V septembri/září 2009 už maminkami. Pridajte sa!

natali1401
24. okt 2009

kedze sme uz maminkami vytvaram novu temu v novej teme pre septrembrovky/zarijovky 2009 kde sa mozeme podelit o nase skusenosti a rady uz s babatkami 🙂

emamamamu
20. jan 2010

bodka prispevek pred tebou pisu, ze zijeme🙂
a ja mam dotaz..je sice o hovne, ale snad nekdo odpovi...😀
Dorka sere posledi dobou docela pastu, ale netrapi se u toho, je to od doby, co pije UM..mam to nejak resit, ze to ma takove tuhose, nebo se mam na to vysrat..at si sere jak se ji zlibi?😀

achalteke
20. jan 2010

emo to je u UM naprosto normální, neřeš to 😉

emamamamu
20. jan 2010

kde je ta hladova stolice, kterou jsem znala ctyri mesice?😀

rpinguin
20. jan 2010

bodka, myslis tu gycovinu? 😀 😀 😀 no ja odgrgavat nedavam v noci vobec, kedze to vsetko robim v lezme a cez den, ak si neodgrgne do minuty, tak nazdar kaspar 😀 zatial si nestazovala 😉
ty si nejaky psi fan, ze? Ja akosi nemusim ziadne zvery, len bordel to robi a stoji prachy 😀

emus, ja kakosov neriesim, nech ... ako chce 😀 , pastu mame tiez. Som si vsimla, ze pasta pride, ked nekaka dlhu dobu, nejake tri dni, ked denne (co sa ale nestava casto), tak je to redsie 🙂

decka mi spia, ja mam pizzu v trube v ramci diety 😝 a mala by som si ist lahnut, ale akosi sa mi to nechce 🙂

Pospec, mam 70,5kg...do hajzlu 😠

alee
20. jan 2010

ahojky, tak i my mame problemy se spanim pres den, pomaha snad jen houpani na rukach - zachvili ze me bude kulturista 😀 , nekdy se podari i ukojit, dudel nemame - asi se boji o svuj saci reflex 😀 😀 😀
bodka: v noci odkrknout nedavam, vzdycky ji to probudilo, kdyz jsem davala

alee
20. jan 2010

ukolebavku mame oblibenou tuto 😵

https://www.youtube.com/watch?v=2ExADYtrjM0
zuzka84
20. jan 2010

ahoj

Emo, Danik to mel taky , jeho to teda trapilo i kdyz byl jen kojeny a opravdu ho to boli (a taky pri UM kakani jednou za tyden asi moc nic) , takze ja jsem to resila a doresila (snad , tuk tuk) probiotiky (ale ne temi co se doporucuji na prdiky 😀 )

lovelygirl
20. jan 2010

alee, tu máme taky rádi, je nádherná 🙂

bodka, odgrcnout v noci dávám, ale málokdy se zadaří, takže ji stejně po chvilce šupnu do postýlky, abychh mohla jít taky 🙂
a dík za pochvalu 🙂 my teda úplně nevíme, jestli v něm není ještě něco, bo je z útulku a jen tyhle rasy jsou na něm znát 🙂
a jak to budu dělat s Esterkou nevím, na to jsem ještě nepřišla.. stejně už počítáme s tím, že ji najdeme spinkkat v psím pelíšku 😀

alee
20. jan 2010

lovely-jj je krasna, zpivam si ji i ve sprse 😀
ted se stal zazrak, Maruska kooonecne usnula, zpivala sem skoro hodinu kocka leze dirou skoro hodinu, az mi z toho vyschlo v krku 😀

lovelygirl
20. jan 2010

já zase tajtrlíkovala venku od půl dvanácté do tří.. musela jsem si jít nechat potvrdit to lejstro k rodičovskému příspěvku a to je na druhém konci prahy, takže cesta dlouhá, ale nazpátek jsme si prošly historické centrum a staromák, takže hezká procházka, měly jsme i sluníčko 🙂

majamisutka
20. jan 2010

Tak jsme po druhí hexe a máme v sobě i prevenar. Chtěla jsem sice synflorix, ale doktorka už to měla nachystané, tak jsem to nechtěla komplikovat.
Domíno to zvládl statečně, víc řve když vidí mudru 😅
Par minut po píchnutí se zas na mě smál, brouček můj 🙂 😵

Doktorka ho ještě zvážila a změřila. Má 7450g a 67 cm 😎 je to můj velkej chlap. Akorát je nějakej línej , na břicho se sám ještě neotáčí.

Bodka a v noci ho taky položim bez odříhnutí, většinou mi usne, tak ho nechcí budit 😉

a hovínko pastu už jsme taky měli 😀 😀

alee
20. jan 2010

juu, tak to ste si udelaly krasnou prochazku 😵 a na tech kostkach to muselo krasne drncat - ty sou nejlepsi na uspavani 😀
rping: Jarku Plachou hraje ve vypravej Nela Boudova http://www.csfd.cz/herec/1104-boudova-nela/

bibi78
20. jan 2010

bodka, odgrgnutie neriesim asi od Dominikovho 4. tyzdna, prvy tyzden - v nemocnici- som ma to ani nenapadlo, 😀 😅 , potom po prichode domov som iba v noci riesila odgrgnutie a po par tyzdnoch som to vzdala a odvtedy neodgrgavame vobec, vacsinou pri kojeni zaspi, takze aj tak by z toho nic nebolo. a v noci uz nepapame.

maja, tusim mame podobnych valibukov, tych nasich Dominikov. nas mal pred 2 tyzdnami tusim 7,3 kg a 66,5 cm.

zuzka84
20. jan 2010

emo - jeste k tomu UM a kojeni , ja normalne nakojim a pak dam zbytek UM - nase doktorka ze prej to je v pohode a i laktacni poradkyne moje ze tak jako to jde. i co jsem tak cetla na netu tak jsem nikde nenasla ze by to melo nejak vadit dohromady, tak to asi nebude uplne stopro info ... nevim 😀 . kazdopadne ja chci vydrzet nez bude uz mit poradne prikrmy a pak doufam by to mohlo jit zase bez UM , tak uvidime. a co to ze vy uz nekojite?

jinak koukam je tu plno pro me neznamych tvari jeste 😉

mauik83
20. jan 2010

tak já v noci vezmu spící Nelu zzabalenou v zavince a dám ji do šikmý polohy a trochu s ní pohupuju, někdy z ní něco vyjde někdy nee, dělám to jen minutku, pak ji rychle přesunu do postýlky, aby se nevzbudila...

přes den odkrkáváme, ale přijde mi, že cca poslední týden nám to moc nejde... jakoby to už nepotřebovala... 😅

venku je pěkná kláda, bleee 😠 a pořád máme prdy 😠 😠 😠

majamisutka
20. jan 2010

mauik co pořád jíš že pořád prdíte ?? 😀 😀 😀

mauik83
20. jan 2010

maja - no právě že už nevim 😔 podle mě nic závadnýho... 😝 😔 a při každým přebalování mi dělá mosty a nadává u toho... 😖

majamisutka
20. jan 2010
zuzka84
20. jan 2010

mauik - koukam na vase fotky a ty jsi kocka , fakt ti to slusi . Koukam Maje taky .... no tak nic , ja se radej nezverejnuju 😀 . ale dneska sestricka u destky dr. prohlasila ze jsem nejaka nacesana ... tak jsem si v duchu rikala "takze vypadam jak debil" 😀 ... no opravdu jsem ani nevedela jak jsem vypadala , ja to doma rano vyfenovala trochu a hned jsem letela s detma ven

mauik83
20. jan 2010

zuzka - díky 😅

majo - 🙂 krásně spinká 😉

zuzka84
20. jan 2010

maja - ctu nejaky tvuj starsi prispevek o tom jak holky s holcickama 😀 musej mit kluky ze ty se ududlaj - no my jsme dukazem ze ne pro kazdeho chlapa jsou kozy stredobodem sveta 😀 😉 . kamaradka normalne neverila, nechapala ze nejake dite muze mit tolik nerado tu kozu s mlikem 😀

majamisutka
20. jan 2010
majamisutka
20. jan 2010

to jsi fotila ty zuzko?

lovelygirl
20. jan 2010

to teda jo, nádhera 🙂

majamisutka
20. jan 2010

holky, co máte tašku Casualplay..

taky už jí máte uvnitř tak roztrhanou?

myslim tu tašku 😀 😀 😀

emamamamu
20. jan 2010

holky je mozne, ze jsem tupa i na UM?😀

pospecka
20. jan 2010

ema: co se přihodilo? 😀 😀 😀 Kolik toho s sebou nakonec máš ty Mercedes Horváthová? Kočár, korbu, sedačku, kufry? 😀 😀 😀

pospecka
20. jan 2010

maja: já nemám CP mám ji jako novou. emamácasuálu.

emamamamu
20. jan 2010

posp sory, ale s tebou UM nebudu rozebirat...zbytecne...😀
mam toho moc...😅 ale seru na to..bud dojedu, nebo ne...😀
a je tady kosa jak v Trinci v zime...😀

kesika
20. jan 2010

Ahojte 🙂
Maja: 😀 prečítala som si predposledný riadok, zabehlo mi a zabudla som, čo som to vlastne chcela 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre