic. V jinejch městskejch částech v Brně se vítá, to jenom u nás na to kašlou a přitom tu máme krásnou zrekonstruovanou obřadní síň. ☹

kasenka228
14. jan 2010

Pospec, u nas je to s tim vitanim taky vselijaky. Naposledy co bylo vitani, tak vitali snad uz 3lete deti. 😝

kesika
14. jan 2010

pospec: Tak to je blbé, no. Ale zase lepšie ako by ste tam šli, vypočuli si hodinový prejav, ktorý už pamätá tvojich rodičov a nedostali tiež nič. Max. tak fotku s poslancom 😠

pospecka
14. jan 2010

kasen: Terezku taky nevítaj? 😕 Já jsem se dožral jdu psát email na městskou část. 😠
kesika: mě vůbec nejde o ty dary, spíš o to že to postě někde jde a někdee ne. Já jsem si to nekřtění Zdendy musela obhájit nejen před babičkama, ale i taťkou. Jestli nás čteš od začátku, tak jsi to tu musela číst. Tak jsem jim to chtěla vynahradit tady tím.

natali1401
autor
14. jan 2010

u nas tu v cunove vitaju tiez az trojrocne deti..inde v meste normalne hned 😠

kasenka228
14. jan 2010

No co jsem videla na netu nasi mestsky casti vitani, tak tam asi 3lety deti sazeli svuj vlastni strom, to byl asi ten dar. 😀

emamamamu
14. jan 2010

Natali vsechno nej! 😵 ---/--@ tu mas karafiat... 😀 😀 😀 😀

kesika
14. jan 2010

Pospec: Ja som to tu čítala a tiež sme nekrstili, ale vítali. Ale po tejto skúsenosti viem, že ďalšie krstiť nebudeme tiež, ale ani víítať 😒
My pádíme von, tatík si nechal mobil doma a stále niekto vyvoláva, tak mu ho ideme odniesť. Majte sa zatiaľ 🙂

ivca08
14. jan 2010

Koukam, ze u nas je to fakt zlaty. Jednou za 2 roky, takze max. 2lety deti. Nikdo nerecnil, bylo to v MS - uvitala nas ucitelka, pak deti ze zs zazpivali 2 pisniky a rekli basnicku a pak si nas jednoho po druhym volali ke stolku, kde se rodice podepsali do knihy a dostali darky (zlatej privesek pismenko, 1000,-, knizku na pokroky a maminka gerberu) a nakonec foceni s rodicema (1 fotku plati obec). Akorat tam byla zadna kolibka nebo tak, takze fotku jsou dost "retro", pak nekdy hodim, na zidlich pred kytkou a starou barevnou televizi 😀 😀 😀 Ale 40 minut po vsem. Akorat to bylo uz v listopadu a prdolka byl jeste malej. Ted by uz to asi bylo lepsi, kdyz se smej vsemu a sleduje, co se deje.

aktekram
14. jan 2010

Krásné ráno,
děkuji všem za gratulace, ano dnes máme 5 měsíců. Letí to neskutečně.
Dnes mi přišla mateřská 😉 , tak jdu utrácet pa pa

kasenka228
14. jan 2010

Me prisla uz vcera. 😉
Gratulace vsem oslavencum. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre